Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Leeenia
Asienka czy bierzesz ketonal forte razem z pyralgina co 6 godz czy oddzielnie? Kiedy mmiałaś zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Zabieg mialam w srode. W klinice podawali mi ketonal i cos mocniejszego a w domu juz musi mi wystarczyc ketonal:-) powiedzieli ze moge brac na raz bo pyralgina przedluza dzialanie ketonalu albo po 3 godz od wziecia ketonalu wziac pyralgine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos pytal o plastry silikonowe i ja mam zamiar kupic SUTRICON tez czytalam ze dobre sa. Bardzo wydajne. 5 dni sie nosi plaster i wycina z duzego wielkosc dlugosc potrzebna na dana blizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , macie ze soba duzy kontakt, mozecie polecic mi chirurga na maila? Osobiscie stwaiam na dwoch- kwestia terminow niestety. gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni, prosze napisz jakiej firmy masz to 400- stoje przed wyborem 375 a 410 gdynia7777@yahoo.com. Bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc i Leeenia prosze Was baaaardzo o fotki. Wybralyscie anatomy czy okragle? xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny ja mam dzisiaj bardzo zły dzień pod względem psychicznym. Chodzę i płacze ze zdecydowałam się na te operacje. Naprawdę jestem załamana jak patrze na moje piersi. Są okropne ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat7777 juz wyslalam :) Lidia nie zalamuj sie sama mialam taki moment i wiem ze to przejdzie. piersi nie podobaly mi sie bo byky za wielkie, do tego bol ogromny, opuchnieta bylam w ciuchy sie nie mieściłam. Zalowalam przez chwilke, ale potem pomyślałam o tym dlaczego zrobilam ta operacje i powiedzialam sobie jutro bedzie lepiej!! Zacznij ogladac fajna bielizne, bikini a od razu zrobi ci sie lepiej na sercu. mija dopiero 3 doba u ciebie a wtedy kazda lub wiekszosc z nas miala kryzys. Bedzie dobrze Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Lidia-in-red nie zalamuj sie tak wczesnie, zobaczysz ze jeszcze bedziesz zachwycona, to za wcześnie zeby je oceniac. Dasz rade i bedzie dobrze:-) chce miec fajny cyc mega zmiana, fajnie ze tak sie zmieniaja. Choc jak patrze na Twoje blizny to wyobrazam sobie jaki ból musialas przejsc ale najwazniejsze ze juz najgorsze za Toba:-) ja jeszcze nie zdejmuje stanika zmiane opatrunkow mam w poniedzialek wiec wtedy porobie fotki:-) ale moje wydaja mi sie malusie przy Waszych chociaz ja wyjsciowke mialam zerową wiec nie moge chyba narzekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia_in_red Trzymaj sie Kochana, inaczej otuchy nie potrafir Ci dodac - bo wszystko przede mna. Czytajac wypowiedzi dziewczyn - widze ,ze to zalamanie czasem przychodzi a potem nie pamietasz ,ze je mialas. Piersi musza sie ulozyc!!!! Na to trzeba czasu Jak juz wypieknieja- prosza przeslij zdjecia !!!!Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc- Dziekuje! jeszcze ida ........ jak dotra dam Ci znac xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Lidia in red nie zalamuj sie. beda sliczne zobaczysz. czas tu jest sprzymierzencem i my na tym forum. pomysl jak dobrze ze nie jestes z tym ssma bo dziewczyny są tu naprawdę mile i dzielą sie wiedzą i jeszcze wspierają jak mogą. zatem glowa do góry! !! zbieraj siły bo te z nas ktore na zabieg czekają będą potrzebować niebawem i ciebie! !! moj zabieg za 11 dni. tez sie boje ale kontakt z wami bardzo mi pomaga. chce miec fajny cyc zastanawiam się ile dni potrzeba zeby zeszla opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
ciekawe jak tsm Leeenia? odezwij się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tto troche trwa. Jak widzialam piersi po 2 miesiacach innych dziewczyn to potem raczej taki efekt sie utrzynywal. Jednak po miesiacu piersi juz wygladaja ladnie, to jest dosc dlugi proces.piersi sie ukladaja tak naprawde do roku. 6 tyg trwa wytworzenie sie torebki lacznotkankowej (nnie jestem pewna czy dobrze to okreslilam) w ktorej jest implant. Po operacji opuchlizna z ciala schodzila mi ponad tydzien. Mialam brzuch jak w ciazy, nawet ramiona opuchniete a o biodrach nie wspomne. Widzicie dziewczyny to wymaga czasu i cierpliwosci jednak potem jak juz ubierzemy bikini i piekne koronkowe staniczki to juz nie pamietamy tego zlego :) nawet nie wiecie jaka przyjemnosc sprawilo mk wyrzucenie lub oddanie komus innemu starych stanikow fiu fiu. Te ktore czekaja na swoja operacje , wyobrazcie sobie to a mysle ze strach bedzie mniejszy :) jjest wiecej plusow niz minusow tego !! pprzede wszystkim w lustrze juz zobaczycie inną JA :) SZCZESLIWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia nie zalamuj się. Będzie dobrze. Każda dziewczyna po zabiegu przechodzi przez takie załamanie ale to na krótko. Ciesz się ze juz jesteś po wszystkim. Niedługo będziesz mnie pocieszać zobaczysz. Taka różnica w rozmiarze i kształcie to pewnie szok ale żadna nie pisała ze drugi raz by się nie podjęła zabiegu. Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik79
cat7777 nad jakimi chirurgami myslalas bo ja planuje wybrać się do muraszko kuzma oraz renkielskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Fajny cyc - napisałam Ci maila przeczytaj proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ja bym się nie załamywać gdyby one były za duże czy za małe ale ten kształt jest jak u transwestyty czuje się strasznie nie wierze ze one tak dużo opadną i wypełnia dolna część piersi ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia a kazali ci nosić pas? Jaka wielkość i profil wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red wysłałam :) słuchaj jak ty bandażem się ściskasz to ja przez te dni co nosiłam i męczyłam się aż w końcu znalazłam sposób aby nie wżynał się pod pachami :) wiązałam cienką apaszkę najpierw i dopiero na nią bandaż zaciskałam. Wtedy bandaż nie roluje ci się pod pachami tak mocno i nie wżyna:) spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Leeenia ketonal możesz brać co 6h. Ja na początku pilnowałam godzin i nie dopuszczałam aby ból rozkręcił się bo później gorzej było go zbić ketonalem. Nie wiem jakie masz dreny założone ale współczuję ci z nimi bujać się jeszcze w domu. Ja miałam takie dwie długie rurki, po jednej z piersi i na końcu takie pojemniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Cat7777 ja mam 375 mentory wysoki profil. wybierałam między 375, a 400 ale jednak wzięłam mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Lidia in red jakie wkladki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red kup sobie ten pas ! kup dziewczyno żebyś później nie żałowała, nawet jakbyś miała podobnie odczuwać mając bandaż to będziesz wiedziała, że to jednak pas ! teqilla ostatnio pisała, że chce sprzedać więc nie zatanawiaj się tylko bierz ! ja bym brała, nawet chciała wcześniej od teqilli odkupić ale pożyczyła koleżance. Jak chcesz nowy to tu masz: http://www.sklepuroda.pl/product-pol-71-Pas-piersiowy-.html tylko zadzwoń zapytaj czy mają od ręki bo jak ja chciałam to nie mieli, czekali na dostawę. Przy takiej kwocie jaką wydałaś na piersi cena pasa to pikuś więc lepiej nie pluć sobie później w brodę i kupić go :) dawaj zdjęcia, na pewno jesteś mocno krytyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
elleni, dzieki za odp. mam dreny czyli rurki z pojemnikami ktore odprowadzaja nadmiar zbierajacego plynu w piersiach, i mam jeszcz dwie rurki ktore wtlaczaja srodek znieczulajacy bezposrednio do piersi, to urzadzenie nazywa sie baxter i chyba swietnie dziala.. na stronce u mojego doktora bylo napisane o nim, ze piersi all inclusive ;-) bo z tym urzadzeniem pomagaja w najtrudniejszych 48h po zabiegu i chyba faktycznie tak jest ale nie zapeszam zobaczymy jaka bedzie noc... Asienka - jaki mialas wyjsciowke wzrost i wage i jakie implanty wybralas? chce miec fajny cyc podeslesz fotki? trifek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ja mam 400 HP Allergan. Zadzwonię w poniedziałek do kliniki ze chce się widzieć z moim lekarzem i tam pojadę dowiem się czy mogę kupić ten pas bo stanika zabronił stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×