Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

życzę wszystkim CICHEGO, SPOKOJNEGO NOWEGO ROKU 2009, szampańskiej zabawy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Ja w tym roku wdrażając ochronę słuchu nie uzbroiłem się (tzn nie kupiłem tak jak zwykle torby petard) :). SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009 WSZYSTKIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Batmana nie ma bo Jokera nie ma. Ostatni wszedł na drogę prawa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWEGO I ZDROWEGO *.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. ((¦,»*—*¦*—*«,¦)) ((¦,»*—*¦*—*«, ¦)) *``¦´´* *``¦´´**``¦ *``¦´´**``¦´´* Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.... Życzę miłego oczekiwania na Nowy Rok 2009 :):) jolik Wszystkim co byli ,są i jeszcze będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem wam..oprócz standardowego naj, naj, naj.. że wszyscy starsi jesteśmy rocznikiem niestety..o rok:( jakaś kobieta dala mi...dostep do neta:P a jak by tego było malo..to jak szumi - tak szumiało... wszystkim Wam spokoju życzę...i usmiechu na codzień:) czarek51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam cały czas mam 20 lat +vat,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniek
Witam wszystkich Mam problem z szumami usznymi, po wzięciu ostatnio antybiotyku bardzo się nasiliły, to się wszystko właśnie po antybiotyku zaczęło i z każdym dniem jest coraz gorzej, teraz przeszło mi na lewe ucho, laryngolog nic nie stwierdził , badanie audiometryzncze wyszło prawidłowo i więcej badan nie zrobił, wysłał do audiologa. Poszedłem do laryngologa prywatnie i stwierdzil że prawdopodobnie to uszkodzenie ślimaka jest i nic się nie da zrobić. Jeszcze powiedział żeby zrobić badanie próba sisi, idę jutro zrobić i może w poniedziałek się do niego dostanę ale mam takie pytanie do was, bo podjerzewam że to może być jakiś nerwiak gdzieś w uchu, chce zrobic rezonans magnetyczny prywatnie najlepiej głowy i odrazu też żeby sprawdzili co się z uszami dzieje czy tam coś niema, laryngolog powiedział żeby zrobić piramidy skroniowe że to wystarczy i będzie widać co się dzieje z uszami, chyba jakoś tak. NIech się wypowie ktoś kto robił RM w związku z uszami, nerwiakami , jak to powiedziec żeby zwrócili uwagę na co przy robieniu tego rezonansu na piramidy skroniowe czy na coś innego, bo chcę mieć 100 procent pewności że badanie jest wiarygodne. I czy przy badaniu rm mogą też zbadać odrazu zatoki też czy to odzdzielnie trzeba robić??Albo czy jak robie rezonans głowy i przysadki mózgowej to odrazu mi za jednym zamachem zrobią rm tych piramid czy oddzielnie trzeba robic?? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniek najlepiej to idź do pracowni Rm -tam Ci odpowiedzą na Twoje pytania , czy wzystko można od razu ja np miałam 2 razy robioną tomografie - i wyszła ok jedna na głowę a druga już szczególowa na wyrostki sutkowate a idąc na rezonans miałam w rozpoznaniu napisane sm i wiem że właśnie tego szukali i na tym się skupili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniek Dokładnie tak jak piszesz tak powiesz , juz oni beda wiedzieli co i jak powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniek Jeszcze jedno,nawet kiedy idziesz prywatnie na tego rodzaju badanie potrzebne jest skierowanie od specjalisty i on własnie fachowo opisuje miejsce które ma objąc rezonans.U nas własnie tak jest,chociaz tutaj niektórzy nie musieli mieć skierowania.Najwazniejsze aby badanie odbyło się z podaniem kontrastu ,wówczas sa wyraźne zmiany,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko alduchna Co u Ciebie słychać oprócz szumów w Nowym Roku- nie myślałam że jesteś tak szybka ale jednak .......................wyprzedziłaś mnie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mewka Nie wyprzedziłam,bo chciałam zrobic to owiele szybciej.Nowy rok zaczełam od choróbstwa,mam w domu mały szpital.Jaki nowy rok taki cały rok! Gdzie sie wszyscy podziali???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka To jest klasyczny przykład! pisze pyta,Ty i ja odpowiadamy i wsiaka! Watpie zeby tu ktokolwiek kaca leczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak ostatnio szumi ,ze juz nie wytrzymuje nerwowo. Gdzie jesteście???? Czarek Co mnie czeka w nowym roku???jak tak kiepsko go zaczełam??? Złota i Sylvia A Wy co robicie dziewczyny???że sie nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z Martyną ,cały czas milczy. Jolik ,Morela no co z wami???????odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślisz?????????????????????? może masz rację .poczekamy zobaczymy. idę sobie kolację zrobić . halo!!!!!!!!!!!!!!halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie wszyscy się zapodziali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna pewnie w ciszy teraz żyje to co będzie z szumiakami -brzydakami rozmawiać czy pisać:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Na noc nie wskazane tyle jeść!pamietaj że odpływ mozesz spowodować jak w tym roku nad morze pojedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniek
dzięki za pomoc, co do skierowania to o tym też słyszałem, jutro pojadę i się wszystkiego dowiem, rano może się dostanę do neurologa to może coś podpowie jeszcze, bardziej martwi mnie to że laryngolodzy jakoś nie bardzo się tym przejmują a z tego co tu czytam to większość szumiących próbują leczyć laryngolodzy. mnie wysłał larygnolog do audiologa i tyle, nawet nie dało się wycisnąć od niego jakie badania można zrobić prywatnie. Dopiero prywatnie jak byłem u innego to powiedział co zrobić ale jakoś na rm nie naciskał zbytnio żeby robić. Jestem na skraju wyczerpania nerwowego przez tą całą sytuacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buniek ja miałam robiony rezoznas pod kątem szumów usznych i powiedziałam, że pod katem szumów usznych czyli piramidy skroniowe (wyszły mi też w tym badaniu coś nie tak z zatokami). Robiłam prywatnie i nie potrzebowałam skierowania, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniek Nie rób na razie nic prywatnie poza rezonansem ,bo wycisna z Ciebie wszystkie pieniadze.Jak bedzie wynik dopiero ruszysz do przodu.W Twoim przypadku to tylko laryng. i neurolog,ale poczekaj na badanie,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Jesteś wyjatkiem,to zalezy od wymogów i danej okolicy ,wiesz??? Niech spyta co mu szkodzi.Najwazniejszy jest kontrast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wszędzie mówią że klimat się ociepla i poziom wód się podniesie. A kto się jarnie że to ja hihihi;:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×