Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka 🌻 to omówimy szczegóły, bo mam straszną ochotę coś zmienić ;) taaa, już ja sobie przypominam tych twoich kolegów z wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 :D Zarumieniłam się:D Ja tego nie widzę, że tak powiem:-) Makijaż mam zawsze, ale nigdy mocny:-) Rzepq🌻 Za link dziękuję:-) Fotki bardzo interesujące, ale podaj email to się zrewanżuję. madziczek🌻 Już wysyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziś okropny dzień. W ogóle nic mi się nie chce, nie mogę sobie miejsca znaleźć. Trochę pozmywałam, posprzątałam i tak siedzę nic mi się nie chce, o matko ;/ . Jeszcze jakieś idiotyczne słońce mi świeci w okno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale piękna zima! Nareszcie słoneczko i do nas przyszło! Co prawda mróz przeokropny, więc byłyśmy na spacerze mniej niż zwykle, ale jest cudnie! Teraz Tosia nareszcie zasnęła, więc ja mogę się na chwilę dorwać do kompa :-) Onfim 🌻 ależ ja wcale nie twierdzę, że ja się nadaję i że świetnie sobie radzę... Momentami, jak mnie przyciśnie, to i łzami się kończy, jak dochodzę do tego, jaka nieudolna jestem... Ita 🌻 chyba nie potrafię Ci tego dokładnie opisać - po prostu Cię nie widzę i tyle... A o psiaka chodziło mi w tym sensie, że z Twoich opisów wnioskuję, że nie bardzo sobie z nim radzisz... Pytałaś o moją ciążę i poród - poród bajka (bolało jak cholera, ale zapomniałam bardzo szybko - być może dlatego, że był krótki). A w ciąży bywało różnie, ale zasadniczo nie miałam większych dolegliwości poza tym, że przez jakiś miesiąc nie mogłam normalnie chodzić, leżeć, wstawać itp., bo mi się miednica poprzestawiała. Strzyga - ja kiecki nie skomentuję... Emilka - to ja chyba strzelę focha :-P ciąg dalszy później - Tosia się zbudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie marudź, bo po pracy spotkanie Cię czeka z taką fajną osóbą, więc miło wieczorek spędzisz:P A ja mam tak dużo pracy, że mi się nie chce tego ogarniać, a dodatkowo mnie wkurwiają starsznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 a jak wchodzilam do Ciebie na nk ode mnie z nk to Ci sie wyswietlil moj profil ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soma 🌻 jesteś naprawdę bardzo ladna , tak jak mówią dziewczyny dziewczęca. sonia 🌻 tak to mój album , nie miałam nic innego , o jak Cię znaleźć na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 🌻 niestety nie, mam tą opcję wyłączoną reewelka 🌻 no wiem, że fajne spotkanie mnie czeka, wiem wiem :) pisz do mnie do tej 18 bo ja tu padnę z nudów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq 🌻 w wyszukiwarce wpisz : › Imię, nazwisko lub pseudonim- grosik › Miejscowość: Radom i plec kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 🌻 no co ty :P nie było tak źle :P To ja ci mogę współczuć oglądania mojego profilu :P REEWELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 dobra nie będziemy patrzeć :P rzepq🌻 he he brawo ładny kwiatuszek :) posprzątaj :) emi🌻 fajna fryzurka pasiasta🌻 ha ha wiesz ile ja nocy przewyłam z powodu myślenia jak sobie nie radzę jaką jestem straszną matką i w ogóle totalna beznadzieje A ile rodziłaś bo widzę że icie piszesz że krótko? dziewczyny wolniej :P dawno sie tak nie śpieszyłam z czytaniem he he he no ale przynajmniej mamy ruch :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌻 sonia🌻 Dziękuję, to naprawdę miłe co piszecie. Oczywiście ja tego nie widzę i nie uważam się za atrakcyjną osobę... Ale jak tak naczytam się takich pochwał, to może uwierzę w siebie:-) sonia🌻 Ja z Lbn jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼już jestem, jestem...wreszcie się za pracę wzięłam, bo znowu w papierach się zagubię i nie będzie mnie tu:P Kurwa...ale mi się nie chcę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia🌼---jest taka zasada że najpierw nowe wysylają wiec najpierw Ty a potem ja :-P Emi🌼---zajebista fryzurka wiesz ze mnie kusisz :-P Madziczek🌼---dzięki za fotki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼to i Ty do mnie przyjedź w poniedziałek, to moja fryzjerka "załatwi" nas za jednym zamachem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×