Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dzieki, wybrałam 300ml anatomiczne Mentory pod miesien u dr Pastuchy w Artplastice w Szczecinie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich dziewczyn po op. - czy wy też byłyście opuchnięte po narkozie? bo na innym forum dziewczyny piszą, że opuchlizna utrzymywała się przeszło 2 tygodnie a wygląda się jak w 5 miesiącu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was slyszala cokolwiek na temat kliniki kov med krakow zofia Tekilei jestem umowiona na wizyte chce powiekszyc piersi nic na jej temat nie moge znalesc , troche sie obawiam z tego powodu mam jeszce pytanko jaka jest rozbieznosc cen implantow ta najzizsza i najwyzsza z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia 2552 - dzięki za pamięc, trzymaj kciuki mocno - przyda się. Wiecie dziewczyny, ja kompletnie się nie boję tego zabiego - w ogóle się nie stresuję - tak jakbym go nie miała miec w piątek. Nusia - pietwsze słyszę o opuchliznie po narkozie. Nawet jeśli to nizc na to się nie poradzi, trzeba to przejśc i tyle. STRATACIELLA - witam w klubie - a jakie masz rozmiary wyjściowe? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pestka, moje rozmiary trudno okreslic, niby nosze 75 B, ale po dwoch ciążach i karmieniach musze spore wkladki zakladac, aby miec pelny stanik, po zabiegu chce miec pelne B- male C, wlasnie zaczynam sie pakowac i mam dylemat co ze soba zabrac, nie mam pojecia, w ogole straszny metlik mam w glowie, w żoladku mnie ściska coraz mocniej, to juz jutrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doneczka123
mi lekarz zaproponował 315 obecnie mam rozmiar 75 A, obawiam się że te wkładki będą za małe....chce mieć duże Ca z tego może nie wyjdzie?!! hmmm.... czy moje obawy są słuszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka , ze tez masz te same co ja 325 mentry , bylabys tak mila i mi tez fotki podeslala ? ara422@wp.pl z gory dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie - trzymaj paluchy, trzymaj :-) Strataciellka - ja mam duże A małe B jak twierdzi doktor chociaz dla mnie to jest beznadziejne A.... Jedn lekarz zaproponował mi 220-260 a lchir, który będzie mnie operował zaproponował mi 330 ipowiedział,ze spokojnie się zmieszczą. Ja chciałbym miec ładnu kształt i chciałabym,zeby były nie za małe. Dziewczyny mnie pocieszają,ze moze i D z tego będzie. Wysyłałam im swoje zdjęcia jak prezentuję się teraz i na tej podstawie poznałam ich opinię. Wiesz, podobno to jest tak,ze nie kazdy w takim samym implancie wyglada tak samo. W każdym razie kochana trzymam za ciebie mocno kciuki - Trzymaj się. Ja zaraz po tobie. Prześlesz swoje fotki po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) cze straciatella ja mam male A ( plaska ) i 325 mentor dr mi mowil duze B male C . nie wiem czy tak na 100% mozna przewidziec rozmiar , tu niektore dziewczyny na forum z malego A po 325 mialy D ...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia to prawda,że po op jest się trochę spuchniętym,u mnie opuchlizna trzymała się około 2tygodni:) Dziewczyny,które szykują się do op:TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piękności , ja już zapomniałam że miałam operacje :D przedwczoraj umyłam juz sama głowe , ogólnie mam juz pełną sprawność i TAK , opuchlizna to prawda. aktualnie mój brzuch , którym zawsze wszyscy sie zachwycali , jest wypchnięty dalej niz cycki i wygląda naprawdę jak 5 miesiąc ciąży :)) dzis rozpinałam stanik bo nie mogłam juz wytrzymac z ciekawosci , i troche sie zmartwiłam , bo na lewej piersi jest krwiak , jeśli to poważne - o czym dowiem sie jutro - będe operowana drugi raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko jak to masz krwiaka? co to znaczy? i nie da się tego jakoś inaczej usunąć niż znów operacja?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stataciella trzymam kciuki Pestka za Ciebie też i za wszystkie przed, będzie super Szpilkaaa wszystko będzie dobrze, bo musi być Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek masz racje, mam jakies przeswiadczenie, ze wszystko bedzie naprawde ok, wyobrażacie sobie? jutro o tej porze bede miala piekne cycuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilkaa ten krwiaczek sie wchłonie,nie obawiaj się,ja też tak miałam nawet chyba do miesiaca; powodzenia jutrzejszym i kolejnym cycolinkom;-) a na konsultacjach mówcie doktorom,ze chcecie osiagnąć rozmiar D,nie mówcie o C ,bo po czasie to C okaże się dla Was za małe;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko a ile ty masz pod biustem? dziewczyny mam propozycję może w stopce będziemy również zapisywać swoje wyjściowe rozmiary i wzrost. Da to innym dziewczynom pewne rozeznanie i porównanie w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny która z was ma takie wymiary jak ja i jakie ma implanty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszmy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka - moze uda ci się uniknąc kolejnej operacji.Trzymam kciuki.Daj znac co z tym krwiakiem. CYTRYNEK - Trzymaj kciuki, wsparcie-mile widziane ;-) NUSIA 2552 - chyba mamy zbliżone wymiary, ja mam 160 cm wzrostu, waże ok 50 kg, pod biustem mam 75. Co do biustu - to nawet cięko mi się wymierzyć - bo nie ma co - jak chcesz to mogę ci podesłać zdjęcia moich aktualnych ,,olbrzymów: to sobie porównasz . Generalni ejestem mocno deskowata - lekar zmówi,ze to A-małe B, al edla mnie to małe A. Staniki 75 B mają sporo za duże miseczki. Wybrane implanty to 330 cc amatomiczne z wysokim profilem. Dziewczyny - to już JUTRO!!!!! o tej porze pewnie będa mnie usypiać. STRACIATELLA - pewnie już na stole :-) Trzymam za nią kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was robila piersi u dr Zaisz akmed krakow cena zachecaja bo od 9 do 13 tys tylko ciekawa jestem opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o radę jaki rozmiar wybrać. Mam sporą asymetrię piersi, jedna mniejsza o jeden rozmiar. Wzrost 176, waga 67 i pod biutem 70, obecnie miseczka małe C. Proszę oradę bo w lutym mam zabieg. Lekarz doradził mi implanty mentor 400cc ale niewiem czy nie będą za duże. Czy któraś z Was takie ma ? Proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech lekarz pomoze ci zdecydowac on wie co dla ciebie bedzie najlepsze to on jest specjalista i powinien ci pomoc zdecydowac nie sugerowalabym sie wypowiedziami na forum bo tak naprawde to my malo sie znamy co bedzie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko to fajnie, mój mail nusia2552@wp.pl podaj maila też ci wyślę, porównamy sobie. Kobietko trzymam kciuki za ciebie. Agulcio ja też mam 70 pod biustem nawet może 69, i doktor trochę mi odradza 325cc a tobie chce dać 400? ale ty z kolei jesteś sporo ode nie wyższa i może dlatego. Wiesz chodzi o to, że jak któraś ma wąską klatkę to nie można zmieścić zbyt szerokich u podstawy (mówię o implancie) bo wyjdą pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia - poszły fotki. Agulcia - zgadzam się z nusią, mi to samo mówił dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×