Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
JUSTYSIAAAA MOIM ZDANIEM KOLEZANKA TO RACZEJ ODWROTNIE TOBIE POWIEDZIALA BO W KLINICE JESTES DWA DNI A W SZPITALU W SUMIE 5 BO IDZIESZ JEDNEGO A DOPIERO NA DRUGI DZIEN MASZ OPERACJE,W TYM CZASIE MASZ WYNIKI I ROZMOWY Z ANASTEZJOLOGIEM ,LEKARZEM ITD. OPIEKA BARDZO DOBRA,WSZYSTKO SUPER PRZED OPERACJA DOSTAJESZ GLUPIEGO JASIA WIEC SUPER W MOIM PRZYPADKU GLUPI JAS ZADZIALAL TAK ZE OBUDZILAM SIE DOPIERO PO OPERACJI I MYSLALAM ZE DOPIERO NA NIA JADE ... A MIALAM SIE TYLKO POLOZYC ZEBY SIE USPOKOIC I ZA DWIE GODZ.MIALAM MIEC ZABIEG HEHEH PIERSI OKRAGLE-9900 PLUS 250 STANIK I SZELKI A ANATOMY 12900 PLUS STANIK JA CZEKALAM POLTORA TYGODNIA CHOC WCZESNIEJ MIALAM TERMIN ZA DWA MIESIACE BO SAMA TAKI CHCIALAM... ALE ZADZWONILAM DO P.ELI OD KONSULTACJI I ZNALAZLA WCZESNIEJSZY TERMIN.... JA MAM PROBLEMY Z KRZEPLIWOSCIA KRWI WIEC JA NIE BRALAM WCALE POD UWAGE ZADNEJ KLINIKI CZYLI ,,DOMKU,, TYLKO SZPITAL WCHODZIL W GRE....WIADOMO JAK COS TYLKO TAM SA W STANIE MI POMOC ...JAK COS TO PYTAJ... MOGE POMOC W SZYBKIM TERMINIE JESLI BEDZIESZ CHCIALA... BECIA MI DUZO OPOWIADALA I TAK MI SIE JEJ PIERSI PODOBAJA ZE TAM CHCIALAM ISC POZATYM MAM JUZ 8 KOLEZANEK TRORE U NIEGO ROBILY... I DWIE IDA W LUTYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JUSTYSIAAAA JAKIE CHCESZ IMPLANTY?? ILE WAZYSZ I WZROST??ILE POD BIUSTEM I JAKA MASZ WYSJCIOWKE?? JA MAM 325 OKRAGLE ZARAZ WYSLE TOBIE ZDJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju napisałam,że 3doby leży się po op,a że idzie się dzień przed to w sumie wychodzi 5dni,mi chodziło o czas po op:)A jak Twoje piersi,zadowolona jesteś,wszystko ok,rozmiar taki jak chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiiiaaaaaaa
dzieki maja za zdjecia , bardzo ladne chcoc ja bym wolala odrobinke mniejsze ale przypuszczam ze to swiezo po operacji wiec pewnie byly sporo napuchniete, a jaki masz teraz rozmiar stanika? ja bym chciala miec takie pelne c a teraz mam A choc staniki to kupuje b75 :P a mam 170 cm no i 57 kg a orientujecie sie moze czy za operacje mozna placic w ratach? czy calosc trzeba od razu wplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) SAM ja też dopiero uczę się kupować staniki, wczoraj trafiłam na firmę Samanta, stanik o wiele lepiej wyprofilowany niż Tryumph , z fiszbinami i wogóle nie uciska , super wygodny , polecam 120 zł. ( z rozm . jest napr.różnie w tym wypadku 70 E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANOWI , dziękuję za fotki , wyglądają b. ładnie tak świerzo po zabiegu, jutro prześle Ci moje (są podobne ) Pozdrawiam :) Dr. Kubasika polecam , ale większych nie chciał mi wcisnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pati pamiętam Twoja historię, jak się trzymasz napisz więcej czy poprawiłaś tylko blizny czy piersi też?? a Żukowska to się i tak doigra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
BECIU,Z TEGO CO WIEM TO ON REWELACYJNIE ROBI CYCKI ALE TYLKO CYCKI...TO JEST W SUMIE JEGO SPECJALIZACJA,REKONSTRUKCJA PO MASTEKOMII A ROBI WSZYSTKO ALE NIE POLECAM.... A MOJE ZDJECIA TO SWIEZO PO OP. TO SA JESZCZE ZDJECIA W SZPITALU WIEC OPUCHNIETE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JUSTYSIAAAAA NIE WIEM ALE CHYBA W RATACH NIE... MUSIALABYS WZIAC KREDYT W BANKU... JA POJDZIESZ NA KONSULTACJE TO SAMA ZOBACZYSZ JAKI ROZMIAR PASUJE JA CHGCIALAM JAK NAJMNIEJSZE SIE DA I NIE CHCIAL MI NAWET ZROBIC 300 ON JEST BARDZO KONKRETNY..POWIEDZIAL DOSLOWNIE- O MNIEJSZYCH IMPLANTACH NIE BEDZIEMY ROZMAWIAC!!! FACET WIE CO ROBI... JA MIALAM BARDZO DUZY ROZSTAW CZYLI DALEKO BARDZO OD SIEBIE I PRZY WEZSZYCH IMP.BYLA BY STRASZNIE DUZA DZIORA I ZLE BY TO WYGLADALO... I MA RACJE BO PRZY TYCH I TAK MAM SPORA PRZERWE A STANIK TO MYSLE ZE 70 C BEDZIE OK TERAZ.PRZY UMAWIANIU SIE NA ZABIEG NIE WPLACA SIE ANI ZLOTOWKI WSZYSTKO JAK BEDZIESZ PRZYJMOWANA DO SZPITALA... JESLI SIE ZDECYDUJESZ PODAM TOBIE BEZPOSREDNIO TELEFON ZEBY SIE UMOWIC NA KONSULTACJE,JEST BEZPLATNA... JESTES ZE SZCEZCINA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, sprawdź pocztę, wysłałam zdjęcie na ile mogę je zbliżać teraz :) Karo, kojarzę firmę Samanta (nieprzypadkowo hihi ;) ), podobają mi się ich wzory, ale 70są dla mnie za luźne :( moze niedługo wypuszczą chociaż 65 :) Pati, wspólczuję przeżyć.. dobrze, że chociaż te blizny udało się poprawić.. u mnie dziś mija 6 tygodni po.. już można je tak fajnie ściskać i nie bolą, zaczynają się ruszać.. jak biegnę bez stanika po schodach, to lekko je czuję.. super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
pomponiara :) to moj mail hanna_boc@wp.pl Pati moge sie zapytac ile zaplacilas za korekte blizny?:) Karo przeslesz mi tez fotke ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
pomponiarka dziekuje za fotki:* poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieli9
Samanto, dostalas ode mnie maila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey,ale tu pustki hihi,mam pytanko do cycatekktore maja anatomki,czy moglabym prosic o zdjecie jak wygladaja anatomy?o ile pamietam Janess Ty chyba robilas anatomy,jakbys mogla wyslac mi zdjecia.caly czas mama metlik w glowie z tymi cyckami:),sama niewiem jakie wybrac.dziekuje z gory. gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi smutno.bo moje piersi maleja,tzn.tak mi sie wydaje bo stanik mam przyluznawy-jestem prawie 4 miersiace po ,od 6 tyg.latam na treningi na siloownie,ale chcialam zgubic oponki i poprawic ogolny wyglad ciala,ale nie myslalam ze piersi beda na tym cierpiec...:( cwicze z kims po to wlasnie zeby wiedziec jak i co i nie zrobic sobie krzywdy a tu masz... zwariowac mozna,nie chce przestawac cwiczyc,ot chocby dla serducha i zdroWIA :(:(:(:(auuuu pewnie sie to skonczy tak ze bede je jeszcze powiekszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam ja nadal latam w pooperacyjnych tzn.dokupilam takie same bo zadnych sensownych tez nie moge znalezc nawet na cwiczenia te wszystkie shock absorber w przymierzalni dobre ,a po godzinie na silce odcisniete wszystkie szwy na piersiach,min.freya..masakra normalnie to samo... przed nic nie lezalo a teraz znalezc cos to tez tak na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, a ja wlaśnie chciałam zamówić tego shock absorbera hihi ;) wyglądają tak konkretnie, jak do skoków ze spadochronem hihi a co do zmniejszania cycuszków.. spala się troszkę naturalny tłuszczyk i dlatego sie zmniejszają.. ale chyba nie jest aż tak źle prawda? reszta ciałka się poprawia, więc ogólnie wszystko powinno wyglądać ok :) :) mi się coś niefajnego zrobiło w poniedziałek na jednej blizence, poszłam wczoraj do dr, powiedział, ze to jakiś pęcherzyk na wewnętrznym szwie i że nie chce mi tego rozgrzebać, żeby nie powiększyć w tym miejscu blizny.. zrobili mi w klinice jakiś laserek na tę bliznę i potem już na obie ultradźwięki i to się faktycznie trochę dziś zmniejszyło.. mam iść jeszcze w przyszłym tygodniu na jeden zabieg, mam nadzieję, że się wchłonie tak samo, jak się nagle pojawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cycolinki!tak sobie WAs czytam i tak bardzo zazdroszczę Wam że jesteście już po...2 lata czekałam na zabieg a teraz zostało mi 27 dni do op i im bliżej tym więcej myśli w głowie dotyczących komplikacji,powikłań,ze nie poradze sobie z dzieckiem,...też tak miałyście?? boję się że coś pójdzie nie tak...a z drugiej strony to już za miesiac bede miała moje wymarzone piersi i tak barzdo się cieszę...chyba trzeba zacząc myslec pozytywnie... czy któraś z WAs też ma termin na lipiec? może nie będe sama... pozdruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria28
Hej dziewczyny ! Czy mozecie polecic dobrego chirurga w Lodzi ? Prosze napiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar, jest kilka dziewczyn na lipiec :) Aria, w łodzi chyba za bardzo nie ma dobrych chirurgow.. poczytaj kilka str wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam no wlasnie,ogolnie nie jest tak zle,tylko jak dalej bede cwiczyc czy nie zmaleja jeszcze i jeszcze/???..:(:(nie wiem co robic,moze zadziej cwiczyc? lepiej bylo najpierw silka potem operacja i delikatna silka po:( mam nadzieje ze z bliznami bedzie ok.Nie wiadomo czemu sie tak zrobilko? Byc moze u Ciebie te shock absorbery by zdaly egzamin,ale wiesz trzymac czujesz ze trzymaja,ale strasznie poodcisklay mi sie wszystkie szwy itd.ten pooperacyjny mam bezszwowy.. p.s zrobilam oczka,bede robic brwi(choc troche sie boje tych brwi bo to wiadomo moze zmienic Ci cala twarz)wyszly u wiele lepiej niz rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr mówił, że one jakoś nagrzewają tkanki w środku i to ma przyspieszać regenerację czy coś.. nic się nie czuje podczas zabiegu, zupełnie bezbolesne.. ja myślę o pogrubieniu dolnej kreski, ale to na razie nadal w fazie przemyśleń. boję się przedobrzyć heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLE 22
HEJ ZA MIESIĄC DOKŁADNIE 13 LIPCA BEDE MIEĆ POWIĘKSZANE PIERSI W CZECHACH.MAM PIERSI MAŁE JEDRNE I LEKARZ MI ZAPROPONOWAL 380CC NIESTETY NIE ZNAM SIE NA TYM ZABARDZO AZ GŁUPIO O TYM MÓWIC DZIWCZYNY MOZECIE MI POMÓC Z TYM PYTANIEM ...JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC WKONCU MOZE BEDE PEWNIEJSZA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ari28 ja jestem z Łodzi i wiem, że w łodzi to ci tylko krzywdę mogą zrobić. Lepiej wyruszyć w Polskę niż potem żałować, ze się wydało kasę a efektów nie ma (albo sa tylko żałosne, żeby nie powiedzieć TRAGICZNE!). Samatha, życzę wszystkiego dobrego, oby to były przejściowe problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×