Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie kobietki ! postanowiłam dołączyć do topiku , też się staram o dzidziusia. Mam 23 latka i nigdy jeszcze nie byłam u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze strachu ze usłyszę że coś jest nie tak .. wiem, głupia jestem na maxa .. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate___ kochana chyba jednak nie doczytałaś wszystkiego ale dziękuję :) może macie rację :) Folik___ od razu popaprańcu...popaprańcu .... hihi no pewnie i jestem popapraniec...ale jak to nie ciąża...jak się gin myli ...to pewnie mam problemy hormonalne i to duuuuuże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak pewnie wszyscy się myla z Twoim ginem na czele !!!!PATI!!!! Ja cie pobije chyba!!!!!!!Bo nie wytrzymam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki witaj hmmmm 23 latka i nie byłas u gina ??? To zmykaj Kobitko sie przebadac i zrobic podstawowe badannia jak jescze ciaze planujesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zaczęłyście się starać o dzidziusia - łykałyście jakieś witaminki ? kwas foliowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niki.... no no.... lec do gina.... lec.... skoro dzidzia w planach.... ale ja z doswiadczenia polecam gina a nie ginke... a łykamy kwas foliowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko sluz zazwyczaj jest taki biały i dosc gęsty . Niki kwas foliowy koniecznie!!! I Pati Ciebie sie to tez tyczy czy jestes w ciaży czy nie ,bo kwas trzeba łykać juz przed planowana ciażą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam pretekstu żeby iść do gina, wszystko ze mną w porządku, nie chcę, żeby spytał się mnie - co się dzieje ? a ju na to NIC .. by bym wyszła na idiotkę - wiem ze to głupie i dziecinne ale jakoś się nie umiem przemóc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście fajne :-)) aż miło czytać, jak się wpieracie nawzajem .. znacie się na zywo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana musisz zrobic podstawowe badania cytologie koniecznie a co jak zajdziesz w ciaże i potem okaze sie że jest cos nie tak???? Na pytanie co sie dzieje odpowiadam -----staram sie o dziecko> Kobitko w jakim wieku Ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki... wystarczy ze pojdziesz do gina i powiesz ze przyszlas bo planujesz ciaze.... tylko taki powod.... on pobada - przepyta itp... zrobi cytologie.... a my po co I raz poszlysmy tez nie bylo powodu a strach byl jak cholera... gorzej bedzie wstyd jak pojdziesz w ciazy juz np. i powiesz ze I raz u gina jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no juz rzeczywiscie myslalam ze nie doczytalam, ale tak jak Nikamo pisze skoro wszyscy na czele z ginem mowia ze jest ,no to chyba jest co? taki niedowiarek co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki...zatem wybierz jakiegos najlepiej z polecenia i siup na fotel.... przyjmnie nie jest ale dobrze jest uslyszec ze wszystko gra.... i wtedy spokojnie tylko bzzzz...... i kwas foliowy codziennie jak zostaniesz u nas to nei zapomnisz o foliku do łykania bo chyba przy kazdym moim wpisie Ci sie przypomni... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale mi tak strasznie głupio będzie, matko, jakie to egistyczne, faktycznie może coś być nie tak i jak zajdę w ciaże to co wtedy :-(((( chyba dziś zadzwonię się umówić .. wiecie co ja nigdy, przenigdy nie rozmawiałm o tym z nikim , może dlatego tak strasznie mi głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje wpisy sie nadają na jakies forum dla nastolatek , ale ja głupia.. a trzeba sie tam ogolić czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate... jak sie w tej ciazy czujesz.... podobnie jak w poprzedniej czy cos tam innego jednak..... kazda ciaza inna moze byc.... i ktory to tc ???? rosnie bobo???? ile juz wazy... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka-gesty ,bialy nieciagnacy Nikamo- moze uwierzy ta Pati za 9 mies, jak bedzie trzymala na rekach...to chyba nie powie ze jej podrzucili :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko ja miałm biały gęsty ale nie był ciagnacy ale to chyba u kazdej z nas jest inaczej... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku mysle ze to prawda, kazda ciaza inna.no ja np w tej nie mam zbytnio apetytu-w tamtej pochlanialam wszystko, kawy nie pije-tylko cappucinko, w tamtej pilam normalnie, w tej miesa malo jadlam-w tamtej normalnie, nie mam smakow jakis dziwnych-a tydzien 20sty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×