Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

chociaż raz faceci bedą musieli sie starać , bo po topiku widać ,że młode damy to deficyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sa_ndry
jezeli chcesz wozek dal swoich blizniakow jedna chetna ci odsprzeda z forum e-mama tylko nie wiem czy masz tam dostep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sa_ndry
a i mieszka tez we wroclawiu to zaden problem z odbiorem chce cie zobaczyc na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny popieram Wasze wypowiedzi odnośnie skrzynki sandry itp. Do sandry: DZIEWCZYNO! PRZYSIĘGAJĄC NA ŻYCIE SWOJEGO SYNKA STRACIŁAŚ U MNIE WSZYSTKO. ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ, BO JA NA ŻYCIE DZIECKA (LUB JAKIEJŚ OSOBY)TO W ŻADNEJ SPRAWIE BYM NIE PRZYSIĘGAŁA!!! Ja od tej pory nie czytam Twoich wypowiedzi i nie odpowiadam na nie. Przepraszam Was dziewczyny, że tak to opisałam ale jestem strasznie tym wzburzona i bardzo mi się to nie podobało :( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym, które poznały płeć dziecka gratuluję z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndra nie ma
zadnego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy , pan doktor powiedział ,że jak jajka odpadną to na obchód do mnie nie przyjdzie , ale tak naprawdę poczuję się pewnie jak mój gin mi potwierdzi płeć. Wprawdzie niby tO Usg bardzo dokładne i się nigdy nie myli , ale uwierzę jak potwierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna i figlarna ja tez przylaczam sie do gratulacji:))) issima,chyba cos pokrecilas:)))bo w dzien dobryTVN mowili,ze ten chlopczyk urodzil sie w 25 t.c a nie w14-tym,14 tygodni to on jest juz na swiecie ,a powinien urodzic sie dopiero za tydzien,zwrocilam na to szczegolna uwage,bo sama zaczelam wlasnie 25 t.c,pozdrawiam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wam jeszcze napisac,ze w moim przypadku nie sprawdzaja sie te przesady co do wygladu w ciazy czy zachcianek,ale co do strony kopania jak najbardziej tak,moja malenka zwykle urzeduje w moim prawym boku,albo tuz nad prawym jajnikiem:)))a co do przewagi chlopcow na topiku,to ja sie ciesze,ze moja krolewna bedzie miala duuuzy wybor,a i ja jako przyszla tesciowa tez,hihi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta maska to ostuda, ciemniejsza skóra pod powiekami na policzkach, taka \"sztuczna opalenizna\", jeden z objawów ciąży:) Gratuluję kolejnych facecików:) Ja też noszę w sobie potwora, wiercipiętek straszny, będę miała wycisk, jak już przyjdzie na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokąłdnie , mi w szpitalu ordynator wyłożył bardzo dokładnie ,że teraz (23 tyg) mam niemal zerowe szanse, więc założyli pessar na szyjkę i zniwelowali skurcze . Poleżałam i do domku , oszczędzać się musze a co najważniejsze zero kontaktów cielesnych -jakichkolwiek z moim mężulkiem . Oczywiście tych intymnych włącznie z pieszczotami , buzi i przytulanie na misia jak ja mówie jest ok , byle dół mojego ciała został nietykalny. I to tego mam zamiar się stosować , bo bez seksu można żyć , bez dziecka już nie. A dla nas nasz syn jest najwazniejszy i dla niego moge nawet do końca leżeć na wyciagu chirurgicznym. Co do zapytania na skrzynce , napisałam moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joke
DO MONIKA26SZ ktorego 11 miałaś 1szy dzień miesiaczki, pytam poniewaz mam taki sam termin porodu,ale moj cykl 6m przed zajsciem to 42dni raz słysze od lekarza ze urodze14.08 innym ze28 juz sama nie wiem co myslec, POZDRAWIAM WSZYSTKIE SIERPNIOWE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku,ja wczoraj dostalam ogromnego kopa centralnie w pepek,az sie caly brzuch zakolysal,takiego to jeszcze nie bylo:))))poza tym ostatnio duzo czesciej sie wierci,a tak ok.21-ej to mam sajgon i rano rowniez nie pozwala mi ponownie zasnac ,jak tylko wstane do wc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też Macius pokazuje pazurki , juz mam wrażenei ,że wogóle nie sypia,a le to i tak ąłgodniej niż z córką . oNA to była bokserka , ale łożysko miałam na tylniej ścianie więc nic jej nie wygłuszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna, Sympatyczna gratuluję chłopaków :) Ja się muszę pochwalić, że kupiłam sukienkę na ślub :D Taki śliczny, lejący materiał w kolorze ecru. Teraz jeszcze tylko butki i biżuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to super , ja pamietam jaki ja miałam stresa gdy sukienki , nie mogłam znaleść i tydzień przed ślubem kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Alanek dzisiaj jakos spokojny jest,tylko "smyra" mamusie leciutko:) za to w nocy dal niezly popis:) polusia no to rob fote i wrzucaj na skrzyneczke, strasznie ciekawa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję:) Mam nadzieję,że z synka nie zrobi się córcia :) ale by było :) Polusia ,fajnie że udało Ci się kupić suknię.Sama po sobie wiem jak trudno jest wybrać.Ja prawie dwa lata temu zostałam żoną ;) dam na skrzynkę swoją fotkę jak wygladałam w Dniu ślubu,a Wy zobaczcie sobie jeszcze raz moją fotkę z 3 maja z żyrafą jak teraz wyglądam :) 10 kg więcej od początku ciąży już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wrzucaj sympatyczna to fotke:) strasznie lubie ogladac zdjecia ze slubow i ogolnie wesela itp:) moze wszystkie powrzucacie swoje slubne fotki co? zapewne kazda z nas wygladal zupelnie inaczej niz w chwili obecnej:) ja zaraz tez wrzuce jakas fotke slubna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna i figlarna gratuluję i cieszę sie jednak chłopcy wciąż dominują, Nilli strasznie mi przykro ja tez jestem cholernie z babcią zżyta więc mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, Palulka przepiękne ciuszki zwłaszcza bodziaki, Freckled chyba myslami jestem dzisiaj z toba bo od rana planuję że się zafarbuje a nic z tego nie wyszło, jutro pewnie tez nie wyjdzie bo jadę do szkoły więc pewnie w week-end, ale szczerze mówiąc mam juz po dziurki w nosie zapuszczania nienawidzę takich fryzur ni w piz*e ni w oko a obecnie taką mam i właśnie dzisiaj usłyszałam od szczerej przyjaciółki żebym może poszła chociaż końcówki podciąć czyli to znaczy że jest kapa i mało tego mam w ciąży wogóle jakieś te wszary dziwne, kręcą się, elektryzuja i bardzo są wysuszone przez co ciężko je wymodelować a na tym punkcie mam bzika. Sorry dziewczyny że musicie to czytać. Ja miałam iść dzisiaj na lumpy ale nie dotarłam byłam tylko u babci z siostrą bo cały dzień leje, zreszta dopiero przyszłam. Siostra mi przyniosłą karuzele (jestem przeciwniczką ale jak juz dałą to niech bedzie, dobrze że jest mała, biała i dyskretna) laktator i podgrzewacz do butelek, cieszę się bo podgrzewacz planowałam kupić a laktator tylko w nagłym wypadku i mam nadzieję, że się nie przyda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam tez wiadomość na skrzynię, Zelka napisz jak ci rosół wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici faktycznie mówili ze 25 tydz i coś o 14 i zrozumiałam ze jeszcze jeden był z 14 tyg Polusia pochwal sie sukni proszę:) ja idę zrobić fotkę swojej i wrzucę na skrzynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi dziękuję,Chłopcy górą to fakt :) Mężulek mnie woła jakiś film oglądać,więc zmykam :)może nie skończy się na filmie hihiih :) do jutra brzuszki :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nilly :)trzymam kciukasy za Twoja babcie aby szybko wróciła do zdrowia Joke :)ostatnią miesiączką miałam 21 .11 Moja tez mnie mało kopie dopiero jak się położe pogłaskam brzuszek to troche pokopie ale ogólnie bardzo grzeczna córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ja przysiegam na zycie swojego synka to nic strasznego po prostu juz nie wiem w jaki sposub mam was przekonac do sibie i ze to co pisze jest tylko prawda i tylko prawda!!!!!!!!!!!!! ty pomaranczo nie potrzebuje zadnego wozka uzywanego ja mam juz upatrzony na allegro nowy Mikado poza tym bylismy w paru sklepach ale sa tylko po 1 wozku blizniaczym i to bardzo brzydkie w baby maxie tez byl tylko jeden blizniaczy to brzydki i chamuj z tym co piszesz bo piszac ze ja nie mam synka to tak jak by mnie na tym swiecie nie bylo i nie prowokuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×