Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Wiesz jest problem,bo ja juz miesiac czasu nie pije nic bo jakos niemam smaku,ale za to moge poczestiwac lodami mniam pychotka. Ale jakies tam Malibu i likierek stoi w szafce.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Ty mi sie tu nie tlumacz ludzmi,w autobusach,tramwajach czy czym ty tam jezdzisz...za wyciaganie z dola cos sie nalezy...a z Twoja sraczka to nie wiem jak ty chcesz tak jezdzic,nie puszczaj bakow bo mozesz slad po sobie a autobusie zostawic :p ok LOLA jutro Ty cos przynosisz,ja sie zastanowie nie wiem czy bede pila... Folik a na chrzest to obiecuje ,ze wpadne,REA pewnie tez pojedzie,ja Ci dobrze radze dokup troszke tych flaszeczek,bo jak przyjedziemy to tak szybko nas nie wygonisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwsze mam coś w domu mocniejszego. Może tym razem buronik? Pychota? Jest i Jasio Wędrowniczek ale fuj nam nie smakuje, ale może któraś lubi to przyniese :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burbonik miało być Foli alez ten Twój cykl równiutki, mój to raz góra raz dół, może mi jaki giewont wyjdzie albo rysy... A może bede już szła w jakie himalaje i tam sie zatrzymam? hę ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda Jasia nie lubisz? to jak jutro (moze) zdecyduje sie na picie to ja poprosze...popitke przyniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz juz lece..... pa dodam tylko ze moj wykres BOND to nie taki ladny jakbym chciala chcialbym juz mies choc góry swietokrzyskie juz i ryw winnam miec a tu dupa.... równina..... czyli juz wóda na jutro jest Chciejka a co podałas mi line albo drabine, albo reke chociaz..... nic... wiec nie przynosze.... jak powiedzialam tak zrobie ale bedzie miała Llola i BOND to poszalejemy.... dzis u nas w solicy pala gumy ponoc - strajk jakis tam jest w centrum ciekawe jak dzis sie doczlapie doma..... buuuuu leceeee.....paa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzikXFX
Chciejko26 jeśli chodzi o te badania to trochę skomplikowana sprawa... 4 lata temu miałam usuwany jajnik wraz z nowotworem, no i moje szanse na dziecko nie są już takie wysokie. Tymbardziej, że ciągle mam powikłania mojego jedynego:) jajnika, jakieś stany zapalne i takie tam. Jednak się nie poddaje. 1,5 miesiąca temu wyszłam ze szpitala i wzięłam się ostro he he wraz z partnerem za poczęcie dzidziusia... Wcześniej nie myślałam tak intensywnie o dziecku. Chcieliśmy je miec, ale nie kochaliśmy się tylko z tą myślą,że musi byc albo że chcemy. Teraz jest trochę inaczej... Nie mogę przestac myślec o tym,że to może moje ostatnie chwile na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzikXFX
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ Nie wim czy dobrze wypełniłam tę tabelkę.... jak co to mnie poprawcie:))) bo w sumie od 2 lat bzyku bzyku z moim partnerem bez zabezpieczenia czekając na dzidzię. Ale tak intensywnie to dopiero od 2 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik wspolczucia,ale napewno dasz rade...co do tabeli,to dzien spodziewanej @ mialas na 21.03??? a testowalas juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie cipłutko z pieknie słonecznej dziś stolicy!Na przywitanie się i do popołudniowej kawki mam winogronka i ciasteczka z galaretką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikulam---kochana,ale rarytaski ja popijam herbatke z sokiem malinowym..tez mam na cos ochote ale nie wiem na co... Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA----przykro mi,że jednak @ nadeszła:( Myslę jednak,że dzisiejszy dzień jest pierwszym dniem Twojej ciąży...(jakoś tak to się chyba liczy prawda?) REA----no kurcze co z tym Twoim zdrowiem? :(Miało już iść ku lepszemu a teraz znowu coś? :(Spróbuj może jednak karnie polezeć i odespać bez pracy co? Folik----taki dzień jak Tobie przytrafia się prawie każdej znas przynajmniej raz w miesiącu:(Trzeba to chyba poprostu przeczekać....poczestuj się może moim ciasteczkiem i pyszną kawką z dużą ilością mleka:)Zachęcam też do wyjścia na zewnątrz, dziś w naszej stolicy piękne słońce!Mi znaczaco poprawiło humor:) Chmurko----niezła jestes z tymi obserwacjami, dla mnie to czarna magia:) Feminko----mi gin powiedział,że lepiej unikac alkoholu przy dostinexie a już z pewnością w dniu przyjęcia tabletki....zastosowałam się więc tylko do tego dnia:) PATI---odsypiasz urodzinki?Co też takiego ten Twój M wymyślił za wyjście?:) MAdzik---przykro mi bardzo z powodu Twoich problemów!Będę trzymać kciuki by jak najszybciej udało Ci się "zafasolkować"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciejko!Jakoś tak kupiłam dla mojego M bo lubi po obiedzie coś słodkiego zjeść,ale mam tyle,że i niego i dla Was starczy:) U mnie w porzadku, dopiero z pracy wróciłam i wpadłam tylko by poczytać co tam przez cały dzień naskrobałyście:) Ten cykl z racji wywoływanej @ sobie odpuszczam, nie mierze, nie obserwuje,nie testuje...a u ciebie widze takie nocne zachcianki na jogurty, szukanie czegoś niespracyzowanego co moznaby zjeść, do tego ta wczorajsza senność....coraz więcej wskazuje na JEDNO:)Boli Cię jeszcze czy przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakos tak dzis spokojniej jest,moze tylko zaziebilam jajniki i z tad byl ten bol...kawa mi nie smakowala jak juz pisalam,ale to chyba moje wymysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM ja temp nie mierze,bo to uwazam dodatkowy niepotrzebny stres ,jaka dzis bedzie czy nizsza czy wyzsza i widzisz co sie dzieje..Folik dzis dola przez to zalapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) mnie teraz sytuacja zmusza, że mogę tylko na chwilkę wpaśc i poczytać co u was. jak wracam z pracy to padam na twarz!! jjetsem tak zmęczona i mam złe samopoczucie, że nie mam już na nic siły. tylko leże albo śpie.. głowa mi pęka i mdłości co chwile.. więc wybaczcie że tak mało zaglądam ale oobiecuję że jak wydobrzeje to nadrobię zaległości w pisaniu, ale jak narazie co jakiś czas doczytuje co u was. wczoraj byłam u lekarza i zobaczyłam moją malą fasollkę. to było tylko takie wstęne usg, bo gin powiedział że dokładne trzeba będzie zrobić za 3 tyg. poza tym dała mi skierowania na badania. i narazie tyle, za m-c następna wizyta. folik głowa do góry z tą tempką. cierpliowści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Jestem na chwilę witam nową staraczkę ;) Dopiero wróciłam z Lublina wyszłam z apteki z torbą leków dla córeczki-początek oskrzeli,a u niej jest taka sprawa że musi brać wziewy bo nie może oddychać.Jestem padnięta a muszę ją i siebie jeszcze wykąpać.Ale mam dziś dzień do d**y.Miłego wieczoru dziewczynki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kózki, powiem wam jedno o swojej pracy: właśnie (10 min. temu) dzwonił do mnie szef, że mam mu przesłać coś do godz. 22:00, może być do 22:30 tak się pracuje w korporacji na zwolnieniu lekarskim z zapaleniem płuc. gorąca prośba..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może, ale wiesz - gentelmens agreement, czyli ja sobie w samolot na delegację, w ciągu dnia nie zawracają mi gitary i generalnie mam dużą niezależność, ale siedzę 10 godz. w pracy, potrafią dzwonić późnym wieczorem, prosić o udział w telekonferencji na urlopie i niestety na zwolnieniach lekarskich normalnie pracuję, tyle, że w domu. mój M zły, bo do niedawna co tydzień miałam delegację 2-3 dniową, przynajmniej 1 w tygodniu mam jakąś służbową kolację i jestem najwcześniej o 23:00 w domu. ja nie narzekam, ja mam dość, nie mogę nic zaplanować. marzę o pracy od 8 do 16, żadnej komórki służbowej, trzaskam drzwiami i wychodzę ale się pożaliłam, dobra idę do roboty, plotkujcie sobie sikorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.witam nowa staraczke.przepraszam ze ostatnio tak malo sie odzywam ale wkrotce to nadrobie.dzisiaj przyszla @.wiem ze to nie jest pocieszenie KLAUDIA ale kolejny cykl znowu zaczynamy razem.moze bedzie nam razniej.ja koncze z mierzeniem tempki i badaniem szyjki.wydaje mi sie ze nie bede wtedy taka zestresowana.musze troche odpuscic i uwolnic umysl.moze wtedy sie uda.a oto aktualizacja tabelki.znowu na gorze:( POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................28..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy jestescie..REA pracuje ..a reszta? Ja znowu mam bole,cholerna @ sie zbliza...Klaudia,nowa nie bedziecie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Poczytałam wszystko i widzę, że nie tylko ja mam złe dni. Ale chociaż Wam się pożalę. Wczoraj beczałam jak bóbr pół wieczora. dziś byłam cała opuchnięta aż wstyd było iść do pracy. Cały czas myślę o wynikach tej biopsji na tarczycę. Co będzie za tydzień. Jaki wynik. Wiem że to może nie być nic złego ale....... i tak się boję. Poza tym ciągle się wsłuchuję w swoje ciało czy mam jakieś sygnały odnośnie @ czy jednak inne. Co do cycochów to ciągnie mnie tylko jeden prawy. Lewy jakoś spokojniej ale czasem też coś czuję. Sama już nie wiem. Kiedyś miałam jakieś zapalenie w prawym. Może to znów to samo. Już do głowy dostaję. Miałam dziś to badanie moczu. Chyba ok ale krzyż mnie jeszcze boli. Wczoraj przykleiłam sobie aż ten plaster taki duży. Dziś jakby ciut lepiej. Strasznie mnie parzył i grzał ale dzielnie wytrzymałam. Dziś ten odkleję i zakleję na drugą stronę. Jutro mam sprawę w sądzie. O te alimenty. Już trzecią!!!! Może w końcu dostanę więcej na dzieci. A tak w ogóle to nic mi się nie chce. Pogoda do du... W pracy huk roboty. A ja najlepiej spałabym cały czas i leżała w łóżku. Mam wielkiego doła i tyle!!!! Ale to ma chyba większość z nas. No popisałam sobie i chyba mi ciut lepiej. Przynajmniej tu mogę się wykrzyczeć.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika tule ,wyplacz sie,czasami to przynosi ulge kochana :) no nie powiem,troszke masz na glowie,ale zobaczysz wszystko sie ulozy..Co nas nie zabije to nas wzmocni !!!! trzymam kciuki za jutrzejsza sprawe,walcz o swoje!!! Ja tez sie wsluchuje i widzisz co z tego mam..paranoje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja nie daje rady,kolejna ma dola,wyciagne ja..a ona powie ze jutro alko nie przyniesie,jak Folik,ach te baby 0 wdziecznosci,mowie Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chętnie się napiję. No i przyniosę również tyle że po południu bo w pracy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika ja jeszcze mam sporo czasu przed otwarciem interesu,dlatego jestem tu tak czesto, wiec pisz kiedy chcesz,nawet moge podac gg jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze @nadejdzie,ale nie bede ryzykowala z jutrzejszym piciem,bo moze cud sie zdarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×