Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

eeeee coś nie działa mam błąd jakiś??? ok zajmę się tym później teraz śmigam na miasto buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red, poszło zaproszenie i doszło zgłoszenie od ciebie. Wszystkie jesteście na liście uczestników, ale zabijcie mnie, nie wiem, ile się czeka, zanim zmiany zostaną zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra kupiła mojemu Maleństwu te body z biedronki. W neutralnych kolorach, bo my nie chcemy wiedzieć czy to dziewczę czy chłopiec:) ja wciąż nic nie kupuje. co do kulinarnych zdolności, to mój mąż wczoraj powiedział mi, ze zrobiłam mu jeden z najlepszych obiadów w jego życiu:D ziemniaczki na parze, sparzone dość duże pieczarki faszerowane szpinakiem z białym serem+ surówka:) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi obojetne byle z wami, ja tez mam błąd w linku więc popróbuje później bo narazie do szkoły lecę, zaglądajcie tu bo jak mi się nie uda to żeby nie było, że mnie zostawicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle ja spróbuje póżniej bo narazie zmiany nie zapisane a teraz to juz naprawde spadam bo sie nie wyrobie do 11!!! buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle - bez nerwacji. Pojawia się jakiś "nieznany błąd". Może trzeba trochę poczekać. Grunt że pierwszy krok zrobiony. Dzięki pikle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się wieczorkiem zrobić foteczkę, bo zostawiłam sukienkę u rodziców. Nie chciałam wozić przez całe miasto jak tak lało, a tramwajkiem wracałam od nich. Zresztą i taksię u nich będę ubierała, bo fryzjerka tam przyjdzie zrobić włosy mnie, mojej mamie i mojej siostrze :) My ślub cywilny mamy dokładnie 4 dni po naszej 5 rocznicy bycia razem :) Kurcze, ale to zleciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka czekam na wiesci z 4d :) mondralo zobaczymy jak to u ciebie sie odbywalo a ja podkreslam nie jestem chora psychicznie i przestancie mi to wmawiac jestem normalna matka zona i kobieta ciezarna wyslalam wczoraj fotke do szczesliwej na e-mail tylko jakos on a sie nie oddzywa ja na 15 00 mam wizyte jak wroce to napisze co i jak zycze milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przepraszam ze nie udzielalam sie kilka dni ale niestety mialam nerwowy tydzien i zapracowany. Pisalam prace na zaliczenia do szkoly jeszcze czekaja mnie egzaminy i 4 prace do napisania.Ech... Posluchalam Alidzi i zajelam sie ogladaniem mebli i wyposazeniem. Wczoraj moj K znalazl caly dzien dla mnie i na chodzenie po sklepach za meblami itd bylo naprawde bardzo milo i juz wybralismy chyba wszystko jakos za 2 tyg pojedziemy je zamowic i kupic wszystko co potrzebne do nowego gniazdka :) troche sie odstresowalam wczoraj i zapomnialam chociaz na chwile o problemach i codziennym zyciu :) Dziewczyny a o co chodzi z ta ankieta czy czyms ja tez mam sie w to wpisac czy cos?? nie wiem ... zaraz sprawdze na poczcie co to jest w ogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Bardzo dawno mnie tu nie było, pękła nam rura w wynajmowanym mieszkaniu jak nas nie było 2 dni, i zalało dwea mieszkania. Właściciel robił remont, wymiana rur i takie tam , dlatego też musiałam się wynieśc z chałupy na miesiąc. Jeszcze nie przeczytałąm zaległego materiału ale mam nadzieję ,że wszystko u Was wszystkich w porządku. Nasza dzidzia daje czadu, kopie , wierzga az prąd po nagach przechodzi :) . niestety jeszcze nie wiem kogo noszę pod sercem. Mam zamiar pójść na 3d około 30 tygodnia, ale to jeszcze z miesiąc, może wtedy zobaczymy kogo nam zesłała bozia. Oglądnęłam Wasze zdjęcia na skrzynce, po miesiącu widać jak brzuszki urosły, mój też już całkiem całkiem! Puchną mi nogi, pojawił się żylak :( . Nie rozumiem o co chodzi z tym prywatnym forum, ale jeśli są powody aby na nie przejśc to jestem za! Mam nadzieję , że nie zapomniałyście o mnie, bo bardzo długo sie nie udzielałam. Nie wiem kiedy pzeczytam to wszystko , pewnie ze 100 stron a może i lepiej, posiedzę z tydzień. Miałam test z glukozą 50g, i wyszło super, tzn. poziom cukru nizszy niż na czczo na początku ciąży. Szyjka zamknięta, dobrze trzyma, więc jestem dobrej myśli! Za jakieś 2-3 tygodnie dostanę pozwolenie na budowę i ruszamy z przebudową chaty, ale juz wiem ,że nie zdążymy do porodu zrobić dołu, żeby z dzieckiem ze szpitala przyjechac juz na swoje smieci :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie szkoda :( Na kafeteri są wszystkie miesiące i myslę że dużo dziewczyn podczytuje pozostałe miesiące ale Wasza decyzja dziewczyny ..tylko czy przez pomarańczowe ma nie być sierpnia na kafeterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zmienić stopkę , u nas leci 26 tydzień! Za chwilę wrzucę dzisiejsze fotki brzuszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza TYLKO? No nie wiem czy to jest TYLKO. Co jakiś czas zakłócany jest normalny tok rozmów przez jakieś pindy. Mi tam wystarczy mój miesiąc i nikogo nie muszę podczytywać. Sa_ndra już mówiłam, że nie będę odpowiadać na Twoje posty. I wieściami z 3d/4d się podzielę, ale na pewno nie z Tobą, bo jesteś dla mnie obcą osobą, a z niektórymi dziewczynami już zdążyłyśmy się zżyć przez parę miesięcy. Tak, jestem mądra, przynajmniej wiem czym się różni 3d od 4d:] Wujek google i ciocia wikipedia oraz dziewczyny na forum mają wiedzę na ten temat i chętnie się nią dzielą:) Spadam do mamuśki, bo na zakupki dziś lecimy, czas się wyrwać z domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwileczkę bo zaraz ide z mamą na jarmark , u mnie pogoda słoneczna ale bardzo zimno Pikle :)pózniej sprawdze ci na skrzynce nowego , a co do prywartnego forum jestem za Zelka :)narobiłąs mi ochoty na rosół , chyba sobie dzis ugotuje i to równierz będzie mójdebiut acha jeszcze jedno wczoraj pierwszy raz obserwując brzuch zobaczyłąm falujący brzuch , cudne uczucie , mąż mój już wczesniej widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka to wasza decyzja tylko szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj lenia znowu :P Dobrze, że nie muszę nigdzie iść, aż do wieczora :P Obiadek mam, więc leżę i się obijam :P Dopiero na 18 idziemy dogadać się z szefem tej restauracji, gdzie będzie obiadek po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUSIA pomozesz mi zalozyc cos takiego jak ty masz z tym dzidziusiem ta strona baby...com:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki poszły ale ja zaraz uciekam gotować obiadek i niestety po południu wyjazd , mają dostarczyć mi dzisiaj cegiełkę na plac budowy. Nietety będę musiała oddać garderobę ciązową bratowej, bo jest w ciąży , ma termin na październik. ciuszków dla dzidzi też od niej więc nie dostaną, muszę sięgnąc głębiej do portfela i zacząć robić zakupy dla maleństwa. Ale z drugiej strony jaka to frajda będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie problem z prywatnym forum. Eh patrzcie tyle czasu było forum i spokój, a tu nagle pełno pomarańczy i w ogóle jakoś tak się zrobiło momentami niefajnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale zamiesznaie w naszym topiku sie zrobilo ojojoj... przejzalam strony w stecz i ciezko bylo przez nie przebrnac bo za bardzo w temacie nie jestem ale dobrze wiedziec o takich sprawach. No to ladnie... Ja jestem za prywatnym forum. NiLLi na pewno wszystko bedzie dobrze z babcia 🌼 ja tez jestem z swoja bardzo zzyta wychowala mnie od 3 mies bo mama musiala wrocic do pracy. Mieszka teraz z nami i widze jak z dnia na dzien opada z sil i jest co raz gorzej tak mi sie serduszko kraja bo nie chce zeby nas opuscila... kocham ja i jest najlepsza przyjaciolka ;) Dziewczyny bez wyjatku PIEKNE zdjecia macie na skrzyneczce :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze muszę szybko nadrobić to co napisałyście, bo jestem kompletnie nie w temacie i nie wiem czemu chcecie uciekać z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie chce zebyscie rezygnowaly z tego forum dlaczego???! po prostu ignorujmy to co pisze ta na pomaranczowo bo baba tak sie mnie czepila ze masakra nie wiem o co chodzi i caly czas mnie prowokuje i poruwnuje do innych osob polusia pomozesz mi z ta strona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila , dzięki! Ale nie mam pojęcia jakim cudem załadowałam fotkę mojego starego challengera passata. Proszę uznać je za nieistniejące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do dziewczyn
ja was blagam nade wszystko nie odchodzcie ja was kosiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna przeleciałam parę stron wstecz jak Kamila, i włosy mi stanęły dęba, co niektórym potrafi przyjść do głowy. W takim układzie rozumiem, że nikt nowy nie wzbudzi zaufania i popieram prywatne forum. U mnie dzisiaj zimno, wyszłam rano z pieskiem i zmarzłam. Mój małz od 3 tygodni kaszle i nic mu nie pomaga. Zadne syropy , herbatki itp, wczoraj dostał antybiotyk, może biedakowi wreszcie przejdzie. Najgorzej w nocy, nie może spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, bo kochaniutki mój mężuś będzie za ok. półtorej godziny a u mnie obiadek jeszcze w lesie! Zycze Wam wszystkim zdrówka o mocnych kopniaczków . Ahoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×