Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Jej ale tu dzis cicho moze ktos wpadnie na drugą kawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----lola nie porównuj tych dwóch temp, szczególnie że jedną mierzyłaś wieczorem. Narzaie ta twoja tempka nic nie mówi, bo nie wiadomo jaką masz początkową tempkę, bo jedne kobiety jak zaczynają mierzyć zaraz po @ mają 36,3 a przy owulce 36,7 a inne znowu 36,7 a potem 37,6. dlatego trzeba przynajmnije 2-3 cykli żeby się dobrze zaobserwoać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek Witam.no ja Cie rozumie dlatego jestem nowa i na poczatku musze zaobserwowac swoje cialo co i jak.Ale radzic sie bede jak bede miala problem jakis.OkZobaczymy jak jutro bedzie temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cos dzis tak tu cicho... Rea - dawaj cos na przekąske ja dzis druga kawule pije bo nie wyrabiam, pracy duzo ale zmudna i muli mnie ze spie.... No gdzie jest I zmiana... itp... To co tam z tymi Walntymi oprócz tanców i wygibasów - w co watplie ze zrobicie - to jakie preznety kupujecie... bo mi nic nie przychodzi do glowy... jakby swięto dla małolatów... ale co tam ja mam ciagle 18-cie (tak sie czuje) to jednak fajowo jest sie cieszyc z milosci w tym dniu... bo codziennosc czasami taka szara bura i dupna... hmmm u mnie to nawet w tym cyklu dupna nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapadła cisza.... cisza.... cicho sza.... wiec i ja zmykam pracowaaaaać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :) a co wy takie dzis spokojne??? ja bylam u lekarza po skierowanie na badanie krwi,jutro rano ide spuscic troszke :) niech sprawdza dlaczego tak dziwnie sie ostatnio czuje,te zawroty glowy,oslabienie itp...dzis moj M znowu bedzie,dzis rano bylo bzzzz no i znowu musialam \"zawartosc\"wypuscic,bo trzeba bylo wstac,ale dzis i przez caly w/end bede trzymala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:) no ja juz na nowej chalupie, ale mam poki co taki bajzel ze masakra-ogarnelismy narazie kuchnie, lazienke i jeden pokoj-w drugim graciarnia,i ciuchy jeszcze w worach i walizkach uffff, moze do lata sie ogarniemy.narazie nie mam konkretnego neta -lapie na wedke i w kazdej chwili moze rozlaczyc :( ale musialam juz do was napisac cobyscie o mnie nie zapomnialy:) witam tez nowe staraczki :) Folikowi i Rea dziekuje za wirtualny kocyk w krokodylki, podoba mi sie :) :) reszte musze doczytac co tam sie wydarzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tabelka :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 nornica................9.02.........28.................. .....30.......9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75----Kochana trzymam kciuki by to nie była jednak @ Meg75----bycie urzędasem ma swoje duże plusy, wiem coś o tym:)życzę powodzenia w tych rekrutacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko 2010 zdecydowanie fajna data!a krótkich cykli to Ci zazdroszcze!Więcej szans w roku na zafasolkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka---- trzymaj zawartość ile się da:)choć podobno jak ma jakiś dobiec to dobiegnie ile byśmy tych nóżek nie zaciskały!A może te zawrotyy głowy to własnie dlatego,że już jakiś jest u mety'?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika...to,że bzzz nie wychodzi to pewnie stres przed ślubem, za dużo spraw na głowie, w miesiącu miodowym się z pewnościeą wyluuuuuuuuzujecie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik80---dzięki za podanie linka do karty, własnie się zastanawiałam na czym ja to będe zapisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku------owocnych starań w Walentynki skoro owu już za rogiem:)to wyjątkowo trafny sposób na spędzenie tego miłosnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----ja tak tradycyjnie kino , kolacja w knajpce i pewnie przytulanko:)Zwłaszcza,że w niedziele mojego M urodzinki więc w weekend będziemy świętować ze zdwojoną siłą:)a prezenty coż jeszcze nie wiem:)narazie mam tylko walentynkową kartkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam,ale sie rozpisalas,tak ladnie do kazdej z osobna :) zawroty glowy nie wiem z czego moga byc,bo dopiero @ sie skonczyla.Mojego M bede meczyla kiedy tylko sie da,bo biedakw nocy wyje z bolu(kregoslup i biodro) wiec jak go nie boli to sam mnie molestuje :).Wczoraj poszlismy grzecznie spac(on na podlodze)a dzis rano zaprosil mnie pietro nizej i bzzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaczek2310
hej dziewczynki troche was zaniedbalam przepraszam:)jak tam ida starania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka----jeju to Ty masz normalnie Supermena!Mój jak go tylko coś lekko pobolewa to wyolbrzymia to jak statystyczny facet i nie ma mowy o bzzz....zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka----zapomniałam jeszcze miałam cos dodać o tych zawrotach...wiesz moja mama pewnego dnia w pracy zemdlała, wezwali lekarza i okazało się po badaniach ,że jest ze mna w ciąży w 3 mc, a normalnie miała @ dlatego nawet nie myślała,że to może być ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Wlasnie wrocilismy z zakupow i siedze przy kompie i pije kawke.Ciesze sie bo kupilam mala niespodzianke dla mezusia i mysle ze sie ucieszy,a ja sobie biale spodnie na kantke.Tez sie bardzo ciesze z nich.I moze sie uda dzisiaj jakies przytulanko bo cos mnie pobolewaja piersi i brzuch dolem i zobaczymy czy sie cos zafasolkuje.Trzymajcie za mnie kciuki.I odzywajcie sie co i jak ze staraniami.Czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam jeszcze raz do Was :) tak juz wiecej niz mniej poczytalam:) Lola---- skoro mieszkasz w Irlandii, to moze sa tam tez takie sklepy jak Boots, Superdrug, czy nawet Salisbury-wszedzie tam widzialam obok testow ciazowych stoja na polkach testy owulacyjne-ja mieszkam w Londynie i tu te wszystkie sklepy sa a w Irlandii nie bylam :( tak tylko doradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 tak mieszkam w Irlandii i powiem Ci ze z takimi nawzami sklepow sie tu w irlandii nie spotkalam ale moze poszukam,ale przeciez moze w aptekach tez cos takiego bedzie.tylko zastanawiam sie czy to jest dobre czy nie wystarczy obserwacja siebie sluzu i mierzenia temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jasne pewnie w kazdej pharmacy to mozesz znalezc, albo przez internet jak pisze nikulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore kobitki pomagaja sobie jakimis sposobami,bo np maja malo sluzu i nie maja "co obserwowac", mierzenie temp, no to jest sprawa wymagajaca dokladnosci ..... no wiec powymyslali ulepszacze :) aby babeczkom bylo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE__________ Jesteś jeszcze? Świetnie , że już na nowym jesteście, nie martw się wirtualnie pomożemy w porząkach :) A tak w ogóle jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×