Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

O to też fajne - dzięki. Chłop mi zagląda przez ramię też mu sie podoba, ale ochszanił mnie że za głośno gram. A tam! - kij z nim, jak się bawić to się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Andziu zaloz sluchawki ja tak siedze i slucham bo moj siedzi obok i oglada film. Od czasu do czasu spoglada z kim to jak tak pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz Anula, nawet Globusik nie zajrzała wieczorem, Jolka pewnie za bardzo przejęła się rolą Babci, a Livia to nas normalnie "olała" Walpuria usprawiedliwiona, bo się odmeldowała. Szkoda że nasza Szefowa wciąż nie ma internetu. No to sobie poplotkowałam, myslę że Dziewczyny mi wybaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Muszę siebie ukarać.Wieczorem tak fajnie sobie pogadałyście. Ja byłam tak leniwa, że cały dzień drzemałam. Dzisiaj już buszuję.Przygotowuje kawiarenkę do otwarcia - i gotowe,zapraszam.Kawa,herbata, rogaliki z makiem i dżem. Wszystko dla Was Babki. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka szkoda - żałuję, myślałam,że jestem sama. Mój \"Czarodziej\" lubi robić sobie ze mnie \"jaja\" - najczęściej nic się nie zgadza. Kiedyś zadałam mu pytanie - czy mnie lubi - bestia dyplomatycznie,nawet nie drgnął. Mogę dla Was powróżyć nim - odpowiedzi na \"tak\" lub \"nie\". To wahadelko krzemienne - na nim jakby twarz z szeroko otwartą gębą i przewierconymi dziurami na rzemienny pasek. Robi wrażenie. Zadawajcie pytania - mogą pewnie być anonimowe- tylko nie bierzcie tej zabawy na poważnie - nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Luty ubierz chłopie dobre buty. W zwariowanym świecie i przysłowia ludowe nie sprawdzają się. Zapowiadał się dzień pogodny i słoneczny. Po widnym poranku, znowu chmury - idzie zmiana na odwilż. Dostałam wiadomość od koleżanki z Zakopanego ,iż tam jest pięknie biało, bajkowo.Pojechała na krótki odpoczynek. Ja w domu, przed komputerem. Na krótko powrócę do wcześniej opisywanego etapu w życiu - po Studniówce. Pozostała nauka.Tak jak większość młodzieży, tak i my każdemu nauczycielowi przypieliśmy jakąś "ksywę". Niektórzy bardzo tego nie lubili i dawali upust na lekcjach , oczywiście stawiali dwóje. Było dla nas miłym zaskoczeniem, jak przed egzaminami , nasi wychowawcy i nie tylko zaczęli traktować nas tak inaczej,poważniej byliśmy z tego dumni,że stajemy się dorośli. Teraz wiem i doceniam, jak bardzo im zależało aby jak najwięcej uczniów zdało egzaminy.Bardzo pomagali, podpowiadali, naprowadzali na właściwą odpowiedź. Składam i podziękowanie i szacunek. Tyle co wiem, większość już odeszła.Kiedy zaglądam do NK zniechęcam się.Do tej pory odnalazłam tylko trzy osoby. Ponieważ dzisiaj mecze w piłkę ręczna, dostęp do kompa wolny to jeszcze wpadnę. 👄dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłe Panie. Zapraszam wszystkie do kawiarenki.Livio jeśli pozwolisz, to napełnię kieliszki Twoim winem i wznosimy toast za brązowy medal naszych szczypiornistów. STO LAT. Ja zaopatrzyłam bufecik w ciacha WZ , na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIA👄 ANULA[usta} ANDZIA👄 JOLA👄 LONIA👄 WALPURIA👄 ANNAKRYSTYNA👄 to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny! Niedziela za nami, minela bardzo szybciutko, juz mamy luty, miesiac krotki, szybciutko minie i ani sie nie obejrzymy jak przywitamy wiosne:D Pracowity a zarazem wesoly tydzien przede mna, zaczely sie ferie i Wnusio na wakacjach u dziadkow :D GLOBUS 👄 LIVIA👄 ANDZIA👄 JOLA👄 LONIA👄 WALPURIA👄 ANNAKRYSTYNA👄 Zycze milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SIEMA Miłego dnia dla wszystkich Pań.Jak zawsze rano pierwsze spotkanie w kawiarence przy kawce. Piję z Wami. U mnie poniedziałek odwrotnie nie jest "szewski".Po luzach w sobotę i niedzielę zabieram się do roboty. No mam takiego "plana" , a co z tego wyjdzie zobaczymy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę w kawiarence otwartej przez naszą Panią Globusik. Przypomniał mi się kawał. Panie doktorze - skarży się pani,cuuś mnie swędzi,po nocach spać nie daje- Lekarz odpowiada - musi pani brom brać. Panie doktorze - niech pan powie mi dokladnie jak mam się brombrać. To tak w aluzji do mojego pieska - czuje gdzieś toto cieczki,nosi go straszliwie,ale sam nie chce za nimi latać - tylko wyciąga nas,właśnie dostał ode mnie brom - USPOKOIŁ SIĘ. nie ma to jak BROMBRAĆ. NARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS z miłą ochotą przysiadam do kawy Loniu:D masz więcej bromu ? też mnie nosi dziś i jestem jeszcze wczorajsza.:D To był bardzo udany weekend ,za wszystkie czasy się wyszalałam.Widzę że i Klubik pod Pewexem w sobotę nie próżnował musimy w takim razie urządzić wieczór karnawałowy ,byłoby fajnie się spotkać ... Wszystkie razem. Pozdrawiam i nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzien zlecial szybko bo i obowiazkow przybylo :D Globusiku jak tam dzisiejsze plany, wywiazalas sie? czy byl to tylko slomiany zapal :D Ale znajac Ciebie to wiem , ze robota palila Ci sie w rekach.🌻 w nagrode! Livio :D Tak to juz jest z pieskami, moja sunie po pierwszej cieczce wysterylizowalam i mam spokoj. Nie chcialam juz wiecej przechodzic tego co z pierwsza . Walpuria, pewnie odpoczywasz po udanym weekendzie :D Ale tak czasem nam potrzeba odprezyc sie od wszystkiego i wyszalec. Lonia🖐️ Jolcia🖐️ czekamy na Twoje wrazenia. AnnoKrystyno ❤️ pomachaj do nas i napisz choc slowko jak sie czujesz? zycze Wam milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kurcze mać:) Narobiłam się ale "plana" wykonałam.Jutro luzik - może spacer. LIVIO na wieczór chyba też będę się bromować, nosi mnie . A to wszystko przez MM.Wylał się długopis i tak człapał, że zafajdał całe mieszkanie. I dlatego musiałam wykonać podwójnego plana. WALPURIA witaj - świetnie jeszcze jesteś pod wrażeniem "szaleństw", to dobry znak. ANULA pozdrawiam i życzę udanych ferii z wnusiem. JOLA dzięki za pozdrowienia - przekazuję je dla wszystkich koleżanek. Wracaj jak najszybciej.Hej. LONIA siema ANDZIA :) ANNAKRYSTYNA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na dobranoc jeszcze wpadłam. Spokojnej nocy . Do zobaczenia już 3 lutego rano.Paaaaaaaaaa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo🖐️ Jestem padnięta,tak mnie zmogło,leżę i oglądam Telekamery. Myślę....muszę tu zajrzeć, bo wypiszecie mnie z \"bandy\" Nie było mnie dziś cały dzień w domu,wybyłam skoro świt. Dlatego nie byłam obecna na kawce u Globusika. Globuś.....zapraszałaś na taaaaakie ciacho - uwielbiam, ale niestety też nie mogłam skorzystać. Napewno bedzie jeszcze okazja. Anulka.....miłej zabawy z Wnuniem Ci zyczę, bo też pewnie musisz wymyslać jakieś atrakcje żeby się nie nudził. Lonia, Jolka, Livia. Walpuria,AnnoKrystyno - pozdrawiam Was serdecznie Wszystkim koleżankom dobrej nocy życzę. Pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak zawsze czekam na Was w kawiarence przy 1 stoliku. Kawa z mleczkiem,Herbata z cytryną. Moja noc cała nie przespana, to wina zmiany ciśnienia:) Drogie Panie przesyłam Wszystkim serdeczne pozdrowienia od ANNYKRYSTYNY. Na razie jest w ogromnym dołku. Samo życie. Na wstępie tyle.Pozdrowienia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM I O ZDROWIE PYTAM! Nie Pana,Panie \"B\" - be..be.. eeee, Tylko miłe koeżanki z topicu. Globusik - czemu nie śpisz, myślisz,myślisz - a tu niczewo nie wymyslisz. znam ten problem - nic miłego. Ale u mnie na dworze duje zimny i silny wiatr - tak jakoś od wschodu. Czas szybko leci - a zima się c i ą g nnnnn i e, jak te flaki z ... Jedna Walpuria co się wybawiła - dobrze,ze nam się przyznała - hej.. czyżby jeszcze \"syndrom dnia poprzedniego\" cię trzymał w szponach? Pozostałe pewnie zdrowe,jak i ja - nie mam po czym chorować. Musze sie przyznać,że winka jeszcze nie próbowałam,muszę wierzyć MM,że dobre. zaprośmy się na wspólna gadkę - 18 - odpowiada? Przed filmami i o tej porze z kompa schodzi MM. Propozycje mile widziane.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Idę po zakupy, przede wszystkim chlebek muszę kupić. Kot śpi jak suseł, będzie zimno:), my nie damy się. Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane! GLOBUS👄 LIVIA👄 ANDZIA👄 JOLA👄 LONIA👄 WALPURIA👄 ANNAKRYSTYNA👄 Livio istnieje, istnieje !!!!!!!! Twoja propozycja jest bardzo dobra ale musimy chyba jeszcze troche poczekac z naszym wspolnym spotkaniem, moze niedlugo wroca dziewczyny. Jestem padnieta, taki dlugi spacer dzisiaj zaliczylismy, dawno juz tak nie spacerowalam.Bylismy w ZOO, nogi bola ale sie dotlenilam.:D Najwazniejsze,ze pogoda i humorek nam dopisuje. Zycze Wam milego wieczorku ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Trochę się spóźniłam. LIVIO będzie gadu gadu jestem za.Może po feriach łatwiej będzie o dyscyplinę, w przeciwnym wypadku konieczna będzie lista p.Borowczyka. Ja dzisiaj też jestem "przymulona", choć powinnam się dotlenić. Wędrowałam po małe zakupy - mało kupione, dużo wydane. No i teraz wpadłam na powód tego "przymulenia":) Miłego wieczoru i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×