Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość trysil
do gość NataliaNiki23 napisz proszę czy masz okrągłe czy anatomiczne?? a jeśli okrągłe to czy efekt wyszedł naturalny czy "piłki" :))) jak możesz to prześlij proszę jakieś fotki przed i po. Ja mam mieć 450 ml okrągłe i tak myśle czy jednak nie wziąśc mniejszych.. mój e-mail trysil@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochana mam okrągłe :). Nie bierz mniejszych :) wysle ci zdj na estheticon bo mam problem nie moge zalogowac sie na poczte moja. :)podaj link:) efekt pilek mi sie nie wydaję zeby byl chyba ze zaokragla sie jeszcze ku górze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja bym mniejszych napewno nie wzięła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil
Milka kogo możesz polecić w Pulsmedzie?? i czy na konsultacji jest ta wizualizacja komputerowa efektów?? jak możesz prześlij mi swoje fotki trysil@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Hej!Dziewczyny, 29.11. mam zaplanowaną operację w Łodzi w Pulsmedzie u dr. Pisery. Czy któraś z Was miała może opetację u tego lekarza? Jakieś opinie? Nie ukrywam, że trochę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Do NataliaNiki. Ja mam konto motylek30- wyslij mi swoje fotki. Jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Wysłałam @ Dziewczyny :) Jak kogoś pominęłam albo jak jeszcze ktoś jest chętny, to proszę pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Do slowik oj mail aniagonera@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell
Dziewczyny poproszę o zdjecia, zwłaszcza dużych implantów. Moj mail magdeczko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Benia prosze o zdjecie podaje mojego maila monika0484@vp.pl W sumie dr mowil mi ze glownie chodzi o budowe ciala i ze mi potrzeba jakos bardziej u gory... Mam jeszce czas do kwietnia do mojej operacji ale musze jeszcze pomyslec i popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monimona1979
Dziewczyny ja rowniez poprosze o zdjecia. Moj email monikakoziarz@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Trysil, Karo, miałam operację w Pulsmedzie w Łodzi u dr Pisery :) jak dla mnie na ten moment, wszystko rewelacja :) nie stresujcie się :) Samą operacją to nie ma co się stresować, bo usypiają i nic się nie pamięta, a czas po operacji już trzeba jakoś przetrwać, nie ma innego wyjścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Dziewczyny ale przeciez pilki takie troche to chyba dobrze bo to znaczy ze jędrne typu jabluszka lub dojrzale pomarancze , są jeszcze gruszki :-) :-) czyli lekko zwisający biust . U mnie zaraz bedzie miesiac po operacji jest czaaaadowo , poszlam sobie wczoraj poprzymierzac staniki ale radocha haha:-) narazie jedno wiem na pewno push upy precz , twarde niewygodne i cycek wylatuje:-) ale zrobilam sie bardzo wybredna , jak kiedys wszystkie mi sie podobały tak teraz nie widze tego szału w nich wolę patrzeć na nie nago hihihi Corcie juz podnoszę bez problemu nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gość angie .. po jakim czasie podniosłas córkę ? Ja już dzisiaj wyciągnęłam synka z hustawki wiem nie powinnam ale byłam sam na sam z nim .. już wszystko zrobię nie bolą i czuje ze mogę go podnosić ale tego nie robię bo chce chociaż te 2 tygodnie odczekać .. w ciągu dnia już jest super plecy tez nie bolą ale rano .. rano kiedy otwieram oczy czuje niemoc poprostu jestem tak sztywna ze nie oderwę pleców od łóżka mąż musi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell
Dziewczyny ja mam 11 dzien dzis po operacji i cycki nadal bola okrutnie, ciągną, chodzie zgięta w pol :/ każdy inaczej przechodzi. Jął czytam ze śmigancie bez bolu to zazdroszczę. Ja siedzę w domu maz mnie obsługuje i dzieci bo ja kaleka. Moj lekarz nie stosuje tych staników po operacji. Jestem zawinięta/ściśnietą bandażem i mam pas od góry. Zastanawiam sie czy na własna reke nie kupic tego pancerza. Mam wrażenie zemnie piersi sa mega ciężkie i ciągną bardzo w dol, ja to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Melka 3tyg po juz sprobowalam ale do tego czasu wogole, tak kombinowałam zeby nie podnosić, mam jeszcze 3 dzieci i meza wiec radziliśmy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
U Mnie w środę miesiąc :). A po nocy piersi są sztywne i nabrzmiale ciężkie. Wyciągu dnia jest super nic nie boli:). To wszystko jest normalne . Boli tez pod pachami te miesnie jak nacisne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Marabell jak to nie mogę uwierzyć obciskanie bandażem to zaprzeszly czas jak się nazywa ten lekarz? Kup kochana stanik może źle cię zacisli i cie boli. Kiedy masz wizytę niech ci to ściągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell
Benia idę w poniedziałek na zdjecie szwów. W tym roku 3 moj znajome robiły tam piersi gdzie ja i wszystkie miały tak samo- bandaż na około 10 dni plus pas, potem sportowy stanik...i wszystkie maja piękne piersi. W poniedziałek zapytam lekarza co i jak. Ja sama nie wiem nawet jaki rozmiar kupic na te balony :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Angie, a mogę prosić na meila zdjęcia Twoich piersi? Z tego co kojarzę, to mamy podobny implant. milka.karina@o2.pl Nie masz jiż problemów ze spaniem, wstawaniem, funkcjonowaniem? Mirabell, spoko, ja też się jeszcze do końca nie potrafię wyprostować. Dzisiaj wyjęłam ostatni słoik z zupą, rozwiesiłam pranie, tyle. Resztę dnia spędzam w łóżku. Dzieci roznoszą dom...hehe Dziewczyny, kiedy byłyście w stanie podeprzeć się na rękach? Tak żeby samodzielnie wstać po nocy? Wszystkie miałyście antybiotyk po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Milka wyslalam , tak ok 2,5 tyg po dopiero moglam sie podeprzeć , ogolnie to dlugo u mnie trwalo , niestety z zerówki na rozmiar D troche trzeba pocierpieć ale teraz jestem przeszczęśliwa , warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil
do NataliaNiki23 , zarejestrowałam się na esteticon i mam tam też profil "trysil", a e-mail trysil@onet.pl czy o coś innego chodzi żebyś moga mi przesłać fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
NikiNiki23 moje Estheticon piszcie wysle wam zdj☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Zaszalałam dzisiaj w "Etam" :) Kupiłam przepięknie 3 przepięknie miękkie koronkowe trójkąty i jeden z ozdobnymi paseczkami na biuście. Wszystkie w rozmiarze 70D. :D Ależ to była radość nie musieć kombinować z push upami żeby biust ladnie prezentowal. Dziewczyny, dlaczego nie zaleca się kupować stanikow z fiszbinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Po pół roku. Żeby nie doszło do zniekształceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Milka angie ja mam nieco mniejszy implant ale już mogę się podpierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja nie miałam ograniczeń w podpieraniu wgl :)a w szczególności w prawej rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
jutro zaczynam 4 tydzień po operacji i wracam do pracy. opatrunki tylko z lekko podklejona gaza. blizny nie bolą smaruje kremem na palcu. jedynie co mnie boli to sutki, opuchlizna ładnie schodzi dziś znowu ubrałam normalny stanik na godzinkę bo pancerny trzeba wyprac. nadal stanik 75D jest dobry modle się oby ten rozmiar mi został :)) przypominam miałam rozmiar małe A i implant 320cc okrągły wyszło D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 ekstra ja pewnie tez będę miała taki rozmiar chociaż lekarz mówił ze c ale widzę jakie są .. narazie z prawego trochę szybciej widzę schodzi opuchlizna na dole .. dziś 10 dzień ja opatrunków nie mam nosić już mam strupki .. miał ktoś krwiaka ile się wchłaniał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×