Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Wzięłam gorąca kąpiel, ale super się teraz czuję. Jeszcze ta nowa fryzura poprawiła mi samopoczucie, bo ostatnio byłam zdołowana. Też tak przeżywacie spóźnioną wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie, bardzo proszę o radę, bo zdębiałam. Badam sobie codziennie szyjkę macicy. Może moje wątpliwości wynikają z niewiedzy, ale nigdy wcześniej namacalnie nie znałam budowy szyjki macicy. Otóż czuję to tak, że w środku na wprost znajduje się taka \"kulka\", a po jej prawej dalej wejście (i tu chyba szyjka, tak? taka kreska, gdy jest zamknięta?). Dziś ta kulka jest taka duża i twarda, położona niżej. Kurde, może się ośmieszam, ale naprawdę nie wiem już co jest grane:) Co ta kulka ma do szyjki? Może ona jest szyjką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chumurko---zero skutków ubocznych dostinexu więc chyba dobrze:)dopiero 1,5 tabletki zjadłam więc o efektach narazie nie mysle.... Świetny pomysł taka zmiany fryzury na wiosne!Ja zrobiłam sobie 2 tygodnie temu Baleyage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umowilam sie do fryzjera na 10.04 i nastepna wizyta na czesanie 18.04 na wesele idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - można ich za opieszałość w decyzji załatwić, musimy tylko poczekać jak dostaniesz papier.... Chmurko - ja szyjki nie badam, nie umiem. U mnie jest an końcu miękka ściana, z wybrzuszeniem, ale gdzie jest szyjka nie mam bladego pojęcia. Prawdopodobnie ją odkryłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam tematy na forum i widzę, że już była zbiorowa panika na temat tej kulki:D Określę się bliżej, bo się błaźnię:P Przy samym wejściu do pochwy jest mała grudka, ją zostawiam. Dopiero głębiej znajduje się druga grudka, która powiększyła mi się w 27. dc i zasłania wlot dalej, a ja myślałam, że to "dalej" jest szyjką. Ach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to wybrzuszenie:) Jej, to może moje całomiesięczne badania szyjki są fałszywe? Widzę, że powszechnie szyjka jest kłopotliwa dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze ciebie rozumiem, ale mnie się wydaje, że szyjka jest na tylnej ścianie, na końcu pochwy, na tej ścianie jest jakieś wybrzuszenie i podejrzewam, że to jest to. ale jak można sobie określić rozwarcie jej, czy położenie, to jest dla mnie czarna magia. a te dwie kulki,które odkryłaś bardzo się przydają także:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a te dwie kulki,które odkryłaś bardzo się przydają także" HA:D Dziewczyny, odkryłam:) Ale wstyd... Niby znało się rysunek żeńskich narządów płciowych, ale okazało się, że przez pomyłkę cały miesiąc pchałam palec w bok (jest szyjka i po bokach dwie "ślepe uliczki):). Tak więc badając szyjkę przez cały miesiąc pchałam palec w bok szyjkę pomijając, heh. Teraz się trochę pośmiejemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzisz, teraz mi pomogłaś, bo ja mam też ślepe uliczki i zawsze się zastanawiałam, czy to jest normalne:) no, owocny wieczór mamy dzisiaj chmurko. tylko co z tym rozwarciem? tego nie wyczuję za nic. zresztą ja mam obawy przy takich samobadaniach, boję sie, że się skaleczę długim paznokciem, zadrasnę, i zakażenie gotowe. ale odkrycia dzisiaj, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, rzeczywiście, Reo:) Tak mi się śmiać chce. Wiesz, to jest u mnie naprawdę bardzo typowe. Często łapię się na tym, że nie zauważam rzeczy oczywistych! Teoretycznie coś tam wiem, ale w praktyce zapominam o tym. Wow, znalazłam szyjkę po 27 dniach:D Jesteśmy na dobrej drodze, dziewczyny, tak trzymać:D Reo, jutro jak się będę badać, to zwrócę uwagę na ew. rozwarcie, ale teraz to już sama nie wiem jak mi wyjdzie. Na tej kulce, eghm, szyjce macicy, była taka wypustka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badaj, badaj, jutro nam zrobisz wykład:) folik ma w wykresie jakieś kółeczka, wydaje mi sie, że to szyjkowe, Foliku, dawaj nam tu instrukcje obsługi szyjki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że chociaż śluz umiem określić:) A z tym mierzeniem temp. Podobno ma to być zaraz po przebudzeniu, a jeśli leży się pół godziny w oczekiwaniu na właściwa godzinę pomiaru, bo obudziło się za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko chodzi o to, żeby obudzić się min. po 3 godz. snu i nie wstawać przed mierzeniem. i wazne jest, żeby to były zbliżone godziny, najlepiej sobie ustalić jedną, budzik i wio. ja nie mogę mierzyć, powoli się budzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa:D Jedna pora? Ja na początku budziłam się na 06.00 i punktualnie mierzyłam temp. Od paru dni samoistnie budzę się na 05.30 i nie mogę spać! Tak bardzo przeżywam te temperatury, co by przypadkiem za nisko nie spadła:P Reo, lubisz pospać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko, moją pierwszą reakcją na budzik jest wyłączenie. mam taki specjalny, który z tyłu ustawia się na wybraną porę (małe guziczki, skomplikowane) a z przodu ma główny wyłącznik. ma oczywiście drzemkę i dzwoni co jakiś czas do bólu, a głównym tylko go zatrzymuję, ach i jest GUMOWY:))) inne na mnie nie działają, budzę się ok. 30 min, to jest minimum także, gdybym miała mierzyć tempkę, wywaliłabym termometr przez okno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwie panie coś się nie pokazują.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Sytuacja jest poważna, ale wiedz, że gumowy budzik zawsze wraca. Możesz więc ciskać nim przez sypialnię, a on i tak wróci - to może okazać się bardzo pomocne dla osób z Twoją specjalnością:) Fajna jesteś, musisz nastawiać sobie budzik na 30 min. przed wstaniem, żeby mieć szansę na dotarcie do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie nastawiam na 6.00, a wstaję o 6:45, także codziennie się spóźniam do pracy poza tym w niedzielę, sobotę, mogę spać do 12-13, ile wlezie sen to najlepszy kosmetyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam spać i chyba zaraz pójdę:) Czuję jak już mi się oczy kleją. Dziękuję za przyjęcie mnie do grona, bardzo fajnie jest u Was:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy juz napewno slodko spicie,a ja musialam isc do kuchni bo az mnie ssalo z glodu,wzielam 2 jogurty powinno wystarczyc do rana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Dziś jadę w odwiedziny. Życzę Wam pogodnego dnia pomimo \"wiosennej\" pogody. Klaudia - co z testem, teraz już się denerwuję, bo kolejna ciężarna na topiku to przełom:) Reo - ora et labora:D Inne dziewczynki, całus na udany dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja, jak zwykel rano tylko do Was zagladdam, wieczorem tez ale nie piszę. Ktos pytał, ze nasi m wiedza o kafee, otóz dla mojego męża jesteście tajemnicą:) Ide po kaweę i wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry !!! Dopiero sie obudzilam,wczoraj za dlugo siedzialam..Klaudia--kobieto nie stresuj nas,tylko mow jaki wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka ;) Zrobiłam test wczoraj...REA Ty diable!skusiłaś mnie!I wyszła jedna grubaśna krecha ;( i nagle tempka mi spadła po tej wiadomości z 37.2 do 36.7 w jednej chwili normalnie i za godzinę dostałam @.Wniosek z tego taki że najlepiej to się zbytnio nie obserwować bo to aby gorszej.Ze stresu tempkę miałam wysoką a po teście emocje opadły...Ale dzięki REA że mnie namówiłaś bo tak to aby bym sobie @ opóżniła tym czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikulam, ja tam nic nie wyczytalam o niepiciu podczas przyjmowania dostinexu?:) moze 1/4 tabletki plus drineczek to nie jest mieszanka wybuchowa?:) Spacer w chmurach..ja sie na kulkach nie znam, i tak Cie podziwiam, ze ty badasz ta szyjkę, ja tam tylko " na słowo" wierze, że ja mam:) Podobnie jak Rea, czarna magia to dla mnie, ale jka pisałam, wszystko przede mnaą.. byc moze jeszcze kilak nieudanych cykli i będę ekspertem:) Rzeczywiscie masz niesamowite podejscie do macierzyństwa i jako polonistaka tak ładnie to opisałaś:) Więc czekamy na relacje jak to jest mieć w sobie zycie.. Klaudia rób test, rób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×