Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Coś dla poprawienia humoru :) LIST MURZYNKA Drogi biały Kolego i Koleżanko! Powinniście zrozumieć kilka rzeczy:  Kiedy się rodzę – jestem czarny,  Kiedy dorosnę – jestem czarny,  Kiedy praży mnie słońce – jestem czarny,  Kiedy jest mi zimno – jestem czarny,  Kiedy jestem przerażony – jestem czarny,  Kiedy jestem chory – jestem czarny,  Kiedy umieram – jestem czarny. Ty, biały Kolego:  Kiedy się rodzisz – jesteś różowy,  Kiedy dorośniesz – jesteś biały,  Kiedy praży cię słońce – jesteś czerwony,  Kiedy jest ci zimno – jesteś fioletowy,  Kiedy jesteś przerażony – jesteś zielony,  Kiedy jesteś chory – jesteś żółty,  Kiedy umierasz – jesteś szary. I ty, do k***y nędzy, masz czelność nazywać mnie kolorowym? Z wyrazami szacunku MURZYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe czyli tak jak pisałam do 140max. jest prawidlowo po wypiciu glukozy :) Freckled ja jak niezdąże do Bogucic dojechac to też może na Raciborskiej wyląduje...fajny Szpital też bym go poleciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Bebe rozwaliłaś mnie:D Dobre:) Ech te moje biurwy. Dostałam od lekarza dalsze zwolnienie, ale muszę być w pracy w czwartek, bo jadą do Szwajcarii i ktoś musi zostać na posterunku:P wezmę psiapsiółkę i posiedzimy, przy okazji jej też coś kasy wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie golasek:P Mam figi i stanik:) Umówiłam się na 8 maja na usg 3d/4d, żeby A. nie miał wątpliwości co do płci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) nie odzywalam sie wczoraj bo caly dzien mialam taki bol w dole brzucha, ze musialam lezec caly czas...juz sie balam ze bede musiala jechac na pogotowie, ale na szczescie przeszlo... *gratuluje coreczek dziewuszki:) taraz pewnie juz tylko same baby beda sie ujawniac:P kurcze dziewczynki kiedy dacie mi namiary na ta skrzyneczke?? poogladalabym sobie te wasze brzuszki:) i podzielila sie swoimi fotkami:) zlitujcie sie juz...:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żelka Marzenie Koteczek sliczne macie brzuszki Żelka a my mamy bardzo podobne do siebie Koteczek :)strasznie mi przykro , jak pech to pech ale moze nie jest tak żle , a miałas ubespieczony sklep? Bebe :)sweitny kawał Palulka :)ciesze się że juz się lepiej czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek :)trzymaj się cieplutko i wracaj do zdrowia , a moze powinnas umówic się do lekarza bo to chyba trochę dziwne żebys wymiotowała w tak zaawansowanej ciązy :)pozdrawiam i dbaj o siebie i o Jadziunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek mialas prawo miec tak malo wod plodowych w 36 tc to normalka bo od 36tc wody spadaja a przede mna jeszcze troche tygodni i to mnie martwi duzo pije wody w czwartek usg juz nie moge sie doczekac mozecie napisac ile wazyly waze coreczki w 22tc???? z natury kobitki sa mniejsze moze dlatego moje wazyly 383gi 484g wiem ze teraz szybko beda przybierac zobaczymy ile przybraly od tamtego wtorku mnie tez bola plecy normalka ja sie kuruje jest juz lepiej po usg jedziemy na majowke do niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza:) pewnie wszystkie spaceruja:) zmienilam stopke,bo juz 24 tydzien leci:) sa_ndra moj synus pod koniec 22 tygodnia wazyl 641 g:) ale to chlopak jest wiec ma prawo byc wiekszy:) a tak w ogole to strasznie zazdroszcze ci tych blizniaczek:) zawsze marzylam zeby miec coreczki blizniaczki i to najlepiej jednojajowe:) i udanego wypadu:) my sie niestety nigdzie nie wybieramy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mnie tez strasznie bola plecy...ostatnio troche przytylam i jest mi ciezko.a i jeszcze tak cieplo na dworze...uff...mam nadzieje ze dam rade. dzidziak sie strasznie rusza.jest juz duzy i ma coraz mniej miejsca.... chyba wyskocze na jakies zakupy...musze kupic sobie cos do ubrania bo juz w nic sie nie mieszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również w piątek wyjeżdzam na majówkę do Wielunia, do niedzieli mnie nie będzie. :) Dziś ładna pogoda ale cosik wieje troszku :( nie lubię wiatru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłabym na działke ale mam lenia, samej mi się nie chce...a daleko nie mam , zaledwie 200 metrów od domku...wogóle to ja chcę już sierpień...:)...kurza stopka jak można byc takim leniwym...nic tylko bym leżała a taka ładna pogoda za oknem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Bylam wczoraj na wizycie i musze powiedziec,ze troszeczke sie zmartwilam,bo lekarka powiedziala mi,ze nie jest zadowolona z badania,gdyz znowu mam zakazenie,dzidzia jest tak ulozona,ze glowka ma z prawej strony mojego brzuszka,i co najgorsze (nie wiem czy dobrze to napisze,bo nie wiem czy dobrze zapamietala)szyjka macicy rozwiera sie i wczoraj podczas badania miala 1,5tylko nie wiem czy to chodzi o cm?mam malo chodzic,dostalam leki na to zakazenie i rozwarcie:( Martwie sie bardzo,bo lekarka powiedziala,ze biorac pod uwage fakt,ze jeszcze nie rodzilam to nie jest dobre takie rozwarcie.Pytala sie czy mam czesto twardy brzuch,ale nie mam takiego uczucia a nawet jesli to sa to pojedyncze przypadki.Przepraszam,ze tak sie rozpisalam,ale naprawde przestraszylam sie bo grozi mi porod przedwczesny. Dziewczyny orientujecie sie cos na ten temat rozwieranai sie szyjki,czy to cos powaznego?I w ktorym tyg mozna bezpiecznie urodzic dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka15181- problem przedwczesnego rozwarcia szyjki dotyczy wielu kobiet niestety- dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się, leż- zresztą gin na pewno Ci o tym mówiła. Moja siostra miała to samo, z tym, ze u niej wykryte już w 3 m-cu- do końca ciąży w łóżku, wyobrażasz sobie... Także bez paniki, ale jesteś teraz w szczególnej sytuacji, pod specjalną ochroną jakby ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja dzis w beznadziejnym nastroju,mezus pojechal po 8:((( poplakalam sie i caly czas jakos mi smutno,musimy jakos przetrwac te 6 tygodni bez niego dziewuszki gratuluje coreczek:)))sandro moja corcia w 22 t.c wazyla 519 gram Tupo,dzieki za info,ja tez dzis w medycznej gazecie znalazlam normy po glukozie do 140, na czczo do 100,czyli moje wyniki sa ok:))) Palulko,kiteczku,zycze zdrowka:))) Zelko, kapucho bardzo ladnie wygladalyscie:))) dziewczyny,czy to normalne w ciazy,ze czesto w nocy bola mnie nogi,albo jedna,to taki dziwny rwacy bol,wystarczy tylko ,ze wstane z lozka przejde sie po pokoju i jest ok,czy to moga byc problemy z krazeniem?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka,to prawda,wiele dziewczyn jest w podobnej sytuacij,moje 2 kolezanki,tak mialy juz od 5 miesiaca,jednej szyjka rozwierala sie i skracala,ale lezala i urodzila w 40 t.c,druga jest jeszcze w ciazy i juz niedlugo rodzi, tez udalo sie jej dochodzic juz prawie do konca,ja czytalam,ze bezpiecznie mozna rodzic w 37t.c, dbaj o siebie i dzieciatko,na pewno bedzie dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko, wielu kobietom rozwiera się szyjka, ale do porodu masz jeszcze daleko. Odpoczywaj, jak zaleciła lekarka, czyli leż martwym bykiem, no i żadnego dźwigania. Jeśli skracanie (i rozwieranie) będzie postępowało, pewnie założy ci pessar albo szew. A z dobrych wiadomości, moja mama miała szew podczas ciąży ze mną i siostrą, obydwie urodziła nas dwa tygodnie przed terminem, czyli w normie. Tak więc głowa do góry. Nici, a to nie są po prostu kurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Zelka, Monika gratuluję poznania płci córeczek :) KOTECZEK przykro mi z powodu kradzieży, co się stało to się nie odstanie, oby złodzieje zostali złapani!! A Ty dbaj o siebie!! Kiteczek współczuje samopoczucia, nie da się temu jakoś zapobiec? zawroty głowy i mdłości to norma ale wymioty myślałam że minął do 3 miesiąca! Majka nie wiem nic na temat przedwczesnego porodu ale wiadomo że to nic dobrego także stosuj się do zaleceń lekarza i po prostu dbaj o siebie a będzie wszystko dobrze!! Mój Szymonek (prawdopodobnie :) ) miał 566g w 23tc więc tak chyba w normie :) A tak w ogóle można powiedzieć że wózek mam już zaklepany, głęboko zastanawiałam się nad x-landerem XA i okazało się że moja koleżanka która ma 6miesięczną córeczke ma x-landera tylko XT (trójkołowy), bardzo sobie zachwala ten wózek i właśnie sprzedaje gondole od niego bo mała już wyrosła, więc odkupilam od niej za 250zł a nowa kosztuje jakieś 500zł więc połowe zaoszczędziłam, teraz tylko spacerówka i wózek gotowy a jeszcze tydzień temu nie miałam pojęcia jaki chce ;) Nie ma to jak szybka decyzja! :P A i co do bóli to też boli mnie kręgosłup, dzisiaj jakoś wyjątkowo dał się odczuć może dlatego że wczoraj wieczorem troche postałam przy zlewie i przy naleśnikach bo dzisiaj wszędzie tylko samochodem! Mąż do 22 w pracy a jutro z samego rana wyjazd! Następną wizyte u gina planuje tak ok 21 maja i to będzie 27tc (bez usg). Dostałam już skierowanie na glukoze ale tylko od tego prywatnego, jeszcze 15 maja przejde się na ost wizyte do tego państwowego gienka, zobaczymy czy cokolwiek mi powie na usg i 8 czerwca zaczynamy z maluszkiem 30tc więc i wtedy umówie się na wizyte do prywatnego z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici ja też mam podobnie ale jest to takie napięcie spowodowane kurczami, ja zaczełam brać magnez z potasem bo nic innego nie pomagało i na razie nic mnie nie łapie ale co noc mam to dziwne uczucie zwlaszcza w lewej łydce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kurcze lydek mialam oprocz tego,pobralam magnez i na razie odpuscily,a te bole dotycza nog od kolan,albo pachwin i mam tak juz ok tygodnia:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko bedzie wszystko ok zobaczysz... nie przemeczaj sie lez duzo!!!! jak rodzilam synka to lezala ze mna kobieta ktora miala takie rozwarcia szyjki i ostatnie 3 miesiace przed porodem spedzila w szpitalu,musisz sie oszczedzac i tyle! ja najbardziej boje sie upalow teraz mi ciezko a co dopiero pozniej bedzie.....mnie tez czasem pachwiny bola i podbrzusze ale to podobno normalka bo dzieci rosna:) ❤️olivierek 3 latka i 3 miesiace❤️ 👄blizniaczki👄24tc👄jednojajowe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×