Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kaja333
A może warto wybrać się na jeszcze jedną konsultację do innego lekarza? Zobaczyłabyś, czy zaproponowałby C***odobny rozmiar, czy zupełnie coś innego. Ale to prawda, że dużo zależy od Twojej budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Tez myślałam zeby skonsultować sie jeszcze z innym lekarzem chociaż nie wiem z jakim bo akurat dr. Giedrojć mam z polecenia. Na razie się wstrzymam się z innym i chyba pogadam jeszcze ze swoim lekarzem czy te C będzie ok (sama chciałam takie) czy moze troszke większe zrobić takie małe D. Mam dwa miesiące do operacji. Kurcze dylemat straszny. Moze któraś z was ma te 275 :) ? i chce sie podzielić opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Ja niestety jeszcze czekam na operację, ale dobrane mam implanty 260 ml i myślę, że będę zadowolona. Nie chcę większych, bo zależy mi na naturalnie wyglądających piersiach :) Mój lekarz uważa, że taka wielkość, będzie dla mnie najlepsza. Operacja tuż tuż... już nie mogę się doczekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 25
Dziewczyny potrzebuje pomocy! Jestem po pierwszej konsultacji u dr witwickiego w warszawie i termin operacji mam wyznaczony na koniec marca. Przy wzroście 170 ,wadze 60 kg, rozmiarze biustu A, pod biustem 75 i biodrach 94 cm. Doktor dobrał mi 325 HP najbardziej okrągłe ale nie jestem przrkonana czy nie będą za małe bo chcialabym by efektem końcowym było duże c. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie wierzysz doktorowi to po co poszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 25
Nie w tym rzecz. Wierzę ale zastanawiam się czy rozmiar będzie ok. Czytając forum i zwracając uwagę odnośnie rozmiarów doszłam do wniosku że nic już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część, ja już miałam dwie konsultacje i wybrałam jak Ty pati25 hp 325. Mam bardzo podobne wymiary z tym że jestem lżejsza. Któraś z Was ma takie implanty? Jeżeli tak to czy mogkabum prosić o jakieś zdjęcia . Nie umiem sobie zobrazować jak będą wyglądały moje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Dziewczyny, ciesze sie,ze trafilam na forum. Ja mam zabieg za tydzien, 11.02. u dr Kasprzyka w Krakowie. Nie moge sie juz doczekac... bol mnie nie przeraza (dwa porody, hehe ) boje sie troche narkozy i rekonwalescencji... mam dzieciorki 4,5 roku i 9 miesiecy. Mlodszy Bąbelek grzeczny, ale ciezki i zastanawiam sie, jak bardzo bedzie trudno calkiem zrezygnowac z noszenia go... Meza mam wspanialego i obiecal wyreczyc mnie w tych wszystkich czynnosciach Mamusi ;) Doktor zaproponowal dla mnie implanty Silimed 360cc, mam nadzieje,ze beda odpowiednie :)) sa tu jeszcze Mamy, ktore po zabiegu opiekowaly sie swoimi Maluchami? Jak dalyscie sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Jestem w tej samej sytuacji co Ty :) Zabieg w przyszłym tygodniu, a w domu niemowlak, którym zajmie się mąż :) Też się zastanawiam, kiedy będę mogła wziąć dziecko na ręce. Lekarz mówi, że 3 tyg. to takie minimum bez wysiłku, ale o noszeniu dziecka nie rozmawiałam z nim jeszcze. Nie martwię się o ból przy podnoszeniu, tylko raczej o to, żeby nic się z implantami nie stało... żeby się np. nie przesunęły. Tyle kasy płaci się za to, że lepiej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
O,jak dobrze wiedziec,ze nie jestem sama :D ktorego dokladnie masz zabieg?? skad jestes? jakie implanty masz zaplanowane? mow mi tu zaraz wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Oj... daleko od siebie mieszkamy, bo ja w Bydgoszczy. Zabieg man dzień przed Tobą :) a implanty sporo mniejsze, bo 260 ml (Mentor) :) Nie mogę się doczekać.Odliczam każdy dzień. Wiesz, niektóre dziewczyny pisały, że prawie od razu po operacji zajmowały się małymi dziećmi, bo nie miały innego wyjścia, więc myślę, że my, z pomocą naszych kochanych facetów szybko dojdziemy do siebie i wrócimy do wcześniejszego trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Ojej, to juzw poniedzialek. Myslami bede z Toba, mam nadzieje,ze jak tylko bedziesz mogla, dasz znac,ze wszystko poszlo ok. Tez jestem dobrej mysli, na pewno latwo nie bedzie, ale musi sie udac ;) Moj Bąbel jest bardzo ''naręczny'', lubi się tulić, spac i najlepiej jesc na rekach :P Tata bedzie mial trudne zadanie:D No mi moje implanty wydaly sie taaakie duze, ale Doktor z gory powiedzial,ze mniejszych mi nie da,bo mi po prostu nie pasuja i wybral optymalnie. Waze kg i mam 171cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Jasne, że dam znać, jak tylko będę mogła i za Twój zabieg też trzymam kciuki :) Ciekawe, czy dam radę napisać coś jeszcze przed Twoim zabiegiem... O której godzinie masz być we wtorek w klinice? A tak w ogóle,to dobrze, że zaufałaś lekarzowi w kwestii doboru implantu. Jeśli zależy Ci na naturalnym, fajnym wyglądzie, to już on najlepiej wie, jak to zrobić, bo niejedną taką operację przeprowadzał i widział później jej efekty :) Na pewno obie będziemy super wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Mam miec zabieg o 8;45,ale nie wiem, ile wczesniej musze sie zjawic? Napisze jeszcze pewnie sto maili z pytaniami do kliniki. Gdzies mam rozpiske, co zabrac, itd... Nie moge sie juz doczekac. Mąż jest troche przestraszony,ze beda mnie ciąć i usypiać ;) muszę go uspokajac co chwilę :P tlumacze,ze wreszcie doczeka sie usmiechnietej zony, zamiast tej, co snuje sie po domu, garbi i nie pozwala dotknac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Ja mam się zjawić w klinice o 8:15, ale przed zabiegiem czeka mnie jeszcze spotkanie z chirurgiem i z anestezjologiem. Poza tym dostanę trochę dokumentów do poczytania i podpisania, więc tak naprawdę nie wiem o której godzinie będę operowana. mirka.mej@wp.pl - to mój adres e-mail. Madzia8889 gdybyś miała ochotę porozmawiać poza forum, to napisz do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Witam mam operacje 5.03.14 w kolobrzegu u dr. Krajewskiego i niewiem ktora wkladje wybrac 350 czy 400 ml mentor ???? Pomocy kobitki moj wzrost 167cm waga 59??? Macie jakies zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
A wlasnie kobitki dajcie znac jak po operacji daliscie sobie rade z dzieciaczkami :) ja mam malucha 7miesiecy a maz będzie tylko 7 dni na urlopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
A masz może iPhone'a lub iPada? Bo jest taki program na te urządzenia, który pozwala zrobić na Twoim aktualnym zdjęciu wizualizację piersi powiększonych o określoną ilość ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Niestety niemam :( chyba pojde z czystej ciekawosci jeszcze raz na konsultacje marwi mnue to , ze ostatnio jak bylam to zaponialam zalozyc sobie bluzki do przymiarki :) w samymnstaniku to i 400 ml wyglądały dobrze ale inaczejbtez jest jak sie założy cis na siebie! Narazue w domu wkładam skarpetki hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Jasne, jeśli masz wątpliwość, to lepiej się upewnić. A tak z domowych sposobów - możesz jeszcze spróbować z woreczkami wypełnionymi wodą. Wlej odpowiednią ilość ml do woreczków foliowych, zawiąż porządnie i włóż do stanika sportowego. Tylko tak bardziej od góry, żeby nie uzyskać efektu opadających piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Farwia, co u Ciebie? Zadowolona jesteś z piersi? Jak samopoczucie? Możesz już opiekować się dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaania - a myślisz ze założenie bluzki pomoże C***odjąć decyzję...? pewnie wiadomo ze każda z nas jest ciekawa jak to może wyglądać....ale jak masz taką ochotę to pewnie że idź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie - czy do operacji trzeba zmywać makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Ide w piatek jeszcze raz na konsultacje :)))) chcialbym ten miesiąc przed troche sie przyzwyczaic ze mam cos z przodu hihi wiec chyba zastosuje te woreczki boze ale ja jestem nie normalna mam nadzieję ze mnie rozumiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Powodzenia. Mam nadzieję, że po tej wizycie będziesz już spokojna i zupełnie pewna swojego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam blizny na twarzy, stąd moje pytanie - mogę zostać w makijażu? Czułabym się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Madzia8889 jak nastrój przed op? Gdzie zniknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×