Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikulam, masz PCOS? Jaka jest przyczyn podwyższonej prolaktyny w Twoim przypadku? Ja nie wiem czemu u mnie tak jest, bo jeszcze nie bylam na tomografii (podejrzenie gruczolaka przysadki mózgowej). Jezeli nie to, to co? Tarczyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M posłuchałam ciebie i poczytałam na tej stronce co mi podałaś i będę liczyć tak jak tam piszą, więc poprawiam tabelkę:) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........25. ... .. ..... Animonda..............5.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dawno sie nie odzywałam, ale podczytuję cały czas. Bardzo mi przykro, to straszne co się przydarzyło kate. Tak się zastanawiałam co się u niej dzieje, bo się dawno nie odzywała, ale nie myślałam, że taka tragedia ją dotknęła. Mam nadzieję, że wróci jeszcze do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Ogniku, to jak ty sie czujesz?:D Powiedzcie cos o sobie, kobiety ciezarne, to takie piekne na Was patrzec. Jak sie masz, Ogniku? Czy w 8. tyg. czujesz cos juz, masz juz te motylki w brzuchu, czy inne objawy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer---- Lekarz myślał,że to może być PCO(mam liczne pęcherzyki)ale po USG jednak wykluczył bo mam bardzo ładne endometrium więć to raczej nie PCO lub bardzo nietypowe . Stwierdził,że te pęcherzyki to widocznie taka budowa jajników, zwłaszcza,że zaobserwował owulacje no i ja co miesiąc mam bóle owulacyjne i ten śluz więc chyba rzeczywiście owulacja występuje.W przyszłym cyklu ide na monitoring cyklu, w tym odpuszczam bo może być niemiarodajny skoro @ miałam wywoływaną.Tarczyce mam w porządku.Tomografie miałam robioną nic nie wykazała, mam tą hiperprolaktynemie czynnościową, więc niezależna od mikrogruczolaka.....nie wiem może od stresów?nie wiem naprawdę nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku te skurcze w podbrzuszu są całkiem normalne. Ja miewam do tej pory, czasem słabe, czasem mocniejsze, ale dziś szczególnie dawały się we znaki. Co do mdłości to mnie dopadają jak jestem głodna, szczególnie rano i w pracy. Rano zanim wstanę z łóżka staram się coś przegryźć, to pomaga. A poza tym to smaki mi się pozmieniały, wczoraj na przykład sałatkę owocową przegryzałam kiszonym ogórkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ogniku! Mam nadzieje,że u Ciebie wszystko dobrze i dbasz o Siebie i Groszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja pojde na te tomografie? jakos sie wstrzymuje, nic z tym nie robie. na dobrym tomografie robilas badanie? podobno sa mniej lub bardziej czule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się całkiem dobrze, czasem mdłości dopadają, ale poza tym jest ok. Do pracy chodzę normalnie, czasami tylko muszę wychodzić jak mnie mdli, żeby się nikt nie zorientował. Na razie schudłam 2 kilo, brzuszka nie widać nic a nic, czasem nawet zdarza mi się zapomnieć, że oczekuję dzidzisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że na dobrym w prywatnej klinice gdzie już przy wejściu chwalą się własnie doskonałym sprzetem:)Czułość 40 jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam, dobrze, że @ do ciebie przyszła, wywołana wreszcie się odnalazła, to oznacza że teraz znów bedziesz mogła walczyć o swojego gorszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniku taki własnie mam plan:)Póki co jeszcze niedawno nawet nie sądziłam,że będę się tak cieszyć z nadejścia @ :) To ciekawe,że na poczatku ciąży się często chudnie:)Pewnie przez te mdłości!Mam nadzieje,że nie będą Cię długo męczyły!Mojej kolezance pomagał chleb z solą, najlepiej zaraz po wstaniu z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo skórka od chleba podobno tez jest dobra na mdłości. Ach, jak Wy macie fajnie:) Tez chciałabym być na Waszym miejscu. Heh, mam tylko 22 lata. Współżyłam w dniach, które uważam za płodne. Jeszcze tylko kilka dni pomiarów temp. i stwierdzę, czy owulacja byla. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że teraz jak najszybciej wszystko u Ciebie wróci do normy i niedługo Ty zaczniesz nam się skarżyć na poranne nudnści. :) Mi pomagają wafle ryżowe z solą, zjem jeden i spokojnie mogę wstać z łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach niedługo nauczysz się swojego ciała, a mierzenie temperatury i obserwacja śluzu bardzo pomaga w odczytywaniu obiawów. Ja też się obserwowałam, mierzyłam temp i to pomogło określić mi dni płodne i dzień owulacji. Zresztą ja nie starałam się długo, bo tylko 2 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja obserwuje się dopiero 1. cykl. Mam pytanie. Jak to jest z szyjką macicy? Za 1. badaniem była nisko, zamknięta i twarda, a np. wczoraj i przedwczoraj (prawdopodobnie dni płodne z owulacją) miałam wrażenie, że albo w ogóle jej nie sięgam, albo jest tak rozwarta, że mam w niej palec. Zabawnie to wygląda, ale w końcu nie wiedziałam co i jak. Było miękko w środku, a tego dnia znalazłam na papierze toaletowym małą ilość przezroczystego i rozciągliwego śluzu. Wtedy też doszło do zbliżenia, bo moje libido sięgnęło zenitu po raz 1. od długiego czasu... To mogla być owulacja, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniku----dziękuję za dobre zyczenia :) Spacer----mysle,że to zdecydowanie mogła byc owulacja, teraz tylko czekać na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wszystkim :) Dziewczęta, ostatnio wogóle nie mam czasu , bo jak nie pracuję to śpię. Bardzo mi wstyd, że nie gadam z Wami. Dlatego wyrzucam się z tabelki i opuszczam Was, co nie znaczy, że nie trzymam za Was wszystkie kciuki. Oby tym , które się starają, udało się jak najszybciej, a brzuchatkom życzę szczęśliwego rozwiązania. U mnie jest wszystko w najlepszym porządku, zaczynam 12 tydzień ciąży :) No i jeszcze jedno :( WYRAZY WSPÓŁCZUCIA KATE :( Trzymaj się i nie poddawaj! PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Buziaki dla wszystkich. P.S. Będę Was podczytywać ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ..... Animonda..............5.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwacja szyjki niestety jest dla mnie ciemną magią, kidyś próbowałam, ale szybko się zniechęciłam i porzuciłam ten element obserwacji. Więc w tej kwestii nie jestem w stanie Ci pomóc. Ale wydaje mi się, że mogłaś być tuż przed owu, lub nawet w trakcie bo wtedy pochwa staje się miękka i rozpulchniona, no i śluz też miałaś płodny, wiec możliwości zapłodnienia nie można wykluczyć. Chęć na sex w tym czasie też jest największa, ja zawsze eMa ciągnęłam do łóżka, gdy miałam owu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane, partnera trzeba ciągnąć. Mnie udalo się wczoraj dostapic tego zaszczytu:D Poprostu byłam taka nabuzowana. Ciekawe kiedy ostatnio miałam owulację, bo dopiero teraz zaczęłam to badać. Jak nie będę w ciąży, to się nie zdziwię. Ostatnio też przecież już myślałam nad imieniem, a tu nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku nie uciekaj od nas. To, że nie piszesz często, to nie powód żeby rezygnować z topiku. Nawet jak wpadniesz od czasu do czasu, choćby po to by uaktualnić tabelkę to babolkom będzie miło. Ja też nie za często odwiedzam babole, ale póki nie wyrzucają, to się trzymam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie dziewczyny ja dopiero teraz weszlam na topik bo nie bylo mnie przez pol dnia w domu bylismy na wycieczce Bombelek coz tak wypisujesz sie z tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niby mam dostac jutro miesiaczke,a sluz mam dalej plodny i nieprzejrzysty i rozciagliwy rozciagne go w palcach to ja juz niewiem na kiedy mam ta miesiaczke obliczyc,a wogole niemam zadnych dolegliwosci wskazujacych ze okres idzie,sama niewiem glupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chetnie zostanę jesli sie nie obrazicie, że tak żadko z Wami gadam. Uwierzcie mi ja teraz często to tylko śpie :) Dom mam strasznie zaniedbany, sterta prania czeka a ja śpie :) Mojego m tez zaniedbuje :( POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ..... Animonda..............5.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to
Kobiety - po co tak się poświęcacie ? Jakieś mierzenia temperatury, cykle, jajeczkowania ...... po co to wszystko ? Czy życie bez dziecka jest dla Was bez sensu ? Gdzie w XXI wieku jest sens posiadania dziecka ? Gdzie w epoce pogoni za pieniądzem jest czas na miłość rodzicielską ? Pięknie będzie do 7 roku życia dziecka - potem - czas na wyzwania - nieuctwo, wagary, narkotyki, prostytucja nieletnich... Do domu spokojnej starości - lub hospicjum naprawdę odda Was najbliższa rodzina - niekoniecznie dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×