Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Inka twoja inteligencja jest na poziomie przedszkolaka:) A pozatym głupszemu trzeba ustąpić. Miłego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz mi tez przeszło przez myśl, że wkradł się do naszego wątku jakiś troll, bo wymyśla historie niestworzone... My tutaj próbujemy sobie doradzać, a tu nagle taka afera. Nie wierzę w Zawiedzionaaaa niestety. Nie dziwi mnie tez ze nie chce isc do lekarko skoro to wymyslila, hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
ale wy dziewczyny jesteście co po niektóre widzę bardzo złośliwe, jestem na tym forum dłużej niż każda z was, czytam wszystko choć nie zawsze się wypowiadam. Też odradzam Żukowską, i to z całego serca tzn.że ja też jestem prowokacją. dziewczyna cierpi a wy ją dobijacie. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , mam krem na blizny VERADERM , czy ktoras z was uzywala ? prosze o opinie ? od niedzieli mam zaczac smarowac blizenki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi jest na co popatrzec:) tylko szkoda ze tak skromnie jedna fotka:( cucuch fajowy:) a jak sie czujesz lepiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee , mam wiecej fotek i Ci wysle ... cos mi nie wchodzily.. hmmm boli nad ranem jeszcze , jak wstaje po nocy , ale tylko lewa piers ..ale bol coraz mniejszy. a jak u Ciebie - ty to juz pewnie zapomnialas , ze op mialas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robicie niesmaczną atmosferę na tym topiku,a chyba nie o to tutaj chodzi?A co niektóre z Was powinny założyć topik pt Oszczerstwa i obrażanie,więc pomyślcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
już dajmy spokój, było minęło - dziewczyny to topik o sylikonkach więc niech tak zostanie - jeśli jednak ktoś opisuję przykre doświadczenia odn. swojego chirurga ma do tego prawo, pamiętajmy dziewczyny o kulturze osobistej. Proszę Was, było tak miło - niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ja tak zapomniałam ze miałam op czuje sie swietnie ubieram na krótki czas nawet biustonosz z fiszbinami lekarz pozwolił:) wysyłaj te foteczki czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ja tak zapomniałam ze miałam op czuje sie swietnie ubieram na krótki czas nawet biustonosz z fiszbinami lekarz pozwolił:) wysyłaj te foteczki czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniab79
Cześć Dziewczyny, moja operacja miała miejsce rok temu. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie przerośnięte blizny, które są powodem do kolejnej operacji, tym razem przy znieczuleniu miejscowym (wycięcie blizn po cięciu okołobrodawkowym). Tym razem chciałabym, aby to był ostatni termin, dlatego bardzo potrzebuję Waszych rad dotyczących pielęgnowania blizny od pierwszego dnia operacji, atk aby było dobrze. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doneczka123
hej dziewczyny mam mega prośbę czy możecie podać mi jakiś namiar gdzie można kupić stanik z pasem po operacji piersi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmo2
Dziewczyny, czy miałyscie tez tak po zabiegu (2 tyg po),ze ruszal Wam sie implant w piersi...jak szybciej chodze czuje, dziwne uczucie, boje sie ze mi sie jakos zle ulozy, tylko w jednej piersi tak mam ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pralinee,teraz przebilas sama siebie,skoro potrafisz okreslic poziom mojej inteligencji przez dwa posty,to normalnie gratuluje odwagi,ale nie zazdroszcze glupoty. Wez lepiej zajmij sie pozytecznymi sprawami na tym forum.Do mojej osoby sie wiecej nie odnos,bo szkoda mi czasu na odpisywanie,bo wlasnie robiac to musze sie znizac do Twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmo2
a co to za nerwy na forum zadałam pytanie, dziewczyny przestancie psuc atmosfere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do reszty dziewczyn,ja tez na tym forum jestem od dawna,jak widac na stopce w grudniu mialam operacje,na forum jestem od listopada i nigdy takie cos mi sie nie przytrafilo. Nie chce sie wyklocac bo Wiem,ze to glupie,ale ogolnie nie trzeba robic z siebie adwokata (dotyczy pralinee),kazda z Was wypowiedziala sie na temat zalamanej,wiec ja tez dodalam tylko,ze najlepiej doradzi jej lekarz,bo tak naprawde jest,i nie wiedzialam,ze wyjdzie z tego takaaaaa aferaa. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmo 2 Napisz ile czasu jestes po op, Tak to normalne,bedziesz miala wrazenie,ze sie rusza np. przy schylaniu to coalkiem normalne i nie trzeba sie tym przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam,ze jestes 2 tydzien po :)) nie przejmuj sie to normalne i przejdzie 7mego kwietnia moje cycusie beda mialy juz 4mc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmo2
no to całe szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmo2
inka a implanty Ci opadly?bo ja mam tak jakby malo zaokraglenia pod biustem a wiecej na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do doneczka ja kupilam swoj gorset z pasem w sklepie medycznym , zaplacilam 130 zl .. do bmo mialam to samo uczucie , jakby mi w cycku chlupalo , ale przeszlo, to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee i inka kochane PROSZE o pokoj na forum ;-) czas sie pogodzic i przestac sobie udowadniac , ktora ma wyzsze IQ... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , czy moge sobie kupic sportowy stanik i nosic czasami zamiast tego gorsetu z rzepami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana ja wlasnie tez sie zalamalam! juz drugi raz nie wypalila mi poprawka!!! Samanta bywasz tu jeszcze?? bylam dzisiaj w Warszawie na 8 rano u naszego Bromy i nie zrobil mi operacji bo nie przywiozlam grupy krwi!! poza tym dostalam wczoraj z nerwow okres..normalnie sie poplakalam:(:( wzielam urlop, oddelegowalam dziecko do ojca i chust!! no ale przelozylismy na 16 kwietnia..niestety lekarz powiedzial mi, ze moze i faktycznie troche sie poprawila ta piers ale raczej nie wroci juz do pierwotnego stanu nigdy i zawsze bede miala taka ohydna dysproporcje, takze musze to poprawic bo bez stanika nie moge chodzic latem tzn pod bluzka bo mam jeden sutek 2, 3 cm nizej i ogolnie mniejsza prawa piers, a implant na gorze:( co do Zukowskiej to ja mialam z nia do czynienia, wydawala sie mila, ale jest partaczka i nie wiem dlaczego wciaz ma tyle pacjentek tzn wiem cena robi swoje! ale nie ma reguly ja u takiego niby dobrego chirurga robilam i co? mam to samo..nie wiem czy powinnas robic u niej poprawke..przemysl to, moze wez pozyczke i zrob u tego co ja? naprawde dobry gosc, a dzisiaj to mial nawet pacjentki z Kanady, ktore juz pare rzeczy u niego robily, mnie wyliczyl na 3,5 tys zbieralam pol roku:( ale nie poszlabym pod noz Zukowsiej nawet jakby mi doplacila..acha jak bys chciala wystapic w TV to on Ci za darmo zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana ja wlasnie tez sie zalamalam! juz drugi raz nie wypalila mi poprawka!!! Samanta bywasz tu jeszcze?? bylam dzisiaj w Warszawie na 8 rano u naszego Bromy i nie zrobil mi operacji bo nie przywiozlam grupy krwi!! poza tym dostalam wczoraj z nerwow okres..normalnie sie poplakalam:(:( wzielam urlop, oddelegowalam dziecko do ojca i chust!! no ale przelozylismy na 16 kwietnia..niestety lekarz powiedzial mi, ze moze i faktycznie troche sie poprawila ta piers ale raczej nie wroci juz do pierwotnego stanu nigdy i zawsze bede miala taka ohydna dysproporcje, takze musze to poprawic bo bez stanika nie moge chodzic latem tzn pod bluzka bo mam jeden sutek 2, 3 cm nizej i ogolnie mniejsza prawa piers, a implant na gorze:( co do Zukowskiej to ja mialam z nia do czynienia, wydawala sie mila, ale jest partaczka i nie wiem dlaczego wciaz ma tyle pacjentek tzn wiem cena robi swoje! ale nie ma reguly ja u takiego niby dobrego chirurga robilam i co? mam to samo..nie wiem czy powinnas robic u niej poprawke..przemysl to, moze wez pozyczke i zrob u tego co ja? naprawde dobry gosc, a dzisiaj to mial nawet pacjentki z Kanady, ktore juz pare rzeczy u niego robily, mnie wyliczyl na 3,5 tys zbieralam pol roku:( ale nie poszlabym pod noz Zukowsiej nawet jakby mi doplacila..acha jak bys chciala wystapic w TV to on Ci za darmo zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka Ty chyba jesteś przed okresem. Daj spokój z tym przekomarzaniem się bo to się robi niesmaczne. Nie krytykuj innych i nie wymądrzaj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku czpiotku jak szukasz Samanty to wyślij do mnie maila -dam Ci namiary na Samii,ma sie świetnie,cycki ma piękne,właśnie niedługo mija rok od jej operacji; Beciu napisz mi czy znasz termin emisji "tamtego programu" (a moze juz był,co?) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku czpiotku jak szukasz Samanty to wyślij do mnie maila -dam Ci namiary na Samii,ma sie świetnie,cycki ma piękne,właśnie niedługo mija rok od jej operacji; Beciu napisz mi czy znasz termin emisji "tamtego programu" (a moze juz był,co?) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tak jak napisałam wczesniej nie zmienie zdania GŁUPSZEMU trzeba ustapic Cosmopola Brawo:)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tak jak napisałam wczesniej nie zmienie zdania GŁUPSZEMU trzeba ustapic Cosmopola Brawo:)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×