Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dziękuję dziewczynki za gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam wszystkim zdrowych i różowych bobasków, zdrówka i miłości! Nilli, mam nadziję, że dowiesz się w środę kto tam Cię kopie! A co byś chciała? Ja jestem przeszczęśliwa i cały czas myślę o naszym syniu! Jutro mam wolne, więc zaatakuję sklepy z ciuszkami dla dzieci! Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe B. bardzo fajny pomysł z tą tabelką z nickiem i płcią! A może jeszcze dopiszemy imię dziecka? A może jednak nie bo się zrobi mniej czytelna tabelka. Zresztą jak chcecie. Ciekawe jak tam Koteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://babyluxury.pl/Lozka_od_3_lat-k252-0-3-default.html zoaczcie jakie kosmiczne, ceny również!! :/ Mam do Was pytanie na jutro bo pewnie już śpicie, czy warto pomalować kaloryfer w kolorze ściany żeby nie \"rzucał się w oczy\" czy lepiej na biało żeby rozjaśnić jeśli kolor ściany jest dość \"żywy\" ?? No i spokojnej nocki Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam wieczornie Kamila i Zelka wysłąłam wam zaproszenia na nk pozdrawiam i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram, co do koloru grzejnika - zapytam rano męża i ci powiem. Asiaaaa i Żelka, śliczne macie brzucholki!!! Uciekam spać, bo jak się mężuś przebudzi, to da mi popalić, że ja jeszcze nie śpię. Wczoraj położyłam się ok. północy i zbudziłam się po 3 nad ranem i nie chciało mi się spać! Wy też tak macie? Aha, wcześniej robiłam sobie drzemkę 1-2 godzinną, a teraz jakoś mi się nie chce spać. Ciąża składa się z 3 trymestrów: I trymestr: bllllleeeee - żyganie II trymestr: hoooo-psiiii - chrapanie III trymestr: heeeee, heeee - sapanie. Tak sobie wymyśliłam. Oj dobra, idę spać, bo już się mnie głupoty trzymają! OOOOooooo, ja dziś pierwsza na forum, hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D ja juz nie spie ;/ dzieki :) ale fajna kołyska :) ma co do kaloryfera ja bym pomalowala na taki sam kolor jak sciana i ja mam jeszcze deski takie ze wzorkami fajnie to wygląda :) taki zabudowany kaloryfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam zza deszczowego okna i znad miski kleiku (ohyda, ale żołądek mi się rozstroił ostatnio. Żelazo taki zbawienny ma wpływ czy cuś?) ;). Anytram, głosuję za kaloryferami w kolorze ściany. Ale mam tak u siebie, więc obiektywnej oceny nie oczekuj. Wcześniej były białe, jeśli to przemówi na moją korzyść. Ogólnie grzejniki to nie jest to, co uważam za najpiękniejszy element mieszkania, więc jeśli tylko można je ukryć... A propos kołysek. Któraś z was korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie też deszczowo :/ Anytram ja też bym pewnie pomalowała grzejnik w kolorze ściany. Przy intensywnym kolorze ściany ten grzejnik w białym kolorze jeszcze bardziej rzuca się w oczy. A to przecież jedna z najmniej atrakcyjnych i dekoracyjnych rzeczy w pokoju :) Pikle ja nie korzystałam z kołyski, więc się nie wypowiem. Kropelkaaa gratuluję synusia 🌻 Wiem, że jest druga dziewczynka, tylko nie wiem u, której. Muszę pogrzebać to pogratuluje ;) Ja już chyba całkowicie się nastawiłam na to, ze będzie druga córcia. Tylko nie mamy pomysłu na imię. Jak zwykle ten sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam. Zresztą daleko nie miałam ;) Alidżi gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za trzy tygodnie zaczne III trymestr :D Ale ten czas galopuje... Wczoraj na Nationale Geographic leciał film z serii \"W łonie matki\". Tym razem było o bliźniętach jednojajowych. Super się go oglądało :) Kropelkaaa .... III trymestr- spanie.... Hmmm.... Zpomnij :P Chyba, że będziesz jedną z nielicznych, ktora koncówke będzie znosić dobrze. Ja, może nie od poczatku III trymestru, nie mogłam spać. Wogole ani pozycji wygodnej znaleźć, ani usnąć. Koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciężarówki :) u mnie pochmurno ale nie pada ... jeszcze... :D co do kaloryfera - jaestem za tym by zrównać go z kolorem ściany :) z kołyski nie korzystałam więc sie nie wypowiem :) napewno nie będę się bawiła w kojec- bo dla mnie to tak jakby uwiążać dziecko , ja rozumiem że tam jest bezpieczne- ale jak dla mnie zbyt osamotnione a zreszta tą sama role może spelnić łóżeczko. za to na 100% teraz kupie oprócz łóżeczka do pokoiku malucha łóżeczko turystyczne- gdyż mamy działkę na która dość czę sto i na długo wyjeźdżamy gdy tylko robi sie ciepło więc to napewno się przyda :) no i tym razem zastanawiem sie czy \"mata edukacyjna\" jest rzeczywiście taka rewelacyjna ??może któras z Was mamusie posiadała taka i może sie wypowiedzieć?? ja przy dziewczynkach nie mialam a teraz sie zastanawiam , czy to taka niezbednie rewelacyjna rzecz :) aha i wiecie co tak sie zastanawiam nad zrewolucjonizowaniem kąpieli moich dziewczynek - wpadły mi w oko kredki do kapieli - zafunduje im kolorowa kapiel - tyle że muszę zaczać wcześnie i z dość cieplą woda bo nie wiem czy po takjiej zabawie beda chciały opuscic wanne :D http://www.allegro.pl/search.php?string=kredki+do+k%C4%85pieli&order=p pozdrawiam i miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle :D racja! Już mi na oczy i na mózg się rzuca. Z tym III trymestrem tez pokiełbasiłam... Dopiero za 6 tygodni zacznie się.... Ech, a może to takie poranne zamroczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****GaGa_ 🌻 też wczoraj oglądałam ten program "W łonie matki" - super było wszystko pokazane "od środka" jak zachowuje się maluszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW ja mam mate edukacyjną.... Powiem Ci, ze mi się przydała. Martyna mniej więcej od 3 mc leżała na niej i się nia bawiła. Chwilowy odpoczynek miałam. Dziecko się bawiło zawieszkami, a jak się znudziło to wieszałam małe maskotki. Leżąc na brzuszku miała do dyspozycji lusterko, grzechotkę, pluszowe piszczałki. Mata wtedy była nie droga. Teraz te ceny mnie powalają :-o A te kredki super. Chyba sama zamówie je Martynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****GaGa_ 🌻 więc chyba jednak sie skuszę :) choc spokoju przy trójce to napewno nie bedę miała ale to nic :) a zawsze jak ktos spyta , co może kupić maleństwu zawsze moge podrzucić pomysł zwalajacy z nóg - matę edukacyjną :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPISUJCIE SIĘ DZIEWCZYNY :) Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka.................. kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79........... issima....................... małaHPW................... RedHairMama.............. ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram, pytałam się męża i on na to, że nie wie jak jest w Polsce, ale tutaj to nie ma reguły czy grzejnik się maluje pod kolor ściany, czy pozostaje biały, gdyż to jest dekoracja i to zależy tylko od Was jak Wy chcecie. Ja chyba też bym pomalowała w kolorze ściany. Koleżanka ma całe mieszkanie pomalowane szarą farbą i grzejniki w tym kolorze ładnie wyglądają. Po prostu ich nie widać. Ja już wiem jakie chcę łóżeczko i krzesełko do karmienia. Chcę z drewna i pomalowane na biało. Mamusie, powiedzcie mi od kiedy potrzebne jest krzesełko, mi się wydaje, ze chyba od 6 m-ca, od wtedy, gdy dziecko zaczyna jeść papki. Czy dobrze myślę? Jeszcze raz dzięku za gartulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do farbek w kąpieli, to jak kiedyś opiekowałam się dzieckiem, to waśnie miał takie farbki i łatwo się je zmywało, ja je myłam zwykłym cif-em w sprayu i schodziło szybko, a kredki to nie wiem, ale pewnie też. Fajny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****kropelkaaaa 🌻 z tym krzesełkiem to moim zdaniem dobry pomysł gdy maluch już potrafi stabilnie sam siedziec... a wiadomo to rzecz indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała no ten kisiel to już chyba za duzo ;) Ale pieczątki super sprawa :D Kropelkaaa mi krzesełko przydało się w momencie kiedy Martyna zaczeła jeść kaszki i zupki. Nie znosiła butelki, więc od małego \"machała\" łyżeczką. Ale to był moment kiedy ona juz ładnie głowkę trzymała i ciałko. Bo jak dziecko jest niestabilne to nie ma co pchać na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Długo mnie nie było,miałam zawirusowany komputer :( dopiero odebrałam po 8.00 komputer. Gaga ja też oglądałam "w łonie matki" wczoraj o bliźniakach,zaraz potem jeszcze było o pojedynczym dziecku w łonie matki o dziewczynce,ale nie miałam już siły oglądać,byłam śpiąca. W ogóle się nie wyspałam bo spała ze mną moja 3 i pół letnia bratanica,która kopała mnie we śnie po brzuchu nogami,albo łokciem dostawałam w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wekeendzie :) zmieniam od razu stopkę bo 19 tydzień za nami :) dzisiaj ide do lekarza, mam nadzieje ze dowiem sie kto mieszka w moim brzuszku :) trochę sie martwie bo od czasu do czasu spina mi sie brzuszek, twardnieje, nie jest to bolesne ale i tak sie martwie... no ale juz dzis do lekarza to moze wiecej sie dowiem na ten temat... miłego dnia wszystkim zycze i brzuszkom tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka co do spinania brzuszka to się nie martw. Jeśli nie przekracza dziennie chyba 10 razy (zapytaj lekarza) to wszystko ok. Ja bylam u swojego i mu mówiłam, że dość często mi się ten brzuch spina. Na wszelki wypadek przepisał mi leki mocne. Mam je brać w razie bóli przy spinaniu się brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****natalka2384 🌻 to czekamy na sprawozdanie z wizyty u gina :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×