Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hmmm... No tak, przy PCOS najczęściej jest ciut podwyższony testosteron i to on miesza nam w cyklach, ale skoro przez niego testy owu nie do końca są wiarygodne, to może dla obserwacji mierz tylko tempkę? Chociaż tu akurat też może być różnie... Poza tym wiesz, stres, alkohol i inne mogą rozregulować cykl, więc następny może być inny, mimo tego co obserwujesz teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, skoro skok temperatury był i tak samo w zeszłym miesiącu, to faktycznie powinno być ok. A @ powinna się pojawić 14 dni po owulce. U mnie tak zawsze jest, tylko że mam w różnych dniach cyklu owulację i dlatego różne długości cyklu. W poprzednim była ok 19d.c a teraz chyba w 17d.c-zawsze wiem dokładnie kiedy dostaję @ i wtedy odliczam 14 dni i wychodzi,że to faktycznie wtedy co podejrzewałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pięknotki, Ja tylko na chwilkę :( Ognik80 - Mdłości zaczęły się u mnie w 6 tygodniu ale u niektórych mogą byc wcześniej lub później lub można ich nie mieć wcale. U lekarza zlecono mi: morfologię krwi, glukozę we krwi, test na toksoplazmozę, oznaczenie grupy krwi (bo nie znałam) no i badanie ogólne moczu. Dostałam tez skierowanie na kolejne USG, na 11-13 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek-witaj :) Oby mdłości opuściły Cię jak najszybciej,żebyś mogła się cieszyć swoim małym Bombelkiem! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babeczki :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zrobilam dzis porzadki w tabeli brzuchatek :) a wy zrobcie w tabeli staraczek :) nitaanita i sara wcale sie nie odzywaja, Angioletto juz od dawna jest na innym topiku, ale poprosila mnie o usuniecie jej z tabeli.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik trzymam kciuki za ciebie, niech ona wreszcie zostawi Was w spokoju, ta wasza cudowna tesciowa :o mfigielek gnaj po ten test i dawaj znac bo wszystkie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kozy! tak nas zdradziły te brzuchaty????!!!! nieładnie, nieładnie Chciejko - nic nie rozumiem z tego twojego pisania! nic a nic. był koniec, teraz możecie być w ciąży o co chodzi? Facet nie jest pewny, ty płakałaś, że czujesz, że to koniec i co z tym dalej, bo nic nie rozumiem. Czy jest pewny, że chce z tobą być? Że chce mieć z tobą dziecko? co będzie, jeżeli za tydzień powie, że nie, a okaże się, że ty w tej ciąży jesteś? Chciejko nasza opamiętaj się i napisz nam co i jak, bo zgłupiałam!!! Foliku, u ciebie też coś nie jasno, przeprowadziłaś się do niewykończonego pokoju sama? czy z eMem i dlaczego, skoro mieliście inny pokój? Baby piszcie jaśniej, bo chyba mam zaćmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........6....10.10.2009...........25....... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sprawa Chciejki tez stala sie dla mnie bardzo niezrozumiala, za duzo w tym zawilosci, nieporozumien, niedomowien........ i jeszcze to dziecko gdzies sie pojawia w dyskusjach nie nadazamjuz za tym tematem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czy ktoras z was zrobi porzadki w staraczkowej tabeli ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki: -----------------------2 KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!-------------------------- :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgiglelku, testuj i dawaj szybko znać! porządku nie robiłam, bo na razie wszystkie grzeczne, dobrze Kate, że zrobiłaś ty na dole..... u mnie jakoś dziwnie. mieliśmy dziwny ten weekend, bo mój niby wrócił, ale w sobotę siedział do późna w firmie, a w niedzielę po obiedzie też poleciał i wrócił wieczorem jak spałam.... generalnie ta owulka moja poszła chyba na zmarnowanie, bo tylko 2 razy było bzzz do środka. raz przed owu i raz raczej po, więc bez sensu, ale niejako na moje życzenie, bo mi się to wszystko jakoś tak odwidziało, nie wiem, co mam z tym zrobić..... nie robiłam też testów, bo kurczę mamy chyba też jakiś kryzys, on zwątpił w to dziecko, ja się teraz obraziłam, więc teraz on chce, ja nie, bo mi się to bardzo niespodobało i tak to wygląda dziwacznie. poczekam ze 2 mce, bez parcia na ten temat, jeżeli facet rzeczywiście jest gotowy, to będę to widziała. on jest taki przyzwyczajony do mojego dbania o niego, do naszego wygodnego życia, że szczerze nie wiem, co będzie, jak spanie mu ta kurtyna z oczu. i tak, jak moja przyjaciółka powiedziała, że w efekcie to i tak my wychowujemy dzieci, oni tylo w tym czasami uczestniczą. facet zawsze ma czas zostać w pracy, spóźnić się, ma czas na mecz, spanie a jednak kobieta podchodzi do tego całkiem inaczej o, teraz im pojechałam mocno, ale jak widzę tych wszystkich wzorowych tatusiów i opinie ich żon, to wiem jedno: nie dość, że my dźwigamy to wszystko, to jeszcze musimy ich zapewniać, że nadal ich kochamy, że ni przeniosłyśm y swoich uczuć w całości na dziecko itp. powiem wam jedno - kobieta to jest niesamowita maszyna. ma siłę na wszystko, facet ma siłę na spełnianie się zawodowe, ma zawsze czas na swoje hobby i ma swoją idealną rodzinę..... ale mi się wysypało - byłam w odwiedzinach u znajomych: w sobotę u jednych , w niedzielę u drugich. takie mam wnioski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale suppppperrrrrr!!!! super, dawaj tu szybko przepis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graaaatulacje!!!! teraz tobie nie damy spokoju. wszystko proszę meldować, jak uzyskać taki dwukreskowy efekt!!!!!! bardzo sie cieszę mfigielku, bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie mogę uwierzyć, i co chwilę spoglądam na ten test i sprawdzam czy czesem kreska nie zniknęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, szybko przepisik - co dwa dni, co jeden, przed owu, wtrakcie. jak????? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajcie, jesten do waszej dyspozycji:) na począku dzięuję Bombelkowi, bo ona do końca się mną interesowala i trzymała za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym zwiększam target lutowy do dwóch sztuk!!!! mamy drugiego jeden strzał, więc macie babole jeszcze cały długi miesiąc!!!!!! niedługo sama tu zostanę, jak tak dalej pójdzie:( ale nic to zwerbuję jakieś topiki typu: mam za krótkie tipsy, albo mojemu chłopakowi nie podobają się moje białe kozaki, nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku - napisz nam, jak ustaliłaś owu (testami, bez nich) i jak celowaliście, jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mów nam szybko jak Ty to zrobiłaś?????????????????????? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze wam całą historię mojego szcześliwego cyklu: metody: mierzenie tempki rano, obserwacja śłuzu 1-6 dc - @ 7 dc - brak mierzenia - śluz mętny mało - bzz 8dc - 36,45 - mętny mokry 9dc - 36,65 (po imprezie, mało snu) - taki sam - bzzz 10-11dc - 36,35 - lekko rozciągl. śliski, mętny - bzzz 12dc - 36,25 - taki sam 13-14dc - 36,4 - rozcciągl., bardziej przejrzysty - bzzz 15dc - 36,45 - taki sam 16dc - 36,4 - rozciągli. śliski obfity - bzzz 17dc - 36,6 - taki sam - bzzz 18dc - 36,45 - rozciągl. śliski więcej (OWULKA) - zaczął sie ból piersi 19dc - 36,7(WYRAŹNY SKOK PO OWULCE!)-taki sam mniej - ostatnie bzzz 20DC - 36,75 - rozciągl. mętny mało - ból piersi coraz wiiększy 21dc - 36,9 - mętny mało - ból piersi wyraźny 22dc - 36,85 - gęsty lepki mało - kłucie dołem po prawej str 23dc - 36,95 - białawy rzadki więcej 24dc - 36,85 - białawy gęsty - silne promieniowanie bólu w piersiach 25 - 31dc ok 37 - lepki biały gęsty mało od 28dc do teraz - chwilami silne bóle brzucha, kłucie poza tym od kliku dniu odczucie gorąca, zimna, chwilami dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate oczywisvie wam tez duzo zawdzieczam, ale chodziło mi bombelka bo ona duzo mi doradzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze mi wychodzi ze owulke miałam 18dc a bzz było przed owu i po. bzzz 2dni, dzień przerwy i znowy 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku - no widzisz systematyczność popłaca i jeszcze możesz nam się przysłużyć:) to ja mam trzy pytania: jak sprawdzasz śluz - ja nie mam go ostatnio na bieliźnie, chociaż kiedyś tak było, więc specjalnie nie sprawdzam. więc, jak? ze środka? głęboko, u ujścia? drugie czy czujesz coś w sutkach? swędzenia, ból? cokolwiek trzecie - do wszystkich babolków: czy ból piersi objawia się u was przy owulce, czy jeszcze przed? kiedy ustaje, czy po owulce (jeżeli nie ma ciąży), czy utrzymuje się do rozpoczęcia @? wydaje mi się kozy, że diabeł objawowy tkwi w cyckach. nie wszystkie z was mają ciągnięcie brzucha i bóle jajników, ale wszystkie miały różne bóle piersi. dawajcie znać a propos trzeciego:) może coś razem wykombinujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×