Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia.. szkoda, ale jak to Rea mówi, że to nie tragedia a kolejna szansa za miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę po @ do mojej gini to niby będzie 4 cykl ale powiem jej że już szósty bo tak to mi powie żeby dalej próbować bez niczego a ja już nie mogę czekać.W tym m-cu na pewno nie będę mierzyć tempki o nie!i nie chcę żadnych objawów.Jem sobie płatki moja mała trochę chora jakiś wirus ją złapał kaszle i marudzi.No właśnie Wy dla mojego M też jesteście tajemnicą i mam trochę wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia--kochana,chociaz juz wiesz,ale strasznie mi przykro,bo wiele z nas myslalo,ze ty nastepna bedziesz...nastepny cykl ,kolejna szansa..buziaki,trzymaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ale dla mnie to będzie kolejny cykl nerwów po prostu nie umiem podejść do tego na luzie za bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M ostatnio wszedl niespodziewanie jak z wami pisalam,a ja szybko zamknelam stronke,tylko zapytal co przed nikm ukrywam,powiedzialam,ze nic..nie uwierzyl,a wiec powiedzialam,ze mam taka stronke kobieca,gdzie czasami plotkuje z kobitkami....(zeby on wiedzial ile ja czasu z Wami spedzam :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę: POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 Klaudia0405.........23.04........30.........tak......26...........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.....22-57..........NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wcale sie nie dziwie,chyba wiekszosc z nas w kazdym miesiacu modli sie zeby tym razem sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klaudia. No to szkoda,ze nic nie wyszlo,ale moze sie w nastepnym cyklu uda,ja tez mam tak jak ty ze za bardzo chcemy i nie mozemy na luzie do tego podejsc.Bedzie dobrze,ja juz sie przestalam przejmowac zalece do Polski zajde do lekarza niech mi powie co jest grane.I moze jakies badania mi wkoncu karze zrobic.A teraz pije kawke 3w1 i za niedlugo jedziemy na zakupki,moze dla poprawienie humorku znowu sobie cos kupie.Pozdrowionka.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola!ale Ci dobrze też bym się wybrała na zakupy-uwielbiam łazić po sklepach!Ale muszę siedzieć w domu bo niunia chora i gotuję jej rosołek.Kup sobie coś sexi i szalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rea jak się czujesz? jak Twoje testy owu? nadal negatywne? do jakich rozmiarów Ty te jajo chcesz uhodować?:) Ewika ja tam mysle, ze beta juz chyba wyjdzie, więc przyokzji wyników możesz i ją zrobić:) MM odpoczywja , my.sl tylko pozytywnie, posłuchaj rady doswiadczonych mam, że takie plamienia były normalne i wszytsko było potem ok:) na zimne dmuchaj ale nie martw się na zapas. Chciejka Ty mi wygladasz na ciężarną:) ale mogę sie mylić, bo obstawiałam Ree w tamtym cyklu .. Ptraycja , śmiałam się z Twich objawów. O ile większość to i ja przerabiałam, to co do Twoich plamień implantacyjnych.. hmm daleko mi:) A jak ten cykl? jakieś objawy realne lub nie?:) U mnie nic, jak zwykle ogladam piersiatka moje, czy moze sie powiększyły choc nieznancznie i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyciągnijmy wnioski z tego że mi test @ wywołał psychika rządzi wszystkim tak myślę i wiecie co?w tym cyklu nie napiszę ani słowa o śluzie,tempce,owulacji czy @ i tyle!Jest tyle innych ciekawych tematów że moje życie nie będzie się kręcić tylko i wyłącznie wokół objawów czy też braku objawów...Mam dość prowadzę wojnę z moim mózgiem i mam zamiar rozbić wszelkie blokady!Lola a o czym tak debatujesz z bratową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia A rozmawialam m.in o gienkolog co ona do niej chodzi,i twierdzi ze ten Cwiklicki co ja do niego chodze tez jest dobry,ale czy napewno?powinien mi raczej pzrobic jakies badania jak widzi ze sie staramy o dzidzie,a ten nic dopiero ja musze sie prosic o skierowanie jk chce na cos.A podobno tamta babka co bratowa do niej chdzi to na pocztaku odrazu badania ci robi.Sama niewiem ,a wydaje mi sie ze ja chyba bede miala tarczyce jednak bo przytylam i nie moge zajsc w ciaze i miesiaczki mam nierwgularne.Ale to ju lekarz oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... a ja dzis mam doła... bo moja temp nie poszła w góre i mam mega doła i juz nic nie powiem tylko tyle ze musze sie podniesc... ale chcialam sie przywitac... ale powalccze sobie dzis z tym ... ja juz fasolki nie oczekuje ale dlaczego cykl taki dupny.... temp. powinna szybowac... a opadac przez@ jak zawsze a ta lezy w dole.... Klaudia chyba tez juz nie bede nic robic z obserwacjami ale mam opłacone konto na 28 dni i pewnie zaczne w nowym cyklu jak nic... ale dzis sie nie odzywam.... tak mi dzis sił brakuje i powera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina ja tam nie wiem,czy jestem ...mialam nadzieje,ze Klaudia zobaczy 2 kreski,to by mnie jakos podbudowalo,a tak to nie mam ochoty na robienie testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) byłam wczoraj na USG :) Widziałam bijące serduszko :) aż 152 uderzenia na minutę :) Maluszek ma 10 mm i ma się dobrze :) Troszkę zagniezdzil sie za nisko, ale jest szansa na to, że się przesunie. Dostalam zwolnienie i mam duzo lezec a malo chodzić. Ja jestem dobrej mysli, wszystko musi byc dobrze! Wiadomo pierwsze trzy miesiące są najgorsze, więc muszę bardzo uważać. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik---slonce nie lap dola,wszystko bedzie dobrze ,zobacz ile kobiet jest na forum(nie tylko nasz temat) niektore latami staraja sie o kruszynke,ale jakos sie trzymaja bo nie maja wyjscia,trzeba byc silnym wlasnie dla tej kruszynki,zeby mogla byc z nami na tym swiecie...Nie poddawaj sie,ja temp nie mierze,a moze powinnam,uwazam ze co ma byc to bedzie czy bede ja mierzyla czy nie.. Nie zostawaj z tym sama,wygadaj sie...poczekaj niech tylko REA wstanie juz ona Ci powie :) sciskam cie kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA gdzie jestes trzeba tu porzadek wprowadzic,a ja sama nie daje sobie rady!!! Folik-lepiej Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Spacer ja tez mam tak z tym mierzeniem, budze sie wczeniej i staram sie lzezec do tej godziny, chociaz nie zawsze mi sie to udaje. Wiec czasem sobie zmierze wczesniej i potem 2 raz pozniej :) Njadziwniejsze jest to, że jak zaraz po przebudzeniu mam wyzsza niz jak zmierze np. 15 min po tym jak poleze i tak dzis miałam 37.27 a potem 37.18 hmmm, a raz sie przebudziłam (myslalam ze juz jest ta pora, a bylo ze dwie godziny wczesniej) to miałam duzo wyzsza. Ogólnie nie mam zadnych objawów, co więcej śluzu mi jakoś tak ubyło po owu ... no może mam wrażenie ze mi cycole ciągną (jak skocze sobie to je czuje) a wieczorem to jak Evika pisała jakoś tak jaby az od przedramienia ciągnie. Ale może to wyobraźnia, faktem jest ze po pracy chce mi się zdjąc stanik i je puscić wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje ,ze nie bede musiala bo brzuch(podbrzusze,jajniki) boli jak na @, powinna byc jutro.A jak nie bedzie to testuje w sobote lub niedz,test czeka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tym mysle,ze nawet kawa mi nie smakowala,jaka ja glupia jestem..REA gdzie jestes?palnij mnie i to zdrowo,bo w paranoje wpadam,jak tak dalej bedzie to za tydz ruchy bede czula hheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOje Babochony! dosyć wymyślania!!!! Chciejka, kawa jest pyszna, dla Folika też. A wyczuwasz jakąś gulę na szyi? To objaw pewny!!!!:))) Ferminko, dobrze, że nie wiem ile to moje jajo urosło, bo jest już chyba rozmiaru mandarynki - ono bidne nie wie, że żadnych odwiedzin nie będzie i że czeka na darmo, a skończy w Odrze.... biedne, takie dumne się pręży - jako jajo dominujące - ma tam napewno szacunek i poważanie, a potem się będa z niego śmiać, że czekało na darmo:) testy negatywne maksymalnie - może to wpływ leków? nie wiem, chociaż zwykle mam 19-20 dc, a dzisiaj jestem w 16..... Lola - ale ty masz życie jak w Madrycie koleżanko - zakupki, spacery nam morzem, no widzisz, a niektórzy w łóżku leżą tygodniami....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×