Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A jeszcze co do lozeczek to myslalam zeby kupic takie z szuflada pod spodem,bo one sa dosc pojemne,a zreszta mysle ze zawsze bede miala tam co wlozyc jak nie posciel dzidzi to inne szpargaly,tylko ze z szuflada sa sporo drozsze ale mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici ja też jeszcze nie wiem jak do końca mam ten pokój zrobić widziałam takie różne piankowe postaci kubuś puchatek, prosiaczek też fajnie to u dzieciaczka wygląda, narazie to szukam inspiracji, oglądam i zastanawiam sie coraz częściej czy nie zadzwonić do projektanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Nici! Długo się nie odzywałam, to przez tą ohydną pogodę, działa na mnie totalnie dobijająco . Już od 4 dni jest tak brzydko, deszcz, śnieg, deszcz i ciągle zachmurzone niebo. Buuu , ja chcę słoneczka! Jestem bardzo zmęczona, osłabiona, nadal męczy mnie kaszel, trochę słabszy ale jest. Acha i najważniejsza rzecz: czuję już ruchy dzidzi! U mnie skóra lekko się przesuszyła na ramionach. maziulkam się codziennie, sama lub z pomocą M. Jeśli już i nim wspomniałam , to powiem ,że zawsze pamięta o urodzinach i całej reszcie. Na DK przyniósł mi ogromny bukiet tulipanów i 2 kg pomidorów bo mam na ich punkcie fioła gdzieś tak od tygodnia! A tak poza tym , ruszyła nareszcie machina urzędnicza pod hasłem: przebudowa domu, brrrr. Ciary mnie przechodzą, bo gdzieś na początku czerwca chyba ruszymy z tym całym remontem jeśli się nic nie przeciągnie w kwestii papierologii. Nasza dzidzia będzie spać w białym sosnowym łóżeczku, ale chyba kupimy też drugie, żeby było jedno w pokoju maleństwa, a drugie na parterze w salonie, blisko kuchni, gdzie spędza się dużo czasu w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, bez przesady z tymi łóżeczkami dla płci. Noworodkowi i niemowlakowi to i tak wszystko jedno, raczej o rodziców chodzi ;) Nici, ja kupuję bez szuflady, a zamiast niej będą zamykane pojemniki na kółkach. Szuflady są fajne, ale mają dla mnie jedną wadę. W łóżeczkach, które oglądałam u znajomych (kilku, nie wszystkich możliwych), jest przerwa, przez którą zwyczajnie się kurzy. U mnie odpada, nie mam cierpliwości dla latania ze szmatką i odkurzaczem częściej, niż trzeba. Nie znalazłam w internecie swojego, ale powiedzmy, że coś w tym stylu, tylko ma kółka: http://allegro.pl/item579187354_ikea_pojemnik_na_posciel_taniej_niz_w_sklepie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche pospacerowalam po Ikei no i poogladalam te ich aranzacje no i sie zainspirowalam,maja fajniutkie dodatki typu poleczki,dywaniki,fajne wiszace pojemniki na zabawki,tylko szkoda ze jeszcze nie znam plci bo nie bardzo wiem na jakie kolory sie zdecydowac,a chcialam juz czesc rzeczy kupic zanim wyjade z Niemiec,bo w mojej okolicy w Polsce nie ma Ikei,a moj dzidzius jak na zlosc ostatnio na usg mial zacisniete nozki i jeszcze pepowina szla przez srodek.Chociaz lekarz dawal pewne sugestie jakoby to miala byc dziewczynka ale pewnosci nie mamy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ze mną to jest chyba coś nie tak, bo ja kmpletnie się wyłączyłam z kwestii zakupów dla dziecka i tak sobie czytam te wasze roztrząsania - bez obrazy! - jakie łóżeczko, czy przewijak a jaki wózek, i ... Ja sobie zostawiam na to czas. Po prostu pójdę i kupię - a raczej małzon głownie. Po prostu nie chcę dać sie ponieść wariacji, zwłaszcza, że dziecko i tak będzie na tyle małe i nierozumne, że nie widzę sensu na niektóre działania, których ono i tak nie zrozumie. To chyba pragmatyzm. Więcej już nie będę się wcinać. Miłego dnia Wam życzę. Póki co siedzę w pracy i przycuczam szefową do swoich obowiązków. Zanosi się na to że po macierzyńskim nie będe miała gdzie wracać :/. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana stopki, od poniedziałku jesteśmy w 18 tygodniu! Jutro idę do gina, może wyznaczy mi termin kolejnego usg. A teraz uciekam poleżeć , później gotuję zupkę pieczrkową dla siebie a dla M mam jeszcze gołąbki z wczoraj. Trzymajcie się cieplutko !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ze mną to jest chyba coś nie tak, bo ja kmpletnie się wyłączyłam z kwestii zakupów dla dziecka i tak sobie czytam te wasze roztrząsania - bez obrazy! - jakie łóżeczko, czy przewijak a jaki wózek, i ... Ja sobie zostawiam na to czas. Po prostu pójdę i kupię - a raczej małzon głownie. Po prostu nie chcę dać sie ponieść wariacji, zwłaszcza, że dziecko i tak będzie na tyle małe i nierozumne, że nie widzę sensu na niektóre działania, których ono i tak nie zrozumie. To chyba pragmatyzm. Więcej już nie będę się wcinać. Miłego dnia Wam życzę. Póki co siedzę w pracy i przycuczam szefową do swoich obowiązków. Zanosi się na to że po macierzyńskim nie będe miała gdzie wracać :/. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle Pikle,ze te pojemniki to tez bardzo dobry pomysl,a na dodatek sa chyba na tyle niskie ze najwyzej mozna je wcisnac pod lozeczko zeby nie zajmowaly miejsca w pokoju,no i poza tym chyba niedrogie ,bo widzialam podobne wlasnie w Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM, głowa do góry, pierś i brzuch do przodu! Po macierzyńskim znajdziesz po prostu lepszą pracę i tego się trzymaj. Nie docenili cię, ich strata. Co do roztrząsań na temat zakupów dla dziecka. W przeciwnym razie musiałabym się zastanawiać, co kupić sobie. A tego nie cierpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aguli,ja tez mam podobny dylemat,bo dzidzia w Polsce bedzie miala swoj pokoik na gorze a kuchnie mamy na dole,ale ja myslalam raczej zeby kupic dodatkowo na dol skladany kojec,tylko ze tu sa b.drogie,nie wiem jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle - pracą to sięw ogóle nie przejmuję. Było-minłeło i do przodu. nie widze dramatu, na razie mam przed sobą poważniejsze zadanie niż przejmowanie się tym, że stracę pracę. Ja zakupów jako takich nie lubię. Jestem zmęczona jak mam sie na coś zdecydować, wybrać, a jeszcze szukać jeździć żeby dobrac dopasować. Bleee. Chcę wejść wybrać, kupić, wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, to z Tobą i tak lepiej niż ze mną. Bo ja nie chcę w ogóle wchodzić. Chcę wybrać, kupić i niech pocztą/kurierem dostarczą. Odebrać i pokwitować mogę. Stąd buszowanie w internecie. Chodzenie po sklepach, ba po sklepie, w moim przypadku odpada, po kwadransie dostaję zapaści i mam ochotę gryźć otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle też kupowałabym w necie ale mimo wszystko lubię dotknąc i sprawdzić, czy to aby na pewno to co napisane. Oczywiście w necie też kupuję, bo trochę ryzyka i zaskoczenia też jest potrzebne ;) No i nie trzeba wychodzić z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Widze, że ferwor zakupów i remontów :) My do remontu pokoju dzidziulka przymierzamy się zaraz po świętach, ale jakoś nie mam jeszcze konkretnego pomysłu - dużo rzeczy mi się podoba i z czegoś trzeba będzie wybrać :) Od niedzieli się trochę kiepsko czułam, ale myślałam że to od pogody. Wczoraj wracając do domu wstąpiłam do sklepu po zakupy i ... zemdlałam :( Wystraszyłam się na maksa. Mojemu M. nic nie powiedziałam, bo przecież byłaby zaraz afera. A od kilku dni drzemy ze sobą koty... Tak to jest jak się dwa Byki spotkają. Raz na jakiś czas tak mamy. Ale oczywiście moja mamuśka musiała się wygadać. Dzisiaj z rana poleciałam do lekarza ale na szczęscie wsystko jest ok. To efekt mojego niskiego ciśnienia. Nilli - czekamy na wieści z usg Agula - super, że czujesz już ruchy :) Co do pamięci i różnych okazji - u nas bywa z tym różnie. Z reguły to ja o wszystkim pamiętam. Wprawdzie na dk dostałam 12 tulipanów, a właściwie to dostałam je dzień wcześniej, ale niech już będzie. A co do np. urodzin to z reguły przypomina sobie dzień przed albo w dniu święta i kończy się na daniu kasy, żebym sobie coś kupiła. Ale już się chyba do tego przyzwyczaiłam. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zakupów ubrankowych to wprawdzie miałam się wsztrzymać jeszcze ze 2-3 m-ce, ale ostatnio mi coraz trudniej. Stwierdziłam, że będe kupować każdego m-ca po troszku to wtedy nie odczuję tego aż tak bardzo pod względem finansów. ponieważ niedługo remnot częśc rzeczy przechowuję u teściowej :P Ona sama ostatnio z każdych zakupów wraca z ubrankiem dla dzidziulka :) Ostatnio przechdziłam obok Smyka - były spore wyprzedaże, ale wszystko było już przebrane. Jednej rzeczy nie mogłam się oprzeć - był śliczny komplecik jeansy i bluza polarowa w rozm. 62 cm. oczywiście kupiłam i zapłaciłam 27 zł więc się opłacało. Ubranko typowo na chłopca. Śmiesznie będzie jak okaże się że będzie dziewczynka :) Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................?? Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.....................?? Pikle.........................?? Koteczek19833...........chłopiec Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziołszki :) ...Mnie jak na razie nie ogarnęła mania zakupów i wybierania, nie chcę zapeszec, zaczne tak w siódmym miesiącu :) Po sklapach lubię chodzic, oglądac, wybierac lecz nie zawsze mam ochote.I tak na razie nie znam płci , moja ginka powiedziała że w kwietniu na wizycie powinnam ją poznac...co prawda wizyte mam za tydzień ale bez USG :) ...Dzisiaj jade z Mężusiem do Auchan na duże zakupy żywieniowe...mniam...smakołyków nakupię :) ...Dziewczyny jak mogę pokazac Wam moj brzuszek?...Już drugi raz zadaję to pytanie, jakoś nie mogę się wbic w te Wasze posty :/...Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, tak jak Nill mam dziś wizytę tylko nie wiem czy z usg, ale po moich ostatnich przejściach, raczej tak. Łóżeczko chce w kolorze drewna, nad przewijakiem nie myślałam jeszcze, ale komodę już mam, więc chyba będzie taki na łóżeczko. Mnie pomysł naklejek na ściany już wcześniej zafascynował i na pewno kupię jedną, żeby oddzielić salon od przedpokoju, bo jest jedna ciągła ściana przechodząca w łuk i chciałam zrobić jakąś granicę. Wyszperałam na allegro niedrogie naklejki o długości ponad 2m, więc świetnie by się prezentowały i na pewno po konsultacji z A i pomalowaniu ścian coś zamówię. Hah wygrałam na aukcji fajną sukienkę ciążową - taką jakby princesskę z wiskozy i lnu. Nawet na teraz będzie dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa to nie takie proste;) Każda z nowych forumowiczek przechodzi "kwarantannę". Po tym czasie jeśli chce i dostatecznie zbudzi zaufanie, dostaje dane do naszej wspólnej skrzynki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po zakupach, dzidzia przewietrzona, teraz kawke sobie zrobiłam bezkofeinową a zaraz po niej zabieram sie za obiadzio fajne żarełko dzisiaj robie więc jak mi wyjdzie to dam wam przepis bo bedę robiła pierwszy raz. *****RHM co do pracy to fajnie, że podchodzisz na luzaku ja w sumie też bym sie nie przejeła tyle, że ja jestem typem złośnika i jak bym wiedziała, że nie będę tam wracać to od dzisiaj poszłabym na L4 a co niech sobie radzą. ja jestem z natury nastawiona anty do pracodawców. Co do tego szału zakupowego to w moim przypadku połowa to zamiłowanie do urządzania a druga połowa to nudy. Co do łóżeczek z szufladą to ładnie to wygląda jak łóżeczko stoi jednym bokiem pod ścianą i jest dojście z tej strony co szuflada bo jak stoi \"główką\" pod ściana to już nie koniecznie. a poza tym jak materac jest na najwyższym poziomie to widać dyktę \"góra szuflady\" i też nie za fajnie to wygląda. Jestem za plastikowaymi pojemnikami, które nawet po wyrzuceniu łóżeczka można wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!! zaraz cos mnie trafi !!!!!!!!!! Pojechalam zobaczyc co z moja sukienka Byla inna babka i takie oczy na mnie a ja hmmm ze czemu zdziwiona zobaczylam moja kiece na wieszaku i odrazu cos mi humor sie zepsul , fason ten ale mi za duza sie wydala ! i mialam racje ! podopbno juz na 2 dzien przyszla ale pracownixca zgubila nr telefonu ! i nie mieli jak sie skontaktowac po drugie przymierzam sukienke a tu za wielka !!! ;((( w brzuchu akurat byla bo przybralam troche i akurat byla ale za dluga az o 7 cm !! i bylam w tych samych butach babka az oczy wielkie jak 5 zl i mowi ze nie wie jak to sie stalo zeby sie tamta tak pomylila po drugie w piersiach tez tak odstawalo ze szok do zmniejszenia ma byc na jutro a w najgorszym przypadku na piatek !! ;/ :(((((((((( i jeszcze to zimno na pol wary !! bylam juz po plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kiedy Ci ta oprycha ma zejść? To trochę lipa z tą sukienką, współczuję serdecznie. Ale może się wyrobią i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę, że do soboty. Nie chce Cię martwić, ale raczej nie da rady.. Dziś mamy środę, u mnie zazwyczaj jest tak, że po 5 dniach jest już na tyle wyleczona, że można to zatuszować i to obojętnie czy z plastrami, czy bez, bo też nie raz próbowałam różnych specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi szybko to schodzi . ale co nie zmienia faktu ze jestem zlaaaaa ;/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa nie martw się to kiecą napewno zdążą a co do tej wary to współczuje, próbowałaś zoviraxu, mnie pomaga a jak nie to może spirytem to badziewie wypal moja babcia tak robi ja nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, pędź do apteki albo sklepu z kosmetykami naturalnymi po olejek z drzewka herbacianego i smaruj nim opryszczkę 2-3 razy dziennie. Jutro wieczorem zacznie schodzić. Ten olejek można stosować w ciąży, ale uwaga na zapach, nie każdemu odpowiada. Z suknią zdążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady :* kupilam wlasnie plasterek jak nie to spirytusem wypale . teraz ide sie polozyc troche :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikas26sz
hejka Asiulka :) wszystko będzie dobrze na pewno już teraz staną na głowie abys na jutro miała sukienkę ale ja bym na Twoim miejscu żądała obniżenia ceny za takie niedbalstwo z ich strony szok ! ale Ty się nie denerwuj a co do zakupów dla dzidziulka to mnie na razie nie ogarneła mam tylko jedne spioszki i jedne body a takie rzeczy jak łózeczko czy wózek będziemy kupowac moze w czerwcu a mój mąz i tesciowa i mama uwazają żeby czekac do samego porodu wg mnie to bezsens Nilly :)czekamy na relacje z usg Agula :) gratulujre ruchów dzidziulka ja na razie nic nie czuje Zelka :) czekamy na relacje z usg ide jesc ziemniaczki z gzikiem :) zapraszam a za godzine do pracy buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio na febrę wypróbowałam stary sposób, czyli jak tylko coś zaczęło wychodzic potraktowałam octem i tak kilka razy... chyba dziurę miałam gorszą niz jak by mi ta febra wyszła :/ jestem ciekawa co są warte te plasterki, które reklamują. O olejku z drzewa herbacianego, to słyszałam, że jest dobry na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×