Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej dziewczyny. Jestem skołowana bo konsultacja u innego lekarza wyszła zupełnie inaczej. Ten drugi zaproponował mi implanty okrągłe i nie większe niż 260 "montowane" częściowo pod mięśniem a częsciowo pod gruczołem. Stwierdził, że mam swoje piersi raczej okrągłe więc po co to zmieniać i że po 15 latach jak będę chciała wymienić implant (np. dlatego że skóra zwiotczeje lub z innego powodu) to nie będę mogła dać już implantu anatomicznego jeżeli teraz będę miała anatomiczny. Cholera nie wiem co zrobić. Czy konsultować się z dr Brzuchanskim jeszcze raz czy co:0? i NIe wiem czy ładnie wyglądają piersi z okrągłym implantem, czy nie wyjdą piłki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara0302
hej dziewczyny czy ktoras powiekszała implantami 375 ml euros i 410 ml bo nie moge sie zdecydować a mam swoją miseczkę b moze któraś z Was może podesłać jakieś foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara0302
lelo zobacz sobie prace dr Kasprzyka z Krakowa ma tam sporo prac wystawionych z różnymi implantami warto poglądowo zobaczyc jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara ty tez sobie popatrz na prace dr Kasprzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara0302
Tak tak już patrzyłam :) od 5 tyg nic innego nie robię tylko oglądam te cycki już mi się śnią po nocach ale sama nie wim jak to u mnie będzie wyglądać bo Kasprzyk nie pracuje na Euros. dlatego mam dylemat . Moja znajoma powiększała Mentorami 350 ml a nie miała piersi w ogóle wyszły D więc jak to mówią co firma to innaczej to wygląda niby podają pojemność w ml a tak naprawdę różnice są znaczne chcę zobaczyć kogoś kto ma es o wysokim profilu poj 375 badz 410 bo takie chcę włożyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram mentory gdyz czytalam ze znane osobowosci maja takie i sa od dawna na rynku wiec firma jest ok. Co do eurosiliconow nie mam przekonania uwazam ze roznica w cenie nieduza takze.... Nie chcialabym wpasc jak to bylo z pewna firmą ktora sprzedawala tandete i kobiety musialy wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara0302
w czechach różnica jest kolosalna a euros. cziesza sie taka samą popularnością co Mentory w dodatku są bardziej miękkie ....firma na rynku jest krócej od Mentorów zaledwie kilka lat a gwarancja również dożywotnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznica 6000 koron czyli ok 900 zł to nie tak dużo. Każdy robi jak uwaza bez obrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara0302
no niestety wiecej bo 15000 tys jak już a to jest różnica przynajmniej dla mnie poza tym wolę miekkie implanty :p masz racje kazdy robi jak uwaza i na co go stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Elmo01, ja jestem świeżo po konsultacji u dr Bieńkowskiego. Sympatyczny i konkretny lekarz. Operację będę miała w lutym. Szalenie się cieszę i już nie mogę doczekać się wyznaczonego terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Dziewczyny, czy któraś z was pechowo dostała miesiączkę tuż przed operacją? Podobno to nie jest wskazane, chociaż ja w zaleceniach od lekarza nie znalazłam informacji na ten temat. Mój cykl jest bardzo nieregularny i ciężko mi określić, kiedy faktycznie pojawi się krwawienie. Datę operacji mam już wyznaczoną, ale boję się, że akurat wtedy może pojawić się krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Ze względów organizacyjnych nie mogę pozwolić sobie na przesunięcie terminu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety miesiączka eliminuje Cię z zabiegu bynajmniej mój lekarz tak powiedział. Najlepiej zaopatrz sie w tabletki antykoncepcyjne i przesuniesz sobie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Tyle, że tabletki u mnie odpadają, bo mam założoną wkładkę hormonalną - to właśnie ona tak rozregulowała mój cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Pozostaje mi trzymać kciuki, żeby nie zbiegło się to jednak w czasie, a w razie niepowodzenia - skontaktuję się z lekarzem i zobaczę co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Miesiaczka nie musi koniecznie eliminowac cie z zabiegu. Fakt, wiekszosc lekarzy nie godzi sie na operowanie podczas miesiaczki, jednak slyszalam o przypadkach kiedy nie jest ona przeszkoda. Skoro masz spirale hormonalna to byc moze nie jest ona intensywna? Decyzja nalezy do twojego lekarza, wiec najlepiej z nim o tym porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Dokładnie - krwawienie, jeśli w ogóle pojawia się w danym miesiącu, to jest bardzo niewielkie. No ale może w ogóle nie ma co martwić się na zapas... Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem 6 m-cy po operacji,nie wiem czy ktoś też jest tyle po operacji z was,jeśli tak to czy którakolwiek miała efekt double bubble i co w takiej sytuacji mnie czeka(kolejna operacja) :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna operacja tylko wtedy gdy się na nią zgodzisz . Z powodów zdrowotnych nie jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, współczuję, koszmar jakiś. Robimy operację, żeby skończył się nasz problem z piersiami, a tu następny mamy w gratisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w gratisie , zapłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta przed operacją
Witajcie, jestem co prawda przed zabiegiem powiększania piersi, ale postanowiłam napisać. w sumie jestem przed podjęciem decyzji, którego lekarza wybrać. Na razie byłam na konsultacji u doktora Łątkowskiego, konkretny i rzeczowy lekarz. W planach jeszcze konsultacja u doktora Kobusa. Czy są to jeszcze jakieś dziewczyny, które mają podobny dylemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Zastanawiasz się czy pierwszy lekarz dobrze dobrał ci rozmiar implantów i czy dobrze przeprowadzi operację? Przede wszystkim sprawdź opinie nt. różnych lekarzy. Ważne też, żeby chirurg wzbudził Twoje zaufanie na konsultacji. Żebyś czuła się bezpiecznie i miała pewność, że oddajesz się w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Ja byłam tylko na jednej konsultacji. Od początku nastawiłam się na konkretnego lekarza, a mimo to jakoś tak bałam się tej wizyty i nie byłam pewna czy nie będę musiała szukać dalej. Konsultacja może nie przebiegła tak, jak się tego spodziewałam, ale lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Wiem, że to jeszcze o niczym nie świadczy, ale ja jestem teraz spokojna i wiem, że podjęłam dobrą decyzję. Z niecierpliwością czekam na operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Hej dziewczyny. Jestem 2 dzień po operacji piersi. Mam Eurosylicony okrągłe 360cc. Ból do zniesienia lecz w pierwszą noc ból bardzo silny. Operację miałam robioną w Norwegii i powiem szczerze że śledząc to forum miałam niezły dylemat... z kliniki wyszłam 2 godz po operacji...w Polsce jest inaczej zostaje się na te 2 3 doby.tu chyba podchodzą do tego jak do złamania nogi i gipsu. Lekarz który mnie operował ma świetną opinię ale na efekty trzeba jeszcze poczekać. Dziś rano zobaczyłam te moje cuda i są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
Wyszłaś od razu po operacji? Wow! Jak minęła Ci droga do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja333
2 doby po operacji miałaś zmianę opatrunku, tak? I wtedy mogłaś zobaczyć swoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwia
Tutaj to wygladalo tak: operacje mialam o 8.00 w poniedz. Obudzilam sie ok 10 a o 11.30 odebrał mnie mąż jeszcze czułam troszeczkę narkoze. Dziś rano mogłam zdjąć biustonosz i pas uciekający nad piersiami ale nie plastry na bliźnach. Pomasowac ocenic i zadzwonił anestezjolog wypytac czy bardzo boli itd. Ogólnie miło bardzo ale różni się to od standardów Polski stąd moje obawy przed. Mam do was drogie kobietki pytanie o konieczne badania przed bo tu nawet jak to się mówi nawet w gardło nie zajrzeli. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×