Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześ dziewczyny ja właśnie ze szkoły wróciłam i się załamałam bo myslałam że po porodzie będę mogła kontynuowac naukę a tu dupa musze się przed porodem wyrobić (ale sama sobie jestem winna) teraz będzie ciepło a ja będę w szkole siedzieć do 12.06 mam czas. Nic trzeba sie sprężyć i uczyć :( Co do bóli nóg to ja mam tak od 1,5 miesiąca dzień w dzień łącznie z biodrami i pachwinami, ja wszystko zwalam na ciażę więc za bardzo się tym nie zajmuje, troszkę dziwne mi się wydały bóle pachwin ale tez zwaliłam na ciążę, Jeżeli chodzi o rozwarcie szyjki macicy (to też trzeba zwalić na ciążę ;)) to podobno dość często się to zdarza, koleżanka miała rozwarcie na 4cm. pięć tygodni przed terminem i dostała leki na podtrzymanie ale brała tylko przez chyba 10 dni bo podobno po nich ciężko urodzić i odstawiła. Ciążę donosiła do 40 tc i wystraszyła się że przenosi i wypiła tego olejku rycynowego i urodziła w tym samym dniu. Nie wiem na ile ten olejek pomógł a na ile to był zbieg okoliczności ale pomogło. Raczej to placebo, ja w każdym razie nie jestem zwolenniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici nie chcę nic pisac, ale ja mam to samo,to nie są skurcze w nocy jak leżę na prawym boku to najczęściej budzi mnie ból tak jakby półdupka, biodra, pachwiny, taki dziwny jakbym miala kości zastane...ale gdy tylko się obrócę lub wstanę ból momentalnie mija.Przypuszczam że miednica nam się poluźnia ;) Muszę wspomniec o tym bólu na wizycie 13-ego maja. Majeczko leż ładnie w łożeczku, stosuj się do zaleceń lekarza a dobrze bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, nie martw się - ja mam szkołę do początku lipca... najgorsze, że od siedzenia w szkole tyłek mnie boli :P mnie też bolą biodra, to od rozluźniania więzadeł. natomiast nie mam bólu nóg, ani skurczów. trzeba się podpytać lekarza. bo to zależy jaki ból... my jutro wieczorkiem też wyjeżdżamy, ale wracamy już w piątek, bo babcia wyprawia imieniny... super długa wycieczka :P mało tego, o znalezieniu noclegu mogę zapomnieć i chyba będziemy się musieli do męża rodziny wprosić. ale to tylko jedna noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko oszczędzaj sie!!!Tak samo Paulka i ty Kiteczek!!! Koteczek współczuje nie dośc że chorubska cię zawsze dopadają to teraz jeszcze sklep!!!Mam nadzieje że złapią złodziejaszków!!! Nici wiem co czujesz!!!Chciałabym cię pocieszyć ale mogę ci powiedzieć tylko że jestem z tobą ponieważ przeżywam to samo!!! A moja niunka(niestety nie znam płci) w 24 tyg i 3 dni ważyła 563g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na tym badaniu glukozy 75g. Ledwo wysiedziałam w tej przychodni - dzikie tłumy i niemal same emerytki i kobiety w ciąży, więc nie udało mi się wcisnąć wcześniej. I dopiero o 12 śniadanko mogłam zjeść :( Po wypiciu glukozy to z 20 minut siedziałam i tylko sobie myślałam, żeby nie zwrócić jej :P Słodkie paskudztwo jak się jest na czczo i jest cżłowiekowi niedobrze to nie jest najlepszy pomysł :P Majka nie martw się - ja na ostatniej wizycie teź się dowiedziałam, że szyjka mi się skraca i dostałam zalecenie wypoczywania dużo. No i się stosuję. Ale i tak mam takie dni, że czuję mocniejsze skurcze i się martwię :( Koteczku strasznie mi przykro, że okradli Twój sklep :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a któż tu się ukrywa pod pomarańczywym nickiem??? Normalnie trza pisac, dawajcie zdjęcia brzusiów na skrzynke Kluseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrzucę foteczkę, jak tylko wreszcie uda nam się wybrać po aparat wreszcie :P Bo albo ja ledwo żyje, albo mój N. ma jakieś inne plany. I tak zlatuje... Chyba, że uda mi się coś zrobić moim telefonkiem to wrzucę :) na razie wrzucam foteczki mojego syneczka z USG 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty \"joooooooooooooooooooo\" nawet jesli to prawda ze dostałaś bo sie udzielałas to co z tego?????????? zobaczyłaś nasze brzuchy i co???????????????? plakat z tego zrobisz czy mozesz wydrukujesz i w ramke oprawisz?????????? nie rozumiem po co tyle szumu?????? nikta tam gołej dupy nie wstawia tylko zdjęcia kobiet w ciązy ktorych w internecie dostępne są setki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś naiwna i w dodatku oszustka! Przecież nie będziemy udowadniały ciąży imiennym zaświadczeniem od lekarza + pierwsza strona dowodu z nazwiskiem i zdjęciem! Teraz innym będzie trudniej dostać dostęp przez ciebie! W tym i mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli któraś nie jest w ciąży i zobaczy zdjęcia w ciąży to co się stanie?? co będzie z tego miała?? co to da takiej osobie???? KOMPLETNIE nic!! przecież nie wytknie ciężarnej na ulicy że jest cięzarna bo w tak zaawansowanej ciąży już to widac nawet jeśli któraś chcialaby to ukryć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu...chwilke mnie nie bylo a tu sie taka awantura zrobila...i toprzez moja chec uzyskania dostepu do skrzyneczki...:( ale to tyle głupie pomaranczowy wiec nie ma sie czym przejmowac:) anytram dziekuje serdecznie:):)🌻 zaraz sie dorwe do aparatu to porobie zdjec swojego brzucholka i wyprawki(raczej jej 1/100:)) i poprzesylam na skrzynke:) i zdjecia z usg tez przesle:) i wreszcie poogladam wasze fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest najlepszy materac dla dziecka?? Kiedyś sądziłam że ze wzgl na kregosłup powinien być jak najtwardszy, teraz wyczytałam że lekarze odradzają twarde nawet dorosłym.. ponoć najlepszy jest z pianki termoelastycznej lub lateksu ale taki kosztuje ponad 300zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram też tak właśnie czytałam. I właśnie nie wiem jaki wybiorę. Na pewno nie dobre są te piankowe, bo się szybko odkształcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze....co to z baba pod ta pomaranczka sie kryje! marta wydaje mi sie ze bedziesz mies dziewczynke!! tez widze ze niska waga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana... Cukier po obciążeniu glukozą 50 g wyszedł mi 198!! Podobno jest to mega dużo. Dzwoniłam do gina i powiedział, że jemu coś tu nie pasi i myśli, że jakiś błąd wystąpił. Oby.. martwię się strasznie. W czwartek powtórka z 75g.. Czuję się super, nic mi nie dolega, możliwe że ta cukrzyca nie daje żadnych objawów? Ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dla synka gryczano -kokosowy i jestem bardzo zadowolona moje blizniaczki takze z niego skorzystaja;) zaplacilam 70 zl jest twrady najpierw daje sie na strone kokosowa a jak dziecko uczy sie chodzic wstaje w lozeczku to daje sie na gryczana strone sa tam takie kuleczki ktore robia masaz stopkom na krazenie;) tak mi pan w sklepie mowil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****anytram- Ja chyba kupię z wkładem kokosowym, twardy. Odkąd śpię niemalże na gołej podłodze a nie na kanapie skończyły się problemy z kręgosłupem, więc będę dla dziecka wybierać jakiś twardy. Ale się dyskusja zrobiła... W sumie nie będę się odzywać, bo wrzuciłam dopiero jedno zdjęcie :( Słyszałam, że po porodzie nie można pić wody zmineralizowanej, tylko jakąś zwykłą. Jak to jest? Teraz popijam Muszyniankę albo Piwniczankę, z Mg i Ca, są dobre w smaku a np. Żywiec czy Kropla mi nie smakuje, bo są za słodkie. Słyszałyście o czymś takim? Dodam, że to co piję, to nie są wody typowo lecznicze, o dużej zawartości składników mineralnych... A do lekarza idę jakoś po długim weekendzie, więc wolę się zapytać. W brzusiu 107cm, na wadze plus 9 kg (stoi w miejscu ok kilku tyg.) Dzisiaj cieplutko w Krakowie, ale strasznie wieje. Przez godzinkę na wykładzie zdążyłam tak napuchnąć, że uwierały mnie buty i obrączka :( resztę wykładów olałam i wróciłam do domu. Sala wykładowa na dachu, bez klimatyzacji- piekiełko... Uciekam do czytania notatek- jutro poprawka zawalonego testu :( o ósmej rano, ble ble bleeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.twoja-sypialnia.pl/materace_dla_dzieci/ jogi to faktycznie troche przy dużo ale może to błędny wynik, Marzenie powinna coś wiedzieć o samopoczuciu więc jak będzie to może się wypowie, wydaje mi się że gdyby było coś nie tak to powinnaś to odczuć już wcześniej, męża chrześnica ma cukrzyce i kiedy jest coś nie tak, cukier za wysoki bądz za niski, to źle się czuje i trzeba szybko interweniować, nie wiem jak jest z cukrzycą w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1987 powodzenia jutro! Ja jeszcze podumam nad tym materacem , zastanawiam się czy artykuł z tej strony to nie podpucha żeby kupić ich materac.. Czy może jest w tym cień prawdy.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi a może rzeczywiście to jakas pomyłka, zrob sobie to 75g. to się dowiesz podobno jest najbardziej wiarygodne :) Kurka nie wiedzialam o tej wodzie, ja pije Jurajską albo Kingę Pienińską lub Cisowiankę, ale teraz piję dużo soków bo mi ginka kazała :) W brzuszku mam już 101 :) A przytyłam 11kg. ale jakos specjalnie tego nie odczuwam, dobrze jest...dużo w brzuszek weszło kilosów:) Trochę puchnę i mam zgagę...no i ból tego biodra mi doskwiera w nocy :) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby to był błąd.. marzenie powiedz coś na ten temat.. jeśli o wodę chodzi to nie wolno gazowanej, gdyż po bąbelkach zanika pokarm. Moja mama nie chciała mnie piersią karmić i wypiła litr wody na raz i było po pokarmie. Dlatego wiem, że jak chce się mieć pokarm to pić nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dzisiaj nic nie chce wogóle humor mam do bani na meżu się odbiło, teraz wygoniłam go do sklepu. Mam już dość tych upałów źle się czuję, jestem ciężka opuchnięta źle mi się schyla i do tego ten gorąc, niech już deszcz spadnie bo od wielkanocy zero, ciągle grzeje. DO POMARAŃCZY Nie prowokuj dziewucho bo jak widać sama ze soba dialog prowadzisz a na skrzynce są zdjęcia wszystkich brzuszków więc masz jakieś błędne informacje a jak chcesz dostęp do skrzynki to dawaj maila to ci przeslę poogladasz sobie, jesteśmy DUMNE ze swoich brzuchów i nie tylko wysyłamy zdjęcia na pocztę ale również z DUMĄ eksponujemy każdego dnia na ulicach, w sklepach, w pracy wszędzi,e może minęłaś którąś dzisiaj na ulicy i żal ci się zrobiło. A i gratuluje wytrwałości na naszym nudnym forum z błędami ortograficznymi ale jak widać czytasz nas codziennie i wciągłaś się i mało tego podoba ci się. Udzielaj się cześciej humor nam poprawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):) u nas też ciepło z tym że wiaterek wieje :) Monika na pewno po porodzie nie można pić wody gazowanej ja piłam Żywiec Zdrój ale inne też można :) Jogi powtórz badanie i nie martw sie na zapas :) Tupa czytałam że na zgagę najlepsze są migdały choć ich jeszcze nie próbowałam mnie zawsze wieczorami dopada zgaga :) Koteczek 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi trzymam kciuki żeby to pomyłka była, napewno będzie, Co do materaca to ja kupiłam z łóżeczkiem nie wiem z czego jest ale jest bardzo ciężki więc napewno nie pianka, Co do wody to w ciąży trzeba pić niskosodową i kiedys czytałam że muszynianka raczej dla starszych ludzi jest zalecana a nie dla młodych ale najlepiej spytać lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×