Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Capivitu nie należy przyjmować na poczatku ciaży. Więc jesli juz, to mozna go brać tylko do połowy cyklu. Vitamina A jest prawie zabroniona w ciazy. A zaciążonej koleżance gratuluję i oczekuje nowych wieści o zaciążonych ;) Ja póki co nie odczuwam niczego, co mogłoby zwiastować ciąże. Ale moze jeszcze za wcześnie??? Folik, spokojnie, nam też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:d czy moge się do Was dołączyć??? Ja dopiero zaczynam starania,a dokładniej zaczne.czekam teraz na @.powinna nadejść w ciągu najbliższych kilku dni i zaraz potem zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja na chwilkę zniknęłam czytać Wasze weekendowe wpisy a tu TAKA NOWINA!!!!!!!!!!!!! WIELKIE GRATULACJE kate79, ALE SIĘ CIESZĘ :) Mam takie dziwne przeczucie, że niedługo wszystkie dowiemy się o II kreseczkach i nie będziemy się niepotrzebnie nastrajać z miesiąca na miesiąc( że może tym razem się udało) i wtedy posypią się \"prezenty\" na Gwiazdkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Animonda, no wiesz dziewczyny biora co wyczytaja a wlasciwie nie wiedza tak naprawde jakie sa tego skutki.i pozniej dziela sie taka informacja na necie i nastepne tez to robia i tak idzie lancuszek tabletkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kate, niestety dziewczyny łykają różne tabletki, czasami sobie tym tylko szkodzą. Tak samo jak branie wiesiołka, też można tylko brać do owulacji, bo powoduje skurcze i może spowodować poronienia. Niestety ludzie wolą się leczyć sami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze az sama nie wierze w te kreski na moim tescie, co jakis czas patrze i smiac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do pracy. Mam dyżur do 21 :( Jutro się odezwę ale po 16. Miłej reszty dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje🌼 NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda................24.........12.12.............15. 12...........4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 Angioletto--------------24-----------5.12----------------?---------------1 Poprawcie mnie jeśli zrobiłam jakieś błędy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj angioletto :) zycze ci owocnych staran i dwoch kresek na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez witam angioletto ........ tez owocnych staran zycze..... takich owocnych jakie jak kate79....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz bede was dopingowac :) a macie w PL takie testy ktore mozna zrobic przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
witam wszystkie Staraczki,mogę się dołączyć do tematu???prawie pół roku temu wykryto u mnie torbiel która nie dawała żadnych objawów i jestem po laparotomii,usunięto mi potworniaka razem z lewym jajnikiem i jajowodem...od 3 miesięcy staram się zajść w ciążę ale bez skutku...pewnie za bardzo chcę no i z 1 jajnikiem może to trochę dłużej potrwać?!pozdrawiam i owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kacha:) no rzeczywiscie twoj problem jest przykry, ale po zlym przychodzi dobre ...pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za miłe powitanie:D Ja mieszkam w Londynie wiec bede musiała korzystać z tutejszych testów.zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kacha 86 i badz dobrej mysli..... choc czasami czarne chmury sa nad nami..... ale nie mozemy sie poddawac... dzis nadzieja ze grudzien bedzie owocny jest kate79....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz się do przyłączyć, im nas więcej tym lepiej :) Przykro mi, ze Ciebie takie coś spotkało :( A jak lekarze doszli do tej diagnozy, jeśli nie było objawów i skąd Ty wiedziałaś, że coś jest nie tak??Kurcze jak to w życiu nigdy nic nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo sie ucieszę dostając taki ''prezent'' pod choinkę. moje cykle są niestety bardzo długie(tak mi sie zdaje) i nieregularne.średnio od 31 do 35 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! kilka dni mnie nie było a tu takie newsy! gratulacje kate79!!!! ja niestety wczoraj dostałam @ i narazie przetestuje wiesiołek. a mojemu facetowi kupiłam salfazin. zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto to podajmy sobie reke, kolezanko z Londynu:) a testow tu dostatek w bootsie, superdrug, sainsbury...wszedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,ciesze sie że nie jestem tu sama:D 🌼 musze sie zaopatrzyc jescze w witaminki,kwas foliowy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto, ja wczoraj kupilam w superdrugu kwas foliowy(Folik Acid), takze jak cos to idz tam, a co co witamin, to ja nic nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,jak długo tu jesteś??? ja dopiero 3lata i szczerze mówiąc coraz bardziej mam ochotę wrócić do Polski:( Mam nadzieje ze powiesz mi co robić i jak sobie tu radzic,ak tylko mi też się uda:) pozdrawiam Cię cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię:) Ja też myślę że folik wystarczy:)ahh,juz nie moge sie doczekac kiedy zaczniemy sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kate 79 widze poruszyłas topic.... heheh tylko nam nie uciekaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×