Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Lidia_in_red
Coś tam dają nie można powiedzieć że nie. o 4 rano pierwszy raz szłam do toalety i wstawał am z łóżka zajęło to ze 20 min ból wstawania z pomocą pielęgniarki bo samemu by się nie dało. I mam wrażenie ze nie mogę na siedząco lub stojąco odychac tyło tak mniej niż do połowy. Klatka piersiową to tak jakby ktoś mi siedział na niej. Czy To normalne? Nie wiem jak ja za godzinę mam stąd wyjść; ( jestem załamana trochę ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
GoścBB ja za godzinę jadę do kliniki mam być na 9 mam stres na maxa aż się trzęse z nerwów tak się boję. Lidia_in_red trzymaj się ciepło i daj znać co ci zapisali do brania w domu i jaki masz obecnie poziom bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Tequila dzięki za odpowiedź. Dam wam znać jak będę po zabiegu co i jak. Teraz muszę wyprawic syna do przedszkola i w drogę. ..mam nadzieje ze przy 320 pełne C uzyskam bo inaczej będzie zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red fajnie, że już jesteś po :) co do stożkowatych piersi to teraz trudno powiedzieć. Ja miałam naturalnie swoje stożkowate brodawki i takie mi zostały :/ myślałam, że rozciągną się na implancie i będą płaskie, nawet do dr mówiłam, że mogła ciachnąć mi te brodawki z sutkami bo mnie denerwują heh ale ona powiedziała, że nie ważne jakiej wielkości implant by włożyła, mam po prostu tak naturalnie i one nie rozprostowałyby się. U ciebie dodatkowo ten pas który uciska sprawia ból :( mi bez pasa bolało, a co dopiero z pasem który spycha implanty na miejsce cięcia pod piersią :( taaa a plecy to inna bajka... ból gorszy niż piersi. Po dwóch cesarkach tak miałam i teraz znów :/ ten ucisk w klatce jakby ktoś ci na niej siedzial to normalne, potowarzyszy jeszcze ci on trochę. Wstawanie też nie jest łatwe :/ dokładnie tyle samo mi to zajmowało, a jak pomyślałam sobie, że muszę wstać to przygotowywałam się psychicznie chyba z 10 minut hehehhe drugie tyle zajmowało podniesienie się i wstanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia wszystkie leki podawali dożylnie, pod jedną i drugą piersią dren miałam wsadzony jedynie który następnego dnia wyciągali. O skale bólu też mnie pytali bo chcieli wiedzieć czy sam ketonal w kroplówce wystarczy czy dać coś mocniejszego :) trzymam kciuki za ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Jestem juz w domu - z bólem wstawał am z łóżka i wychodziłam ze szpitala ale teraz lepiej się czuje jak to rozchodzilam troszkę jestem glodna i mega zmęczona bo spać w szpitalu przez ten bol nie mogłam. Eleni - dzięki za odpowiedź, a czy miałaś tez tak bardzo wysoko ta pierś czy to z tym pasem zejdzie w dol ? Bo narazie to u góry jest duże uwypuklenie a brodawki tak u dołu, powoedzial ze się wyrówna wszystko jak implant zejdzie do dołu. Miała tak któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Wszystko jest Ok Lidia... To normalne ... Włącza ci sie panika, Wszystko sie ładnie ułoży... .. Ja mimo komplikacji jestem juz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Lidia moje piersi były wysoko jak dwie.piłeczki teraz widzę jak już zeszły w dół. Sama to.zaobserwujesz po paru dniach. Dostałaś pas? Ja go noszę czas. Ból niestety będzie ci towarzyszył przez parę dni. Może tak być ze jednego dnia będzie lepiej a na następny znów źle.nie przerażaj się i nie panikuj to normalne. Za niedługo będziesz się cieszyć piersiami a o bólu zapomnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lidka ból i ucisk jak najbardziej normalny niestety ale jeszcze trochę czasu przyjdzie Ci się z tym męczyć, ja piersi miałam prawie pod brodą ! :D Wszystko zejdzie ładnie zobaczysz :) Noś pas koniecznie ! Ja nosiłam przez 5 tygodni non stop praktycznie. Spałam w nim itd. Daje dyskomfort ale jeżeli efekt ma być ładny to warto wycierpieć. Co do leków przeciwbólowych ja dostałam ZALDIAR i jest rewelacyjny - dużo lepszy niż ketonal, ketonalem mogłam się dodatkowo wspomagać lub gdy było lepiej brac naprzemiennie. Po Zaldiarze byłam bardzo senna ( bo jest on z Tramalem) wiec ciągle spałam, co w sumie było dobre bo przynajmniej przesypiałam wiekszość bólu. Nie wiem jak to przy drenach jest bo mój doktorek zamyka na sucho i nie ma żadnych drenów. Po operacji od razu obudziłam się z założonym staniczkiem i pasem. i chyba bym nie zdecydowała się na operację u doktorka który robi dreny :P U nas w mieście może tylko jeden robi z drenami, większosc juz zamyka na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lenaaa TRZYMAM KCIUKI ! :) Odezwij się jak będziesz na siłach po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red ja pasa w ogóle nie miałam założonego po operacji. Na konsultacji jedynie dr powiedziała, że mogę sobie rękoma ściągać je w dół :) mam jedną pierś jeszcze odrobinkę wyżej jak jestem bez stanika. Mam nadzieję, że zejdzie mi ta prawa co ogólnie gorzej się goiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Tequila22 ja strasznie bałam się właśnie wyciągania drenów... nie mogłam sobie tego wyobrazić jak taką rurkę bez znieczulenia mi spod piersi wyciągnie, szok. Taka zestresowana byłam tego dnia, że dawali mi przeciwbólowe bo głowa mnie bolała. Jak się okazało to z nerwów bo po wyjęciu drenów cały ból odszedł :) Dr powiedziała, że to co mam w pojemniczkach to zostałoby w środku pod implantem, a trochę tego było płynu więc lepiej założyć dren żeby sobie zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce mieć fajny cyc masz jeszcze mojego maila? podeślij zdjęcie jak zrobisz i pokaż jak się uformowały od czasu operacji :) bardzo ciekawa jestem zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Eleni i fajny cyc mogę poprosić Wasze aktualne fotki na Lidia.Mrozkiewicz@Gmail.com Tequila22 - ja nawet nie mam specjalnego pasa tylko takim bandażem jestem obwinia od góry i to dość mocno ściska najgorzej mi z tym pod pachą robi mi to największy ucisk :/ Ciekawe jak nasze dziewczyny co dzisiaj poszły się pokroić? Mysle o Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red córa pójdzie na drzemkę to zrobię i wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia zrobie zrobie dam znac jak wysle :) wczoraj pierwszy raz dla poprawy humoru założyłam gore od bikini... o matko jaka dzaga bede jak wyskocze na plaze fiu fiu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik 79
elleni1 mogłabym prosić o fotki? basiasmokowska@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chcę mieć fajny cyt ja też poproszę aktualne fotki ☺ beata. jankowska @op. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny czekam na zabieg bo teraz robią plastyke brzucha wiec potem ja ...wybrałam 320 (niż wcześniej proponowane 280 hp) no i doktor powiedział ze wobec tego ultra wysoki profil bo mam wąska klatkę 69 cm ..teraz czekam i w głowie milion myśli mam nadzieje ze ultra wysokie nie wyjdą jak dwie pomarańcze bo się zalamie. .ale chyba lepiej brać 320 ultra wysokie niż 280 hp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ88
Elleni1 spadasz mi z nieba. Mam straszny dylemat rozmiaru. Widziałam już przeeeepiekne cycunie tequili 350 teraz bardzo chciałabym zobaczyć większe. Boje sie ze wybiorę za małe. Lekarz doradził 350... Ale co jak np 375 bedą lepsze, albo 400 ... (Wzrost 165, 55kg, obecnie żałosne 75b) jpalczynska27@gmail.com - prosze o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeenia zazdroszczę, ze Ty już przed zabiegiem! Ja termin mam dopiero na 15 czerwiec, wiec mam dwa miesiące myślenia i zadreczania sie hehe... Trzymam za Ciebie kciuki, cycunie bedą napewno takie jakie sobie wysniłaś :D Już za pare godzin będziesz szczęśliwą nosicielką ihihihhi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce mieć fajny cyc avon_bst@o2.pl ;) ja już dziewczyny zabieram się za zdjęcie jakieś i wam wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Martwię się tylko tym ultra wysokim profilem...:'( bo nikt tu nie miał takiego wszyscy raczej wysoki profil ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
JJ88 tequila ma cycunie jak ta lala ! perfekcyjne jak dla mnie ale i ona miała śliczny kształt swoich naturalnych :) ja miałam takie trójkąty i zostały mi takie sutki z brodawkami trójkątne ... hehhe chyba kiedyś pomyśle o plastyce sutków ale to nie teraz;p mam dosyć na jakiś czas operacji, a w staniku i tak tego nie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni czekam na Twoje focie, napewno Twoje oko jest bardziej krytyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
JJ wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam sa idealne. Cyce jak donice :D Chyba sobie trochę wkrecilas z tymi skutkami bo wg mnie jest idealnie. Różnica jest ogrooooomna. Aleszzz zazdroszczę , ze już masz to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam sa idealne. Cyce jak donice :D Chyba sobie trochę wkrecilas z tymi skutkami bo wg mnie jest idealnie. Różnica jest ogrooooomna. Aleszzz zazdroszczę , ze już masz to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×