Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielaa

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii II cz.

Polecane posty

Gość domanek
czesc. na decyzji jest tak: obliczony mój tygodniowy dochód to353.25F.Dochód jaki powinniśmy mieć na 8 osób to427.24F na tydzień. A później są jakieś procenty i nie wiem o co chodzi z tymi procentami. Wynik jest 141.92F. Płacą mi co 4 tygodnie 567.68F. Nie mam jeszcze Child tax credit ani work tax credit. Czekam na niego już prawie pół roku. Acha na tej decyzji jest jeszcze, że możemy dostać dofinansowanie w wysokości 183.46 tygodniowo jeżeli wynajmiemy sobie dom z czterema sypialniami. wiec niedługo czeka nas przeprowadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
u mnie nadal cisza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
hej Domanek.Słuchaj mam dla Ciebie radę w jak będziesz dzwoniła na infolinie otax credit i work to poproś o rozmowę z kierownikiem urzędu.Ja rozmawiałam z bardzo sympatycznym panem anglikiem.On ma dość mocny głos i mówi bardzo wyraznie to On wszystkiego dopilnował i na decyzję czekałam jedyne 2tyg,a więc zróbcie tak wszystkie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
dzięki Kathi28, właśnie jutro będziemy dzwonili, wiec spróbujemy zrobić tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
:)trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
witam ....ja wyslalam wlasnie swojego M do reveniue zeby znuowu zadzwonil o te taxy bedzie tez probowal jak radzila Kathi28 rozmawiac z kierownikiem ciekawe co tymrazem uslyszy:((( tak sie zachowuja jakbysmy chcieli cos nieprawnie wyludzic ta niekonczaca sie lustracja ,paranoja....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
szkoda gadac :(((( z kierownikiem nie udalo sie M rozmawiac bo niby bardzo zajety ,nie da sie otworzyc zamknietych drzwi przez telefon ale ze byl uparty, pan z ktorym rozmawial poprosil o numer telefonu i powiedzial ze kierownik do niego oddzwoni w przeciagu 48 godzin .Wiem ze to bujda i nic nie mozna z tym zrobic!!!!!!a co u Was moze ktoras bardziej optymistycznie,bo ja juz trace wiare ze kiedykolwiek cos z tego bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nowe wieści. Mój mąż dzwonił do nich wczoraj i ponoć mamy już wszystko wyliczone i we wtorek na koncie będziemy mieli pieniądze. Teraz czekamy do tego wtorku jak na zbawienie, nie chce mi się jakoś w to wierzyć. Więc póki co jeszcze się nie zaczynam cieszyć. U nas to wszystko trwa od 16kwietnia, tzn. tego dnia oni otrzymali od nas wniosek. Wiec jak widzicie strasznie dłuuuuuuugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia080563..o2.pl
Ja już w Londynie i gdy sprawdziłam konto to dostałam oczopląsu-3500 wpłynęło,decyzji nie mam.CHB wyrównali mi od czerwca,więc sądze ze tax też.Mam jedno dziecko tylko z zespołem Downa i dochód 12tys.Teraz będę starała się o DLA [o zaliczenie w poczet niepełnosprawnych] słyszałam że najlepiej jest stopniowo starać o benefity,a nie wszystko naraz.Czeka mnie długa droga bo naszej opini o niepełnosprawności nie uznają,wzywają na swoją komisje lekarską.Dziewczyny głowy do góry dostaniemy wszystkie,ja czekałam od września.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
no to gonia gratuluje, fajnie ze chociaz u Ciebie tak szybko to poszlo, ale fakt naprawde Ci sie nalezy, ja nadal sobie czekam na ta decyzje...... moze sie doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
super gonia!! Ja czekam od lipca i cisza. Pocieszam się, że w końcu też się doczekam. Pozdrowionka dla wszystkich czekających:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia080563
Dzięki dziewczyny,nie jesteście zazdrosne,ani zawistne-też doczekacie się.To że mój najmłodszy syn ma Z.DOWNA spotkałam się z ludżmi,którzy szukali sensacji[małe miasto],ale i byli dobrzy ludzie.Kocham,go nad życie i nawet trudno sobie wyobrazić ile on potrafi dać miłości..pozdro.Będę was odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smers
Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczace zasilkow dla dzieci niepelnosprawnych.Moj maz od dwoch lat wyjezdza na kontrakty do Liverpolu,jego pracodawca nie wyobraza sobie przerwania wspolpracy z moim mezem a my jestesmy zmeczeni zbyt dlugimi rozlakami,zdecydowalismy sie na wyjazd cala rodzina ale dopiero latem,gdy corka skonczy gimnazjum.Mamy troje dzieci,z czego najstarszy syn jest chory na mozgowe porazenie dzieciece,ma 16 lat i jest niezdolny do samodzielnej egzystencji.Chcialabym sie dowiedziec jakich dodatki socjalne w W.B na takie dzieci istnieja i jak je zalatwiac-bardzo dziekuje za jakakolwiek odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam forum na Kafeterii \"dziecko niepełnosprawne w Anglii\",dowiesz sie wszystkiego!!!Ja korzystam od początku,poszłam za mądrą radą i wydrukowałam sobie wszystko,pochłonełam i walcze!!!Bedzie Wam o wiele lepiej!!!Ja sama jeszcze jestem w szoku jaką mają pomoc dla dzieci niepełnosprawnych! Pozdrawiam i życze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wotonikaa
dziewczyny czy wśród Was jest jakaś samotna mama? bardzo bym chciała porozmawiać z taka osobą , by podzieliła się swoimi doświadczeniami związku z pracą , szkołą ,ogólnie zyciem samotnej mamy na gruncie UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
gonia080563 cieszę się z tobą...nareszcie już Coś,a nie ciagle nic...Ja czekam na odpowiedz o Incoming support,złozyłam wniosek 3miesiące temu i nic,a sytuacja nie mamy fajnej,moze coś wiesz o tym zasiłku jak to przyspieszyć tą procedurę...dodam,że jest to zasiłek dla osób o niskich dochodach i trudnej sytuacji życiowej w kwocie 90f tyg dla par i łączy się z tym zasiłkiem Hausing benefit i counsil,a jeśli nie przyznają incoming support to i potrafią zabrać pozostałe zasiłki,coś słyszałam,że chodzi im o residenta-poprostu na papierze,ale nie wiem czy to prawda?czy podpowiecie mi coś dziewczyny?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja sprawa dobiegła końca. Dziś przelali nam pieniądze na konto. Czekamy tylko teraz na listowną decyzję, bo wydaje nam się, że coś dużo nam wypłacili. Chyba już jestem trochę przewrażliwiona na ten temat, bo wiem, że bywa czasem tak, że każą zaracać bo źle coś obliczyli. No ale najważniejsze, że pieniążki w końcu mamy:) Trzymam teraz za Was dziewczyny kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
Weronika to fajnie,a ile macie dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
to gratuluję.Ja mam troje i w tamtym roku przyznali nam wszystkiego ok 8000tys funtów na rok,na konto przelali nam 2200,a resztę co tydzień i tez byłam w ciąży z trzecim.Jeśli moge spytać jaką tyg stawkę wam wyliczyli na dziecko?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u mnie SAJGON!!!! Zła jestem jak osa!!! Wczoraj mąż dzwonił do taxu,chciał pogadać z kierownikiem ale go zbyli.Pan który odebrał przejął sie krzykami męża i znalazł nasz wniosek i okazało sie że nie wpisali mojego NIN-U,a wysłany był 15 pazdziernika!Podobno wysłał jakieś ponaglenie mailem i dziś mamy dzwonić jszcze raz!Zwarjować można!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
KIKA to tak jak u nas z kierownikiem nie mozna rozmawiac bo zajety no ale oddzwoni ,oczywiscie juz ktorys dzien tego nie robi ,ponaglenia niby wysylaja co tydzien,ale bez skutku.Nie wiem co tam sie dzieje i co tak naprawde jest w mojej formie bo jak juz wspomnialam nie chca mi przyslac potwierdzenia ze maja komplet dokumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2377
czekam juz 6 miesiecy wiem ze czekaja dluzej jednak wiem tez ze nie traktuja wszystkich jedna procedura i to mnie najbardziej wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
no widze ze nastepnej osobie sie cos ruszylo ;) gratuluje weronika ;) ja czekam od maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam od połowy kwietnia. Ale na to reguły nie ma ile się czeka. Aby dostać szybko pieniądze trzeba mieć po prostu szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathi28
fajnie fajnie,ale nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie o Incoming support:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi zasiłki mogą ci zabrać jak obydwoje nie bedziecie pracować!Jezeli chodzi o inncome support to zadzwoń do consilu oni tobie podpowiedzą jak to nie pomoże to znajdz w swojej okolicy citizen advice i tam poprośmo porade(napewno pomogą).Jeżeli masz swojego social worker to tez zapytaj co może poradzić.Tyle ja wiem.Jutro podpytam swoją social worker. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×