Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

nie chodzilo mi o doznania zaraz po op, tylko ogolnie, no obawiam sie troche ze facet bedzie czul ze to sztuczne czy ze ja bde je jakos dziwnie czula . jestem juz po "przejsciach", wiec doskonale wiem, ze czucie nie wraca baaaaaardzo długo , mi nawet do 3 miesiecy taki stan sie utrzymywal(ale to chodzilo i inna czesc ciala )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tej wielkośc**protez facet na pewno wyczuje ,ze nie są naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przeżycia, spostrzeżenia, rady w sprawie powiększenia piersi. Poczytaj. Blog jesttempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
jesli chodzi o doznania; ja najbardziej sie balam utraty czucia w sutkach. Lekarz pwoiedzial, ze jest ryzyko, ze ono nie wroci. Ale, cale szczescie u mnie z czuciem jest ok, wrocilo i jest dokladnie takie jak bylo przed op. A zycie intymne zyskalo na wartosci bo teraz jestem pewniejsza siebie i w pelni akceptuje swoje cialo. Narzeczony, byl przeciwny op, ale teraz jest zachwycony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria DD 1978
Hej Miałam operację 2.12.13r. Silimed 320 z mojego rozmiaru 75 B dostałam 75 DD. Chciałam C ... ale poszłam sobie kupić już biustonosz, bo nie potrafiłam wytrzymać w tym pancerzu i weszłam jedynie do miseczki D. W sumie może być, ale zdziwienie moje było duże. Operacja i to co po niej całkiem ok. Najbardziej dokuczają mi ukłucia pod piersiami - normalnie mnie to tak wkurza, że szok. Dzis po 10 dniach miałam zdjęte te szwy zewnętrzne, ale pod skórą widać te rozpuszczane wewnętrzne :( te co mnie pikają bez przerwy ... Nie wiem co robić z tymi szwami, czy to mam smarować czy co? Nic mi nie powiedział ... za to powiedział, żeby masować - masować po to, żeby się dobrze wrosło ... i w lewo i w prawo, żeby nic się nie przesunęło. Pozdrawiam i piszcie wszystko :), bo ja czytam i chłonę, nie mogę nic przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria wyjsciowka B tak a jakie masz inne wymiary..? gratuluje tak w ogole :) (ja jeszcze przed...niestety..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Maria DD 1978 w której klinice wsadzili Ci Silimedy (bo nie wszędzie ich używaja- raczej sporadycznie) i ile zapłaciłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Maria DD, 10 dni po operacji to dosc wczesnie. Te piersi zmaleja ci mniej wiecej o 1 rozmiar jak opuchlizna zejdzie. Tak wiec moze po wygojeniu bedzie dokladnie tak jak chcialas C? Co do szwow wewnetrznych, moj chirurg nic nie kazal robic. One sie same wchlona. Owszem, przez jakis czas wyczuwa sie grudki pod blizna, i one moga sie wchlaniac do 3 miesiecy. U mnie jus sie wchlonely (jestem ponad 2 m-ce po). Co do blizn; mozna smarowac mascia na blizny 3 tygodnie po sciagnieciu szwow. Ale, nie kazdy chirurg to zaleca. Podobno same zbledna z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie az taka plaska nie jestem....i dlatego zastanawialam sie czy warto......ale ten temat mam juz za sobą (?) na tamtym topiku powrocil temat tej cholernej torebki........... i to mnie martwi teraz eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salsa- po jakim czasie wróciło ci czucie w sutkach i od kiedy można masować już piersi, ja jestem 2 tyg po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Ja od poczatku mialam czucie w sutkach, wrecz byly bolesnie nadwrazliwe. To przeszlo w ciagu miesiaca. Odretwienie jest w innych partiach piersi, najdluzej utrzymuje sie pod piersia, wciaz mam tam gorsze czucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Co do masowania, to dopiero po wstepnym wygojeniu, tak ze 2-3 tygodnie po op. No i masowac ostroznie, podtrzymujac podstawe piersi, by nie przekrecic niechcacy implantu. Masowanie nie tylko jest po to by piersi zmiekly, ale podobno jest to profilaktyka dla tej torebki, ktorej wizja jest zmora kazdej posiadaczki implantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie każdy lekarz zaleca masowanie! jeżeli nie ma takich zaleceń to ja na własną rękę nic by nie robiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salsa...o rozmiar mniej? mi sie doktor uparl na mniejsze a Ty mi mowisz, ze to jeszcze bedzie mniejsze niz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Olivka, nie panikuj. Z implantu 320 przy wyjsciowce B powinnas spokojnie uzyskac D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja napisze ze balwan jest czarny to tez uwierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie nie, Salsie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha czyli jak ona napisze te same slowa co ja to uwierzysz? Pusta głowa, szkoda bo mozdzek by się przydał. Myslenie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salsa bazuje na własnych doświadczeniach, więc ma podstawy by się wypowiadać, a ty tylko rzucasz jakieś niemiłe teksty więc nie ma podstaw by ci wierzyć, może chociaż napisz na czym opierasz swoją wiedzę, że podważasz wypowiedzi dziewczyn po OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze lekarzowi. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Ale my na forum jesteśmy po to aby się wymieniać doświadczeniami, i się wspierać, a nie po to by podważać swoją wiedzę i/lub doświadczenia. Żadna z nas nie podważa wiedzy i kompetencji lekarza. A ty tylko jakieś chore teksty wrzucasz i negujesz nasze wpisy. Po co tu siedzisz skoro tylko lekarza słuchasz???? Wesołych Świąt życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie zrobiłaś świetny prezent pod choinkę! :) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2 tygodnie mam operacje a dopadł mnie ból gardła poradzcie co brac aby szybko sie kurowac i zeby choroba mnie całkiem nie dopadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy...chcialabym powiedziec, ze dobrze, ale ostatnia doba byla koszmarna (rozpisalam sie o tym w drugim naszym watku) prezent bedzie jak dojde do siebie i jak sie dowiem jaki rozmiar stanika mam kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooo123
Ja jestem 3 tyg po operacji, mam wkładki anatomiczne 305, z rozmiaru jestem bardzo zadowolona bo z mikro AA, mam teraz C. Zastanawia mnie tylko po jakim czasie mija wrażliwość sutków? U mnie pojawia się dyskomfort nawet jak dotknę je kawałkiem materiału, muszę je zaklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałam zapytać czy któraś też tak miała; W wyniku USG w lewej piersi mam na godz 6 mam falisty zarys torebki implantu na dł. 15mm. Na odcinku 5,6mm zarys torebki jest nierówny, zatarty, w obrębie zrazika piersi jest widoczne zwapnienie s 5mm. Nie wiem o czym może to świadczyć. Mój lekarz jest do 6 na urlopie, do tego czasu będę w niepewności. A może któraś dziewczyna też tak miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokładnie, najlepsze po operacji jest wybieranie staników - tych samych, o których wcześniej można było tylko pomarzyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×