Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość chce miec fajny cyc
Ja tak samo. Kilka miesięcy przed operacja zarejestrowałam się i wyczytałam nie dość że info o operacji jak się przygotować itp itd. Można znaleźć wątki typowo o danym chirurgu, opinie po operacyjne że zdjęciami i nawet czarne listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienkaaa podeslesz fotki ?:) jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce miec fajny cycy Forum fajne - naogladalam sie cycolinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Tak sobie teraz myślę czy Wy dziewczyny dostałyscie potwierdzenie ze operacja została wykonana w tej klinice oraz dowód wpłaty ? Bo ja dostałam tylko certyfikaty tych implantów wraz z pudelkami. Czuje się jak idiotka która zapłaciła za oka leczenie samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia nie mów tak nawet. Jutro z samego rana dzwon i niech się wypowie inny dr. Do swojego tez się umówisz i zobaczymy co powie. Wysłałam ci nr bezpośrednio do oddziałowej. Mam nadzieje ze aktualny bo dopiero jest tam po remoncie. Być może się opuszcza tylko zastanawia mnie ten stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do Lidia in red! Ja miałam operacje 5 tygodniu temu, dokładnie jutro mam równe 5 tygodni.. Mam okrągłe pod mięsień 275 ml polytech i przez długi czas miałam dni, że płakałam po kątach, bo chciałam większe, ale już się pogodziłam z rozmiarem, nie miałam wyboru :( przeszlalabys mi zdjęcia twoich piersi? Bardzo chciałabym je zobaczyć. Bo pewnie masz ladniutkie i poprostu musisz dać im troszkę czasu..a kiedy miałaś operacje? Mój mail Ankaaa1990@interia.pl pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dziewczyny nie wiecie po jakim czasie od operacji można jeździć na rowerze i rolkach? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce mieć fajny cyc dzięki za to forum ! ;) poczytam sobie o cycuchach i o uszach bo jeszcze mój mąż przed operacją jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
A wiecie może kiedy ten miesien po operacji puści ten implant w dol ? Mniej więcej kiedy to się odbywa ? .dzięki marzenia juz Ci odpisałam na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
JJ88 jutro porobie fotki bo dopiero po wizycie w klinice maja powiedziec mi jak zajac sie opatrunkami wiec dopiero zaczne zdejmowac stanik:-) wiec jutro moge rozsylac:-) gosc Anka moglabym Cie prosic o fotki? Ja tez chyba bede miala ten problem co Ty. Narazie sa opuchniete a juz wydaja mi sie za male:/ jezeli to nie problem to prosze o fotki na joanna_rol@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBB
Dziewczyny ja już też jestem po operacji i. W klinice byłam dwie doby ,bez kroplówi było by ciężko. Dziś przed wyjazdem dostał am ketonal dożylnie . Jest mega duży dyskomfort ,nie można się ruszać i kręgosłup boli szczególnie po nocy ,ciężko wstać. Duży ucisk na klatkę ,aż ciężko mówić i oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak to jest ze zwolnieniem lekarskim wystawia je lekarz przeprowadzając y zabieg? i na jak długo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
czytam was i zastanawiam się vzy moje anatomiczne mentory 430ml nie będą za duze? rozmiar zasugerowała mi pani doktor ... generalnie "mala" nie jestem.. 168 cm wzrostu 85 pod biustem miska male b. waga ponad 70 kg. nie wiem sama czy te 430 ml to nie za duzo? prosze wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Sylwia, beda idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Domka skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez uwazam ze bada dobre :) bedziesz wygladala proporcjonalnie :) Lidia trzymam kciuki za kolejne twoje dni by piersi pieknie sie zmieniały. Nie zalamuj sie. Piersi sie uloza, miesien musi sie rozciagnac i puścić implant. To wymaga troszke czasu jednak i twojej cierpliwości Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
dziewczyny wiem że u o cycach piszemy ale mam problem. Mąż jest zapisany na plastykę małżowiny usznej (ma odstające uszy) do mojej dr od piersi ale gdzie nie wejdę czy na kafeterię czy na jakieś forum to czytam negatywne opinie (zdaje mi się że to jedna i ta sama osoba), sporo pozytywnych jest ale i też trochę negatywnych. Kurcze na forum kafeteri po operacji uszu nie jest tak jak tu, tu u nas ... my tutaj takie wiarygodne jesteśmy, wymieniamy się zdjęciami, wiemy, ze nie jesteśmy fikcyjne, a tam ...? kosmos ! każdy pisze jako "gość", nie ma żadnej identyfikacji, no kompletnie nic:/ Mąż ma tę operację już umówioną i nie wiem co robić... jedni drugich przestrzegają, c***iszący negatywnie żeby nie wierzyć pozytywnym opiniom bo to naciągane, że płacą ludziom za klepanie dobrych opinii, ci drudzy natomiast na tych negatywnych naciągaczy... nie wiadomo komu wierzyć, masakra. Niby jak męża pytam czy jest zdecydowany i to nie jest moja namowa to mówi,że tak, to jego decyzja ale kurcze jak coś nie wyjdzie to będę obwiniała siebie, że tyle mu gadałam, tyle się napatrzył na mój efekt że zgodził się w końcu zrobić coś sobie ... o! wygadałam się :( a może wy macie kogoś po rekonstrukcji uszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni szukalas na beauty w polsce ? Ja jak poszlam na konsultacje to byla pani która robila uszy ale jak to doktorek okreslil jej uszka maja taka chrzastke ze po kilku miesiącach wracaja do punktu wyjścia i miala miec poprawke jednak mowila o tym tak luzno i ze wcale sie nie boi i ze jak by miala to robic co pol roku nawet to tylko w tej klinice. Zapyyalam o koszta poprawki, powiedziała ze nic nie musi placic. dobrze pamietam Ty u Żukowskiej bylas operowana? I maz tez do niej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce mieć fajny cyc tak, do niej mąż jest zapisany na zabieg. Patrzyłam na beauty forum to tam też ta sama osoba (mężczyzna) nawet nie napisał, ON wywalił (przepraszam za wyrażenie) tak negatywną opinię, że szok... że zrujnowała mu życie itp. ALe to samo widzę na kafeterii i na znany lekarz. Może i był taki przypadek,że nie jest zadowolony z efektów ale tak może każdy z nas być niezadowolony. Jakieś niewiarygodne mi są te opinie albo ja nie chcę w nie wierzyć choć ziarnko niepewności zasiały we mnie :( już sama nie wiem ehhhh jednak piersi to nie uszy, a uszy to nie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
kurcze nigdzie nie jest tak jak tu u nas :(. Nie wiadomo czy kilka opinii negatywnych nie pisze jedna i ta sama osoba. napisałam i na kafeterii i na znanym lekarzu prośbę czy ktoś kto jest u niej po operacji mógłby podzielić się opinią i zdjęciami ale nie wiem czy ktoś się odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Elleni tak to juz jest ilu ludzi tyle zdań. .. niestety. czasem trzeba zaufac własnemu instynktowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz eleni ja jak planowałemam operacje piersi to gdzies naszlo mnie nazwisko twojej doktorki, pomyślałam nie az tak daleko od domu, zawsze bliżej niz stolica. Jednak jak zaczęłam szukac info o niej to znalazłam opinie neg i mnie to wystarczyło by zmienić tor i zaczelam szukać innego plastyka. Wiedziałam ze musze znaleźć kogos kto naprawde sie zajmie mna dobrze bo moj problem z piersiami byl złożony i nikt nie chce brac ryzyka ze moze bedzie cos zle. Zawsze moze sie cos stac nawet w tych najlepszych klinikach ale trzeba to ryzyko zniwelowac do zera. Wiesz ja bym sie zastanowila mocno na twoim miejscu. To sa wasze pieniadze nerwy i zdrowie meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
dziewczyny a ktoras z was ma implanty powyzej 400 ml??? ja zas swoje ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Witam was ponownie.. Jeśli mogę prosić niech któraś mi odpisze na moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce miec fajny cyc jest masa pozytywnych i po piersiach i po nosach i po uszach ale wiadomo, że jedna negatywna maskuje 10 pozytywnych :( znam 4 osoby w tym siebie piątą zadowoloną po powiększaniu piersi u niej więc mam nadzieję, że i te uszy dobrze zrobi. Jak przychodziłam na konsultację do niej jeszcze przed zabiegiem to przyszła kobietka po plastyce uszu na zdjęcie szwów , jakoś specjalnie nie przyglądałam się jej jak ma zrobione bo jeszcze mąż nie zdecydował, że chce tego zabiegu.... teraz żałuję że jej nie zaczepiłam i nie wypytałam czy jest zadowolona choć na pierwszy rzut oka miała ładne uszy :) nic nie było widać, że majstrowali jej przy nich, dopiero jak usiadła na krześle obok mnie to zauważyłam za uszami nitki niebieskie :] Ja natomiast przed swoją operacją piersi kompletnie nic nie szukałam, żadnych info itp. Polegałam na opinii 4 moich znajomych które u niej miały i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
chce mieć fajny cyc no ba!! jestes moją inspiracją. ktory dzien juz zatobą po operacji? ?? jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Anka, mi lekarz do aktywności fizycznej pozwolił wrócić po 6 tygodniach ale powoli i z głową. Także powolutku będziesz mogła zacząć ale stopniowo i nie przemęczając się no i to co najważniejsze musisz uważać jeszcze na wszelkie upadki, aby nie narazić piersi na większe uderzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Sylwia dziękuję :) dziewczyny jutro minie 3tyg i czuje się bardzo dobrze. Uważam tylko z noszeniem ciężkich rzeczy a tak to już wszystko sama :) dziś unioslam bratanka 1,5 rocznego na chwilkę i wszystko było ok :) w nocy tylko się budzę bo plecy bolą dalej no zazwyczaj nocy muszę poluzowac zawsze ten pas bo jakoś bardziej boli. Czekam aż wszystko się zagoi bo jeszcze dużo strupkow mam bym mogła moczyc cycunie bo teraz nie wolno tylko szybki prysznic :) dziewczyny które są niedługo po opeoperacji... Nichts się nie martwcie. Ja też miałam wahania nastroju i strach czy one w ogóle będą ładne? Ale z każdym dniem przybędzie wam pozytywnych myśli wraz z tym jak one będą się zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak jest z waszą niezdolnoscia do pracy brałyscie urlopy czy zwolnienia lekarskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×