Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

podnosze - bo spadamy za nisko..... ja mam nawal pracy,..... ale chyba inne babolki widze tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea_ co dzis jemy ja mam kanapki ( zjansego chleba :( ) i wedlinke i jeszcze sałatke z tunczyka... wiec dzis Ci nic nie dam bo sałatki mam mało.... a kanapki z jasnego nie smkuja Ci - bo Ty czarny chleb jadasz... wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o propozycje...no proszę... ja prezentów w walentynki nie robię, wydaje mi się, że są inne święta do tego - urodziny, itp. jeżeli jakiś prezent to ze wspominkami:) może prezent czyn? bzzz odpada,bo chłop ma to na codzień;) można iść razem na koncert, w ulubione miejsce, gdzie się np. poznawaliście, to weekend można wykupić nocleg gdzieś w górach, wyjechać na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi a ja musiałabym powiedziec zeby drugi raz wyszla za maz bo na weselu sie poznalismy... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, dzisiaj wyzioniesz ducha na rowerku, bo torcik makowy upiekłam. masz taki duży kawałek... nie za dużo orzechów? ja lubię jak chrupią.... dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my do lasu na spacer ;) chce mu dac jakas drobnostke,napewno cos wymysle...wyjazd odpada,bo czesto wyjezdzalismy w ostatnich 3 miesiacach.Tak czy inaczej dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ poczekaj zaraz odbiore tylko kawe sobie do tego zrobie poczekaj nie podawaj teraz... zraz zaraz lece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu jeszcze? tylko uwaga, wyrafinowany smak zwala z nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dzis druga kawa... ciacho moze byc.... a masz jeszcze jeden kawałek bo ksiegowa tez moja by chciała.... masz.... mniam mniam.... to sobie pojezdze faktycznie..... na orbitreki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka kawa???? już dzisiaj była jedna!!! bo ci nie dam ciasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha przeciez juz przeszlo.... i juz nadgryzione... przestan krzyczec... przestan !!!! dawaj jeszcze jeden mam dzis apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak z tobą jest. dla wszystkich przyniosłam, a ty sama zjadasz. daj mi chociaż spróbwać! a potem super diety. pamiętasz o JLO? no, tam ma to zostać, gdzie indziej zniknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam mniam chlipppp kawe.... mniam mniam mniam...... ale fermina sie wkur.... bo znowu jej nie ma a my jak nie pijemy to sie obzeramy.... ten temat nam najlepiej wychodzi..... moze zostaw ferminie moze to jajo 2 cm uchoduje do wiekszych rozmiarów... dzieki Twemu ciachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ferminy do rana przetrzymam, jak będzie korowód otwierała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj chce26... bo ta ma nawet nicka takiego ze chce to daj jej bo ja juz nie mam.... a zreszta ja mam dzis apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tobie się przyda najbardziej teraz. masz taki większy... ale kawy dziecko nie pij, bo to nie wiadomo. Folikowy syn paluszki do kawy wkłada.....a twoj córcia nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce26 bierz do rea_ najwyzej fermina nie zje... ona nie zauwazy nawet ze jadłysmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku, a co byś sobie zjadła? ogóreczki kiszone, czy jakieś warzywka?:)))) chłop jak dąb wyrośnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta fermina nie lubi pewnie.... Rea_ zatłuke... ja chce córke.... !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce, właśnie, ty byś się przemianowała, tego nicka nawet odmienić nie można może CHCIEJKA? albo OCHOTKA, albo NADZIEJKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm co ja bym zjadła raczej przepadam za ogórkami ale korniczony kwaszone nie bardzawo..... ale jak piszemy to slina mi cieknie... na to ciacho.... wirtualne..... chce a Ty co pewnie sie zakrztusiła... tym kawałkiem bo pewnie Rea_ od serca nie dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jednak nie ma nic za darmo :) zawsze cos za cos.teraz ciasto za nicka ..no dobra niech strace.. jaka chcecie mnie od teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie od serca? wstydź się Foliku, wszystko tu rozdaję JAJA, przepisy, pomysły na prezenty, ciasta!! mało, ciągle mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×