Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

EWIKA_____ hahaha biały śluz powiadasz? Kochana odkąd dowiedziałam się, ze ma być biały ( bo to może o czymś świadczyć :) ) to innego nie mam hahah no prócz kilku marnych dni - wtedy kiedy jest owulka no i jak tu nie jechać do programu - przecież ja mam talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny to trzeba uczcic,sokiem marchewkowym :) my to zdolne jestesmy ja juz tez pisalam o tym sluzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ na szczęście za marzenia jeszcze nie karają :) dobra dziewczynki idziemy spać ? jak nie usnę to tu przylezę przecież , bo gdzie pójdę w ciemną nockę :) m~ój M mówi, że jestem od Was uzależniona, jak to on kwituje.... i już z psiapsiółkami :) i pewnie jako jedyny rodzynek wie o Waszym istnieniu ( bez szczegółów oczywiście :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystkie objawy zaliczone,ja chyba zgagi nie mialam,tylko delikatne pieczenie w brzuchu :) nawet slinotok mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M wie tylko ze piszę na jakimś forum. No to ja też zmykam nyny. Fajnie się gawędziło.. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu a ja już wypiłam :) ale tak to jest jak się jest świnka łajdaczką na soczek i inne łakocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba tez sie zwijam,juz leze w lozeczku ....spijcie dobrze i budzcie sie bez @..sobie tez tego zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj75
OOOOOOO..................... Wszystkie w poduszkowie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czytam zaległosci wczorajsze, jestem na stronie 292 i wniosek na ta chwilę, że Folik zwariowała:) to ide dalej czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piatek, pijacki piatek. Ja tam mysle, ze Rea moze pić, najwyzje bedzi ekonomicznije, mniej wypije po tych lekach, a stan upojenia będzie wspołmierny do naszego. Folik Ty się zabieraj za bzz, a nie mierzysz , liczysz a bzz ostroznie, bez sensu:) To ogranizm mów, ze fga, ze jak i tak dzidzi nie robicie to on sobie teraz ten bezowulacyjny cykl wymyslil..ten organizm:) Strasznie mi sie spodobało, t co napisała Nikulam, ze pirwszy dzien cuklu, @ to pierwszy dzien ciazy:) bo tak to licza lekarze..fajne:) U mie dól zbliza sie wielkimi krokami.. ten cykl tez nic, a już takładnie przetrzyłama meza do owu,zeby te zolnierzyki były silniejsze. Tez mam doła, koleznaki w ciazy, pytaja, kiedy ja?Wiosna,mam wrazenie ze widze tylko babki z wózkami lub brzuszki ciażowe. I nie da siee nie mysleć! To moje zdanie, nie da się wyłaczyć i udać, ze najbardziej to chciałoby się coś zupełnie innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycjo, a moze Ty nam wskoczysz do tabelki dolenj najszybciej? No chyba ze Cie chciejkja przebije! Ja wczoraj wyobrażałam sobie jak to jest zobaczyć te dwie upragnione kreski.. ech.. podczytuje inne fora , ile kobiet , tyle historii, jednym sie udaje od razu, inne walczą.. My czekamy:) Rea zdrwiej! co z tym rentegnem? Folkiu organizm to nie maszyna, obserwacje robisz siebie włąsnie po to, zebyw iedzec, ze niczego nie mozesz być pewna. Przypomnij sobie te swoje dłuugie cykle, dobrze ze teraz mialas planowo. Jkaoś to wszystko tam w nas rzadzi się swoimi prawami, miejmy nadzieję, ze mądrzej niz nam się zdaje, by w koncu osiagnac cel, nasz wspólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj75
FEMIKO_____ to jak sobie tak wyrażasz do zrób sobie mapę marzeń czy skarbów, rożnie na to mówią :) raz w roku takie cudo się robi właśnie dziś do 17.06 metodą kolażu ( strzelisz taki teścior z dwoma krechami i już )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj75
czemu jestem pomarańczowa jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj75
zmieniłam kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycj75
uuuuuu nie umiem zmienić koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Fermina to mi pojechałas ze zwariowałam.... no ladnie to ja juz chyba nie bede sie odzywac.... moge sobie stad odejsc.... jesli chcecie.... ale nie nie nie...nie tak szybko musiscie zrobic glosowanie kto chce zbym odeszła.... jesli wiekszosc zechce mojego odejsca to spadam.... ale glosowanie musi byc jawne i spisane protokolem. Wybierzcie sobie Przewodniczacego i protokolanta... oraz liste obecnosci... hehehehe Kurka wodna jakos dretwo jest ja miałam dołeczek tylko pol dnia i dalej chce sie wydurniac tutaj bo nie mam zamiaru juz sie zastanawoaic nad ta moja temp. ktora sobie stoi teraz na równym poziomie... i pewnie owulki nie bylo... ale to ja teraz obmyslilam sobie ze skoro dwa cykle sa bezowulacyjne to ja jeszcze jeden cykl taki i pozniej 10 mcy moge robic dziecko z duzym prawodpodobienstwem... o i teraz pomyslcie kto ma lepiej ja bo juz bezowul. jest jeden za mna... no i co dobrze sobie wyymyslilam.... dzis przyjeciałam pociagiem i fajnie przynajmniej korków nie widziałam.... i byłam o 45 min za wczesnie.... no ale samochód to ciepelko wygoda itp. no dobra juz Wam nie smece.... lece na kawule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patycja75
no super :( teraz będę caly czas pomaranczowa :( ja nie chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja razisz po oczach bo nie masz literki "A" glodna jestes pewnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patycja75
ja tez spadam bo nie chce byc jk marchwka :( ide sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim!;) mam dziś dobry humor :D Nowa nie łam się w tym cyklu odpuszczamy obserwacje ok?Ja tu już wcześniej zdeklarowałam że w tym m-cu ani słowa nie napiszę o owu,tempce i śluzie nawet mi się o tym nie chce myśleć...serio babolki ale mi się nastawienie zmieniło i jet mi z tym bardzo dobrze!Wypiłam poranną kawkę i siedzę z małą w domu do niedzieli bidulinka nie może na dwór wychodzić moja chudzinka...Chciejka a może jednak Tobie się udało w tym m-cu???kto wie?do końca nigdy nie wiadomo ale testa możesz już zrobić ;) REA podkuś koleżankę ;) chi chi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity....Patrycja pomaranczowa bylas od wczorajszego soku :) Folik od teraz pociagiem jezdzisz ? no i u mnie tez chyba lipa,juz dostaje jakies plamienia,@ idzie,dzis sie rozkreci...wiec pijemy...PATRYCJA do programu idziemy,wygramy,dziewczyny beda smsy pisaly heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×