Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Elleni jak zeszła Ci opuchlizna czy chciałam większe, czy może jesteś usatysfakcjonowana tą wielkością ? Jaki masz teraz rozmiar ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
JJ88 wiesz co, zadowolona jestem ale też nie płakałabym gdybym zdecydowała się na 400;) moja dr mówi, że między rozmiarami jest tylko różnica w milimetrze nadlania więc czy ja wiem czy tak dużo ? tak jak widziałaś.... to co miałam, a to co teraz to kolosalna różnica więc nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolona bo mam w końcu co do stanika wsadzić :P a w bikini jeszcze lepiej to wygląda hahahha widzisz, ty na sutki nie zwracasz uwagi, a dla mnie przeszkadzają ;p przez nie nawet bez stanika nie wyjdę mając taki biust bo one wiecznie stoją hehehhee tak jak wcześniej chowały się tak teraz sterczą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterczące - najseksowniejsze ever, ale jak tak bardzo Ci przeszkadzają to może kup sobie w bieliźnianym naklejki sylikonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę też prosić o świeże zdjęcia? anonymous255280@gmail.com Operacja juz za tydzień a mnie boli gardło, macie jakieś domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
JJ88 już też myślałam o tych przylepcach na sutki :P ciekawe czy ich przez bluzkę nie będzie widać tak jak wacików czy wkładek laktacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
dziewczyny za 1.5 tyg mam zabieg a dopadlo mnie mega przeziębienie. antybiotyk lykam od 3 dni i jeszcze poprawy brak. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do Elleni. Jaki wybrałaś implant bo ja 375 i boję się że będą za bardzo wpadać w oko. Mogę prosić o fotki m.stokrota@gmail.com trochę się uspokoiłam jak napisałaś ze mogłaś wybrać 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
JJ mamy podobna figurę. No prawie. Ja trochę grubsza 3 kg. Wybrałam 375 i martwię się w druga stronę ze może za duże. Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sylwia jak lubisz czosnek i mleko to zrób sobie taką miksture. Podgórze mleko do tego 3 ząbki czosnku rozgniec do tego miód i można masło najlepiej prawdziwe. Pij to rano i wieczorem. Tak leczę męża. Jestem pielęgniarka a wole naturalne sposoby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T K zabrania czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Marzenko dziękuję za odpowiedź. niby troszke czasu mam a wzdrygam sie ze mnie calkiem rozłoży. na pewno wypróbuję mikstury którą polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No fakt. Coś tam piszą o diecie ale chyba przed samym zabiegiem. To zostaje ci wapno i witamina C. Chyba to nie jest zabronione. Musze dokładnie prześledzić artykuły na temat diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
witaminę c w dawce najwiekszej lykam od 2 tygodni. tak samo tran z rekina. mimo to dorwalo mnie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny jestem juz po ...Zabieg miałam o 14 ale potem spałam. .Narazie nie boli bo mam jakąś tube przy cyckach co bezpośrednio wtlacza przeciwbólowe. .mam ultra wysoki profil 320 ... powiedzcie czy nie będzie dziwny ten profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeenia kochana witaj w świecie szczęśliwych cycolinek :) jak dojdzieszdo siebie wysyłaj fotki :) Napewno sa idealne <3 Zazdroszczę ze masz już to za sobą. Cieszę sie, ze Cię nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni ja używałam takich cielistych cienkich, cos jak sylikonowe i sutków nie było widać. Poszperaj po bieliznianych a napewno cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena. Ja boje sie, ze gdy zejdzie opuchlizna będę nie usatysfakcjonowana rozmiarem. Przed ciąża miałam piękne okrągłe, wyglądające jak implanty piersi duże C. W ciąży zrobiły mi sie jeszcze piękniejsze bo pełne D. Byłam w nich zakochana, ale gdy skończyłam karmić dzidzie zostało mi żałosne B :( Dlatego tez wiem, ze nawet będąc szczupłą dziewczyna w pełnym D nie będę wyglądać przesadnie a PiEKNIE :) Do tego pragnę dodać, iż czytając te fotum wielokrotnie spotkałam sie z opinia typu: Ehhh gdy opuchlizna zeszła, wydają mi sie za małe Chyba raczej tkwię w przekonaniu, ze lepiej jak odrobinkę sie wylewa jak ma byc mało ... Jeśli nigdy nie miałaś dużych piersi, to może pokombinuj w domku. Weź elastyczna bluzkę nalej 375 ml wody do woreczków umieść pod bluzkę i posiedź tak z godzinę. Zobacz jak sie czujesz z takim cycem :D Pamiętaj jednak o tym iż po operacji i zagojenu odejmujesz 5/10% i wielkości :) :* wiec Twoje domowe testy nie oddadzą prawdziwego rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia bardzo jestem ciekawa Twojego profilu. Napewno bedzie sexy. Już sie nie mogę doczekać Twoich zdjeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
JJ dzięki za odpowiedź. Ja tez w ciałach i kamieniach miałam pewnie nawet d. Teraz mam b lub małe c. Jak dr wkładał mi te protezy to były takie fajne do ręki a raczej się nie mieściły. No w sumie jak szaleć to szaleć. Ja w maju idę pod nóż a już mam burze mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gość marzena 375 jest naturalnym rozmiarem jeszcze bez obaw :) zaraz podeślę zdjęcia :) w staniku w ogóle nie rzucają się w oczy, w bikini troszkę bardziej, a na bez niczego to wiadomo :P naturalne tak nie stoją , nie są tak wysoko i tak nie układają się :) moje też w ręku się nie mieszczą :] w męża owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia ale fajnie ! widzisz je trochę z góry czy masz mocno ściśnięte bandażem ? u mnie lekko był zawinięty, że widziałam jak odchyliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
JJ88 bo właśnie w silikonach jest to fajne że te piersi wyglądają jak podczas karmienia dziecka :P są wysoko, sterczące i pełne. Ja też z woreczkami napełnionymi wodą kombinowałam ale to jednak nie to samo. Lepiej galaretkę zrobić :P wlać do miseczki, dać jej żeby zastygła i zastygniętą w woreczek foliowy i do stanika :) wtedy mniej więcej można będzie zobaczyć jak będą wyglądały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia super że już jesteś po wszystkim. Na pewno twoje piersi będą przepiekne nie mogę się doczekać fotek wracaj szybko do sił pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce mieć fajny cyc ależ zmiana ! ładnie w dół powędrowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elleni dzięki za zdjęcia. No różnica jest przed i po. Gdzie ci się to zmiescilo? No faktycznie w ubraniu wyglądają normalnie za to bez są dumne sterczace. Super. Trochę mnie uspokoilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Fajny cyc - mega zmiana na plus wyglądają juz naprawdę dobrze a po tym jak to się zagoi będzie jeszcze lepiej. Eleni czekam na Twoje fotki ;) Ja swoich nie mam co pokazywać narazie bo są bardzo wysoko zaczyna się taka górka dużą i idzie w dol jak zjeżdżalnia i wielka spuchniete cała brodawka. Noszę ten bandaż mocno scisniety nad biustem także liczę ze ta grawitacja szybko zadziała; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
chce mieć fajny cyc ja też chcę zdjęcia ! :) natalia13045@wp.pl co do rozmiaru to u każdej wyjdzie inaczej, to naprawdę dużo zależy od wyjściówki, predyspozycji, opuchlizny itd. Moja koleżanka robiła 400cc a ja mniej wiecej takiej wielkości jak ja 350cc, nie ma reguły. Ja wręcz odwrotnie spodziewałam się mniejszego nieco biustu, a moim zdaniem sa dość spore, i otoczenie zauważa różnicę, biust jest widoczny w codziennym ubraniu, bliscy i zarówno obcy ludzie przyglądają się i '' dostrzegają '' zmiany :D piersi mi praktycznie nie zmalały, a już jest 7 tygodni po. Cycuszki są już całkiem ruchome- na to czekałam najbardziej :) mogę je zbliżać i miętosić już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik79
elleni piękne masz te cycunie :) moja wyjściowka jest podobna i mam pytanie czy te twoje to jest max jaki zaproponował tobie doktorek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×