Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielaa

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii II cz.

Polecane posty

Gość misia2377
coraz mniej z zasad przyznawania zasilkow rozumiem kazdy dostaje inaczej mimo ze warunki rodzinne i finansowe sa praktycznie identyczne od czego to zalezy od miejsca zamieszkania ????ja mieszkam w Preston czy ktoras jest jeszcze z tych okolic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej dziewczyny! Nic nie wypełniałam, przysłali mi to sami. A napisane jest że ta kwota będzie mi naliczona od stycznia, w grudniu już miałam CB. Nie wiem od czego to zależy. Faktycznie mówiłam koleżankom o tym liście a u nich też cisza. Nie mam pojęcia o co chodzi, ważne że jest troszkę więcej kasy. No a z tym, że u nas jest tak samo to nie zupełnie, bo wiecie, ja mam 6 dzieci. Jeżeli jeszcze któraś z was ma podobnie to piszcie, chętnie się wymienie doświadczeniami. Pa pa pa;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień jak co tydzień rozpoczęty od wykonanego telefonu do wtc i ctc - mam nadzieję, że już niedługo to się skończy. Oczywiście nic ciekawego się nie dowiedziałam. Oprócz tego, że biuro do spraw rencistów i emerytur jeszcze nie wysłało do nich pisma czy nasze dane się zgadzają - mieli czas do piątku. Kobieta, z którą rozmaiwał mój mąż powiedziała, że się z nimi skontaktuje i wkrótce dostanie my pismo. Pismo z decyzją lub pismo z informacją, że coś z naszymi danymi jest nie tak. Ale co może być nie tak? Miała któraś z Was cos niezgodnego z Waszymi danymi? Kurcze już jestem podłamana. Ale zostało tylko czekanie. Więc napiszę jak coś się ruszy. A tym czasem życzę wszystkiem Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeaaaa
ja tez dzis dostalam pismo z child benefit podniesli rodzinne tak jak pisala osoba powyzej na pierwsze dziecko 20 f na nastepne 13,20 zawsze jest co roku taka mala podwyzka a te co czekaja niech sie nie zalamuja ja czekalam 5 miesiecy ale 2 lata temu za to moj znajomy czekal 8 miesiecy na child benefit wiec sie nie denerwujcie i czekajcie spokojnie w polsce tego byscie nie mieli a tu sie nie potrzebnie nakrecacie zlozyliscie wiec czekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia080563
cześć dziewczyny,ja z ciekawością sledze wasze wypowiedzi.Sama również czekam na decyzje odnośnie benefitów.Na spotkaniu o NIN bylam 20 listopada.Mój najmłodszy syn ma 13 lat i ma wade serca i zesół Downa.Myśle że doczekamy się wszystkie i w tym kraju napewno mój syn Robert otrzyma większą pomoc niż w Polsce.....Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielaa
gonia----- życzę Ci spełnienia marzeń i tego co najlepsze,spokojnych świąt i szybkiej decyzji, ja też dalej czekam, a na spotkaniu o NIN byłam 11 listopada, potem dostałam dokumenty do wypełnienia z Preston potwierdzające wszystkie dane i teraz mam czekać na decyzję, bo jak dzwonilismy to oni oczywiście nic nie wiedzą powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
ja na spotkaniu o NIN bylam 9 pazdziernika i od tego czasu nic, nawet zadnych pytan nie dostalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakoś na początku października byłam w sprawie NIN-u i dalej czekam....A powiedzcie mi dziewczyny kartę z ninem już dostałyście? Bo ja jeszcze nie ( wiem, że czeka się do trzech miesięcy, ale tak pytam ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielaa
ja karty też jeszcze nie dostałam, po tygodniu numer tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
ja karte dostalam po jakis 4 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielaa
goya, a dzwonicie często? co Wam mówią? ja myslę, że jeśli do Nowego Roku nie dostanę decyzji to trzeba im wysłać jakies pismo, może do jakiegos kierownika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia080563
Dzięki za życzenia.Myśle że doczekamy się.Choroba syna nauczyła mnie że trzeba mieć nadzieje.Po burzy zawsze jest słońce....Teraz na święta jestem w Polsce.Jak wróce to może będą jakieś dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
hej ...ja podobnie jak goya 007 na NIN bylam 7 pazdziernika karte mam juz dawno i zero dobrych wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
Aniela szczerze mowiac to nie dzwonilismy tam jeszcze wcale, bo wczesniej co jakis czas a to pytanie wyslali,a to na NIN umowili, no i czekalam na decyzje o Child Benefit, ktora mam juz od jakiegos miesiaca, ale teraz cisza i bedzie trzeba w koncu wziasc sie za dzwonienie, ale to chyba juz po swietach........ czy tam tez tak ciezko sie dodzwonic jak na infolinie CHB????? dzisiaj snilo mi sie ze dostalam cos od nich ale nie decyzje tylko jakies nowe pytania, ehhhh a oni tak zwlekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
mieszkam w Preston wiec biuro mam na miejscu a tez musze dzwonic mimo ze jestem w tym budynku to i tak nikt nie chce rozmawiac inaczej niz przez telefon dziwne to strasznie.dzwonie srednio raz w tygodniu i nic to nie zmienia nawet sie juz troche denerwuja a mowia za kazdym razem co innego...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
Strasznie sie uwzieli,ale wiecie co ja ostatnio z preston dostałam jakies dziwne powiadomienie,ze musze zwrócic nadpłacone pieniądze,ale napisałam odwołanie i czekam na ich decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
guzik z pętelką dzisiaj nie przyszła mi odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielaa
U mnie też guzik z pętelką........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
u mnie to samo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
Jutro robię swiąteczne zakupy...choinka i coś na wieczerzę.Wam zyczę z całego serca by decyzje poprzychodziły z samymi super wiadomosciami:)Wesołych świąt Dla Wszystkich Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirocco
Witam. Widzę że macie duży problem z Tax Credit. Ja miałem podobny. Czekałem blisko 5 m-cy i jeśli mogę podpowiedzieć to wydzwanianie na niewiele się zdaje. Najskuteczniejszą metodą jest wysłanie skargi do Complains Manager. Ja napisałem, że jestem niezadowolony z ich pracy, wypisałem daty i godziny wszystkich moich telefonów do Customer Service, dodałem,że czuję się dyskryminowany, dołączyłem akty urodzeń dzieci, numery NHS oraz informację do jakiej chodzą szkoły i dodałem , że oczekuję szybkiej decyzji, inaczej zwrócę się o pomoc do Citizens Advaice. Wysłałem polecony, po tygodniu kasa była na koncie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
nooooo............moze to dobry pomysl z ta skarga jak do konca roku nic mi nie przysla to zaczne dzialac a moze jakies namiary ,adres i do kogo kierowac taka skarge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielaa
maroco dziękuję, właśnie o czymś takim myslałam, jak do NR nic się ie zmieni...mapisz proszę jak zaadresowałeś tą skargę.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirocco
Adres taki sam, tylko należy poprzedzić go nagłówkiem Complains Manager. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
u mnie zastalam dzisiaj szara koperte, ale niestety nie z decyzja ;( a mialam juz nadzieje, przyslali mi jakies potwierdzenie o NINie, no ale chociaz jakas oznaka ze cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
ciagle gdzies z tylu z zyczeniami ,wiec zycze Wszystkim zdrowych ,pogodnych i radosnych Swiat i aby nadchodzacy Nowy Rok byl lepszy od mijajacego ale gorszy od kolejnego ktory nastapi po nim...Dorota(misia2377)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielaa
dziękuję wszystkim za zyczenia............ Daje im czas do czwartku, jutro zadzwonię, a skarge wysyłam w sobote rano, juz leży napisana, bardzo nie chciałabym tego robić, ale nie mam wyjscia.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
Ja rowniez chcialabym wszystkim tu zagladajacym zlozyc serdeczne zyczenia: Zdrowych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego Roku, oby spelnialy sie Wasze marzenia, oby dopisywalo zdrowie i szczescie, milosc i cieplo w sercach. No i oczywiscie pomyslnych decyzji, duzo pieniazkow i wszystkiego czego pragniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
Wesołych świąt dla Was Wszystkich...i rodzinnej Wigili...moc życzeń dla Ludzi na Całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×