Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

kiteczek niezłe jaja z tym brokatem i z tą córeczką też ja bym sie załamała bo mam juz tyle ciuszków różowych. Ja kiedyś czytałąm, że dziewczyna przed wizyta pomalowała sobie paznokcie u nóg bo też chciała ładnie wyglądać i jak u lekarza zaczeła ściągać rajstopy to się okazało, że lakier był za mokry i się rajtki poprzyklejały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram ja pierwsze słyszę o czymś takim ja dzień chłopaka obchodzę 30 września znaczy nie ja tylko mój mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżon się wziął za wkuwanie kabli i kontaktów więc trzeba się ewakuować. To miłego dnia dziewczynki poczytam was wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o dniu mężczyzny dowiedziałam się pół godziny temu od teściowej i mówię, że to niemożliwe. Ale skoro tak jest - trudno. Małżon kwiata nie dostanie, ale obiad. Godzinę stałam przy garach i zgodnie z wczorajszym życzeniem zrobiłam ulubione danie (może on wczoraj wiedział?) Więc takim prezentem musi się zadowolić :) A mnie teraz plecy bolą potwornie więc idę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też tradycyjnie 30.09. Obejrzałam ten film:) Całkiem fajnie wszystko pokazane.. prawie się popłakałam jak kobitka urodziła już dzidziusia.. Ech..okropne te emocje, tzn brak możliwości ich kontrolowania. A ja nie zawsze mam macanko, bo i po co. I tak wystarczająco się ze mnie leje. Usg też mi przez brzuszek już w szpitalu robili, żeby jeszcze bardziej wszystkiego w środku nie naruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha to solidny ten brzuszek masz:) Tupa byłaś a wcale Cię nie widziałam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki:) Ale pogoda.. Słońce na przemian z deszczem a teraz do tego jakaś zamieć snieżna. niesamowite to jest. Od męża na dzień kobiet dostałam jak co roku kwiatka, lilię, bo bardzo lubię:) Ale nie pomyślał niestety, ze w ciąży ten intensywny zapach może mnie zemdlić i w związku z tym lilia wylądowała w koszu.. Jeśli chodzi o pamięć datową, to wstyd się przyznać, ale zazwyczaj ja zapominam.. Pisałyście o rozstępach. te wszystkie specyfiki idą mi jak woda. Miałam już oliwkę J&J, potem Vichy, potem ziajkę mamamia, teraz kupiłam Dax perfecta i smaruję się na zmianę z oliwką w żelu J&J. Na razie rozstępów brak, skórę mam bardziej suchą niż zwykle i swędzącą. Ja nie zawsze mam macanko, ale teraz na wizycie to na bank mnie czeka, już mnie ostrzegł:( Syndrom wicia gniazdka, udzielił się i mnie. Będziemy w weekend malować sypialnię i przedpokój, no i będziemy też kuchnię przerabiać, ale to trochę później, bo blat robimy na zamówienie i trzeba czekać. A ogólnie to u nas bez zmian. Humory ciążowe raczej nei zatruwają nam życia i oby tak zostało. Czuję się dobrze, ale nie mogę się doczekać wizyty, bo jakiś mam niepokój, że coś jest nei tak. Ech.. Ja też wczoraj zrobiłam małe ciążowe zakupy:) Ale dla mnie a nie dla dzidzi. Kupiłam kozaki wiosenne, do tego getry i sukienkę letnią, którą teraz będę nosić na te getry. Ładnie się w niej brzuszek odznacza:) Ja mam 4 kg na plusie i mam wrażenie, że wszystkie się umieściły na brzuchu w postaci tłuszczu. Naprawdę zmam wrazenie, ze mój brzuch to kawał słoniny. Pępek już prawie wylazł na wierzch. Wam też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Zelka bo ja mam wyłączoną opcję inwigilacji na n-k ;) zdjęcia masz zablokowane więc widziałam tylko te główne :) Jak Wy oglądacie swoje brzuszki? ja też bym Wam mój pokazała ale pojęcia nie mam jak ? :( Co do mojej Pani ginekolog to pokochałam ją w trakcie ciąży i każda wizyta jest dla mnie wspaniałym przeżyciem, objętne mi to czy zagląda mi w Broszke czy nie :) Ale nudy już 3 miechy na l4...od początku można powiedziec,rozleniwiłam się maksa...ale zaniedługo wiosenka i zaczną się spacerki, grillki-szkoda że bez browca :(- ale jak pisałam wcześniej dla Maleństwa wszystko!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czy ja jeszcze nie dostałam wszystkich zaproszen na nk?? wysłałam do dwóch z was zaproszenia wiec mam nadzieje ze mnie przyjmiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) kochane moje mam do was pytanie kupujecie przewijak z wanienka czy komodę z nadstawka do przewijania czy przewijal na łóżeczko?? Ja zastanawiam sie nad komoda ale nie wiem jak to działa??:) dziecko kładzie sie wzdłuż komody tak??? ****anytram powiedz mi kochana gdzie kupiłaś sukienkę w forum w emce czy gdzieś na mieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi poprawiłyście humor tymi Broszkami, a przede wszystkim tym brokatem na broszce. Co do prezentów, to mojego męża już nauczyłam. Na dzień kobiet nic mi nie kupił, bo nie miał kiedy (ostatnio pracuje od 8 nawet do 22H!) moje słodkie skarbeńki! Za to wymyślił coś innego. Po mszy poszliśmy do polskiego sklepiku i zapytał na co mam ochotę. Cholera, w tym problem tkwi, że na wszystko! Ale szczególnie z jednej rzeczy nie mogłam spuścić oka.... z boczku. Było mi wstyd przed ludźmi to powiedzieć, więc powiedziałam mu na ucho, a on (na tyle inteligentny) powiedział, \"...dobra, bierzemy sernik z kawą na miejscu no i ja dla siebie boczek\". Myślałam, że pęknę ze śmiechu. Ja normalnie boczku nie jem, bo nie lubię tłustego mięsa pod żadną postacia. Co ta ciąża ze mnie robi? Czyli można powiedzieć, że na dzień kobiet dostałam boczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima, mi się podoba komoda i na niej przewijak, obok niego położe kosz z kosmetykami dla synia, jakąś lampkę i coś tam jeszcze... Ach, aż się rozmażyłam. Zresztą ja chcę białe drewniane łóżeczko i nie wiem, czy są takie z przewijakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę spamować, ale w ramach lekcji poglądowej - teoretycznej, bo jak wiadomo, doświadczenia nie mam. Issmo, kupuję przewijak na łóżeczko. Z wanienką nie chcę, ponieważ nie będę jej używać. Co do komody z przewijakiem (co z samą komodą, nie wiem, można w niej pasożytowe gacie trzymać i inne akcesoria;) ), weźmy np. taką: http://allegro.pl/item572802902_piekna_drewniana_komoda_przewijak_warszawa.html Z opisu wynika, że długość przewijaka to 79 cm. Dziecko po urodzeniu ma pi razy oko 60 cm, jakiś czas się będzie mieściło prostopadle do ciebie. Co potem, nie mam pojęcia. A do takiej komody pewnie jest potrzebny kocyk/pieluszka flanelowa/miękki przewijak (link poniżej), bo przecież na drewnie dziecka nie położysz, za zimno mu być może. http://allegro.pl/item570936237_przewijak_miekki_na_komode_firmowy_baby_raj.html Mój przewijak będzie prawdopodobnie taki, a do niego pokrowiec, coby pasożytowi nie fundować szoku termicznego po zetknięciu z zimną (?) ceratą: http://allegro.pl/item572928322_przewijak_nakladka_na_lozeczko_120_60_nowa.html Ale podoba mi się też taki przewijak, choć pewnie wąż w kieszeni sprawi, że kupię ten pierwszy: http://allegro.pl/item572535697_przewijak_na_lozeczko_kolyske_gratis_materac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, bo nie zrozumiałam: nie wiesz, czy są białe łózka z białymi przewijakami czy białe komody z przewijakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje oko od frontu:) Po to te nibyzabezpieczenia z boków, żeby dziecko nie sturlało się z przewijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bo jak od fronty tu chyba długo dzidziusiowi nie posłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony przez cały okres pieluchowania nie przewija się przecież dziecka na przewijaku. Takie mam przynajmniej wrażenie. Ja chcę przewijak, żeby kręgosłupa sobie nie nadwerężać schylaniem początkowo. Potem pewnie łatwiej i wygodniej jest dziecko przewinąć na łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale fajnie sobie Was poczytałam:) Nawiązując do poruszanych tematów: - jestem w 15 tyg ciąży i dopiero niedawno zaczęłam stosować Perfecta Mama Dax , kosztuje ok 21 zł, moja siosta stosowała ja cała ciąże i nie ma rozstępów, ja na razie nie mam też, ale co dalej zobaczymy. A oprócz tego Garniera białego, tez mam wysuszona skórę - mąż pamieta o rocznicach, urodzinach, imienin nie obchodzimy, dniach kobiet itd. Dostałam w niedzielę sliczny bukiet z pieciu czerwonych tulipanów, jeszcze maja sie niezle - Pikle moja siostra ma 9cio miesieczna coreczke, i uwywala tego przewijaka do ktorego dalas linka, za czterdziesci pare zlotych, wiec przewijak jest kompletnie zniszczony, popekal, gabka zaczela wylazic, - Kropelkaa biale komody z przewijakiem sa na 100% dostepne w Ikei, Dodam jeszcze ze dzis bylam u fryzjera, chcialam jakas fajna fryzurke, ale ona znowu chciala mi cieniowac wlosy wiec podziekowalam, podciela mi koncowki i chcialam zeby takie pazurki mi zobila kolo twarzy ale beznadziejnie to wyszlo, juz nic w ciazy nie kombinuje z wlosy, niech rosna spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy ktoras z Was idzie na jakies wesele w okresie wakacyjnym, wykluczajac wlasne:) ? My idziemy 30 maja , a pozniej kolezanka ma 27 czerwca i chce zeby sie teraz okreslic czy przyjdziemy czy nie, a ja sie zastanawiam czy bedzie mi sie chcialo w 8 miesiacu ciazy isc na weselicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie wszystko ok tokspolazmozy nie mam, cytologia ok, żółtaczka ujemna, morfologia ok, nawet próby wątrobowe wyszły dobrze a co do mojego uczulenia kazała odstawić witaminy i jakby co zgłosić się do dermatologa, USG nie robiła bo miałam wyniki z soboty no i oczywiście bez oglądania broszki w całej krasie się nie obyło ale jakoś przeżyłam, ważne że wszystko jest ok. Co do przewijaka to fajny ten kompaktowy ale 499 zł. to sporo a nie wiadomo ile dziecię pośpi w łóżeczku bo ja coś czuję, że moja córunia to z mamunią będzie spała, dlatego ja zdecydowałam się na komodę z Ikei system Malm http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30053921 cenowo spoko i są różnej wielkości, szerokości więc napewno coś wybiorę a przewijak kupię taki na łóżeczko z gąbki, wydaje mi się że dobrze spełnia swoją rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, toksoplazmozy czy przeciwciał nie masz? Jeśli nie masz przeciwciał, to poczytaj, jak się teraz nie zarazić. Lenko, jeden ślub mam w maju, drugi pod koniec sierpnia. Na wesela nie idę, nie przepadam, więc unikam, na ślub tylko w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam pozwiedzać, bo podobno gdzieś obok mnie jest hurtownia różnych pierdół do domu. I rzeczywiście, bardzo fajny sklep, kupiłam sobie kilka noży Gerlacha, szklanki, a mają tam dosłownie wszystko, od gąbek i mopów, po elegancką zastawę stołową:) Obok jest hurtownia bielizny, więc też weszłam. Kupiłam 6 par skarpeteczek dla maluszka (za 18 zł!! w normalnym sklepie zapłaciłabym majątek) oprócz tego kupiłam sobie trzy pary fig Esotiqa, też za 18 zł. Coś czuję, że częściej będę tam zaglądać:) mojego A muszę wyciągnąć kupić garnki, patelnie i inne pierdoły do kuchni. W czwartek będę miała już mebelki do sypialni, a max za dwa tygodnie kuchnię:D jupi jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×