Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość marzena
Ja sobie przesunelam urlop. Miałam akurat w kwietniu 6 dni a resztę odbiorę zwolnienia. Tak planuje żeby mieć ok miesiąca wolnego bo prace mam raczej fizyczna. Musze sporo dzwigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Marzena zwolnienie od lekarza rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec wielki cyc Powiedz mi kochana 1,5 do 2 tyg po w jakiej formie bylas?Ogolnie na chodzie? Bede musiala wyjechac na konferencje, zastanawiam sie czy podolam. Za dwa dni mam juz zabieg, w sumie szybko minely mi te 3 tyg. Dobrze ze wtedy nie zrobili mi operacji bo dopiero teraz mi tak naprawde przeszlo przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Dziewczyny ja dzis jade na ściągnięcie szwów ... U mnie lepiej ... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
domka daj znac koniecznie! ! ktory to juz dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do gość. Tak myślę że do rodzinnego. Nie będę kombinować tylko powiem wprost po co mi zwolnienie. Taki mam plan ale zabieg dopiero w maju. Ale wszystko zależy od rodzaju pracy jaką się wykonuje. Do biura myślę że można by wrócić po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia kochana daj znać jak wrócisz od lekarza co ustalilas. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Chce mieć fajny cy super ze tak szybko dochodzisz do siebie. Zazdroszczę bo wszystko przede mną. Dobrze kojarzę ze nie jesteś Pl? Jak tak to kiedy wracasz do siebie? Mam nadzieje ze będziemy w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Dziewczyny: jestem 3 dzień po operacji i od dzis nie bralam zadnego przeciwbolowego, noc spalam całą jestem szoku bo nic mnie nie boli i przez minione dni moge stwierdzic ze o wiele gorzej bolal mnie zab czy porod. Faktycznie ból jest o srednim natezeniu, uporczywy bo ciągly i dlatego taki bywa nieznosny ale przeciwbolowe pomagaja i spokojnie mozna to przejsc :-) Zobaczymy jak bedzie dalej ale do dziewczyn ktore sa przed operacja; Nie bójcie sie bo nie jest zle, wszystko zalezy od nastawienia :-) Miałam zero , wsadzone mam 320 okragle ultra wysoki profil bo bylam mega waska 68 pod biustem, 50kg wagi 165 wzrostu. Co bedzie, okaze sie za miesiac :-) Asienka - napisz jeszcze prosze jaki implant masz wsadzony , moglabys mi podeslac swoje fotki??podalabym maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Sylwia, ja bym powiedziala lekarce zeby zaproponowala wieksze, ty nie jestes waska bo masz 80 pod biustem, ja bylam duzo wezsza a dostalam 320, zalezy tez czago oczekujesz ale czesto lekarze proponuja mniej niz my bysmy oczekiwaly zatem lepiej brac najwieksza opcje jaka lekarz zaproponuje, tak mi sie wydaje.Przynajmniej ja tak zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do to ja 82 Ja długo dochodziłam do siebie wiele dziewczyn po kilku dniach potrafiły same głowę sobie myć. U mnie z racji większych cięć i blizn dopiero przy 10 dniu mogłam to zrobić, a prowadzilam auto bez bólu po prawie 2 tyg. Jednak ty będziesz miała powiększenie tylko i myślę że szybciej dojdziesz do siebie i spokojnie będziesz mogła przeprowadzić konferencje :) dla mnie gadanie było bolesne przez pierwsze dni i tez zadyszke miałam hehe dziwnie się czułam nie móc gadać :P Już niedługo twój dzień :) mam nadzieję i inne kobietki że będziesz pisać jak wszystko poszło i jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Domka Nie pamiętam czy wcześniej wysyłałas mi swoje piersi ale dzisiaj bardzo chciałabym je zobaczyć po zdjęciu szwów :) odezwij się proszę do mnie chce-miec-fajny-cyc@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość marzena Tak dobrze myślisz nie mieszkam w pl. Teraz jeszcze jestem 8 dni, we wtorek za tydzień jadę na kontrol to już będzie miesiąc od operacji i w środę wracam do siebie a do pracy raczej wrócę w poniedziałek czyli po ponad miesiącu :) moja praca wymaga ruchu i czasem noszenia więc wolałam przedłużyć urlop. Zdrowie najważniejszw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Ja do pracy biurowej wróciłam po ponad 2 tygodniach. Wolałam sobie spokojnie posiedzieć w domu o poodpoczywać biorąc pod uwagę że mam też małe dziecko. Co do zwolnień sądzicie , ze lekarz rodzinny Wam takie da ? Wątpię :)... Ja akurat nei potrzebowałam zwolnienia ale normalnie mojej koleżance nasz Lekarz wypisywał zwolnienie - nie było z tym najmniejszego problemu w końcu to zwolnienie od lekarza chirurga. Lekarz rodzinny nie wypisze takiego zwolnienia, moja lekarka rodzinna nawet nie chciała dać mi skierowania na badania przed operacja, a co dopiero zwolnienie. Zwolnienie ma obowiązek wystawić lekarz ''prowadzący'' - bynajmniej tak mi się wydaje. No chyba że macie super rodzinnego ale w dzisiejszych czasach raczej są niechętni do wypisywania zwolnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gość dziś zwolnienie dostaniesz w klinice jak będziesz potrzebowała. Mnie od razu pytali czy potrzebne i czy wypisywać mają. Do żadnego rodzinnego lekarza nie musiałam iść. Jako że jestem na macierzyńskim to nie potrzebowałam go, wyszłam z kliniki i przy zdjęciu opatrunków pomyślałam, że może wzięłabym na weekend na wszelki wypadek bo miałam akurat zjazd na uczelni. Poprosiłam i bez problemu mi wypisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny ja mam na 19 dopiero wizytę w klinice także napisze pozniej co i jak. Dziś widzę ze one się zmieniają. Niepokoją mnie tylko to ze nie mam stanika albo chociaż czegoś co je od boków do środka ściąga. Marzena juz pisze do Ciebie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
dziewczyny, nie wiecie jak się cieszę ! z dnia na dzień te piersi są ładniejsze <3 codziennie na chwilę żeby się poprzyglądać nakładam normalny biustonosz :P wiem, durna jestem hehehe dzisiaj wyciągnęłam taki elastyczny top na same piersi, bosko wyglądają :P no i wracam w końcu na siłownię :D na razie tylko rowerki i tak przez najbliższych kilka miesięcy ale nie wiecie jak się cieszę :) am nadzieję, że im nic się nie stanie od tych rowerków moich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Domka80 masz normalne szwy ? nie zakładali stripów na skórę tylko zszyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red czekam z niecierpliwością na wiadomość od ciebie po wizycie. Ja mam dwa staniki z decathlonu, sportowe, najprostsze, za 40zł ale mega wygodne i ładnie zbierające piersi do środka. Do tego jak ułożę je w tym staniku tak one zostają :) . Kup, zapnij i zobacz jak piersi będą się układały w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Leeenia ja mam anatomiczne 350 a fotki wysle po poludniu jak wroce z kliniki i bede juz wiedziala jak postepowac z ranami:-) podaj maila i jak tylko zrobie fotki to wysle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niektórym z was wysłałam moje 3 tygodniowe cycunie :) sprawdzcie prosze poczte :) jesli któraś chce prosze napiszcie do mnie na @ chce-miec-fajny-cyc@tlen.pl a w odpowiedzi wysle wam dzisiejsze fotki (PRZYZNAM ZE TAK BEDZIE MI NAJLATWIEJ) Wygladaja jakby na nierowne ale ja sama robie fotki wiec reka jedna usienona i moze stad te nierówności. Jednak widze swiatelko w tunelu bo widze poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam sankowskiego,nie wierzyłam pomimo tylu negatywnych uwag o tym lekarzu na forum,że może coś pójść nie tak,a teraz dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniaa kręci mnie niesamowicie Twój wysoki profil. Bardzo bym chciała juz dostać jakieś fotki od ciebie :) :* Cieszę sie bardzo ze nie cierpisz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienkaa na Twoje fotki tez czekam zniecierpliwiona :) jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Asienka moj mail to trifek@o2.pl czekam z niecierpliwoscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
chce-miec-fajny-cyc ja tez poprosze : trifek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Asienka ja też poprosze m.stokrota@gmail.com chce mieć wielki cyc naprawdę widać poprawę. Są równe nie czepiaj się. Powinnaś widzieć wielkie światło a nie światełko w tunelu. Juz masz z górki. A ja wciąż czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem trzeci miesiac po zabiegu duzo czytalam na forach o roznych lekarzach klinikach nigdy nie slyszalam zeby chodzic bez stanika pooperacyjnego to jest podstawa przez 8 tygodni dzien i noc zeby sie ulozyly. ja mam wysoki profil 375 okragle i teraz sa dopiero fajne mieciutkie ruchome inna bajka . efekt calkowity jest po 3 miechach i to prawda . cierpliwosci i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×