Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość kotek30
piszesz,ze traktujesz ludzi powaznie,to co ma znaczyc Twoja wiadomosc z godz.22:26?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
Informuję napisała: Są tu osoby, które biorą ketokenazol bez porady lekarza ---------------- Szczerze gratuluję takim osobom. A również tym którzy dają takie zalecenia. W gruncie rzeczy nawet paracetamol to jest nieporozumienie. Owszem można wziąć w uzasadniodnych przypadkach, ale ludzie dzisiaj jak to już ktoś napisał noszą ze sobą i biorą systetycznie. Potem się dziwią że tragedia, nowotwór. I dalej zamiast dbać o zdrowie idą się pociąć do najlepszego lekarza i jeszcze za to płacą wierząc że ktoś im ratuje życie. Owca też wierzy że baran przewodnik stada wie co robi. Szkoda tylko że wszystkie trafiają do rzeźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
moge miec i grzybice ukladu pokarmowego +watroba niektore objawy sa identyczne pewnosc bede miala jak zrobie badania tylko niestety do mojego lekarza musze czekac tydzien wiec zarejestrowalam sie nie wiadomo do kogo za dwa dni LUDY to gdzie ja mam pedzic z moja watroba co moge sama zrobic to dieta po niej przynajmniej skonczyly mi sie gazy i przelewanie w brzuchu teraz zmartwieniem nr1 jest moja wattroba bo ja juz sama nie wiem co gorsze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
kotek30 problemem ,,informuje,,czy jak kto woli,kajki,,jest nadmiar wolnego czasu oraz brak problemow zdrowotnych ,czego bardzo jej zazdroszcze ,a moze jeszcze nienawisc do drHofman,z ktora zdaje sie ta kobieta nie potrafi sobie poradzic,w przeciwnym razie po coz sa jej wizyty na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
szmerek niestety w uk jstes skazana na skierowanie od lekarza ,poniewa innego wyjscia nie ma musisz poczekac,w miedzyczasie moze uwazaj na ta watrobe/mam na mysli dietke watrobowa,lekkostrawna ,malotlusta ,zero smazonego/niesty nie bedzie ci latwo,jesli masz mozliwosc idz do lekarza polskiego,onimimo wszystko w uk tak nie bagatelizuja objawow jak brytyjscy/przynajmniej wiekszosc/nie wiem co mam ci poradzic,wiem jak jest w uk dlatego musisz byc stanowcza ,bo oni niestety ,,olewaja,, czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Roch zawsze mozesz zalozc kółko wzajemnej adroracji wraz z ,,informuje,,skoros taki sfrustrowany,bedziecie se razem spijac z dzióbkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informuję
Ludi myślę, że Ty nie zrozumiesz mnie, a ja Ciebie. Możesz mnie obrażać do woli, ale jedno muszę sprostowac nie kieruję się nienawiścią. Tydzień temu miałam wyrwany zdrowy ząb,który powodował coraz gorszą wadę zgryzu. strasznie rozharatał mi dentysta dziąsło, bo rósł on był naprawdę dziwacznie. Cały tydzień cierpiałam męki ratując się jedynie sacholem, bo z zasady nie biorę leków przeciwbólowych, aż wreszcie poszłam do dentysty i dostałam gips na dziąsło. Dentysta nie wierzył, że wytrzymałam bez paracetamolu. Gdybyś wiedziała jaki zabieg miałam robiony bez znieczulenia to byś wypadła ze swoich cieplusich bamboszeczków. Czy Tobie jest wszystko jedno, ze wiele dzieci ma uszkodzone wątroby, bo pani doktor wymyśliła sobie cwany sposób na biznes? Bo Tobie ona akurat nie zaszkodziła ? Czy poza własnym ja jesteś coś w stanie dostrzec?? Roch dzięki. Kotek mój wpis był parodią wpisów poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
informuje ja cie nie obrazam ja reaguje na twoja agresje w stosunku do mnie,poczytaj swoje posty i nie odgrywaj ofiary teraz,w kazdym niemalze odnosis sie do mnie z lekcewazeniem ,badz robisz aluzje do mnie ,poprostu od......sie ode mnie ,nie ja sie do ciebie pierwsza czepilam,umow sie na kawe z kims o podobnych pogladach kto jak ty lubi cierpiec i informowac o tym wszystkich na forum o grzybicy,bo nie wiem wg ciebie po co wynaleziono srodki przeciwbolowe,ale masz prawo do swojego zdanoa,tylko poprostu odczep sie ode mnie,ja ci nic nie zrobilam,jestes zdrowa ,ja mam problemy ze zdrowiem,zazdroszcze ci ze mozesz pisac na forum o grzybicy chociaz nigdy jej nie mialas,ja tez mam uszkodzona watrobe/polekowo/ale mnie drhofman uprzedzila ze tak byc moze,nadal uwazam ze nie blo innego wyjscia ,doktor wiele mi pomogla,co do moich antybiotykoterapii,mysle ze jak ktos cierpi i ma jakies zaufanie do lekarzy/ja je jeszce wtedy mialam/to ratuje swoje zdrowie,a dziwne jest ze ty taka wszystkowiedzaca sama dziecku nie postawilas diagnozy,mysle ze sztuka jest wybaczyc,a nie ciagac kogos po sadach,kogos kto naprawde pomogl wielu ludziom,piszesz ,,dlaczego nie pozwiesz lekarzy ,,tylko sie uzalasz na forum,ja sie nie uzalam,chcialabym zeby innych nie spotkal los taki jak mnie,nie masz o mnie dobrego zdania ,co pislas wielokrotnie,mam to w nosie,wieloktortnie tez posunelas sie do ublizania mi ,,,hipochondyczka,, ,,osoba z problemami psychicznymi,,sa to slowa powszechnie uznawane za obrazliwe,wiec pani pseudoprawnik chyba wiesz ze za nie tez pozywa sie do sadu,nie tylko za bledy lekarskie,chronisz sie na tym forum pod nickiem,a wlasciwie nickami ,wiec uzywaj sobie do woli ,bo w realu by ci to nie uszlo na sucho,czasem zastanawiam sie po co wogole zawracasz se glowe aby ciagle pisac o mnie i na moj temat ,mysle ze jestes strasznie msciwa i dokuczliwa,a jak juz sie czegos czepisz,do rapiesz az do bolu,zastanow sie nad soba moze to dlatego nikt cie nie lubi,w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula oto moje wrażenia po wizycie: jeszcze nigdy laryngolog nie zrobił mi taich sińców na plecach :)! ale jednocześnie nigdy jeszcze laryngolog nie wymasował mi tak kręgosłupa !!! a poważnie: pani dr jest nieco szalona i niekonwencjonalna, ale moim zdaniem wie o czym mowi. stwierdzila oczywiście, że mój problem to uszkodzona sluzowka, nakazala dietę, zrobila masaż kręgosłupa, postawiła chińskie bańki, i może wierzyć lub nie, jak wstalam po tych przyjemnościach z kozetki, to migdał, który wcześniej bolał koszmarnie, przestał boleć! dzisiaj mam wrażenie, że mój organizm walczy, nie mam już stanu podgorączkowego, ale jest mi bardzo ciepło, w zatokach dzieją się jakieś rewolucje, tak jakby się odtykały. mam nadzieję, że idzie ku dobremu. Pysiula, a te Twoje stany podgorączkowe nie są od podziębiania się? nnie tak własnie powiedziała pani dr: jak śluzówka jest osłabiona, latwo o infekcję, organizm jest bardziej podatny. i jak chyba własnie tak mam. w niedziele mnie przewialo, stad ten moj migdal i stan podgorączkowy. pani dr obejrzala wszystkie moje wyniki: boreliozy nie mam, bakterii w gardle tez nie, badania reumatologiczne w porządku. jestem w każdym razie dobrej myśli: zarzuciłam wasę i owsiankę, na śniadanko zjadłam omlecik z jajka z kiełbaską, cebulką i papryczką (:), mam zamiar wytrwać na tej nieco zmodyfikowanej diecie i czekam na do poniedziałku na poprawę. jedno jest pewne: oddycham dzisiaj swobodniej, a migdał nie boli! :) bolą tylko plecy... ;) mysle sobie jeszcze, że ta metoda pani dr ma tę przewagę nad innymi, że nie szkodzi. jak dieta nie pomoże, trudno, zawsze można ją zarzucić, ale przynajmniej nie ma ingerencji chemii w organizm. dziękuję Ci, Pysiulu, za namiary! i dziękuję Pancrei, bo to chyba On objawił panią dr na forum :) pozdrawiam serdecznie, miłego, ZDROWEGO weekendu! PS. Pysiula, a jak Twój język, nadal różowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia cieszę sie ze wszystko idze w dobrym kierunku , pisalam Ci ze mialam podobne wrazenia ze Pani Ewa jest bardzo wyluzowana :):) moje siniaki schodzily 5 dni :):) a stany podgoraczkowe juz odpycham w kat bo bardziej psycha siada i moze sa na tle nerwowym :):) wiem ze sluzowka oslabiona moze zlapac wszsytko tylko to trwa dwa lata i chyba nie jestem tak dlugo przeziebiona zreszta nic innego na to nie wskazuje :):) gardlo wraca do normy , język nadal rozowy i ladniutki( ale zrobil sei taki jak odstawilam citrosept) ja wczoraj zrobilam rolade ze swiezego boczku i uwierz mi pychota :):):) jajka zjadam tonami , tesciowa nie nadaza ze zbieraniem i trzebie kury :):) i chyba kończę juz kontrolowanie temp bo to bez sensu :)skoro mam to dwa lata i nic sie nie dzieje poczekam moze po wyleczenie wszytkiego i po zadzialaniu diety samo przejdzie .:):) najwazniejsze ze moge swobodnei jesc , chrypa poszła w kąt , chrzakanei tez :):):) glowa do gory nie dam sie zwariowac bo juz bylam blisko .Po ostatnich wpisach Pancrey i Roch doszlam do wniosku ze lepiej wiecej czasu poswiecic na przygotowanie fajnego posilku i zjesc go w spokoju niz siedziec na kompie i szukac skąd ,po co , dlaczego itd ale pisz jak u Ciebie postępy bo zawsze mozemy sie skonsultowac i wymienic pogladami bo jedziemy na tym samym wozku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, i tak trzymać! faktycznie, skoro to masz dwa lata, to z jednej strony nie jest to przeziębienie, a z drugiej, z pewnością nic poważnego, bo by dało znać o sobie. czekam na tę chwilę, kiedy dolegliwości laryngologiczne miną oraz język zrobi się różowy! :) mogę nawet na tej diecie byc cale życie. przynajmniej jestem szczupła ;) będziemy w kontacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz ze jest mi lepiej jak wurzycilam termometr :):):) dieta tez mi pasuje tylko jestem juz za chuda i wyobraz sobei ze nigdy nie jadlam tlustego a teraz wpadam do miesnego i szukam a to słoninka ( bo z niej robię chipsy) boczuś , jakies podgardle , tluste kury :):):) zyciu przez gardlo mi to nie przechodzilo a teraz rarytasy jajek nie jadalam chyba ze w potrawie i to od razu zauwazyla lekarka podczas masazu zreszta cholesterolu itrojglicerydow mam za malo :):):)ja mam problem juz nie z samymi migdalami bo sluzowka jest pokaleczona do samego zoladka, przelyk poraniony ale w gardle to co widze juz zniknelo , afty nie wychodza nawet jak zgrzytnę się skorupką slonecznika :):) to co glebiej tez pewnei sie zagoi więc chyba cos jest na rzeczy :):) polecam placuszki ziemniaczane zamiast chleba .Kanapki kango pychotki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, to Ty te placuszki jadasz na zimno, np. z wedlina, zamiast chleba? ja odkad wdrozylam diete przeciwgrzybicza w czerwcu tez zaczelam jest bardziej tlusto, wiecej wedliny, wczesniej uwielbialam ser bialy. nie jest to wiec dla mnie teraz jakies wielkie wyrzeczenie, po prostu musialam odrzucic wase, owsianke i kasze. ale za to za 6 dni zjem sobie kostke czekolady :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia placuszki smaze rano i wieczorem i jak sa letnie to obkladam salata , pomidorem , papryka itd co wolisz :):) wedlin nie kupuje robie sama w postaci roladka z piersi kurczaka nadziewana jajkiem albo boczek swierzy zwiniety w rolade i w srodku jajko :):):) na poczatku byl to dla mnie koszmar bo wiecej w kuchni niz gdziekolwiek ale teraz doszlam do perfekcji i jest ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej jadlas ziemniaki?? ja mam diete od listopada ale nawet ziemniakow nie jadlam , wedlin tez , zero maki , cukru , nabialu a teraz jedzenie jest bardziej urozmaicone a to kremowka to jak mowisz kostka czekolady :):):) i jabluszko smazone na oliwie z cynamonem :) normalnie odlot :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
LUDI dziekuje za odpowiedz dzisiaj pierwszy dzien od okolo miesiaca kolor mojej skory poprawil sie wyjasniala a forum bardzo mi pomoglo znalazlam wiele cennych wskazowek i nadzieje bo nawet jedna wyleczona osoba daje nadzieje a z tego co sie doczytalam bylo ich pare a jak masz naprawde powazny problem to sztuka jest trafic na lekarz ktory zna sie na rzeczy zeby wymusic na lekarzu konkretne skierowanie na badania mam taki sposob opisuje objawy pod dany problem a potem mowie ze nic nie pomaga :] diete trzymam dalej na jedno i drugie mysle ze duzo zalezy od nastawienia psychicznego niech cie nic nie korci na slodkie bo nie ty tego chcesz tylko twoj grzyb jest glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmerek z tym slodkim to tak nie do konca bo czasami orgaznizm upomina sie o to co potrzebuje .Moze ludi ma za malo węglowodanow w swojej diecie :):) ja pomalutku nauczylam sie sluchac co trzeba wrzucic do brzusia a co mu nie pasuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
pysiula no to o co chodzi z ta dieta rozumiem skoro ma byc scisla to zero slodkiego przed choroba to jadlam slodkie na okraglo czy to znaczy ze moj organizm tego potrzebowal ? a przy okazji trafilam na twoj pierwszy post i masz racje mozna dostac rozdwojenie jazni jesli moglabys w skrucie napisac mi o twoim przypadku skad wiesz ze masz grzyba jakie leki stosujessz i co to jest MO bylabym wdzieczna bo ja dieta przedtem byl czosnek wydawalo mi sie ze juz przestawal dzialac a teraz aloes zaczzelam i prosze opisz mi swoje objawy obecnosci grzyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, ja jadlam ziemniaki, tzn. na początku mojej diety, w czerwcu, lipcu, nie, ale potem wprowadzilam je do diety bo nic sie nie dzialo. wedliny jem caly czas, i to czesto te sklepowe. teraz moja dieta zmienila sie o tyle, ze na sniadanie nie jem owsianki na wodzie z owocami i pierzga, tylko np. omlet bez maki, no i nie bede jadla kaszy i brazowego ryzu. ale za to.. co 6 dni deserek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmerek ja akurat nie jestem dobrym przykladem na grzyba :):):) bo jak pisalam wczesniej opisywalam objawy ktore moga pasowac i do grzyba i do helikobakteri do e.coli i pewnie jeszcze do czego chcesz.Lecze to na co mam diagnoze więc gardlo , jelita , ogolnie mowiąc sluzowke :):):) Grzyba po wielokrotnym badaniu w roznych laboratoriach nigdy nie stwierdzono a leczenie na intuicje na nic sie nie zdalo :):) Jestem przykladem ze na sile chcialam lecyc grzybice a pewnie problem jest z innej beczki .Jedno jest pewne ze wszytko lezy w tym co dostarczymy do organizmu dlatego moim lekarstwem na wszytkie bolaczki jest dieta a sa one tu rozne i kazdy stosuje to co czuje , co mu pasuje co mu rozsadek i rozum podpowiada .Ja mam przewodnika ktory uczy mnie sluchac organizmu , podpowiada co moge zjesc a czego unikac i w moim przypadku to skutkuje .Tez poczatkowo mowilam ze skoro tak jest to dlaczego ktos kto potrzebuje codziennie wodki nazywany jest alkoholikiem a nie mowi sie ze jego organizm tego potrzebuje :):):) ale niestety ten ktos wpadl w zły nawyk podobnie jak my wpadamy w chore nawyki zywieniowe .I uwazam ze dieta pomaga nam zerwac z tymi nawykami ale robmy to w granicach rozsadku:):):) wiem i czytam rozne historie , czytalam tez wypowiedzi na forum Pana Janusa i utkwila mi opowiesc ,w ktorej kobieta pol roku byla na scislej, rygorystycznej dietcie i po tym pol roku zjadla lyzeczke majonezu i uznano od razu ze czego pani oczekuje i za przyczyne niepowodzenia uznano skuszenie sie sie na kapkę smietanki i ten nieszczęsny majonez .Paranoja uwazam :):) dlatego jak pisze AAn Dy , Roch , Pancrea kazdy ma tu wiele podpowiedzi i co z tego wybierze .....nalezy do niego .Poczytaj sobie na spokojnie posty , poukladaj w jedna calosc i na pewno nie zrobisz tego w jeden dzien :):):) ale bedzie warto :):):)masz tu przyklady tych ktorzy leczyli cos czego nie mieli i tych ktorzy faktycznei leczą to co im dolega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aseinia u mnie tez tak sie wiele nie zmienilo , chociaz musialam odrzucic pieczywo !!!!!ale za to plauszki bardziej mi smakuja a na deserek robie czesto bita smietane 36 % i posypuje jedna kostka gorzkiej czekolady .Warto bylo dozyc takiej chwili :):)ale P.Witoszek zapewnia ze pomalutku i wrocimy do normalnego jedzenia , tylko po co wracac skoro to nam pasuje :):):) i o to pewnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj Rochu, Rochu jestes pewny ze dobrze zrozumiales moj post???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informuję
Ludi Pisałam jako kajka ale zapomniałam hasła. Jeżeli piszesz na forum publicznym musisz umieć pogodzić się z krytyką. Tak mogę powtórzyć, osoba, która bierze pod rząd pięć serii antybiotyków na zatoki powinna najpierw zrobić porządek ze swoją psychiką, bo działa na własną szkodę. a już na pewno nie powinna udzielać porad lekarskich innym. Wydaje mi sie, że Pysiuli też radziłaś leczyć grzybice, potem chyba pasożyty?? Ty nakazujesz mi, abym nie pisała, ja mogę odpowiedzieć: Jak Ci nie pasuje to nie czytaj. Własnie na innym z forów przeczytałam historię chirurga, który notorycznie pił w pracy, aż go wyrzucili, aby po tygodniu, gdy sprawa przycichła przyjąć ponownie. Nawet mnie nie zdziwiło,że 90 % forumowiczów zaczęło bronić tego lekarza w imię wybaczenia i miłosierdzia. Ci którzy byli za jego wyrzuceniem zostali okrzyknięci nietolerancyjnymi zawistnikami. To typowe. O tolerancji też było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informuje nikt nikomu na tym forum nie kaze tylko sugeruje o co my z tym zrobimy to juz nasz problem .Przypominam objawy mialam i mam dalej grzybopodobne a ze nie trafilam tego nikt do konca nie wie:):) a o pasozytach wspomina caly czas nuta1 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
pysiula ona wie lepiej ,a jak ktos sie z nia nie zgadza to ma problemy psychiczne,mysle ze angazowanie sie na forum o grzybicy osobie zdrowej /na ciele/swadczy o problemach ,zdrowi ludzie/na ciele i umysle maja w nosie fora o grzybicy ,nerwicy i inne ,zdrowi ludzie spedzaja wieczory i noce z przyjaciolmi ,z rodzina z ludzmi ktorych kochaja i do glowy oim nie przyjdzie bełkotac na forach ktore ich nie dotyczom,bidna ta kajka swoja droga ,ze musi przesiadywac na naszym forum,bidna ,no ale co ma zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anajka
"Czy ktoś z Was spotkał się lub doświadczył takiego objawu: praktycznie nie odczuwam pragnienia." Ludzie z cukrzycą mają wzmożoną potrzebę picia – w ten sposób też redukują trochę poziom cukru. Jeżeli masz hipoglikemię – to przez analogię można domniemywać, że organizm nie pozwala jeszcze bardziej rozcieńczyć i tak zbyt niskiego poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
do ludi wlasnie wrocilam ze szpitala lekko zaskoczona bo zrobili mi trzy badania a juz myslalam ze dostane paracetamol ale dostalam antybiotyki bo okazalo sie ze mam infekcje nerek kamien w nrrkach a to ppowodowalo skurcze watroby i jej zle funkcjonowanie stad te wszystkie objawy grzybicy bo jak organizm jest oslabiony a moj byl na jezyku pojawia sie bialy nalot czeste gazy tez od wattroby napuchnieta buzia zmieniony kolor tylko nie potrafie wytlumaczyc przelewanie w brzuchu zobaczymy najwazniejsze to diagnoza zeby wiedziec co leczyc a bez niej czlowiek leczy sie po omacku ale jak widac jedno zdarzenie pociaga za soba drugie zycze duzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
Ludi ale pierniczysz glupoty, i chyba nawet o tym nie wiesz. napisałaś: "zdrowi ludzie spedzaja wieczory i noce z przyjaciolmi ,z rodzina z ludzmi ktorych kochaja i do glowy oim nie przyjdzie bełkotac na forach ktore ich nie dotyczom,bidna ta kajka swoja droga" pełna racja, tyle tylko że co innego bełkot a co innego pisanie do rzeczy, Kajka(informuję) bowiem napisała kilka sensownych rzeczy, co więcej dających szeersze spojrzenie nie tyle na zdrowie co na leczenie. I za to należy być wdzięcznym. I nie wszyscy musimy się zgadzać ze sobą, ważne tylko żeby nie odwaracać kota ogonem. PRzyjmowanie antybiotykjów, sterydów na problemy z zatokami jest jakimś rozwiązaniem ale nie najlepszym, a wręcz tragicznym na dobrą sprawę. Kajce tutaj o tyle trzeba oddać słusszność że przynajmniej zmusza do myślenia a nie tak jak ty prowadzi bezsensowną walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
szmerek, profilaktycznie radze tobie od razu przejsc na diete bezcukrowa i bezglutenowa, do tego wlaczyc takie rzeczy jak siemie lniane, ostropest. Jakies zila na oczyszczanie drog moczowych (nerek). Do tego odpowiednie odzywianie i dbanie o jelita (aloes, oliwa, cytryna). To naprawde pomaga, kiedy organizm oczyszcza sie z toksyn i moze sie odzywic to zaczyna wchodzic w tryb leczenia. W takim wypadku jest sovbie w stanie poradzic naprawde niemal ze wszystkim. Jezeli jestes w tak podbramkowej sytuacji ze musisz brac antybiotyki to bierz oczywiscie, ale nie ograniczaj sie do farmakologii bo to nigdy nie wychodzi na zdorwie., sztuczne radzenie, oszyukwianie organizmu jest szkodliwe, jezeli nie tereaz to pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roch jesli nie moge pic cytryny bo jestem uczulona na cytrusowe to czy sam aloes i oliwa tez oczyszczaja ???bo tak robie od dluzszego czasu .Czy ty w swojej diecie jesz ziemniaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×