Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWI臉KSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Go艣膰 kakukabana
meduza z Pks mozesz dojechac tramwajem numer 2 kierunek ogrody i jedziesz nim do konca wysiadasz idziesz na przystanek autobusowy ktory jest przy tramwajowym bedzie taka duza tablica elektroniczna ktora wyswietla numer autobusu i za ile przyjedzie , jedziesz autobusem numer 61 albo 86 do przystanku kolobrzeska i wysiadasz ...i tu sie mozna troche pogubic bo trzeba przejsc na druga strone isc ulica margonska a pozniej, skrecic w lewo i isc na wyrzyska w szczerym polu jest klinika :) nie jest to juz daleko od tego przystanku ale mozna sie pogubic :) wiec masz tu linka ze strony kliniki z mapka :) mozesz kuknac jak dojsc do kliniki http://www.dr-bielecki.pl/kontakt.php

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
kurde mnie doktor zaproponowal 300 anatomiczne pod cyckiem mam 76 nie beda za male ? niby powiedzial ze bede miala rozmiar C ale jakos mi sie wierzyc nie chce teraz jak was czytam to sie zastanawiam czy oby nie beda za male :/ w koncu mam 31 lat to kiedy mam robic sobie duze piersi jak bede miala 50 ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gaja, i jeszcze si臋 zastanawiasz nad 325.. ja my艣l臋, 偶e te 350 to minimum.. podaj maila albo sama napisz do mnie to Ci co艣 napisz臋 poza forum. a w膮tku z fotkami Bi poszukam jutro, bo dzi艣 mnie ch艂opiszcze sprzed kompa ju偶 wygania :) kakukabana - robisz u bielceckiego czy u kubasika? jedna dziewczyna z beauty ma zabieg tego samego dnia co ja :) i mia艂a pocz膮tkowo robi膰 u bieleckiego (ma 170cm wzrostu, 70cm pod biustem) i on zaproponowa艂 jej max 260 okr膮g艂e, posz艂a na kons do kubasika - on od razu - min 325 do spokojnie 375.. ona si臋 boi du偶ych piersi, wi臋c zostaje przy tych 325, ale ju偶 do bieleckiego wi臋cej nie posz艂a :) tak ze Ty te偶 (nawet je艣li robisz u kogo艣 innego a ja co艣 pokr臋ci艂am :) ) mo偶e wybierz si臋 jeszcze do kogo艣..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gaja 27 Kasprzyk proponuje tylko male,ale moje sa widoczne,dzis szefowa podczas rozmowy na temat pracy w ta sobote zapytala wprost czy powiekszylam piersi,prawie zachlysnelam sie kawa ,ktora mi zaserwowala:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mkamkamka
po konsultacji u dr kasprzyka poieram iz prponuje on tylko male , mi ze wzgledu na drobna budowe ciala - mam 65 pod biustem i 170 wzrostu 50 kg wagi- zaoferowal miedzy 235 a 270 ml. po pobraniu wymiarow i przymiarce 'przyszlych piersi' nie wygladaly na takie male, biorac pod uwage to ze wyjsciowe mam AA albo i mniej. jednak z drugiej strony brak piersi nie pozwala mi na obiektywna ocene rozmiaru piersi. nalegalam na jeszcze wieksze, lecz pan doktor sie nie zgodzil, twierdzac iz nie mam wystarczajacej ilosci skory pod ktora moglby schowac wieksze implanty. nie wiem co myslec, zdecydowalam sie na anatomy firmy mcghan.jednak nie chce zalowac pozniej , ze moglam zdecydowac sie na wieksze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mkamkamka
termin zabiegu - 6 maja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
ja robie u bieleckiego on zaproponowal mi 300 anatomy ale nie wiem czy nie wypadaja mniejsze od okraglych aczkolwiek widzialam zdjecie janess ktora ma 290 anatomy i wyglada fajnie jej piers i duza...na poczatku myslalam ze 300 to sporo ale hmmm cholera ci wie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
janess i co odpowiedzialas ?:))))hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej Cycolinki i te przysz艂e Cycolinki:D Sam a Ty juz tak nied艂ugo masz op, szok:D ale to zlecia艂o:P Powodzenia! :* Widze ze sporo osob zastanawia si臋 nad Kasprzykiem:P a wiec napisze o sobie, 170cm, 52 g, pod biustem 70cm, w biuscie 91-2cm;) 325 ml i kupuje staniczki 70D/E , sa piekne ! A po ciazy robi臋 kolejne, ale to dopiero za 3-4 lata (mam 22 :P ) Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
chce wazyc malas anatomiczne czy okragle jaki rozmiar mialas przed operacja ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
chce wazyc masz moze zdjecia?... ktos pisal ze niby anatomiczne 300 sa takie jak okragle 350 ...ale takze inna osoba wspomniala ze okragle wypadaja wieksze ..wiec juz sama nie wiem :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj w ko艅cu zobaczy艂am swoje nabytki... pierwsze wra偶enie powiem szczerze, 偶e by艂o baaatdzo negatywne, ale po nied艂ugim czasie przyzwyczai艂am si臋 do tego widoku :) jak obieca艂am wys艂a艂am niekt贸rym fotki...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chce wazyc no pewnie :)Kakukabana nie mialam czasu na zastanowienie sie i wypalilam\"czy az tak rzucaja sie w oczy\";)A ja chcialam utrzymac op. w tajemnicy nikomu w pracy nic nie mowic ,a na pewno nie szefowej,jak oprzytomnialam poprosilam o dyskrecje;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kakukabana niestety nie mam fotek, zreszta pewna sytuacja sprawi艂a ze jestem ostrozna i z internetem i z wysy艂aniem fotek:(:(:( Janess, a Ty te偶 ju偶 po:D nono:D i 偶e szefowa zauwa偶y艂a:D u mnie wie tylko jedna kole偶anka, i ch艂opak:P no i rodzice:D Choc faktycznie wida膰 r贸偶nice, kiedy艣 by艂am grubsza ale by艂am typow膮 deska;P teraz - chudsza, chudziutka a takie cycki wielkie:D:D:D Smieszne to;D Pewnie na uczelni sie zastanawiaja co sie sta艂o.. no ale wprost nie zapyta艂 NIKT:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chce wazyc juz 3 tygodnie po:)Przygotuj sobie odpowiedz-na wszelki wypadek:),bo na poczekaniu ciezko cos madrego wymyslec;)na szczescie szefowa fajna babka, piecdziesieciolatka sama sie ostrzykuje, ma buzke jak pupcia niemowlaka ,wiec w temacie. Kakukabana ja jestem zadowolona z rozmiaru,ale jak bylyby wieksze to bym nie rozpaczala:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
janess hehe :) ...pewnie kazda ma watpliwosc jesli chodzi o wielkosc ;) rzed op bede miala jeszcze raz dobierane wkladki wiec jak sie da to wycisne wieksze :D... chce wazyc :) rozumiem no problem :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Janess ka偶da kobieta jest zazdrosna nie tak o nowy samoch贸d jak o piersi wi臋c lepiej stara膰 si臋 nie m贸wi膰 albo ograniczy膰 do minimum. Takie jest 偶ycie ja te偶 si臋 tego obawiam ,偶e w szatni jak b臋d臋 si臋 przebiera膰 to kto艣 zada mi takie same pyt co Tobie. U mnie w pracy wiedz膮 ,偶e jeszcze karmie piersi膮 dziecko wi臋c po operacji powiem ,藕e ju偶 przesta艂am i mam jeszcze mleko (mo偶e uwierz膮, mam nadziej臋) . pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakukabana
Ja tam nikomu nie mowie dopiero co powiedzialam mojemu ze robie operacje to spojrzal na mnie gupio a pozniej sie zasmial a pozniej zapytal czy se jaja robie :/....nie mowie bo co to kogo obchodzi moja sprawa i moja kasa moje cycki ...nawet mojej mamie nie mowie bo ona to straszna papla raczej na pewno by komus w "zaufaniu "powiedziala a ta druga w zaufaniu ale tak mysle ze jak mi sie ktos zapyta to powiem ....a co...nie mam sie czego wstydzic w koncu co takiego powiekszyc sobie piersi...plombe w zebie tez sie robi sie nikt nie wstydzi ;)hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w艂asnie zrobi艂am oponke
skoro nie mowicie to jakos sie przygotowujecie do tego zeby "oszukac otoczenie"? wkladacie wczesniej wypchane push upy itp?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mkamkamka - ja mam te偶 65cm pod, jestem ni偶sza i troch臋 mniej wa偶e, zaproponowa艂 mi dr 325-350.. a inny 240.. nie s膮dz臋 te偶, bym mia艂a mie膰 du偶贸o sk贸ry bo mam prawie 23 lata i nie rodzi艂am, nie ty艂am i chud艂am nigdy etc.. trzeba t臋 sk贸re bra膰 pod uwag臋 gdy kto艣 ma oczekiwania z AA zrobi膰 450cc ale my艣l臋 ze na moim przyk艂adzie dobrze wida膰, jak skrajne mog膮 by膰 propozycje lekarzy.. kakukabana - bosh, moja mam jest taka sama! jestem pewna, 偶e ju偶 komu艣 wygada艂a, bo jaj powiedzia艂am, 偶e generalnie licz臋 na dyskrecj臋 (u mnie niestety mama musia艂a si臋 dowiedzie膰) to zrobi艂a bardzo dziwn膮 min臋.. a co do bieleckiego - przejd藕 si臋 jeszcze do kubasika jak b臋dziesz w klinice - nie ma daleko hihi :) i zobacz co on Ci zaproponuje :) w艂asnie zrobi艂am oponke - dok艂adnie tak.. moje push upy wa偶膮 pewnie ze dwa kg ka偶dy :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
racja dziewczyny :)))) jak chcecie oszuka膰 otoczenie to wypychajcie ju偶 staniki:) albo zacznijcie ju偶 \'\'kitowa膰\'\' ,偶e bedziecie braly hormony i obawiacie si臋 偶e przytyjecie..... a co do tego opalania i przegrzania implant贸w na s艂o艅cu to : 1 zasada czyta膰 zalecenia jakie dostaniecie po wyj艣ciu z kliniki ... solarium po 6 miesi膮cach dotyczy te偶 intensywnego opalania 2 sprawa to ...tak jak pisa艂am temperatury jakie s膮 w ciep艂ych kraj膮ch (ok.45 w cieniu tyle przynajmniej by艂o w Turcji ) te偶 maj膮 wp艂yw na przegrzanie impl. nie s膮dze aby temperatura jaka jest w Polsce latem (no najwy偶ej 30 stopni i to rzadko kiedy) wp艂yne艂a na implant,co najwy偶ej jest nam duszno i gor膮co w tym gumowym pasie;( Chcia艂am doda膰 jeszcze co艣...!!!! Pami臋tajcie ,偶e po zabiegu rzadko kto jest zadowolony z kszta艂tu cycuszk贸w !!!!! przewa偶nie widok jest nie taki jakiego si臋 spodziewali艣my,na ko艅cowe rezultaty trzeba czeka膰 6 miesi臋cy ,no ...mo偶e ju偶 po 2 zaczyna to wszystko przybiera膰 jakiego艣 kszta艂tu nie wspomne jeszcze o depresji kt贸ra dopada nas po ok 2-3 tygodniach po operacji wszystko to kumuluje si臋 i cz臋sto jeste艣my rozczarowane:) ale zapewniam wszystko przejdzie:))))))))))))))))))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chc臋 wa偶y膰 witaj dawno Ci臋 nie by艂o ,jak ten czas leci ,Twoje cycuszki maj膮 ju偶 4 miesi膮ce? no ,ale co ja si臋 dziwie jak u mnie zaraz minie 3 miesi膮ce. napisz jak Twoje cycuszki sie maj膮 po takim czasie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Poranek Nadziei
Witam Dziewczyny 馃尲 Mnie r贸wnie偶 czeka operacja :) I mam takie pytanie... Czy silikon przeszkadza w jaki艣 spos贸b w usuni臋ciu znamion w spos贸b laserowy? Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja oczywiscie tez nosilam push-upy i zawsze przekladalam dodatkowo dwie gapeczki z innych staniczkow i efekt byl :)ale ja w pracy w bialych koszulach jestem ,wiec widac ,ze teraz mam sportowy stanicze ,a piersi jak w push -up.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×