Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kaja333
W moim przypadku konieczne badania przed to: 1. Badanie diagnostyczne - antygen HBs-AgHBs 2. Badanie diagnostyczne - czas kaolinowo-kefalinowy (APTT) 3. Badania diagnostyczne - glukoza 4. Badanie diagnostyczne - morfologia krwi obwodowej z wzorem odsetkowym 5. Badanie diagnostyczne - potas 6. Badanie diagnostyczne - płytki krwi 7. Badanie diagnostyczne - sód 8. INR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Wiem, że różnie to bywa u różnych lekarzy. Czasami jest też potrzebne USG piersi lub mammografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta przed operacją
Kaja333, wybrany przeze mnie lekarz jest ok, u Łątka byłam w sumie na dwóch konsultacjach. To miły człowiek, przy okazji konkretny, ale mimo wszystko trochę się boję. Na forum beauty w polsce przejrzałam wszystkie wątki z nim związane, obejrzałam zdjęcia, w sumie nie ma czego się bać. No ale to zawsze jest operacja... to chyba strach przed tym słowem;) Farwina, serio zaraz po operacji wyszłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Hej. Tak serio wyszłam tuż po operacji. No 1.5h po. Można powiedzieć ze jestem odważna bądź głupia ale im zaufalam takie tu są normy. Mój lekarz robi cycki jakieś 3-4 razy w tygodniu a klinika bardzo znana wiec chyba wiedzą co robią. Długo myślałam nad op.w Polsce ale mam dwójkę małych dzieci wiec łatwiej na miejscu, zwłaszcza ze mąż na tacierzynskim wiec opiekę mam super. wracając do tych badań. ..to ja tylko wypełniłam ankietę co mi dolega na co mam alergię itp żadnych badań. Na prawdę nie wiem z czego wynika ta różnica pomiędzy tymi krajami, oba cywilizowanego a mimo to tutaj trochę jak w dżungli Tarzan by mnie kroil hehe tak więc głowy do góry dla tych co czekają na dzień operacji i wymarzony biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobie miałaś w gruczoł to jedno a drugie mimo że jak piszesz znany to tnie koszty .W norwegii nie na żednego znanego może na rynku miejscowymW Szwecjii to i owszem są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Oczywiście ze znany tu.jesli chodzi o ceny tu są większe niż chyba gdziekolwiek indziej. Choć każda klinika ma te same no zbliżone stawki. Implanty mam pod mięsień. Mi nie chodzi o to za ile itd tylko bardziej po co jest potrzebny pobyt w klinice po zabiegu? Ja tego nie doznała choć bym może i bym się skusiła. Ja sobie w domku leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że dzieci i mąż są razem z Tobą w Norwegii. A czy jesteś cokolwiek w stanie zrobić przy dzieciach czy wszystkim zajmuje się mąż? Pytam,bo też mam małe dziecko i jak najszybciej chciałabym móc odciążyć partnera w opiece nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Tak mój mąż i dzieci są ze mną. 6 latek w szkole a później świetlica do ok 16.30. Drugi ma rok i jest w przedszkolu od 9 do 16. Mąż w domu to moja kochana osobista pielęgniarka. Nic z dziećmi nie robię głaszcze tylko. Obiad sprzątanie przejął mąż ale baaardzo mi to odpowiada i tak do końca tygodnia. Moja rada jak i mojego lekarza to taka : cały tydz jestem tylko ja i moje piersi a na pewno pierwsze 3-4dni. Mąż radzi sobie świetnie i Twój tez sobie super poradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Proszę napiszcie mi kobietki które są już po. Co z wami robią w klinice w te 3 czy 2 doby po operacji. Jak pisałam miałam inaczej, oczywiście mam polecenia od lekarza ale chcę wiedzieć czy może się czymś różni może coś ekstra? A i macie ten pas nad piersiami? Albo mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
W klinice bylam 1 dobe po operacji. Mialam kroplowke, morfine (albo cos innego o podobnym dzialaniu). No i dreny, ktore lekarz wyjal na drugi dzien kiedy przestalo sie saczyc. Opieka 24h, przynosza sniadanie / obiad do lozka, by nie trzeba bylo wstawac, a jak juz musisz wstac (ja nie znosze siusiac do basenu) lozko co sie podnosci, bo cholenie ciezko samemu sie dzwignac... ja zalowalam ze tylko 1 dobe w szpitalu trzymaja, wolalabym zostac ze trzy. O wiele latwiej niz w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
A pas nad piersiami nosilam przez 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Dziękuję Ci bardzo za i info. Aha to widzę kolejną różnicę a mianowicie dreny. .. ja nic takiego nie mam hmmm. Jak to się mówi co kraj to obyczaj heh tak ja też mam ten pas na 4 tyg. To cholernie niewygodne. Nå szczęście dziś nie odczuwam bólu i nawet pokusił am się by mąż sprawdził czucie sutkow. .. starcza jak maszt na 3 maja. Wszystkiego dobrego wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy o twoim blogu kto jest zainteresowany to sobie tam wejdzie , a tu nie zaśmiecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu powiększania piersi. Więc mój wpis jest w odpowiednim miejscu. Spójrz na tytuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Witam serdecznie Pisalam juz tutaj na forum ale z przyczyn zdrowotnych moja operacja sie przesunela w czasie, marzec dopiero. Kochane czy ktoras z was robila operacje powiekszenia przy uzyciu implantow okraglych o wysokim profilu? Chce zmienic z anatomicznych bo boje sie przekrecenia implantow Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie impalnty mogą się przekręcać , tylko przy anatomicznych i uwaga okrągłych o b.wysokim profilu jest to zdecydowanie bardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
farwia, w Polsce dreny też nie zawsze się zakłada. To chyba zależy od sposobu operowania. Mój chirurg od razu na konsultacji powiedział, że nie będę miała drenów, bo nie będzie takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,czy któraś z Was robiła niedawno lifting powiększenie i plastyke otoczek u Dr.Sankowskiego?? Mam niedługo zabieg i mam kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeloo77 - anatomy nie są złe, ładnie wyglądają. a taki rozmiar - stosunkowo niewielki pewnie będzie ładnie się prezentował. to też zależy od Twojej budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę anatomy a z tym przekręcaniem to bym się tak nie stresowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_gda
Witam wszystkich. Już od dawna moim marzeniem było mieć piękne piersi. Postanowiłam myśli wprowadzić w czyn, dlatego też byłam już na konsultacji u dr Skwiercz. Pani doktor bardzo dokładnie opisała mi każdy aspekt dotyczący zabiegu, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Zdecydowałam się już praktycznie na zabieg, ale mam małe „ale” co do wielkości miseczki jaką Panią doktor mi zaproponowała. Przyznam się szczerze, że nie do końca potrafię sobie wyobrazić jak będę finalnie wyglądać po zabiegu, dlatego też piszę do Was z ogromną prośbą - czy mogłybyście napisać swoje zdanie? Bardzo dużo czerpię z Waszych spostrzeżeń i z Waszej wiedzy i dlatego chciałam się zwrócić do Was po poradę, będę bardzo wdzięczna za Wsze cenne uwagi. Pani doktor zaproponował mi wkładki mentor 350 hp okrągłe. Moje obecne wymiary to: 166 cm wzrostu, 65 kg (ale planuje zrzucić 5 kg), pod biustem 84 cm, w biuście 88 cm, odległość między sutkami 19 cm. Jeszcze nie rodziłam. Co byście mi zaproponowały? Chciałabym pełne C. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mam do was pytanie dziewczyny , jestem juz 6 tygodni po zabiegu powiekszenia piersi , i wciaz mam opuchniety mostek ,wizyte kontrolna mam dopiero za trzy tygodnie , czy to normalne ze jest spuchniety? czy moze jest cos nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla uspokojenia może napisz maila do lekarza, który Cię operował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Witam. mam wyznaczona operacje u dr Giedrojć w Białymstoku na marzec. implant 275 no i nie wiem czy nie wybrałam za małego. obecnie mam małe B nosze 75B a będe maiał C. Czy któras z waz ma taki implany i co myślicie o tym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 75B chce miec C dr zaproponowal 350 okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzsz ja ma 75 B chce mieć C i doktor zaproponował mi 275 okrągłe i juz sama nie wiem o co chodzi z tymi rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość -skoro Ci tak zaproponował to tak też musi być. To też zależy jaką masz budowę. Ale na pewno C będziesz mieć..a może malutkie D ? nie wiem bo nie wiem jak wyglądasz:) ale ja bym się zdała na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
W sumie to jestem chuda 167 cm 52 kg wiec moze te 275 bedzie ok. Mam jeszcze trochę czasu na zmianę jakby co :) a balonów wielkich tez nie chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×