Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No ja mam takie dziwne obiawy bo bol brzucha mialam i piersi w 3 dniu po okrewsie tez sie zastanwailam czemu,a dzis mnie kulo w brzuchu raz z jednej a raz z drugiej strony,spac mi sie chcialo w pracy i chodzilam sikac czesto,niewiem moze juz jakas fasolka tam jest ale nie napalam sie czekam do dnia kiedy mam miesiaczke dostac.a moze dzis mam dopiero te dni plodne niewiem ale wydaje mi sie ze juz mialam.Hja sie jeszcze tak bardzo nie znam na swoim organizmi ale bzzz jest czasami codziennie ale co drugie dzien napewno.Zeby miec dzidziusia trzeba sie starac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M moim zdaniem, to za wcześnie by powiedzieć w pracy, najpierw wizyta u gina, potem rodzina, a w pracy to na samym końcu się dowiedzą. Przynajmniej takie są moje plany. U mnie też nikt oprócz eMa nie wie i mam nadzieję, że jescze przez dwa tygodnie uda mi się wytrzymać. Chociaż z tym może być róźnie, bo mdłości coraz częściej się obiawjają, dziś np 2 razy w pracy chwyciły mnie \"ciągutki\" ale na szczęście nikt nie zauważył. Do tej pory wymiotowałam tylko 2 razy i to w domu, więc nie jest najgorzej. Obawiam się reakcji mojej szefowej, bo wiem, że nie będzie zachwycona, ale teraz to najmniej istotne. Najbardziej nie mogę się doczekać reakcji rodziny, znajomych. U moich rodziców to będzie pierwszy wnuk, wiec na pewno się ucieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:)rozmowy na calego tu widze!u mnie chyba juz po dniach plodnych,jest19dc...jesli to byl moj czas na zasianie fasolki to sie okaze za jakies 8-10 dni jak bedzie pora na @ a tak w ogole to jakas depresja mnie lapie i nawet nie wiem czemu?czy przez brak slonca czy przez mysl ze kolejny miesiac staran mija i to 6...?zajadam smutki wlasnie czekolada i mam nadzieje ze mina zaraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i aktualizuje tabelke, schodze do tej po owu bo juz raczej czas:( POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawie jeszcze date planowanego dnia @ bo cos zle policzylam ostatnio POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 kacha86...............19.03......27-29......tak.......22 .........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestescie?Bo jak nie to zmykam do lozia i bedzie bzzz a potem spanko i jutro sie odezwe.pozdrawiam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , pierwsza! kacha nie daj sie, ja własnie zaczynam 9 cykl, a moze i wiecej:( ide dzis na pobranie krwi na hormony i cos tam jeszcze, tez sie boje tych wynikow, swoich , a bardzej jakos meza wyników..choc jego to do badan nie namowilam jeszcze u mnie słonca brak, nastroj taki jak pogoda buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu pierwsza! :D Rea sobie poleciała, zostawiła nas, ale mam nadzieję,że wróci, że ją ten Anton nie zauroczy tak,że zapomni o Bożym świecie...;) Mfigielku, książkę wczoraj też udało mi się kupić-zaczęłam nawet czytać. A co do wizyty u gina, to przecież sama ostatnio pisałaś,że między nami to tylko kilka dni różnicy-ja owu miałam 20.lutego, więc niby dlaczego za wcześnie do gina??? Zleci mi badania, itd. i tak zejdzie mi trochę czasu.... Co do mówienia o swoim stanie, to ja też na razie nikomu innemu jak eMowi i najlepszej przyjaciółce nie powiedziałam-a oni będą napewno trzymać język za zębami:) Też mnie korci.żeby mamie powiedzieć,ale na razie się powstrzymam:) Wiem,że będzie skakać z radości. Chyba zrobimy im prezent z okazji Świąt... W pracy-doszłam do wniosku,że macie wszystkie rację-nie powiem,dokąd się będzie dało! Oni o mnie nie dbają, to czemu ja mam dbać o nich? A teraz ja jestem najważniejsza:D To co? Pobudka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Trzecia.Wczoraj było długie bzzz i dzisiaj mój mężulek taz planuje 2 razy!Ale myślę że dzisiaj raz i jutro poprawimy;) U mnie dziś owu...Ale się mnie trzymają od rana zbereżne myśli;D:D Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwarta:D No u mnie niewiem jak to jest z ta owulka czy byla czy nie byla,ale wskazywaloby na to ze byla bo mi tempka podskoczyla 36,4 a wczoraj mialam 36,2 zreszta zobaczcie wykres i co o tym sadzicie,a wczoraj mialam bule brzucha starszne i raz kulo z jednej a raz z drugiej.Sama niewiem..Teraz zbieram sie do pracy bede wieczorkiem moze ktos bedzie to popiszemy.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jako kolejna bo nie wiem juz jako która ale niewazne... Lola83-1 cykl zeby wszyscy widzieli musisz inaczej skopiowac i wkleic... bo nikt tego nie widzi dopoki sie nie zaloguje... nie wiem jak widziesz mój cykl ale chyba wszyscy go widza ale Twójego niestety nie.... bo nie cały adres wkleiłas... a jaki masz tam nick to poogladam.... moj jest lusia1976 ale w stopce widac moze wykresy... M_M i jak samopoczucie nadal ok.... oby tak dalej... ale Ci zazdroszcze kochana.... a moj M polowe dawki leków bierze i nawet niezle sie czuje chyba staranka beda w kwietniu jednak bo raczej rehabilitacja dopiero mu pomoze... ale i tak sie ciesze ze juz niedługo.... dzis u mnie tez szarówa na dworze....i tak mnie od samego rana glowa boli... ale nawet zauwazyłam ze w poprzednich cyklach w tym samym mniej wiecej czasie mam bóle glowy moze to tez ma jakis wpływ na owulke i @ itp.... dzis pierwasza temp. zaznaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 --- juz Cie odnalazłam na 28dni.... bardziej opisz te swoje cykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foliczku! Nadal nie narzekam na samopoczucie-tylko straasznie nie chce mi się wstawać rano! ;) Ostatnimi dniami też nie mogłam się obyć bez popołudniowej drzemki-zapomniałam o tym napisać :) Po prostu po powrocie do domu padałam, choć w pracy nie miałam bardzo ciężkiego dnia... Ale to normalne-hormony zaczynają działać:) U mnie dzisiaj też szaro i paskudnie... Mam nadzieję,że niedługo zrobi się ładnie, ciepło i zielono i jakoś bardziej optymistycznie!:) Nic się nie martw-kuruj swojego eMa, a zobaczysz,że się uda-przecież obie jedziemy na tym samym wózku,więc się uda! :D Ferminko, 3mam kciuki za pomyslny wynik badań, dobrze by było namówić eMa na badania, ale może na razie nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina30 a na te badania co idziesz dzisiaj to sa hormony i musza byc w okreslonym dniu badane... bo chyba niektóre tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki I ja załozyłam wykresik, a co poobserwuję się :) Dzis rano tak pilnowałam, żeby nie zapomnieć się tam zmierzyć, że snilo mi się, że jak mam 2 nogi tak tez i 2 .... i że 2 razy będę musiała mierzyć :P A wczoraj moja połowa dała mi piękny bukiet kwiatów, ponieważ na 8 nie zdarzył, to się wczoraj zreflektowal :P Ale panie jak układały bukiecik to mówił, że aż były zazdrosne i że zrobiły duże oczy jak powiedział, do jakiej sumy ma być bukiet (nie wiem jakiej) - ale no chłopina się postarał że ho ho!!! A wczoraj powiedziałam, że odchodze .... a własnie miał mi przełożony dac podwyżkę i awans w tym roku....he he, no trudno :) Był zaskoczony, no ale zrozumiał - szefa naprawde mam spoko ! A i mój wykresik: ewunie - wykres na 28dni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy 2 dni roznicu a bedziesz testowac testami owulacyjnymi.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tam sie nie ogarniam ale jesli chodzi o cykle to widac wszystko jak na dłoni to raz a dwa to jak cos sie dzialo to wstecz mozna zobaczyc w notatkach... ja mam jeszcze pazdziernikowy cykl ale nie potrafie go przepisac na ten ale co tam jak cos to zagladam tam i wszystko wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w tym cyklu bede, kupiłam już paczkę i od dziś zacznę, bo mam dość krótkie, może jeszcze za wcześnie ale wolałabym nie przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×