Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Lidia in red. Kochanie nie załamuj sie, wszystko bedzie pięknie!!! Napewno już jest, sama jesteś zbyt krytyczna dla siebie. Wysyłaj fotki, kupuj pas. Pamiętaj , ze grawitacja działa na piersi. Bądź dzielna Kochanie. Już za niedługo pewnie będziesz mi tak pisać , bo spotkam sie z podobnymi obawami. Całuje Cię mocno i trzymam kciuki za Ciebie. Nosek do góry. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
jak to zabronił stanowczo stanika ??? masz w ogóle nie nosić tego sportowego ? dobrze rozumiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Mój mail na fotki cycolinek. jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc . nie dochodzi- gdynia7777@yahoo.com, pls spobuj jeszcze raz xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia napewno bedzie wszystko ok :) Ciesze sie, ze nie cierpisz Kochana. Czekam zniecierpliwiona Twoich zdjeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Stanika niemiłe nosić teraz po miesiącu mogę zdjąć opaskę i nosić stanik sportowy a po 3 miesiącach juz z fiszbinami. będę dzwoniła tam w poniedziałek niech mnie uspokoja bo moje piersi naprawdę wyglądają na opadniete dopoero po operacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik79 a znasz kogos kto u nich robil? Ja niestety nie - mam opcje K P Warszawa i TK Krakow . Do pierwszego termin kosmiczny- przyszly rok wiec raczej odpadnie xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik79
cat7777 o muraszko dużo dobrych opinie słyszałam nawet tu na forum a renkielskiej nic niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kochane moje ! :-) czy nie macie jakis patentow na przeziebienie??wywalilo mi migdaly I katar okropny a zabieg w poniedziałek :-( czy miałyście cos podobnego .to chyba jakis pech ! Zalamana jestem oby doktorek mnie do domu nie odesłał w poniedziałek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik79 fajnie,ze planujesz to blisko.Dodatkowe wizyty pod reka itp. hmmm...Przepraszam,dalam inicjaly, myslalam,ze tu nie mozna nazwisk uzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik79
cat7777 dlatego chcę na Pomorzu bo mam najbliżej później te wizyty kontrolne itd. nie miałabym nawet czasu żeby jeździć 300km albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co godzinę naturalna ze sklepu zielarskiego witaminę c 1000mg, a potem co dwie czy cos w rym stylu, moze być rozwolnienie tzn Że za dużo jej i będziesz wiedziała jak dawkować ale serio vit c działa cuda, postawi cie na nogi przed operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red boże, nie wiem co to za dr ale zobacz że każda z nas zapakowana jest w stanik albo po zdjęciu opatrunków czyli ok 5 doby albo budzi się po operacji już w staniku ! gdzież za miesiąc ?????? za miesiąc to będzie prawie po ptakach, nic nie zrobisz już. Kupuj ten stanik i pas, ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Cat7777 jak rozważasz warszawę to do białegostoku masz niedaleko, a ja stąd polecę dr żukowską :) 4 znajome u niej robiły i ja piąta :) w kolejce następna czeka-moja przyjaciółka :) wszystkie zadowolone :] Terminy też nie jakieś kosmicznie odległe. Ja bym nie zdecydowała się na niesprawdzonego plastyka do takiej operacji :) wprawdzie to nie nos który ciągle widać ale jednak nasze cyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonymous255280@gmail.com Dziewczyny żadna nie wyślę mi swoich aktualnych zdjęć? Juz w piątek mam operacje i zaczynam panikować a jeszcze ten ból gardła:-( dziwna sprawa z tymi pasami i stanikami. Każdy lekarz ma inną praktykę... U ja mam dostać stanik tytylko, bez żadnego pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gość ja pasa też nie miałam, po prostu nie każdy dr go zaleca bo nie każdemu on potrzebny :)ale nigdy nie słyszałam, że stanika też nie zaleca a nawet nie każe nakładać... każda z nas minimum 6 tyg w nim chodzi i śpi, a ten doktorek przez miesiąc mówi żeby nie nosić nic ????? pierwszy raz słyszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia in red Kup stanik sportowy, pas. Piersi sa nadal mega opuchnięte. Wcale nie wyglądasz tak jak napisałaś. Ty nadal kochanie masz podpisane ciało. Wszystko zejdzie Ci na dół nie obawiaj sie! Tylko nie czekaj miesiąc by kupić stanik i pas. Po miesiącu utworzy sie torebka wokół implantu a wówczas już tylko czekać aż sama grawitacja ściągnie je na dół. Kochanie jesteś piękna kobieta ze slicznymi cycorkami. Wszystko sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie też to dziwne że ten plastyk wręcz zabrania stanika... Pas nie każda nosiła ale stanik. Dzięki stanikowi moje piersi troszkę się zbliżyły. Na początku ostatnie haftki teraz już pierwszy rzadek. A pas cały czas mam. Kurcze Lidia może warto coś pomyśleć na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
jednak bol sie rozkreca, wzielam tabletka Doreta...zobaczyy bo lewa piers boli i piecze najbardziej, plecy tez dokuczaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia in red. Może podskoczy na konsultacje do innego chirurga. Zobaczysz co ci powie, jaka bedzie opinia innego specjalisty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Moje 2 koleżanki robiły u niego piersi i maja super tez miały tylko bandaż mocno scisniwty nad biustem. Wiem ze każda ma stanik dlatego pytalam go 2 razy o to a on kategorycznie zabronił twierdząc że stanik Wypych pierś do góry a ja muszę ją w dol wypchanc tylko i wyłącznie; ( Mowie wam straszny mam dzień płacze i żałuję bardzo ze to zrobiłam. Nie sądzę że zmienia się diametralnie po 6 tygodniach na piękne ;/ nie wierze w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila22
Lidia jestem w szoku że Twój lekarz zabronił nosić stanika. stanik to podstawa! Przez pierwsze tygodnie piersi muszą być unieruchomione aby nie latały jak im się podoba. A to wszystko po to aby były na odpowiednim miejscu, nie chcesz żeby były na boki lub za wysoko? Bez noszenia go efekt może nie wyjść fajny...zdaję sobie sprawę że co lekarz to inne teorie Ale pierwszy raz słyszę aby nie był zalecany specjalny biustonosz. Ja musiałam nosić swój przez 6 tygodni a pas przez 5 tygodni, fiszbiny całkowicie zabronione chyba że w wyjątkowych sytuacjach na jakąś okazję na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila22
Lidia wyślij mi proszę swoje zdjęcia ☺ natalia13045@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Lidia.mrozkiewicz@gmail.com proszę ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Leeenia ja w wyjsciowce mialam sam gruczol i niv wiecej:( to nawet rozmiaru nie mialo:-) mam 178cm i 56kg. Klatke dosc wąska. Moje nowe cycuchy wydają mi sie male ale moze to przez to scisniecie stanikiem:/ zobaczymy jutro po zmianie opatrunku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam wam napisac dlugi post ale pokazalo ze to niby spam zwiec moze teraz krocej napisze i sie uda heh :) ktora z was nie zna forum BEAUTY W POLSCE zachecam do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Lidia odpisałam Ci na twojego maila. Wcześniej nie mogłam bo spędzam weekend poza domem i nie miałam zbytnio dostępu do laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
chce mieć fajny cyc ja już przed operacją sie tam zarejestrowałam he he . Jest dużo odpowiedzi na nurtujące czasem nawet głupie pytania, mozna dużo wyczytać ciekawostek i przydatnych informacji zarówno przed jak i po operacji :) Także również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×