Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam spacer w chmurach. Musze pisać odwołanie od decyzji i czekać na odpowiedź. Zapewne jeszcze raz trzeba będzie przez to przechodzić. Ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dziękuję, że pytasz:) Za tydz. dowiem się, czy jestem w ciąży. Lekko czuję czasem podbrzusze, ale to może być po prostu okres:) Jak widać jesteśmy same teraz na kafe, reszta babeczek szaleje w sobotę wieczorem:D A co u Ciebie, co jest z Twoim synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn choruje przewlekle już 15 lat. Borykamy się z chorobą bo raczej nie jest wyleczalna ale nie zakaźna. Dziś mnie boli brzuch jak na @. mam dostać w środę. Dziś robiałam test - negatywny. Czekam teraz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby po prostu było za wcześnie na test. Niektóre kobiety pisały, że nawet w dniu spodziewanej @ nie było 2. kreski, ale po paru dniach. Trzymam za Ciebie kciuki:) Co do Twojego synka, to naprawdę paranoja, żeby Ci jeszcze robili pod górkę. Tyle kasy ma iść na głupie bilety, a życie i opieka też kosztują. Te przepisy są tak zatwardziałe, że nie służą pomocy ludziom, a tylko utrudniają sprawę. I tak jesteście dzielni🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, tak jest. ja mieszkam na górnym śląsku niedaleko granicy z czechami. DoWwa-wy mam 400 km. Teraz jeździmy tam. Tu na Śląsku nikt go już nie chciał leczyć. Niedawno się dowiedziałam że w Katowicach mogliby ale nie będę już tego zmieniać. Tyle się wyprosiłam w Warszawie. I tak już 1,5 roku. Kiedyś jeździliśmy do Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko musi Wam być, to wiele kilometrów. Podziwiam wszystkich dzielnych rodziców, którzy robią dla dziecka wszystko, by mu pomóc. Jak przekonuję się, polska rzeczywistość nie ułatwia Wam sprawy... A ja mam taki leniwy wieczór pod znakiem burczenia w brzuchu:) Nie mogę się jakoś najeść. A co Ty porabiasz, synek już śpi? Aha, widzę w stopce, żeś po ślubie. Spóźnione gratulacje i najlepsze życzenia:) Jak to jest być młodą mężatką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dajemy radę. Oprócz syna 16-letniego z którym jeżdżę do lekarzy mam jeszcze córkę 12 letnią. A niedawno faktycznie wyszłam ponownie za mąż. Dzieci są z mojego pierwszego małżeństwa. A Ty studiujesz jeszcze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem z moim M prawie 6 lat a ślub to było tylko przypieczętowanie. Nie odczuwam różnicy zbytniej ale.... samopoczucie mam lepsze że mam kogoś bardzo bliskiego a i ja jestem dla kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, studiuję jeszcze. Mam pytanie. Czy stosujesz którąś z meto objawowo-termicznych, czy orientujesz się w szyjkach, śluzach i temperaturach? Zaczynam się tego uczyć i fajnie było by się skonsultować z kimś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tego nie stosowałam. Niestety nie będę mogła Ci pomóc. Ale może się zacznę uczyć.... kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci za rozmowę. Muszę kończyć. Idę jeszcze przejść się z pieskiem a potem spać. Pozdrawiam i ........do następnego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam pomarańczę i chyba zakończę na dziś poszukiwania:) Jaka była słodka... Jak Ci mija wieczór, Ewika? Nasze drogie Koleżanki obijają się jednym słowem, zaniedbują swoje koleżeńskie obowiązki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak takie jesteście, to ja idę czytać książkę, bo mnie zaintrygował jeden zapijaczony bohater:) Poza tym nic mi się nie chce robić. Nadaję się tylko pod kołderkę:P Dobranoc, kobietki, odpoczywajcie sobie w weekend, pogoda nie zachęca do aktywności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Śpioszki!Chmurko obrałam sobie taką taktykę że się nie będę przejmować i stresować w tym cyklu ;) i tego się trzymam.Pewnie tu dzisiaj mało kto zajrzy?Mi sie praktycznie @ kończy ale wczoraj miałam taki ból brzucha że non stop no-spa i apap.Wzięło mnie przeziębienie zresztą męża i niunię też.Szkoda Lola że wypisałaś się z tabelki mam nadzieję że na topiku zostajesz?Nie musisz przecież pisać o tempkach,śluzach itd.ja np.tylko na początku myślałam że to konkretne forum tylko o staraniach,objawach itp.ale z dziewzynami gadamy o wszystkim to taki babski topik do ploteczek,pogaduszek a przy okazji jedna drugiej coś doradzi ;) Ja się stąd NIGDZIE nie ruszam bo tu z Wami mi dobrze ;)Udanej niedzieli życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Dziewczyna Bonda_____________- gratulacje Słonko, widać częstotliwość nie ma tu nic do rzeczy - zresztą ja tow iem od mojego gina - niestety chcę być mądrzejsza od niego i nie stosuje się do wszystkich zaleceń. Hmmmm.... czas to zmienić :) Napisz nam jak tam z tym twoim śluzem - był taki idealny , dużo itd??? I pisz o objawach, jak się czujesz i w ogóle. I..... nie uciekaj od nas przypadkiem, Życzę Ci Kochana dużo, dużo zdrowia i uważajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA__________ witaj Kochana, mam nadzieję, że brzuszek dziś już przejdzie i to ... jak ładnie NIKULAM_____ napisała będą dla Ciebie pierwsze dni ciąży :) życzę Ci z całego serca. I wiesz Klaudia... widać po dziewczynie bonda, ze wcale nie trzeba tak szaleć z tempem bzzzz w te dni :), chyba też po @ tak spróbuję A u mnie cisza.... nic się nie dziej :( nic nie boli, tempa cały czas na wysokości 36.9 to znając życie pewnie okres dostanę trochę później niż w 33 dniu.... dziś dopiero 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Bonda ogromne gratulacje!! wiosna, bociany! niech bedzie takich kresek coraz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie!:) Ciekawa jestem jak Wam mija weekend:)Mi dobrze. Pije sobie własnie kawkę i słucham muzyki:)Mój M przyniósł mi własnie nową płytę Piaska (od jutra oficjalnie w sklepach).Trochę to może niepowazne,że 30-letnia kobieta go uwielbia ,ale co ja poradzę tak już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie weekendowo :) Tydzień mojego aresztu domowego już minął, jeszcze tydzień został. Musiałam dzisiaj wyjść z domu żeby nie zwariować w czterech ścianach, a poza tym teściowa nas zaprosiła na obiad więc grzechem byłoby nie skorzystać ;) Poza tym ja do garnków ostatnio nie bardzo mogę,więc skorzystaliśmy z okazji... Dobrze się czujemy,żadnych sensacji już (odpukać) nie było, więc jestem optymistycznie nastawiona. W przyszły poniedziałek mam wizytę kontrolną i jeśli wszystko będzie ok to 7.kwietnia wracam do pracy... Nie bardzo mi się pewnie będzie chciało, bo przyzwyczaiłam się do lenistwa i rozpieszczania mnie przez M tudzież innych :D ale zawsze to lepsze niż siedzieć cały czas w domu. Dzięki wszystkim za słowa otuchy! trzymam za Was wszystkie kciuki i postaram się odrobić zaległości jak tylko wrócę., choć pewnie nie będzie łatwo,bo niedługo stuknie 300. strona! Idziecie jak burza :D To trzymajcie się ciepło, machamy Wam łapkami: ja i fasolinka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!Jesteście?Patrycja oj chciałabym żeby to były pierwsze dni mojej wymarzonej ciąży ;) Ale widzicie jak to się dobrze składa?W sumie to cieszę się że @ przylazła bo chora jestem kicham na całego,gardło mnie boli i jak bym była w ciąży to nic bym nie mogła wziąć żadnych leków chyba bym się wykończyła...A co do moich staranek to w tym cyklu czuję taki jakiś spokój może dlatego że to dopiero początek?Ale zero nerwów że muszę teraz jak najszybciej być w ciąży bo chciałam żeby między dziećmi było tak 3 latka różnicy ale przecież to głupie ;p co ma być to będzie.Jaki ja mam na to wpływ?żaden!Już były i obserwacje i testy owu i tempka i czy coś to dało?Siedzę dziś w domu nigdzie nie wyłażę bo i tak skołowana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×