Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość JJ88
Chce miec fajny cyc wyślij zdjecia :D ślicznie prosze :D :* jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Eleni ja też się przypominam hihi. A więc wczoraj wieczorem nie było już najgorzej, noc ładnie przespalam właśnie wstałam i znów od rana musze to wszystko rozruszać. Wzięłam ketonal właśnie i czekam aż ulzy bo boli przy oddychaniu. Ale muszę powiedzieć że nie jest źle. Dramat dla mnie to był w klinice a w domu o niebo lepiej. Musi mi ktoś pomagać jak z leżącej pozycji wstaje bi nie dam razy ale jak siedzę to sama wstaje jest ok. Boli troszkę rwie tez ale są momenty kiedy w ogóle nie czuje żadnego problemu poza ograniczeniami ruchowyMi. Ja biorę Ketonal co 8 godzin na zmianę z pyralgina i jest ok nie mogę narzekać. Nie mogę się doczekać tylko dzisiejszego wieczoru bo będę mogła się umyć cała hihi. Ciekawe jak nasza Leena jak sobie radzi i jak jej ultra high profil czy jest zadowolona z dzieła ;) Fajny cyc - dzięki ze mnie wspierasz i piszesz do mnie, przestałam się jiz tak bardzo martwić tym ze nie opadną do dołu. Skoro Wam opadły to dlaczego mnie mają nie opasc ;) będę się martwić za miesiąc tym jak tak zostanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red nie podawałaś maila przy przeoczyłam? bo zdaje się wszystkim dziewczynom wysłałam które podały maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJ88 wysłałam :) Lidia_in_red wszystko się ułoży pięknie będzie wspomnisz moje słowa :) jest za wcześnie byś nie miała martwić :) na początku wszystkie mamy takie dziwne jest trochę ale to normalne. Różnice w ułożeniu tak samo normalne. To początkowy etap więc wszystko jest w normie :) Ale masz fajnie ze spisz już na płasko. Ja przez 10 czy 11 dni nie mogłam bo się bałam.raz w dzień już się położyłam na moment a potem wstać nie mogłam. Miałam strach że przy wstawaniu wszystkie rany mi się otworzą a u mnie większe niż u was czego wam baaardzo zazdroszczę. Nie miałam też nikogo do pomocy przy wstawaniu rano dlatego dla swojego bezpieczeństwa spałam na siedząco.z reszta gdy próbowałam na płasko to taki ciężar czułam że nie wytrzymywałam długo za bardzo bolało. Także jak widać u każdej inaczej to wygląda ;) ale trzeba przyznać że my kobiety to dzielne bestie jesteśmy :D: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce miec fajny cyc nie, nie kupiłam. Nigdzie go nie dostałam, trochę bandażem ściskałam. Jak porównuję na zdjęciach z dwóch tyg po operacji, a wczorajszych to widać, że troszkę niżej są ale nie jakoś specjalnie nisko. W każdym razie już nie chcę żeby schodziły niżej :P (jedynie prawa musi wyrównać się i nad nią jeszcze pracuje bo jest te kilka mm wyżej i jak ja je codziennie widzę i przyglądam się to widzę różnicę) . I tak z latami grawitacja zrobi swoje i pójdą same w dół więc chcę mieć teraz trochę wyżej ;p już wysyłam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
basik79 nie, dr proponowałą 375 które wybrałam i 400 :) (pewnie i jeszcze większe by weszły ale ja wąska w klatce piersiowej jestem, gdybym wzięła większe to wchodziłyby mi pod pachy aż ) powiedziała, że spokojnie wejdzie i między rozmiarami jest tylko milimetr nadlania. Jak wczoraj wysyłając wam odpaliłam zdjęcia przed operacją, mąż siedział obok, odpaliłam mu dwa... przed i po to nie mógł uwierzyć hahahha ojj szybko się zapomina :P Widząc jakie były przed to sama się zastanawiam gdzie to się zmieściło i jakim cudem rozstępów nie mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
chce miec fajny cyc, elenii i jj88 ja tez bardzo prosze o foty ssylwiaa1906@op.pl. dziękuję z góry. ja nadal kaszle i mam mega katar. nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej go noszę wrr mam nadzieję że jeszcze 1,5 tyg i koniec z nim.bo 21 jadę na kontrol..raz go zdjelam jak spotykałam się z koleżankami na.mieście :) na twoim miejscu pewnie bym tak samo zrobił. Ale wiecie moim zdaniem szeroka guma mądrze zszyta też by pomogła. Bo to taka mocna guma na rzepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red jak masz teraz piersi prawie pod szyją i ściskasz je pasem to nie ma szan że nie opadną :) nie wiem czy dostałaś zdjęcia od chce mieć fajny cyc zaraz po operacji jeszcze z opatrunkami i te z ostatnich dni. U niej świetnie widać różnicę i co dał pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jeszcze litetowka wskoczyla mi w emaila haha prawidlowy to sylwiaa1906@op.pl . proszę o fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red czekam na maila twojego bo nawet jak podawałaś to nie mogę go odnaleźć w gąszczu wpisów :P Jadę zaraz do warszawy na wycieczkę z dzieciakami więc wieczorem już ci wyślę jak wrócę :) Widzę dochodzisz do siebie tak jak ja :) bez większego problemu :) super ! oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce miec fajny cyc wiem, wiem. Bandaż uciążliwy był bo wżynał się ale sposób znalazłam na niego. W decatchlonie nawet takie gumy szerokie widziałam które nadawałyby się do tego ale stwierdziłam, że podobają mi się tak jak są wyżej :P nie muszę góry od bikini mocniej na szyi paskami zawiązywać żeby podnieść je hahhahahaa niech stoją zanim z wiekiem opadną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Eleni - Lidia.Mrozkiewicz@Gmail.Com No mam nadzieje bo teraz mam implant u góry a na dole moja pierś się trochę odznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też poproszę zdjęcia :-D. anonymous255280@gmail.com Trochę sie martwię, operacja w piątek a mnie zaczyna boleć gardło. Myślicie, że mogę brać strepsils albo cholinex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jeszcze jedno pytanie mam do was dziewczyny. czy mialyscie przeciwskazanie do opalania przed operacja? u mnie napisane jest na karcie informacyjnej ze na mies przed zabronione jest opalanie. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jeszcze jedno pytanie mam do was dziewczyny. czy mialyscie przeciwskazanie do opalania przed operacja? u mnie napisane jest na karcie informacyjnej ze na mies przed zabronione jest opalanie. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć fajny cyc. Widac ze musiałaś sie dużo wiecej nacierpieć, ale widac EFEKT powalający! Sa śliczne :D Boże jak ja Wam cytokinami zazdroszczę !!! Super śliczne Twoje cycusie. Mów mi szybko jakiej wielkości masz implant :D Jestem zachwycona Waszymi piersiami po operacji. Motywujecie na maksa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia. Mój lekarz nic o tym nie wspomniał, zastanawiam sie jaki miało by to wpływ na operacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny ja właśnie noszę sam bandaż nad piersiami mocno scisniety. Fakt wrzyna się mi pod pachami boli czasem okrutnie ale musze je obniżyć bo narazie brzydko wyglądają. Przecież to chodzi o ucisk żeby zepchnąć je w dol bandaż może tak samo działać jak ten pas specjalistyczny tak mi się wydaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia in red. Wyślesz mi swoje zdjevia Prrrrosze :D jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni, planuje w tym roku operacje . Zauwazylam,ze jestes swiezo po. Najgorsze jest czekanie :) i zastanawianie sie jak wyjdzie. Moglabys pokazac mi swoje efekty?? Pozdrawiam Cie serdecznie Moj mail gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJ moje cycunie to Allergany 415 TRF :) a praca doktora Jarosława Stańczyka :) dziękuję widzę jak się zmieniają ale dalej jakieś nie bardzo konkurencyjne :P Gość Sylwia u mnie w poradniku przed operacja też było by nie opalać się i nie stosować jakiś zabiegów na ciało takich podrazniajacych np peeling ale nie wiem dlaczego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
dziękuję ze odpowiedzialyscie bo planowalam dzis pare minut w solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik79
cat7777 gdzie planujesz zabieg? bo patrząc po email to sądzę że jesteś z Pomorza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
JJ88 wyślę ale za kilka dni jak to zejdzie do dołu trochę żebyś się nie wystraszyła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z was juz stosuje plastry silikonowe na blizny? Od którego momentu można je stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny ja o 18 wychodzę do domu. .boje się czy bol się w domu nasili i będzie jazda ..doradźcie proszę jakie braliscie tabletki i w jakich odstępach czasowych ? Ja dostałam ketonal forte ale nie wiem ile mogę tego brać na maxa...wychodzę do domu z drenami i ta pompa co wtlacza znieczulenie bezpośrednio w piersi a la dreny i chyba są dobre bo w kroplowke miałam tylko paracetamol .boli ale znośnie. Nie mam ani pasa ani bandażu a piersi nie są wysoko. Jutro wieczorem mam przyjechać żeby wyjąć te dreny dużo mi one odciagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość SYLWIA
podobno te plastry silikone super likwidują blizny. kolezanka poleca SILON OLEEVA FABRIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Ja biorę ketonal i pyralgine co 6godzin. Ból jest największy przy wstawaniu ale jest znosnie:-) chce miec fajny cyc moge rowniez prosic o fotki? joanna_rol@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×