Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Aneta72_35
Hej dziewczyny czy któraś z Was miała robione piersi u dr Stępniewskiego w Kobylnikach koło Poznania :?????? Proszę o opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmo01
Jestem umówiona w styczniu na konsultacje do dr. Bieńkowskiego, czy któraś z was miała zabieg powiększania piersi u doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nowego: asymetria piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karooo mnie ponad miesiąc męczyła nadwrażliwość....musisz to przetrwać, innej rady na to nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Nadwrazliwosc to wlasciwie dobry znak, bo to dowod ze nerwy nie zostaly uszkodzone. brak wrazliwosci jest niepokojacy. Nadwrazliwosc mija po kilku tygodniach (2-8 zaleznie od organizmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma co się martwić! wszystko będzie dobrze tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa27
Witajcie :) Jestem w 3 dobie po operacji . Minie pewnie jeszcze sporo czasu zanim zobaczę moje piersi w pełnej okazałości. Ale nie to mnie martwi , chodzi o to iż moje implanty zostały włożone pod gruczoł a nie mięsień . No i dociera do mnie coraz więcej negatywnych opinii na temat tej metody. Czy jest wśród was dziewczyna , która ma doświadczenie z ta metodą i jest zadowolona ? Mój lekarz powiedział, że mam dość sporo gruczołu i piersi wytrzymają kilka dobrych lat , ja zresztą zakładałam że zapewne za 10-13 lat poddam się drugiej operacji by je nazwijmy to "odświeżyć". Proszę napiszcie jakie są wasze doświadczenia bo ostatnio doszły mnie słuchy jak to dziewczyny po 5 latach od operacji tym sposobem maja piękne "skarpetki" w miejscu piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem nowa ale wątek śledzę od dłuższego czasu. Jestem przed zabiegiem powiększenia piersi- dr Martin Brzuchanski w Czechach. Byłam na konsultacji i termin mam wyznaczony na 10.03.2014. Doktor zaproponował anatomy Eurosilicone 300-340 ml. Jestem szczuplutka, ważę 49,5 mam 166 cm wzrostu, pod biustem 70, rozmiar A szczuplutka klatka piersiowa. Może ktoś doradzić czy te wkładki będą ok. Może ktoś ma Eurosilicony w tym rozmiarze. Boję się że mogą wyjść za małe a zależy mi na ładnym C/D. Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka3 i Tippy!!! Widzę, że macie Eurosilicony 375. Macie anatomy czy okrągłe. Jest szansa na foto bo sama zastanawiałam się nad tą pojemnością, tyle że boję się że wyjdą balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Ja mam pod gruczol. Nie jestem w stanie c***owiedziec jak beda wygladaly za kolejne 5 lat bo mam je dopiero od 3,5 miesieca. Metoda pod gruczol ma oczywiscie minusy, takie jak wieksze ryzyko opadania piersi, ale ma tez plusy. Piersi zachowuja sie bardziej naturalnie, sa ruchome, plastyczne. Jako ze sa nad miesniem, miesien nie odznacza sie na implancie podczas cwiczen na silowni. Jesli jest duzo gruczolu, to implant jest dokladnie pokryty i zupelnie niewyczuwalny, niewidoczny (dlatego w przypadku braku piersi jedyna metoda ktora mozna zastosowac jest pod miesien). A co do obwisania... coz, duzo zalezy od wielkosci implantu (im wiekszy / ciezszy tym bardziej ciagnie ku dolowi) jak i samej dbalosci o piersi, noszenie odpowiedniego stanika itp. Naturalny duzy biust tez przeciez opada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w gronie przyszłych skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pod gruczoł odpada bo lekarz powiedział, że jestem za szczupła więc zaleca pod mięsień. Dla pewności jadę w poniedziałek (13.01) na konsultację do innego lekarza i zobaczę co on powie. mam nadzieję, że jak już zrobię to trochę mi one posłużą ale liczę się z tym że nie będą wieczne bo wszystko zależy od wieku, skóry i innych czynników. A robił ktoś może u Brzuchanskiego w Czechach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchański to REWELACJA tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a masz jakieś doświadczenie z tym lekarzem?? Byłam na konsultacji i wydaje się kompetentny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam krawienie mieszkam w Sosnowcu .Po telefonie przyjechał do mnie do domu zmnienić opatrunek jest REWLACYJNY i bez żadnej zaplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał pietra to przyjechał łaski nie zrobił. miał poslać pielęgniarkę której nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda pytałam się czym mam przyjechać powiedział że sam szybciutko przyjedzie Który w Polandii tak by się zachował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałas krwawienie wiec mialkazac ci ruszyc się przyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc27
Jak wyglada rekonwalescencja po operacji. Pracuje fizycznie i nie wiem Na Ile czasu zaplanowac urlop i kiedy ewentualnie moglaby wrocic do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś polecić lekarza w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Rekonwalescencja moze wygladac roznie, zaleznie od organizmu, jedna osoba goi sie szybcciej inna dluzej. Ja wrocilam do pracy biurowej po 5 dniach, ale niektore dziewczyny pisza ze nawet po 2 tygodniach bylo im ciezko. Przy pracy fizycznej musisz wziac pod uwage to co ci powie lekarz, przyuszczalnie zakaz dzwigania (conajmniej miesiac), podnoszenia rak do gory etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, to zależy indywidualnie od organizmu. ale jeśli to praca fizyczna to ja myślę, że urlop bardziej na dwa tygodnie niż tydzień a szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że dwa tygodnie to i tak sporo za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganmegan1
Witam Miałam zabieg 10.01.14Prawa pierś jest większa-czy możliwe że jest to efekt nierównej opuchlizny.Może któraś miała podobnie ,Prawdziwy efekt zobaczę dopiero w sobotę ale bardzo się martwię tą nierównością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za szybka odp dziewczyny apropos tego urlopu... Wezme pewnie Na 3 tyg Na poczatek pozniej sie,zobaczy jak sie bede czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie jadę na kolejną konsultacje zobacze co doradzi mi drugi lekarz. Zastanawiam sie nad 375 anatomicznym mam nadzieje ze nie będzie za duży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megan większa pierś po zabiegu nie jest z powodu opuchlizny . Jeżeli tak by miało być to dlaczego druga jest mniejsza? Wykluczam że większa była przed zabiegiem Prawdopodobnie masz krwiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. A jakie są jeszcze inne objawy tego krwiaka ?Wystraszyłam się i czemu przypuszczasz,że może to być krwiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najczęstszych wczesnych powikłań .Gorączkujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×