Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
ja jestem 5 miesiecy po operacji i piersi zmniejszyly mi sie o 2 rozmiary w sumje, po operacji mialam E teraz mam srednie C niestety :( jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ojej niemożliwe, aż tak dużo? a poprawkę szykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tylko minimalnie sie zmniejszyly, wiec bez paniki. U kazdej z nas moze to byc inaczej. Ja w koncu po 3 miesiacach poszlam kupic stanik. Wyszlo mi 70DD. Miesiac temu jak chcialam kupic to zaden rozmiar nie pasowal i wszystkie staniki odstawaly przy szelkach na gorze. Teraz piersi zrobily sie bardziej elastyczne i 70DD pasuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja bede poprawiac na pewno na wieksze, mysle ze do 2 lat uzbieram na nastepna operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wiedzieć u kogo robiłaś? Czy poprawka u tego samego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy zadnemu lekarzowi robic nie bede, ale druga operacja na pewno bedzie u kogo innego. no i co wazne nastepnym razem wybiorę z pewnoscia implanty okragle, niestety poprzednio sie upieralam przy anatomicznych i wyszly za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o reklame. Jakby dziewczyny nie pisały u kogo robily i jaki efekt to ty tez bys teraz prosila o nazwisko i opinie. Nie ma jak byc samolubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno sprawdz sobie najpierw co oznacza słowo samolub a pozniej pisz. ja nigdy nie prosilam o nazwisko zadnego chirurga a jestem na tym forum 1,5 roku, a to z tego powodu, ze kazdy lekarz ma dobre i zle opinie a to czy operacja sie powiedzie i bedziesz zadowolona zalezy w duzej mierze od szczescia a nie nazwiska lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
laski czy robila ktoras z was piersi u Alicji Renkielskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura93
Hej :) Jestem 1,5 mies po operacji przeprowadzonej przez dr Sankowskiego. Doktor proponował mi większy implant niż ten na który się zdecydowałam bo jestem drobną osobą o bardzo wąskiej klatce piersiowej i uznałam że wolę mniejsze :) wyjściówka to A, teraz mam pełne B. Wyglądają bardzo naturalnie, mam nadzieję że ludzie z otoczenia nie zorientują się że przeszłam operacje gdyż wcześniej nosiłam wielkie pushupy a teraz mogę sobie pozwolić na brak jakiegokolwiek usztywnienia by uzyskać ten sam efekt wizualny pod ubraniem. Wiadmo jednak że bez ubrania jest znaczna różnica :D Pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no i super!! a jak nie bedziesz nic mowić to ludzie się nie skapną!albo po prostu nie zwracaj uwagi na ich spojrzenia i komentarze! to będzie najlepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam takie pytanie otoz mam implanty pod gruczol ale juz trochę je mam i biust polecial w dół -sila grawitacji. Czy ktoś z was podnosil biust bez wyjmowania implantow? Nie chcialabym ich ruszac bo rozmiar jest ok tylko samo podniesienie. Czy da rade? Jeśli ktos z was tak robił dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz są nici, którymi możesz sobie podnieść wszystko:) bez żadnej narkozy, normalny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo można zrobić taki zabieg? Jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U krawcowej, Skąd masz takie bzdurne wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam o tych niciach ale ja wole normalny zabieg podnoszenia. Jesli ktoś po takim jest prosze dac znac. Prosze o informacje tylko osoby które taki zabieg przechodzily! Zlosliwe komentarze ignoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzinka
Dziewczyny,czy któraś z Was ma implanty polytech?mozecie coś o nich powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skąd masz takie bzdurne wiadomości" Nie wypowiadaj się na tematy, na które nie masz pojęcia. Jeśli o tym nie słyszałaś, to zorientuj się lepiej, co jest teraz dostępne na rynku zamiast się tutaj gorączkować;) Ile kosztuje, to nie wiem. Ostatnio u dr Szczyta i w "Klinice urody" był taki zabieg;) A co do operacyjnego podnoszenia, to myślę najlepiej się zorientować u wybranych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana28
Robił ktoś zabieg w Rzeszowie u dr. Macieja Kuczyńskiego?? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
Andzinka, moja dr robi właśnie na tych implantach, tzn. lekarka u której będę biust robiła ;) O implantach wiem tyle co z ich strony. A Ty jakiej informacji szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że poznałam na innym forum, dziewczynę od mojej dr z tymi właśnie implantami. Wybrała anatomiczne 310 ml albo 300 ml (coś koło tego). Jest bardzo zadowolona. Widziałam biust, wygląda ślicznie i bardzo naturalnie. Jednakże po czasie żałuje że nie wzięła większego rozmiaru, chociaż wiedziała ze ok. 30% implantu znika pod mięśniem. Rozmiar uzyskała 70D. Gwarancja dożywotnia. Więcej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoxx
Implanty Polytech nie mają dożywotniej gwarancji, tylko 10- letnią. Sama mam takie anatomiczne. Nie miałam wcześniej implantów innej firmy więc nie mam porównania :) ale piersi miękkie, implant chyba dobrze się zachowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka mojej koleżance mówiła że gwarancja jest dożywotnia, zresztą to samo jest na stronie www. Zdaje się że pomyliłaś terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiedzcie mi proszę jak długo nosiłyście pancernik (czyt. Specjalny stanik pooperacyjny) :-D ja jestem juz miesiąc i trzy dni po operacji i czasem zakładam na dzień biustonosz sportowy, który też ściska piersi nawet bardziej niż ten od lekarza :-D czy nie będzie problemu jak będę częściej w dzień nosiła staniki sportowe? I po jakim czasie nosiłyście normalne biustonosze? Dla mnie doktorek powiedział, że pancernik mam nosić dwa miesiące a u was jak to wygląda? U mnie Już wszystko jest zagojone super nic nie boli i nie mam żadnego dyskomfortu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoxx
do gość z 13.04 - nic nie pomyliłam, przeczytaj dokładnie broszurę o programie Implants of Excellence. Dodatkowo warunkiem koniecznym objęcia implantów gwarancją jest zarejestrowanie się w w/w programie i co roku wypełnianie/odsyłanie ankiety do PTSME Medizinprodukte GmbH. To firma która w imieniu Polytech zajmuje się gromadzeniem, analizą i archiwizacją danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Hej Dziewczyny, sluchajcie wczoraj doznałam szoku i trzyma do tej pory! Jestem 3 tygodnie po operacji, bylam ostatnio na kontroli i doktor pozwolila mi na jakies wyjscia zakladac ladniejszy stanik a po powrocie znowu wkladac pancerz. Wczesniej jak mierzylam na stronie Kingi to wychodzilo mi 75 E/F a jak poszlam do sklepu to wyszłam z biustonoszem 75H!!! To firma Gaia. Kupilam od razu z meżem drugi w triumphie - fakt tu juz 75G. W koszulkach zupelnie tego nie widac, przyjaciolki tez mowia ze jak jestem normalnie ubrana to nigdy nie powiedzialyby ze jestem po operacji ale jak widać wyszły dwa giganty- z czego mąż bardzo sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to świetnie. Gratuluję fajnego rozmiaru ;) ja 5 tygodni po operacji bedac na zakupach przy okazji weszlam kupic biustonosz nie ukrywam ze chcialam sprawdzić rozmiar to zostalam tutaj nie miło skrytykowana. Ze niby świeżo po operacji a przymierzam biustonosz. A z drugiej strony do kąpieli tez się rozbieram i cycki mi nie odpadły :) Pozdrawiam te martwiące się o nasz biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 4 tygodnie po opercji byłam kupić biustonosz i nie widzę problemu, że świerzo po operacji czy coś w tym stylu, mało tego takie miałam zalecenie od lekarza, (pozwolenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serek3169 mogłabyś sprawdzić pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anoxx, ok w takim razie masz ankietę. Czy to jakiś problem? Czy firma sama przypomina czy trzeba się martwić samemu. Pytam bez złośliwości ale z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×