Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Paula
Gość Melka ja miałam krwiaka z obu stron. Dzisiaj 25 dzien i już prawie ich nie ma, około 18 dnia zaczęły się ładnie wchłaniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirabell11
Dziewczyny ile dni, tygodni po operacji odczuwalyscie ból? Ja mama dzis 12 dobę i ból jest juz męczący. Non stop mnie bola obie piersi. Pali mnie skóra i w środku plus czuje tak jakby mnie ktos skopał po cyckach. Do tego sa dość spuchnięte. Po operacji dwie doby miałam 93 w biuście, wczoraj 98 masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja jeszcze ten tydzień muszę nosic opatrunek na blizne ale już wszystko ładnie się goi. dziewczyny ile nie podnosić rak do góry? zapomniałam zapytać lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Paula ok to Jeszcze troszkę muszę poczekać jest dość rozlany mam nadzieje ze ładnie się wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania Nowak
Benia Wyślij mi proszę foto na maila ania.nowak2929@interia.pl. Mam operacjw w tym tygodniu i ten sam implant. Wyjściowa podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Monsz
Dziewczyny a moze ma ktoras z Was rozmiar implantow anatomicznych mentor 333 250cc byla wdzieczna za jakies foto .Zalezy mi na implantach do 300cc. Moj wielki dzien dopiero w kwietniu .monika0484@vp.pl Ktoras z Was robila w Gdansku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julka
Hej Dziewczyny! Chcialam sie spytac czy rozmiar jaki uzuskujecie po operacji to rozmiar waszego stanika pooperacyjnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjau
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Jeszcze przed operacją. Na 7 stycznia mam konsultację u dr. Dębskiego w klinice Ambroziak. Na operacje po konsultacji czeka się 1-3 mies. Po jakim czasie można wrócić do pracy? Praca siedząca. Kiedy można samodzielnie podnieść ręce żeby np. umyć włosy? Czy możecie mi przesłać fotki swoich piersi na mail aniaszpakowicz@autograf.pl wraz z rozmiarem wkładek? Bardzo proszę o wszelkie informacje, jak to jest z funkcjonowaniem po operacji? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i jeszcze raz bardzo proszę o fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjau
Jestem trochę przerażona jak czytam wasze wypowiedzi. Myślałam, że po tygodniu to ja wrócę do pracy a z tego co widzę Wy po miesiącu jeszcze nie doszłyście do siebie. Masakra. Nie mogę sobie pozwolić na miesięczny urlop w pracy. Nawet 3 tygodnie odpada... do tego czterolatka absorbująca w domu. Nie wiem jak dam radę :-( byłam pewna, że rekonwalescencja przebiega szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Angie, nic nie dostałam na meila. Mogłabym prosić, żebyś wysłała jeszcze raz? milka.karina@o2.pl Jutro mam zdjęcie szwów. Dziewczyny, czy to boli? Piersi już mnie praktycznie nie bolą, dzisiaj tak fajnie przespałam noc, chyba pierwszy raz po operacji...tylko rano jestem taka skostniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Milka wyslalam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Hej dziewczyny boli mnie w klatce tak między biustem stawiam na zapalenie żołądka bo już kiedys to przechodziłam strasznie i dzisiaj jest podobnie czuje się strasznie sama nie mam sił przez to mam nadzieję że to nic związanego z implantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie, Mam lekko zaczerwienione gardło, ogólnie to nie mam ani kaszlu, ani żaden zalegającej wydzieliny. Nos mam czysty. No ale gardło lekko boli. Jutro mam operacje... Mysliscie ze bede musiala znowu miec ja przelozona? Bo to bedzie w takim razie 3 raz :( Wczesniej lekarz przekladal. Sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Jak nie masz przeziębienia jakiegoś mocnego to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja 4 tydzien po operacji wróciłam już do pracy równe 3 tygodnie siedziałam w domu. narazie nic nie boli prace mam ciężka na produkcji. ile nie podnosić rak do góry zapomniałam zapytać?!?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
anjau nie wiem gdzie to wyczytalas ze 4 tyg dziewczyny sie jeszcze męczá... jesli masz prace siedzaca to spokojnie po 2 tyg mozesz wracac do pracy, ja po 10 dniach zostalam sama w domu z 11m-cznym dzieckiem i bylo ok,. Najgorszy bol mialam do 7 dni pozniej juz tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Goacmonsz ja robilam w hdansku ale mentor 325 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Anja u kazdego to wyglada inaczej .. ja mam malego synka nie ma 2 lat i juz po 10 dniach wszystko przy nim robie jedynie co to staram sie nie podnosic go .. juz nic mnie nie boli az sie zapominam z rekoma wiem ze nie powinnam i wchodze na krzeslo jak cos chce z gory .. ale nic nie ciagnie wstaje tylko z rana sztywno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Ja mam prace siedzącą przed komputerem i w drugim tygodniu wróciłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonszcz
Gosc Melka mozesz mi na maila cos napisac . Tzn u kogo robilas czy jestes zadowolona i jak moge zobaczyc zdjecie po i jaki milas rozmiar wyjsciowy? Ja mam termin na kwiecien i caly czas jeszce mysle ;) Monika0484@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli jak się czujesz, bez stanika juz? U mnie jeszcze 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Dziewczyny! Jak wygląda temat miesiączki i operacji? Termin operacji mam 29.11. a miesiączka wypada mi teoretycznie 30.11. Ale wiadomo, że przez stres mogę dostać wcześniej. Czy to powód żeby przełożyć zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
oczywiście z miesiączka nie przyjmą. lekarz sam mówil że termin zabiegu muszę mieć po miesiaczce. w dniu zabiegu dostałam opryszczke to u mnie normalne o tej porze i lekarz też zastanawial się nad tym w końcu powiedział że jesli piersi to ok ale gdybym miała zabieg na twarzy to nie zrobiłby. poszłam na salę operacyjna z zaklejonymi ustami w pół przez opryszczke. dziewczyny zapomniałam zapytać ile nie podnosić rak do góry? mówił wam coś lekarz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Monszcz robilam 11 dni temu u dr.jankau jwszcze zbyt szybko powiedzisc czy jestem zadowolona .. narazie nie zapeszajac tak :) wejsciowe male b a teraz bd d napewno :) zdj moge wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 mi mowil ze 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
dzięki melka dużo zdrówka na idę do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjau
gośćmelka, możesz mi wysłać fotki na maila aniaszpakowicz@autograf.pl. dzięki za pocieszenie, obawiałam się długiej rekonwalescencji. Pocieszyłyście mnie dziewczyny, że nie trwa to tak długo i że po 2 tygodniach będę mogła wrócić do pracy.A wiecie może po jakim czasie można wrócić do ćwiczeń na siłowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjau
Angie, mogę Ciebie również poprosić o fotki. Dla mnie rozmiar wkładki to jeszcze zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Anjau wysłane , co do pytania o miesiączkę mnie nawet nie pytali o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjau
Dziękuję Angie . Już nie mogę doczekać się konsultacji. A Wy długo czekałyście na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×