Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość taka sobie karolajna
haloooo dziewczyny bardzo prosze o pomoc !! ktora sie operowala w krakowie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo KROLAJNA taka sobie - poczytaj forum a się dowiesz. I znajdziesz też odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Powtarza się wrecz obsesyjnie nazwisko jednego krakowskiego lekarza plastyka, statystycznie co dwie strony. Miłej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolajna - ne musisz mieć badań na konsultację, co do hiv etc to też nie wszyscy lekarze wymagają. rodzaj wkładek trudno polecać - chyba tylko osoba, która miała i jedne i drugie mogłaby się wypowiedzieć, które lepsze :) ja mam okrągłe, nie chciała anatomicznych, mimo że dr mi je proponował, i bardzo się cieszę :) o co chodzi w tym pytaniu o cięcie wokół otoczki...? czy można je robić implantując pod mięsień? można. czy chodzi Ci o to, czy można nacięcie robić w górnej części sutka nie w dolnej? Sweet, bardzo możliwe że jest tak, jak piszesz - 7 albo 7,5 sam zabieg, plus impl - zależnie od impl. moje okrągłe mentory kosztowały 3,4 tys, okrągłe nagory miały kosztować 2,6tys, anatomiczne nagory 4,5 tys bodajże.. także róznie :) Aniula - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanta dzieki za fotki super cycuszki a staniki jakie pikne:) wiesz ja mam wsadzony implant 320 wysoki profil i tez mam teraz problem ze stanikami :) oczywiscie to miły problem bo trumpha nosze 70 D co ciezko dostac i teraz znalazłam staniki Leyaby i tez wchodze 70 D choc w bluzce nie widac ze sa duze:( to taki rozmiar na mnie tylko pasuje, ja sportowy stanik i ten doktorka nosiłam 6mc po tym mówił ze moge te z drutami pod miseczka juz nosic wiec tez kupuje jak opentana jak cos dostane ładnego:( a w tym staniku po operacyjnym to nadal spie bo tak sie przyzwyczaiłam ze go zakładam czasem spie bez ale jakos tak w głowie mam ze zakładam ten sportowy na noc:):):)w przyszłym tygodniu chyba podejde do doktorka bo nadal mam wrazliwa prawa piers i mnie ona nie pokoi zapytac czemu tak jest jak juz 7mc po i nadal nie daje mezowi prawej piersi do pieszczot bo to nie miłe uczucie takie wrazliwe ni to boli ni to drazni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie karolajna
dzieki dziewczyny ! chodzilo mi o to czy jest mozliwosc wlozenia implantu pod miesien po przez sutek :) tzn naciecie fo :) jesli chodzi o implanty to tez bym chyba wolala okragle chociaz boje sie efektu 2 pilek bo to co mam obecnie to jest nic :-/ ... chodzi o doktora kasprzyka ? bardzo bym chciala sie do niego dostac zalezalo mi bardziej na odpowiedzi ile czeka sie na termin pierwszej konsultacji tzw poznanie sie z doktorem :) ... juz sie niem oge doczekac ... mam maly dylemat czy zrobic za granica czy w polsce obecnie przebywam w szwecji cena taka sama okolo 15 tysiecy . Dlatego pytam was juz doswiadczone bo tutaj polki niechetnie o tym mowia ... a przeciez to nie tabu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie karolajna
hmm o co wlasnie chodzi z tymi profilami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek, poszukam w necie tej firmy staniczkowej, o której piszesz :) ja na razie nie szaleję z zakupami (tzn staram się :D ) bo niby te mięsnie mogą do 3 mies po zabiegu puścić i piersi mogą minimalnie zmienić rozmiar.. boję się, że nakupuję i potem będą za duże albo za małe.. ;) ja w triuphowe 70D się nie mieszczę 😭 a mają teraz naprawdę śliczną kolekcję, szkoda noo.. ale te które kupiłam też są śliczne, w ogóle duzo było w tym sklepie w którym byłam takich polskich firm z całkiem sensowną rozmiarówką (tylko mniejsze obwódy ciężko znaleźć jeszcze.. dobrze przynajmniej że to 65 jest) karolajna - można przez otoczkę włożyć pod miesień, ale dr kasprzyk nie praktykuje tego cięcia, tylko pod piersią profile to te wymiary impl, które jakby odstają od ciała - profil moich impl jest wysoki, w cm to jest 4,7cm chyba, więc taką wysokość mają (a średnicę 11,5cm) poczytaj forum beauty w polsce - znajdziesz morze informacji dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie karolajna
dziekujeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sam dzięki za foto,Cyce są boskie!!! Dziewczyny mam pytanko op mam 7 lipca napiszcie proszę jak to jest z papierosami? jestem palaczem niedzielnym czyli moge nie palic pol roku po czym przyjerzdza kuzynka i popalamy sobie marlborko wieczorkami przy winku,tak sie sklada ze odwiedziny beda tuz przed operacja i jak myslicie mogę sobie zapalic czy nie bardzo...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
alexar, u mnie jest tak samo z tym niedzielnym palaczem ;) ja mysle ze jednak jest to powazna operacje i jak wydaje tyle kasy to moge juz sie powstrzymac od takich rzeczy. czy to palenie przed bedzie mialo jakis kolosalny wplyw? byc moze jakis tam na krazenie krwi i na gojenie sie ran. dlatego ciezko doradzic, twoj wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie musze masowac,byc moze samo z czasem ustapi:)Taka sobie Karolajna ja robilam w Krakowie u Kasprzyka.A jesli chodzi o palenie to tak wlasnie jest ,ze wolnie sie goi,choc ja palilam do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację Dziewczynki,nie paliłam od lutego więc jakoś wytrzymam...cyce najważniejsze!!!jejku nie mogę uwierzyc że to już tak blisko... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
SAMANTA-SLICZNE!!!! DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
BECIA,.......GDZIE MOZNA KUPIC TE PLASTRY W APTECE PANI NIE WIE OCO CHODZI I CHCIALA MI TEN ,,SWIETNY CONTRATUBEKS,, WKLEIC :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A JESLI CHODZI O PALENIE TO JA PALILAM DO KONCA TYLKO W DZIEN OPERACJI NIE ZAPALILAM...A PANIE PIELEGNIARKI MOWILY ZE NAJLEPIEJ LUBIA PALACZKI BO ODRAZU WSTAJA Z ŁÓŻKA BO CHCA ZAPALIC :) NIC MI SIE NIE BABRZE MIALAM MIKROSKOPIJNE STRUPKI I GOI SIE SUPER...:) :) ALE OCZYWISCIE JAK SIE UDA TO LEPIEJ NIE PALIC :):) JA NIE DALAM RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 postaram sie znalezc te plasterki bo juz jestem 2 tyg po zdjeciu szwow wiec chyba jjuz pora. co do palenia to ja tez obiecywalam sobie ze przestane i jaralam strasznie duzo a nawet wiecej niz wczesniej chyba ze stresu. 24h przed staralam sie nie palic ale przed wejsciem do kliniki wypalilam 2:) po wyjsciu tez:P Dziewczyny powiedzcie mi jak masujecie blizny?? Jak to robic? Bo u mnie w sumienie sa widoczne ale pod palcem czuc zgrubienia wiec bede wdzieczna za porady. SAMANTA to ile juz jestes po po?? Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja super, że nie masz tego co ja, a co Ci właściwie lekarz powiedział?..Samanta pocieszyłaś mnie trochę z tym \"powrotem implanta na mce\"..no na razie uparcie siedzi tam gdzie polazł:(:(.. pozdrawiam wszystkie piękne cycuszki buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś sobie życzy to oddam piękny szafirowo-turkusowy biustonosz na fiszbinach, koronkowy La Senza. Nie jest nowy ale wygląda jak nie używany. 70 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski:)mam nadzieje ze cycuszki wszystkie pietne i zadowolone, sam 70 d nie wchodzisz no to jest niezle!:) wiem ze tu malo ktora robila uplift,ale moze cos sie wam obtarlo o uszy...mi te blizny naokolo otoczki zrobily sie bardzo wyczuwalne,wczesniej byly niewyczuwalne a teraz to tak jak ym miala sznurek naokolo i troche sie martwie,czytala gdzies zeby to brac miedzy palce i rozmasowywac,czy to sa jakies przerosty bliznowe czy jak,bo jedna jest taka wlasnie biala i blyszczaca?? czytaalam troche na beauty ale moze tu mi wpadnie dzieki wam jakas nowa informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJU te plasterki kupowałam na pl.Matki Teresy z Kalkuty,tj dawny pl.Popiela,jak nie mają na stanie to zamawiają i na drugi dzień odbierasz,a w innych aptekach nie chcą zamawiać,bo tak jak piszesz nie wiedzą o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka25 sprawdz w necie czy w Twoim mieście jakaś apteka sprowadza plasterki,a jak nie to wpisz w google plastry silikonowe silon i tam są różne ja stosowałam OLEEVA FABRIC SILON 4cmx13cm cena 80zł.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis w aptece i z laski moze mi zamowia ale nie wczesniej niz za tydzien...., wogole nie wiedzili o co mi chodzi.... Patrzylam w necie ale jest ich tyle roznych:) SAMANTA ja tez poprosze fotke:P anetacouk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, nie wiem jak i czy w ogóle masuje się blizny przy sutkach.. te moje pod piersią mam masować bardzo mocno, dla mnie to jest aż bolesne póki co.. Anetka - zajrzyj na mój wątek u dr bromy na beauty - wklejałam niedawno zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek88
moja dziewczyna miala robione piersi w lodzi u dr zukowskiej i jest zalamana. Po operacji piersi wygladaly jako tako ale po kilku miesiacach zaczely jeszcze bardziej zwisac i zrobily sie gorsze niz przedtem, bilzny szpetne i ochydne. Teraz minelo juz kilka miesiecy i szykujemy sie do poprawki u inego chirurga tylko szukamy dobrego ktory portafilby to poprawic ( Dziewczyny uwazajcie na dr zukowska z lodzi z dermed bo ona moja dziewczyne oszpecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza! :) nikt nic nie pisze hihi :) kupiłam wczoraj sportowy stanik triumpha, triaction, bardzo fajny.. chyba wielu lekarzy zaleca go po operacji - w porównaniu do tego mojego pooperacyjnego to ten jest megawygodny i prześlicznie leży heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×