Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
samanciu nie mam zielonego pojecia ...wydaje mi sie ze jakos pod cyckiem ten jeden zwlaszcza w lewej piersi bolal mnie jak skur...byk ...nie wiedzialam co to tak nie boli ...a ten dren byl jakos gleboko bo jak wyciagnal to wlasnie ta piers mnie tak bolala ze myslalam ze skonam na tym lozku i nie moglam sie podniesc az mi lezka wyszla ja go czulam tego drena kolo sutka :))..eh bez kitu dziewczyny jakbym wiedziala ze to te cholerstwo tak boli to nie odwazylabym sie :D..ale pewnie za dwa tygodnie albo za miesiac juz bede inaczej spiewac ..eh czlowiek to pierdykniety stwor ... A tak jak mowisz Samancia dobrze sie jest obeznac w temacie bo pozniej zielonym sie jest ...ona milala szczescie ze ja bylam i nie wsadzil jej tego 200 ...bo by biedulka sie zgodzila ..tlumaczylam jej ze ma wieksze cycuchy i obwod ode mne i spokojnie moze wziasc300 nawet wieksze ale ona po prostu zaufala doktorowi ..i asystentce:/...ktora powiedziala j(ej jak ona sie jej zapytala) ze doktor ma dobre oko :/..a mi sam powiedzial ze on jako meszczyza nie lubi duzych piersi :///a uj to kogo obchodzi nie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
aniulka ...pare moich znajomych robilo u niego dlatego do niego poszlam ...i skusily mnie terminu u niego...niewazne ..mam nadzieje ze sie juz teraz nie przesuna ani nie wyjdzie jakas asymetria uloza sie zagoja i bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
kurde mezszyzna mialam napisac sorrki za blady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
kurde ladnie daje :D:D:D....mezczyzna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie za parę tyg zmienisz zdanie - tak samo jak jak hihi :) ważne, że już tych drenów nie masz i już nie bolą :) a co do tych gustów to faktycznie.. to my z tymi cyckami będziemy chodzić i nam ma być z nimi dobrze :) mój dr tak powiedział, jak się upierałam przy okrągłych - i teraz jestem super zadowolona że jednak się uparłam na nie :) mogłam się jeszcze upierać na cięcie na otoczce heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
aniula28 - sama nie wiem co o tym myśleć do Bieleckiego kolejki długie a do Kubasika dosłownie na drugi tydzień i co powiedziały mi dziewczyny z kliniki najczęściej operują razem. Faktycznie Bielecki nie chce robić dużych żelków ale ma dotego chyba prawo - a jak się nie podoba to jest tylu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabano serwusik cycatko,dawaj w stopce wszystkie wymiary,bo nie pamiętam jaka wysoka jesteś,jakie użyłaś implanty eurosilikony czy mentory?czy przy 300 i twoim obwodzie pod biustem będzie maszczył się implant?eeee chyba nie,duży miałaś swój własny gruczoł?ty masz dzieci,karmiłaś ?ile tam skóry było?we wtorek idziesz na kontrolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyślę maila do Kubasika,żeby ustalić dokładniejszy termin operacji;jak byłam w kwietniu na konsultacji to mu powiedziałam,ze chcę w październiku ;powiedział,ze to zbyt oddalony termin i z uśmiechem na twarzy,ze nie wie czy dożyje.Ja mu dam-ma żyć,bo inaczej kto mi cycki wyrzeźbi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janka to nie tak ze on nie chce robic duzych piersi ..on nawet ci wsadzi 500 sam mi o powiedzial ze nie ma problemu on zrobi jakie bede chciala.Jesli chodzi o mnie to postapil ok ja sie zapytalam i zadecydowalalam o 300 nie chcialam miec marszczen i za to go cenie ze jest fachowcem i wali prosto z mostu, szkoda mi tej kobiety troche bo byla zawiedziona wielkoscia a mogla miec spokojnie takie jak, a jej asymetria sie wyrowna ..mam nadzieje ze bedzie jej sie podobal efekt koncowy :)..fakt jest taki ze kolejki sa do bieleckiego i to duze w poczekalni, jest strasznie duzo ludzi sama czekalam na wizyte 2 godziny ..u mnie cycki sa fajne mam nadzieje ze tak pozostanie wiec mimo ze troche sie tymi wszytskimi dziewczynami przerazilam i przejelam, musze powiedziec ze dla mnie poszlo wszystko ok :)czuwaly nade mna wasze kciuki :))) Rozmiar wybralam taki i moge w pelni powiedziec to byla moja decyzja!a nie lekarza ...Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia nie moge dac stopki bo mam nick tymczasowy:) ale moge ci powiedziec mam 1,77 cm pod cyckiem 75 w cycku mialam chyba 84 niepamietam ale mam zdjecia na drugim kompie moich liliputow to ci wysle teraz to nie wiem jeszcze sie nie mierzylam ale sie zaraz zmierze..nic mi sie nie marszczy na razie :D....z tego co widzialam cycuchy wygladaja na bardzo naturalne ..:)) i taki efekt chcialam ..nie mialam dzieci nie karmilam i malo skory bo ja koscista jestem a teraz napierdziela mi kregoslup na maksa nie wiem jak siedziec normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana - mi też podeślij fotki, potem jak będziesz robiła bez bandaża to oczywiście także :) mam nadzieję, że jak zdejmiesz bandaż i zejdzie opuchlizna to nadal będziesz zadowolona z rozmiaru :) ja tam bym się nie obraziła za jeszcze parę (najlepiej paredziesiąt) ml więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Hej dziewczyny, powiedcie mi po jakim czasie zaczełyście normalnie sypiać, tzn. chociaz na boku bo ja mam juz dośc spania jak ukrzyżowana na plecach! Kakakubana trzymaj się, ból przejdzie! (teraz juz mogę tu pisać a nie na mailu:) Aha czy to prawda, że wymiana imp na większe kosztuje więcej niż powiększenie! hm coś mi się tat o uszy obiło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
a to marszenie to występuje później, szczególnie jak się pochylasz do przodu, jakas torebka tworzy się wokoło imp (cos mi tam chirurg tłumaczył) bynajmniej ja jestem 7 tyg po i nic takiego nie mam, ale to może dlatego, ze mam 260 :( hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samancia ...pewnie :)...kazdy robi cycuchy jak chce i kazdej z nas podobaja sie rozne wielkosci piersi...:)niestety albo stety czeka nas jeszcze jedna operacja bynajmniej mnie ..kiedys tam jak grawitacja zapuka i trzeba bedzie ten syf zmienic:/..to moze ja zrobie sobie wieksze a ty bedziesz miala okazje kilka ml wiecej wlozyc:)...widzisz dla mnie Twoje cycuchy sa duze :))) uwazam ze podjelam dobra decyzje bo to byla moja decyzja moze a moze i nie, uniklam jakis komplikacji tego nie dowiem sie na szczescie :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dziewczynki wlasnie sie mierzylam ...pod cyckiem jestem w szoku totalnym zrobilo mi sie 69 :OOOOOO w cycku mam 87 ale tam gdzie mi wyciagal tego drena musiala mi poleciec krew ...dlatego kurde mnie tak bolal ten cyc i mam plame od krwi na bandazu ....kurde co mam zrobic??mam zadzwonic i sie zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Anowi mi sie Twoje cycki podobaja nie marudz :)))) zgrabne i powabne :)))....ja mam nadzieje ze moje tez sie nie beda marszczyc ...kurcze zmartwila mnie ta krew na bandazu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Samanta, możesz mi przesłać zdjęcie tych twoich duużych cycuchów na maila :) bo ja napweno zrobię sobię jeszcze jedną op i teraz to bym chciała ze 350 ml. :) he apetyt rośnie w miarę jedzenia, wcześniej nie miałam prawie nic, teraz mam w koncu cycuszki a to znowu chciałam bym większe :) :) Kakakubana cycuszki zmaleja jeszcze, narazie sa spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
zadzwonie do nich ale jak mam tam jechac to mnie skreca ..bo kurde glowa nie umyta musze isc do fryzjera eh tam ...kurde boje sie ze sie przyklei do strupa od rany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Samanta, nie narzekaj masz piękne cycuchy!! a ja mam 260 i co mam powiedzieć?? ;((( Kakakubana, nie martw się ta krwią to przecież rana! i napewni nie jest jej dużo, zmień sobie opatrunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Kakakubana, mnie na drugi dzień zdjęli te ochydne bandaże i załozyli ten stanik, a Ty dostałaś jakis stanik? i poźniej codziennie przemywałam te rany spirytusem tak mi lekarz kazał i zmieniałam opatrunek na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
kakukabana pisz jak się czujesz i co którego dnia możesz robić, ślij fotki - mnie też to czeka i niecierpliwie czekam na info. Troche mnie przeraża że to tak boli. Prosze o fotki!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
no zadzwonilam :)lepiej sie dowiedziec co i jak ..Pani mowila ze nie mam sie martwic ze to normalne jakby bylo wiecej tego jeszcze raz sie powiekszylo to ma dzwonic i wtedy bedziemy sie radzic ;) Ty Anovi hehe ty nie marudz jedna taka ma 250 a miala miec 200 :P hehe wiec wiesz :)a powedzcie mi kiedzy mi sciagna ten bandaz?...na nastepnej wizycie?...wkur...niesamowicie ....juz nie wspomne jaka jestem smierdzoaca i cuchnaca:D:D:D...chyba sie dzisiaj troche sproboje umyc bo moj boze cczuje sie :OOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
aganiesia3 u kogo robisz cycuszki? i jaki ipm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
agniesia co cie bede oszukiwac bol jak uj :P...strasznie wkurza mnie to ale jak juz wyciagna te wstretne dreny to jakos lepiej ..fotek narazie nie robie bo mam bandaze a i kabla nie mam do aparatu a ze jestem u mamy to na starym kompie siedze ...kregoslup mnie napirdziela na maksa ide sie troche przejsc to pomaga ruch :))) jak sobie pochodze to lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
każdy lekarz praktykue inaczej, mnie zdjęli na drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
kakakubana, nie strasz aganiesi :) he mnie cycki boałay jak cholera a poszłam na drugi dzień do kina wieczorem na komedię, bo chciałm się trochę rozruszać, najgłupszy pomysł jaki mogłam wymyśleć, powstrzymywałam się od śmiechu bo cycki mnie bolały, a znajomi mieli ze mnie komedie jak mówiłam, żeby nie mogę się smiać bo impalnt mi wyskoczy hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Anowi to super mialas..ja jestem zapakowana w stanik i poowijana jak jakas mumia egipska pewnie do wtorku :/ idz od boru nie umyta i smierdzaca jak skunks :D:D:D...troche sie mi udalo umyc myjka bo od tego takiego do odkaznia brudna jak cholera bylam no i jestem bo z tylu nadal jestem brudna :/ a ja taka bohaterka ze nikomu w chacie ni epowiedzialam ze mialam zabieg wcisnelam ze wypierdziellam sie i odbilam zebra ladny numer :D:D..a moja mama to kurde nawet sie jej snilo ze w szpitalu byla i sie kims opiekowala i nei wiedziala kim i przerazona dwonila do siory do mnie cyz wszystko ok eh ta matczyna intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×