Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

witam :) dziękuję za życzenia dziewczynki! Fakt, że bzz było mało ale jednek trafiony (w sumie dzięki testom owu) :) A objawy - no cóż było ich niewiele, faktycznie coś tak mi spod pachy ciągnęło ale krótko, gdybym się nie starała, to pewnie bym takich dolegliwości nie zauważyła. Ostatnio wydawało mi sie że bolą mnie sutki (ale muszę je ukręcić he he) no i myślałam też że bolą od dotykania i z wyobraźni he he. Co tam mi dolegalo to wspominałam tu a i w stopce mam wykres, gdzie jest parę rzeczy odnotowane, chociaż temperatury nie mierzyłam sumiennie :P a i potem nie wpisywałam bo wydawałoby się że się nic nie dzieje, a tym bardziej śluzu jakoś mi zabraklo. Mimo wszystko czuję się jeszcze nie swojo i myślę że @ przyjdzie. Najbardziej mi się ręce trzęsły jak patrze na tą krechę, ze coś prześwituje a potem, że robi sie ciemniejsza no i faktycznie w ciągu 5 min była. Dziś test powtórzyłam i to samo. Narazie się nie chce ekscytować, jutro pójdę na tą betę u umawiam się do gina. A mpja połowa jak się dowiedziała to mówi, że nie zostaje mu nic jak się pakowac i uciekać z Polski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda__________ to ja chyba też zaprzyjaźnię się z tymi testami, tylko musicie mnie dobrze poinstruować. kiedyś robiłam przez jakieś trzy miesiące ale właśnie w tym czasie byłam bardzo chora, więc wychodziły dwie krechy przez kilka dobrych dni i się zniechęciłam. Napisz mi jakich używasz i z tym bzzzzz.....kiedy były dwie ładne krechy na owulce czy.... jak.... ale w tej kwestii jestem do tyłu :( od razu przepraszam Cię za głupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczynki:) Pani Bondowa, gratulacje jeszcze raz:D Ale super. Uwierz w siebie, jest dobrze. Mam pytanko. Za parę dni powinnam mieć okres, jeśli nie jestem w ciąży. Dziś boli mnie krzyż i pobolewa podbrzusze. Rozumiem, że to niczego nie przesądza i może być zwiastunem właśnie miesiączki lub ciąży? Moja temperatura w 31. dc wzrosła rekordowo do 39,95 stopni. Na razie nie spada:) Szacuję, że do środy - czwartku powinnam dostać potencjalny okres... M_M - pozdrawiam! Dbaj o siebie i o maluszka, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obecne i nieobecne dziś na naszym topiku. Teraz zaczynam w kuchni wariacje a mianowicie canneloni -będę robić pierwszy raz. Jutro mam bierzmowanie syna więc trzeba czymś oprócz ciasta gości poczęstować. Potem szybko umyję podłogi jeszcze i wykąpię się i do łóżeczka :) Niestety już czuję wstrętną @ jak idzie do mnie swoimi wielkimi wstrętnymi krokami. Fee. Krzyż ciągnie w dół, jajnik pobolewa i kłuje tak jak i cycek prawy. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA_____ ja poproszę przepis :) bardzo poproszę Dziewczyna Bonda_____ Ty też pisałaś o jakiejś fajnej stronie kulinarnej, to też poproszę..... :) A tak w ogóle to.... laski!!! jak się dziś zważyłam to.... od jutra biorę się za siebie ii to poważnie. Widziałam ,że mnie coś ciągną ubrania no ale ... ta waga.... to już przegięcie. Słuchajcie przez zimę przybrałam 6 kg :( nie wiedziałam , że aż tyle mi się nachomikowało. No a że w ciąży na pewno nie jestem, bo czuje się świetnie i nic mi nie dolega, żadnych objawów, więc spokojnie zrzucę to moje cud piękności sadełko :) Dyspensę zakładam tylko w soboty i niedziele, stąd moje pytanie o przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ok ja mi wyjdzie to napiszę przepis. Na razie wiem tylko że makaronu kupiłam jak dla armii ale mięsa to już chyba trochę mi zabraknie. A sklepy Ci u nas już powoli zamykają a do sklepu dalej nie chce mi się jechać więc kombinuję co mam na jutro jeszcze dorobić bo tych rurek będzie na pewno za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA___ to jak już będziesz po imprezie ( bo nie chcę Ci dziś przeszkadzać) to poplotkujemy , co dobrego i wypróbowanego jest na tej stronie - miedzy czasie sobie ją przeglądnę, dzięki serdeczne. a tak w ogolę to wiesz.... nas tyle tu na topiku ... trzeba bylo krzyknąć, że mięsa brakuje :) zaraz byśmy przywieźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie wpadłam na ten pomysł. No ale rurki już w piekarniku, trochę mało ale dorobię jeszcze sałatkę z serem feta i kiełbaski ugotuję, no i obowiązkowo jajka w majonezie. A ja tak w przelocie. Tu robię, tu składam, tu myję a tu jeszcze zaglądam na forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza!No ale myślę że budzić nie muszę?Gdzie się wszystkie pochowałyście?A może ta zmiana czasu tak na Was działa?Ewika bierzmowanie w poniedziałek?Czemu tak dziwnie?U nas to tylko w niedzielę.Chyba się trzeba brać powoli za porządki bo święta tuż tuż...a nie chcę zostawiać na ostatnią chwilę.Cannelloni robiłam kiedyś z mięsem i brokułami lub pieczarkami i serem pyyyycha!Zawsze to coś innego a nie tylko standardowe pieczone udka i rosół ;) Co tam u Was kobitki?Meldować po kolei.REA a o Ciebie to się już martwić zaczynam poważnie mam nadzieję że nie wylądowałaś w szpitalu?Folik pewnie pokonuje korki do pracy,brzuchatki pewnie jeszcze sobie leżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dziewczyna Bobda gratulacje!!!! Juz któras tu pytała.. napisz cos na temat testów... a najbardzoej mnie intersuje to kiedy o której godzinie) te testy wykonywałas.... bo ja juz zwariowałam.... mam znowu 3 plusy jak na cały cykl. najcieniejsze...i juz mam dosc ... tepm w tym cyklu wcale nie poszybowała... i czuje sie do bani co jest.... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 --- i dzis sie nie spózniłam... dzis mam od samego ranca po temp. juz dzien do bani.... dlaczego temmp. jest taka równiutka.... normalne prze przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Melduje się posłusznie :) i czekam na instrukcję obsługi kobiety :) co z tymi testam , FOLIK_____ masz rację, że potrzebowałybyśmy, żeby ktoś dokładnie nam powiedział , jak z tymi testami. Wiesz co Słonko, ja myślę, że Ty może masz nie taki termometr a nie brak owulacji, próbowałaś na innym? A co do testów to ja je przestałam kupować tylko dlatego, że przez kilka dni wychodziły dwie krechy i sama nie wiedziałam kiedy miało być bzzzz, wiec czekam , żeby ktoś mnie wreszcie uświadomił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___________ a napisz tak dzień po dniu jaką miałaś przez ostatnie kilka dni.... a testy jak, co pokazują? Trochę się martwię Tobą Kochana, ale wiesz.... może jest jakieś racjonalne wytłumaczenie i niepotrzebnie się stresujesz, zaraz poszperam po necie może coś dla nas znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluadia ja mam w stopce moje temp i moje testy .... wszystko mam tam opisane... w stopce : mój wykres a co do testów to ja robie je ok. 16 codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to moja temperatura też jakaś dziwna, popatrzcie i poradźcie coś: 17 dc - 36,5 18 dc - 36,5 19 dc - 36,5 20 dc - 36,7 - owulka (monitoring) 21 dc - 36,5 22 dc - 36,5 23 dc - 36,7 24 dc - 36,7 25 dc - 36,8 26 dc - 36,9 27 dc - 36,9 28 dc - 36,9 29 dc - 36,9 30 dc - 37,0 posłuchajcie a może tempa wzrasta , zamiast opadać , bo coś z hormonami nie tak??? wiecie, hormony miałam badane zaraz po @ ( chyba w 8 dc ) a może one są nie takie po owulce? znacie się na tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK____ a na mój gust to Ty miałaś owulkę 20 dc i jestem nawet pewna, bo czytałam, że nie zawsze musi to być taki skok duży - w zależności od hormonów, nie każdy cykl musi być taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Pati i Folik co do testów, to ja robiłam je 2 raz w życiu, nie pamiętam o której, ale raczej 20-22 a już na pewno nie o tej samej porze. Tam jest napisane, że jeśli testowa jest ciemniejsza to bzz chyba w ciągu 24-48 godzin, w sumie nie zwracałam na to uwagi, ale jak później policzyłam to pisałam nawet, że teoretycznie powinam być w ciąży :) Testy niestety wrzucałam, ale krecha była podobna jak w Twoim 14 dc Folik ( z zeszłego miesiąca). A dokładnie wg ulotki wszystko robiłam i tyle. Ja niestetsty nie należę do systematycznych i z temperaturami też jest w kratkę :) W następnym cyklu już sobie obiecałam systematyczność he he, poszłam w sob. do apteki po testy owu (nie było) po termometr owu (nie było) i przy okazji test c. (tylko on był hihihi) więc w sumie dobrze się złożyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo najlepsze gratulacje:)))))))))) jak t to zrobiłaś?:) ile po teście pozytywnym było bzytt? miałaś kilka pozytywnychm czy jeden? Foliku, mnie się wydaje, że znowu czeka ciebie ten długi cykl, bo uważam, że testy nie kłamią i owulacja jest u ciebie ruchoma, teraz mocno przesunięta.... ale ważne, że jest i to mówią testy, ja w nie wierzę:) druga sprawa, że często wychodzą pozytywne przy PCOS - poradź się lekarza, ja poszłabym do dobrego z wydrukowanymi wykresami i zapytałabym co to oznacza, jak on mógł naprawdę wyglądać, jakie są uwarunkowania testów pozytywnych z tym twoim schorzeniem. my tu możemy gdybać, a ty może masz poprostu skoki hormonalne, które trzeba tabsami mocno potraktować,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po tych lekach testy zwariowały. mam cały czas dopochwowo clotrimazolum dlatego uważam, że zaburzaja wyniki, wiecie więcej mam tabletki niż moczu w pojemniku. brałam co drugi dzień na noc, w te "wolne" dni wychodziły bardzo blade, a to był już czas na pikowanie.... także obserwacje u mnie też do bani:))))) moje mega jajo chyba dzisiaj schodzi ostatecznie do odry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - tempka u ciebie jest wysoka, ale jest tak zawsze po owu, na 2-3 dni przed @ spada i to oznacza brak ciąży. ja w tamtym cyklu mierzyłam sobie popołudniami i miałam 37,3! wygląda to obiecująco, trzymaj ta tempkę, bo może coś tam się wykluwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja wszystko wiem ... i pojde do gina niebawem.... ale ja na razie mysle ze odczekam zobaczymy do konca co to pokaze ten cykl a PCOS mi stwerdzil troche taki dr nie bardzo wiarygodny... jakos tylko kasa dla niego istona... nik w rodzinie nie ma tego i po tym cyklu z pelnym bzyt bede mysła o lekarzu.... bo teraz ja rozczarowana jestem ze nie ma skoku a Ii kresek to ja nie bardzo wyczekuje... bo owulka albo byla albo dopiero bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 MadzikXFX ............21.03......27-28...............24..........2 Klaudia0405..........25.03.......30..................... 26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 spacer w chmurach...2.04.....35......... .NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik skok tempy powoduje hormon i niedobór jego może właśnie to powodować, ważne, że testy wychodzą pozytywnie, to znaczy, że coś tam się dzieje i tego się trzymajmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja widzę tu, że tylko jak się plusiki pojawiły to i eMa napadłaś ty seksoholiczko!!!!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×