Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

czesc dziewoje:) ja po wizycie w szpitalu, ufff sluchajcie taka bylam zestresowana ze potrzaskalam naczynko z siuskami:):):) donioslam im polowe, i pani akurat zdazyla umaczac pasek"moczoczuly" i po ptokach:p no w kazdym razie mialam pogadanke z pania doktor, bo teraz juz beda sie mna zajmowac specjalisty :) i dobrze, no zreszta tak trzeba po takim incydencie jaki mialam ostatnio :( poza tym za tydzien juz mi ustawili spotkanie na skan i "wysysanie" krwi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - juz teraz musi byc dobrze.... ale ze masz stracha to wierze dlatego dmuchac na zimne.... tak tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczy mi sie jedenasty... wiec jeszcze jestem w pierwszym trymestrze a stres towarzyszy mi caly czas, jednak pani doktor uspokaja ze drugi raz to samo sie nie moze przytrafic, ona pracuje nad takimi roznymi ciezkimi przypadkami i powiedziala ze w jej 20stoletniej karierze nic podobnego sie nie zdarzylo jednej kobiecie 2 razy...to juz cos bo to co ja mialam...to wole wam nie pisac, powiem tylko ze w statystykach siwtowych zdarza sie u 2% kobiet!!!!!!! tak wlasnie u 2%, a wiec jak to mowi moja ciocia zakonnica, Pan Bog mial w tym swoje zamiary..... i mysle ze to dzieciatko juz zostawi dla mnie, modle sie oto ze wszystkich sil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja też żednych objawów innych niż na @ nie miałam i byłam przekonana że @ bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babki moje kochane.... chyba skusze sie na bete.... chocciaz bede miec spokojny jutrzejszy dzien i weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole!Folik rób testa i nie trzymaj nas w niepewności!Jak jesteś to wyjdzie.Ale jestem padnięta.Pokłóciłam się na dodatek z M mam go dość DEBIL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane i wszystko worcilo do normy pieknie ..... az milo poczytac Folik -zrob ten tescik wreszcie nie daj sie prosic ,zerknelam na wykres i naprawde wyglada obiecujaco pozdrowienia dla was i dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i nikogo nie ma .... a szkoda bo poplotkowalabym troszke z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.24....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............15......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.201 0 ........27........ Siema, babeczki:) Powstał nowy topik, ale ja chcę mieć kontakt z Wami wszystkimi, więc się po prostu rozdwoję:) Mam zdrową dziewczynkę. Widziałam jej organy wewnętrzne i wypiętą pupę. Ale jestem szczęśliwa:) Folik, podpadasz coś, idź na betę, bo chyba ciągnie to 3. rubryki, co?:) Orcio, co w pracy? Ewika, gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Spacerku gratuluję dziewczynki. Folik czekamy na test. ;) Ja jutro po pracy wyjeżdżam na babski zjazd do niedzieli. Życzę juz teraz wszystkim udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak po pierwsze wyrzucam sie z tabelki.... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.24....03.09.....11.12.09.........22..dziewczynka. Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............15......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.201 0 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lalki, nie jestem załamana mimo ze beta wyszła 0. Ale.... troche jednak niepokoje sie swoim zdrowiem ze jednak psychika plata figle... i wyrzucilam sie z tabelki i tak jak REA wróce jak bede gotowa na to aby dalej walczyc, na razie odpuszczam moje starania.... i nie bede juz pisac bo odpoczac musze od forum.... bo to mnie za bardzo nakreca na to wszystko.... i sugerowanie sie czyms przynosi tylko nadzieje na ....w moim przypadku rozczarowanie z rozgoryczeniem.... Nawet temeratura daje znikome nadzieje.... Moze kiedys "zaskocze" bo to byl moj 8 cykl staran, wiem ze nie ostatni.... ale juz nie bede sie stresowac po owulacji i podniecac sie ze temp. szybuje.... Mam lekko dosc.... a to nie ma sensu bo tylko nerwicy sie nabawie..... Moje staraiua to prawie wiecznosc....(mimo ze 8) na pewno napisze do Was jak cos sie ruszy ale teraz biore urlop jak REA - tylko termin powrotu blizej nieokreslony.... ale prosze o podpisanie wniosku...... z powazaniem Wasz Folik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Folik ------rozumiem Cie ale się nie poddawaj ,wypocznij na urlopie i wracaj:) Spacerku gratuluje córci....jak ja bym chciała dziewczynkę....ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ właśnie wróciłam z mieszanymi uczuciami, były cudne wakacje ale ...niestety 15 min przed naszym wyjazdem zmarła eMa ukochana babcia, byłam przy niej, trzymałam ją za rękę, odeszła spokojnie. Jesteśmy już po pogrzebie, wróciliśmy do domu. Może to dziwne ale jesteśmy szczęśliwi, że wszystko potoczyło się przy nas, że był czas na porozmawianie, pomoc, powiedzenie wszystkiego co chcieliśmy powiedzieć. Smutno mi tylko ,że topik umarł . Ale to było do przewidzenia. Nie będę tego komentować ale przykro mi się zrobiło trochę, bo jak każda z was brzuchatki miała problem to my staraczki też wspierałyśmy was....teraz zostałyśmy same i absolutnie nie dziwię się Folikowi , no cóż takie życie. Cieszę się, że przynajmniej mamy maile do siebie. Zaglądnę tutaj czasem ale nie wiem czy ktoś jeszcze będzie. Ja mam urlop od wszystkiego tak , że nie napiszę Wam nawet który dzień cyklu. Zawzięłam się na dobre. O wniosek nie poproszę , bo nie ma kogo:( ajjjj jak mi smutno i szkoda.... to był taki fajny topik :( buuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ kochana będziemy na pewno w kontakcie tylko muszę po wakacjach porządki porobić i się przede wszystkim rozpakować :) jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati_______super że wróciłaś:) I bardzo wspólczuje Tobie i eMowi :(( Ja czuje sie dobrze ,dzis ide do gina po wyniki i na usg i załozenie karty ciazy:) Denerwuje się okrutnie. Pati mam nadzieje że bedziemy w kontakcie ,a od 15 .08 mam urlop moze jakas kawka na mieście? Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ na pewno się spotkamy , bo mój eM właśnie od 17 wraca do pracy :( pozdrowienia do dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ kochana nie denerwuj się, bo maleństwo tego nie lubi ... prosi o odprężenie hihi i ...przekazanie mamusi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :) zobaczysz jak łapką macha już? bo rachubę zgubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. nic dodac, nic ując:( Pati, dobrze ze jestes, przykro mi z powodu babci Mma. Uparta jestes, zawzielas sie z tymi niestrankami..i dobrze. Ja wniosek Folikowi podpisuje, z zalem, ociagajac sie , ale podpiszę. Kazda z nas am wie, co dla nas dobre..Ale zagladajmy czasami, choc powiedziec czesc, zeby podciagnac topik wyzej. Foliku, przykro mi, naprawdę..zagladaj czasami, napisz jak bedziesz gotowa pisac..nie trzeba od razu nowego topiku zakładac. Mozna ten oddzielic kreska i kontynuowac. Spacerek, fajnie, ze to dziewczynka, jak chcialas i wbrew przepowieniom innych:)czy gin nagral Ci film? Czy na USG bylas z mezem?Bo ja chcialabym go teraz zabrac, jeszce nie byl, nic nie widzial. Nikamo, daj znak jak po wizycie u gina?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Oj Foliczku jak tylko musisz to idź na ten urlop ale czasem coś napisz bedziemy podtrzymywać topik żeby dziewczyny z urlopu po powrocie miały gdzie napisać. Pati kochana przykro mi z powodu babci całuski dla Ciebie i eMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a jak mdłości i cycochy pewnie już ich niemasz wcale co????????? Ja ide do gina we wtorek i już nerwy mnie dopadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko____ Kochana .... uparty to mój organizm jest , tak jak Folika :( wiesz to nie jest tak, ze się nie staramy ale teraz są to tylko przypuszczenia , że są dni płodne ale... zero obserwacji. Powiem Ci, ze nawet mi się nie chce, jakoś to przebolałam, no i trudno... wiesz jakoś się na tyle wyciszyłam, że nie płyną łzy, że tyle pięknych brzuszków chodzi po świecie, choć nie powiem , bo byłoby to fałszywe , gdybym powiedziała, że się cieszę w dniu @ zawsze jest żal i łzy, zresztą na pewno wiesz co ja czuję, bo przechodziłaś to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata --mdłości mineły prawie a o cycochach nie mówie ....baloniki mi sie robia że ho ho .eM sie najbardziej cieszy. Kurcze Pari natura jest niesprawiedliwa bo jedne dostaja szybciutko (czy chcą czy nie) a inne musza czekać długo i wylac morze łez i stracic sporo nerwów.Ale wszystkie się doczekacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja mam już wielkie cycochy hi hi a właśnie eMn sie najbardziej cieszy bo on lubi duży biust ha ha który nie lubi. Pati ja myśle że wnet i na Ciebie i na Folika i Ewike przyjdzie pora ja wiem jak to jest cięzko przechodziłam przez to tylko mniej cykli łzy leciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati!Niestety kilka razy przeczytałam coś takiego że tu się same brzuchatki wypowiadają itd.więc czułam się tutaj nie na miejscu pisząc o moich objawach ciążowych.Założyłyśmy nowy topik dla brzuchatek ale dla Was staraczek też jest tam dużo miejsca.Nie chcę po prostu nikogo zamęczać moimi mdłościami,sennościami itd.bo rozumiem że to nie jest miejsce można raz napisać ale non stop niektórych to po prostu męczyło czego nie ukrywały.Ja tu będę zaglądać bo czuję sentyment i chce z Wami mieć kontakt.Mam nadzieję że jak się Wam uda to będziecie do nas dołaczać. I jeśli potrzebujecie naszego wsparcia czy rady to ja bardzo chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×