Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

jak cos to jest tabeleczka NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja folik dopiero zaczęłam 1 miesiąc brać. A bierzecie jakieś witaminy czy nadrabiacie owocami i warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka to ja juz musze byc teraz!!!!!! bo folik sie skonczyl a nie mam gdzie kupic, a tu jeszcze 8 dni w niewiedzy zyc trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynie folik i nic poza tym w styczniu moze pojde do gina jak nic nie wyjdzie po jakies "Owoce" na razie czekam na naturalny "OWOC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to może ja wskoczę do tabelki, obyśmy tylko w niej krótko były jako staraczki, i szybciutko założyły tabelkę przyszłych mam :) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 sara_24-----------------24----------27.12----------------?--------------1 Z tego co widzę to ja będę najdłużej czekać na wyniki staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero pierwszy cykl, to pewnie tak szybko nie bedzie, jeszcze bede musiala pewnie poprobowac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate zobaczymy.... ale fajnie jak sie nakrecamy wszystkie a nie kazda w samotnosci osobno no w tabelce trzeba swoje odczekac... ja juz na innym topiku spadąłam dwa razy w dół.... nieprzyjemnne ale dziewczyny nazywały to poczekalnia wiec trzeba bylo czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79- skąd wiesz, może będzie to Twój pierwszy i owocny cykl, obyś nie musiała zbyt długo się starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara z tego co wiem to tak latwo nie przychodzi, to pewnie i ja bede musiala odczekac swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrzaki kupilam buty na allegro i za małe buuuu ale sa ze kóry moze sie rozejda..... sama nie wiem co robic dałam 180 zł... i nie wiem czy sie rozejda buuuu a tak wyczekiwałam ..... i nie moge wyjsc w nich nawet.... bo jak zabrudze to nici z oddania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr a miały byc takie wygodne z tego wszystkiego to chyba sie dzis bzykne... hehehehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara80
czesc dziewczyny tez staram sie o dzidzi bezowocnie od dwóch lat naleze juz do top[ika tego zaawansowanego ale nie o to chodzi dam wam tylko rade jezeli chodzi o "wspomagacze" wielu dziewczynom pomógł olej z wiesiołka w kapsułkach zazywany 2 razy dziennie od pierwszego dnia cylku do 14 dc dzieki niemu jest obfity śluz ja sama zaczne go brac pierwszy cykl tzn od grudnia :) pzdr WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara80
aha i obowiązkowe swiece po przytulanku czyli nogi do góry :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś się nie mogę przemóc do zakupów na allegro, wolę obejrzeć na żywo, pomacać, przymierzyć i ewentualnie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara80- dzięki za dobre rady, jestem w tym na razie zielona, ale wypróbuje ;) Jak coś napisze o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara tez o tym słyszałam ale jak sie ma udac to mysle ze swieca nie potrzebna ale powygłupiac sie mozna.... dzis to zrobie zobacze co moj m powie... pewnie sie popuka... jak mnie zobaczy co wyczyniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale madziara dzieki za rady..... moze komus pomoga zycze powodzenia i Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara ja juz tyle rzeczy na internecie kupilam a tu taki klops... juz i buty i duzo wiecej innych rzeczy... a zamienic sie da ale tu jakby pol nr wiecej brakuje ale zoabcze w domu bo mam dzis grubsza skarpeke i polaze po dywanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wiec mam nowe myslenie czy buty sie rozejda a to juz cos lepsze niz myslenie o ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara80
moj tez sie smiej jak "staje na głowie" no ale kazda kobieta jest inna zycze Wam i sobie powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o swiece, to ja czasami po, opieralam nogi osciane (tak jak w filmie lejdis-ogladalyscie?) a mojemu mowilam po rostu ze nie lubie jak mi cosik leci po pupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie jakos skojarzylo z tym filmem :D, a poza tym pozycja przytulania chyba tez wazna , nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie jaka pozycja jest u Was - bo u mnie przewaznie tzw. klasyczna - po Bożemu... hehehehehe ale ja czasami wole co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie robiłam żadnych świec i nóg na ścianę, bo jakby to ująć... nic mi sie nie wylewało :p Zobaczymy jak to będzie podczas staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×