Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćAda
Dziewczyny na skorcze polecam wam magnez mi bardzo pomaga oczywiście jak nie zapominam i biorę regularnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Po jakim czasie wrocilo wam czucıe w piersiach i kiedy zaczely byc wasze bardzıej naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Pameli skurcze miałam przez jakieś 3dni, przeszły same... Śpię dalej na plecach... Czuję się całkiem dobrze, czasem mnie coś zakluje, albo blizny ciągną. Najgorsze są noce, ból pleców, poranny rozr***** ograniczenia :) No i oczywiście myślenie o tym, czy wszystko jest ok jest wykanczajace + czekanie na 100% efekt. Gdzieś kiedyś wyczytałam że cycki są dla cierpliwych, a ja od takich nie należę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Livia mam to samo:)) najbardziej nie lubię czekać , do tego ta niemoc wrr.. moje cycki są miękkie pięknie ułożone blizny pod piersią nadal widoczne ale i tak ciagle się martwię czy to już .. bo jednak prawa mnie boli a ja jestem już 11 tyg po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Niestety dla urody trzeba cierpiec tylko pytanie jak dlugo :/ jestem dwa tygodnıe po operacji lekarz pozwolil spac na boku prawa bolı wıec korzystam z lewej strony myslalam ze najgorsze mam juz za soba ale wıdze ze troche to potrwa calkowıty powrot do formy implant mam 330cc moja znajoma ma 375cc a rozmiar stanıka mamy takı sam nıewıem jak to mozlıwe :) moje pytanıe bikini nosilam s czy po operacji zmıenılyscıe na m czy s byla na was dobra szkodaa mi najbardziej bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Jak sie czujesz? Szwy już zdjęte ? :) Opuchlizna zeszla ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wysłałam wreszcie zdjęcia moich cycuchow do tych z Was co mi wysłały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 Szwy zdjete, wszystko ok :) bandaż odłożony w kat, od razu się lepiej oddycha. Opuchlizna narazie jeszcze trzyma. Mam niestety inny problem - dziewczyny przestrzegam! Jeśli w szpitalu nie dadzą Wam probiotyku do antybiotyku- doproscie się albo weźcie że sobą. Ja nie wiedziałam i teraz moja jama ustna, gardło i cholera wie co jeszcze przezywa koszmar.. byłam u lekarza dostałam ketokonazol i modlę się żeby dziad szybko poszedł :-( tragedia ani jeść ani pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ariana implanty masz ogromne więc z miseczki B wyjdzie Ci D na moje oko :-) ja jestem szczupła ogólnie, ale mam tam troszkę swoich krągłości bo i pupa duża i przed operacją miałam rozmiar duże B wiec ciałko jest :-) z wkładek 325 ml wysoki profil wyszło mi D. Tzn, dziś, dwa miesiące po operacji jest D, bo od razu po było DD/E wiec zmalały, czego niestety bardzo żałuję :-( D na pewno będziesz miała. Wiadomo że warunki anatomiczne o tym decydują ale Ty masz naprawdę ogromny implant jak na powiększenie o dwa rozmiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja dostalam duomox ktory musze wybrac do konca.Jestem 5 dobe po operacji czytam wasze wpisy i jezeli chodzi o szwy ja mam rozpuszczalne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Antybiotyk jest konieczny żeby organizm nie odrzucił implantu. Ja miałam na 8 dni raz dziennie i osłonowe. A na blizny antybiotyk w żelu. Wczoraj byłam na wizycie. Pani dr kazała masować piersi i powiedziała że jeszcze muszą zejść do środka bo mięsień nadal z boku trzyma i dlatego są takie twarde. Może to przez rower? Nie przyznałam się że już jeżdżę. Byłam też dobrać stanik bo Pani dr powiedziała że to musi być u brafiterki żeby bardzo dobrze trzymał _ zdziwiłam się jak mnie pomiezyla bo stwierdziła że F. Poszłam do brafiterki a ona mi dobrala stanik dla karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezly 70 ff ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popielata lola Wlasnie na przymiarce nie wydawaly mi sie jakies mega wielkie. Ja przymierzalam implanty nie znając ich pojemności. Gdy wybralam z jakimi czuje sie dobrze to dopiero uslyszalam jaka maja pojemność. Troche sie przerazilam ze takie duze. Jednak naprawde przy mojej figurze mniejsze nie dawaly efektu. Wahalam sie miedzy 400 i 425 oraz 425 i 450. Lekarz sam doradzil do mojej figury 450. Ponadto ja tez mam rozstępy (wcześniejsze wahania masy ciala) i skóra nie jest zbyt jedrna. Mowil ze aby to ładnie napiąć radziłby nawet te 450. Zaufalam mu. Zazdroszczę, ze jestes juz po :) napewno radosc jest ogromna. U mnie tuz tuz i nie mogę sie jiz doczekać. Czy Twoj efekt jaki osiągnęłas choć troche pokrywa sie z tym co widzialas podczas przymiarek? :* ja sie boje, ze bardzo bedzie odbiegal od tego co widzialam w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmi_Pyza
Hej dziewczyny, jestem tu nowa i jestem rowniez posiadaczka nowych cycuchow. Operowal mnie dr Mazan z kliniki Mazan w Katowicach. Moje protezy to Polytech anatomiczne 295cc o niskiej projekcji. Biust wyjsciowy to AA z obwodem pod biustem 73cm. Aktualnie nie wiem jaki wyszedl rozmiar, ale piersi sa sliczne! Rekonwalescencja przebiega bardzo ciezko, szczegolnie, ze pierwsze 4 doby bylam zdana na siebie. Wszystkim podchodzacym do operacji zycze powodzenia i jak najlepszego samopoczucia po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscRe
Hej ja jestem 5 dzien po wyjsciowe praktycznie male a teraz to nie wiem implanty bralam mentor 350mm okrogle jestem szczupla 46 kg myslalam ze beda jakies balony ale sa ok pomimo opuchlizny wiadomo jeszcze swoje zejdzie.Pierwsze 3 doby dla mnie to koszmar byl teraz twierdzę ze jest owiele lepiej.Powoli robie w domu glowe wymyje ale noe nadwyrezam bo zmeczenie po lekach szybko dopada.Najgorsze to wstawanie po nocy no jeszcze z pomoca bliskich a potem juz calkiem ok.Pozdrawiam wszystkie przed i po ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariana ja mam 415 cc okrągłe i jak na razie wyglądają wielkościowo jak na przymiarce, ja jestem tydzień po i wcale nie są bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryska1983 A jakie mialas swoje przed? I jaki rozmiar po? Ja na przymiarce nie patrzyłam na ml tylko jak wyglądam z nimi. pozniej jak zaczelam fora czytac to sie przerazilam bo w wiekszosci kobietki wybieraja mniejsze. Raczej nie czesto czytam, ze kóraś zdecydowala sie na 450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 8 tyg po op. Piersi się mega zmieniły od 1 dnia do dziś. Są jeszcze bardzo twarde według mojej Pani dr. Na przymiarce były podobne. Podobno jeszcze się muszą przemieścić zobaczymy. Tak jak wiele z nas mam raz euforię że je mam a raz zamartwiam się bo jeszcze nie do końca są takie "moje". Śpię już na boku - uff. Od wczoraj nie muszę mieć już pasa i to jest piekne. Kupiłam stanik panache i myślę że narazie nie będę ryzykować innej firmy żeby się nic nie zepsuło - naprawdę bardzo fajnie trzyma piersi:)) choć 200zl za miękki stanik to nie mało. Z drugiej strony biorąc pod uwagę koszt całej operacji to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
co to efekt waterfull? podobno może sie robić przy zlym dobraniu implantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ariana, moja przymiarka była dość nietypowa bo trwała trzy minuty. Doktor wybrał protezę anatomiczną wiec w porę się zorientowałam i mówię że okragłe bym chciała to się zdziwił... podobno więcej kobiet u niego decyduje się na anatomy ale mnie zależało na efekcie push up. Wziął wiec okrągłą o rozmiarze 295 ale jak włożyłam do staniczka to wydawały mi się bardzo duże to poprosiłam o mniejszą ale te znowu były za małe. Zdecydowaliśmy się na 295 i miałam mieć operację w lipcu w tamtym roku ale badania wskazały problemy z krzepliwoscią krwi wiec poprosiłam o inny termin żeby się wszystko ułożyło. Miałam jeszcze jedną konsustaje w styczniu i chwała Bogu poprosiłam o większe. Doktor się zgodził i dziś dzięki temu mamy rozmiar D, a mogłyby być większe :-) Przygotowałam się do tej operacji bo poszłam nawet do spowiedzi w razie jakby coś się nie powiodło. Na szczęście wszystko się udało, nic nie bolało a dziś jestem mega szczęśliwa. Ubrałam dziś sukience z dużym dekoltem i nie potrzebowałam stanika a było widać ze nam spore piersi. Życzę Ci żeby wszystko ułożyło Ci się tak pomyślnie jak mnie. To dobra decyzja, nie będziesz żałować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po jakim czasie schodzi opuchlizna...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Tornado, 2 miesiace po operacji i piersi jeszcze twarde? Kurcze zmartwilas mnie ta wiadomoscia. Moje sa miesiac po ale tez twarde, kompletnie nieruchome, do tego zrobila sie spora asymetria bo jeden sie juz opuscil a drugu nadal jest trzymany przez miesien i ma tez zupelnie inny ksztalt. Liczylam na to ze w najblizszym czasie bede mogla juz zainwestowac w stroj kapielowy ale chy ba nici z tych planow. Rzeczywiscie piersi sa dla cierpliwych. Dziewczyny a jak radzicie sobie z bolem kregoslupa w nocy? Ja juz mam dosc. Boli jak cholera i po przebudzeniu czuje taka sztywnosc ze boje sie poruszyc bo mam wrazenje jakby mial peknac. Prosze o wasze sprawdzone metody na kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sylwia,moje tez sa nierowne. Prawy trzymany nadal przez miesien ma inny, bardziej stozkowaty ksztalt. Mama nadzieje, ze to sie zmieni. Troszke zaczynaja mieknac ale baaaarfzo powoli ( 5 tyg po op jeatem). Od 2 tyg spie na boku wiec plecy luzik ale na poczatlu to byl dramat. Nie potrafilam sobie poradzix z bolem. Maz masowal caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariana ja miałam przed 70C, na razie jak się mierzę to mam ok 92 cm, wiec wychodzi 70E. Wcale nie są jakieś wielkie, takie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny czytam że tak długo nosicie pas.. A mi dr kazał sciagnac bandaż po tygodniu od operacji .. mimo że mam najwyższy profil.. trochę się martwię teraz czy nie Za szybko? Ale Chyba wie co robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlidka
Hi Girls Witam Po przerwie :) musiałam trochę odpocząć a nawet poplazowalam. Z opalaniem uważałam na blizny w szczególności i ogólnie nie przesadzalam. Powiem szczerze było ciężko zwlaszcza pierwsze 2 tygodnie. Teraz jestem już prawie 2 miesiące po i piersi już balonami nie są. Trochę zmiękły i coraz bardziej naturalne mimo ze nie miałam dużego implantu (255 mentor anat. )to czułam przy każdym praktycznie ruchu ręka. Obrzęk z górnej części zszedł i wizualnie zmniejszyły się. Z bliska wyglądają na w miarę taki sportowy biuścik w rozm 75B małe C. Z dalszej odległości jednak wnioskuje ze przydałoby się więcej :( Prawy dłużej dochodził do siebie i chwilami myślałam ze jest coś z nim nie tak. Ale myśle ze poprostu więcej te stronę nadwyrezalam i napinalam miesien. Także nie martwcie jeśli oba jednocześnie nie zachowują się tak samo. Auto zaczęłam prowadzić po miesiącu bo jednak czułam je I Nie chciałam zbytnio ich forsować. goscSylwia czytam ze miałaś 330 anat jestem ciakawa jak wyszły bo tez chciałam więcej ale doktor mówił za mało miejsca :(jeśli mozesz to podeslij foteczki ja wyślę Ci swoje 2 miesięczne ;) Livia85 Ciebie tez poproszę bo chyba miałaś 290 tylko nie wiem jaki profil. Pozdrawiam serdecznie :) lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
msnats ja pas sciągałam po trzech tygodniach i myślałam że to za szybko :-( wielka ulga bez niego bo denerowal mnie strasznie. Nie wiem od czego to zależy ze jeden doktor zaleca tak szybko ściągnięcie a drugi każe nosić i nosić... :-) Lidka a masz zdjęcia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×